PDA

View Full Version : Да си поглезим любовниците!



Hipopotigar
17-07-2011, 11:24
Днес ще има пълно почистване по график. Взех препарат за защита на пластмасови повърхности, забележете интериора на етикета! :>

https://lh5.googleusercontent.com/-hD9gH56mUE4/TiKcEKSKL7I/AAAAAAAAAHs/0YzSk0uHJzs/s512/STA50418.JPG

badmadafaka
17-07-2011, 12:36
Правилно ли разбирам, че смисъла на темата е, че си си купил спрейче за 6 лева, за да си напръскаш таблото с него и да стои мазно..?
Или има друг смисъл, примерно да показваме лъснати коли и т.н. (само предположение, базирано на заглавието)..? :pokey:

Hipopotigar
17-07-2011, 13:07
Ти май не се заглеждаш в етикета :> Виж интериора на коя кола е. В тема GTV пиша нали не съм се объркал? И гледам форума гърми напоследък от нови теми, че трябваше да не пускам :>>>

badmadafaka
17-07-2011, 14:21
Ами продуктите за грижа за колата на точно тази марка са почти всичките с картинки от ГТВ/спайдер, загледал съм се много одавна даже, но какво от това...? ;)
Иначе, естествено, че не казвам да не пускаш теми, щом те влече пускай - живеем в свободна страна а това е свободен фоеум... :handshake:

Hipopotigar
17-07-2011, 18:43
Да беше сложил една темакато знаеш, нямаше да ги открия толкова късно :>>

dilian alfa gtv
18-07-2011, 12:32
Ти май не се заглеждаш в етикета :> Виж интериора на коя кола е. В тема GTV пиша нали не съм се объркал? И гледам форума гърми напоследък от нови теми, че трябваше да не пускам :>>>
Eтикета го знаем колега,но недей да пръскаш със тази мазнотия таблото,защото тя е повече за възтановяваме на стари или поизбелели табла,като напръскаш и няма да виждаш пътя от отражението на слънцето във и без това ограничената видимост на стъклото.
Ако държиш на същата марка си купи мляко и със него полирай таблото не събира и прах.

Hipopotigar
20-07-2011, 13:57
Май си прав, ще пробвам на някакви пластмасови повърхности който са по-долу, примерно праговете :>

dilian alfa gtv
20-07-2011, 14:37
Май си прав, ще пробвам на някакви пластмасови повърхности който са по-долу, примерно праговете :>

На праговете по става,но събира прахоляк и лъщи отвратително,купи си мляко за третиране на таблото,на тази същото марка го има във практикер,а може и друга-аз си купих един професионален препарат италянски от една автомивка и съм много доволен.

_power_
20-07-2011, 16:09
На праговете по става,но събира прахоляк и лъщи отвратително,купи си мляко за третиране на таблото,на тази същото марка го има във практикер,а може и друга-аз си купих един професионален препарат италянски от една автомивка и съм много доволен.
За препарати на нигрин мисля че говориш (практикер)
'Имат единс шпрейкато пяна излиза чака се след напръскването и се полира след 10 мин :BBQ:

dilian alfa gtv
20-07-2011, 19:20
За препарати на нигрин мисля че говориш (практикер)
'Имат единс шпрейкато пяна излиза чака се след напръскването и се полира след 10 мин :BBQ:
На nigrin имам други препарати:един за почистване на кожа ,за полиране на хром и препарат за джанти,аз говоря за мляко но същата марка която е посочил колегата,пак със таблото на ГТВ на опаковката.
По принцип и друг да е без значение,но тези флакони са много мазни и миришат отвратително.

Hipopotigar
20-07-2011, 20:09
Това дето съм го взел става ли за пиене, поне да го изпием събота правя парти ще го направим на коктейли като свърши алкохола, да не отива зян :>>>:horror:

_power_
20-07-2011, 23:23
Това дето съм го взел става ли за пиене, поне да го изпием събота правя парти ще го направим на коктейли като свърши алкохола, да не отива зян :>>>:horror:
Колега за пиене не ти препоръчвам:prescription:
Обаче за пластмаси и уплътнения ще е 100% по добре за колата вместо - без!!!
Така или иначе е лято и слънцето изсушава бързо сръскай след две семици ще идеш за нов! :drunk:
П.С. леле как ми се пие:flamingdevil:

DJraceman
20-07-2011, 23:38
С това ако искаш да останеш без кола се напръскай!!! Ако решиш обаче да си третираш автомобила както трябва има доста сериозна козметика която прави чудеса.

_power_
21-07-2011, 00:49
С това ако искаш да останеш без кола се напръскай!!! Ако решиш обаче да си третираш автомобила както трябва има доста сериозна козметика която прави чудеса.
Невидимо покритие ли прави? Или пък я кара да се изпари? Стига глупости, спрея, че е ефтинясно е но не може да повлияе зле!

DJraceman
21-07-2011, 09:54
Само да допълня, че може има препарати които пръскаш то става мазно и лигаво напича го слънцето и жегата и става на петна които после нямат махане. Така, че ако решите да пробвате отоворноста си е ваша аз просто предупреждавам. :)

dilian alfa gtv
21-07-2011, 10:18
Само да допълня, че може има препарати които пръскаш то става мазно и лигаво напича го слънцето и жегата и става на петна които после нямат махане. Така, че ако решите да пробвате отоворноста си е ваша аз просто предупреждавам. :)

Аз точно това казвам,колегата мисля ни разбра вече.

Hipopotigar
21-07-2011, 10:25
Уплатненията на вратите и багажника ще напръскам :>

badmadafaka
21-07-2011, 11:23
Чак такъв боклук не е това - тези дето оставят петна обикновено "тунингиста" е прекалил сериозно с количеството им, щото си е помислил, че табло на 10+ години може да се направи съвсем като ново срещу 5-6 лева... Пръскай на парцал/гъба и след това с влажното търкай таблото - ефекта няма да е "мокър" и "лъскав" но пък и няма да се плашиш, че ще стане някаква драма каквото ти описват колегите. Или пък пръскаш съвсем малко и веднага забърсваш със сух мек парцал да попие мокрото, пак ще има положителен ефект.
Уплътненията на вратите по-добре не ги пръскай - има си друг специален препарат против стареене на каучика в тях.