PDA

View Full Version : снимки на няколко BG maserati-ta



netsurfer
23-09-2006, 22:44
снимки на няколко BG maserati-ta

цък (http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3371&AlbumId=67932)

Mury
23-09-2006, 22:49
Тази Селика дето си я снимал беше на един приятел и беше със 18-ки а тоя са е сложил некви други джантета :wink: :wink: :wink:

Mind_Control
24-09-2006, 18:19
Сега като отворят магазина на Мазерати, ще може по добре да ги огледаме на живо :)

Mury
24-09-2006, 21:46
Аз ги огледах хубаво на представянето в Италиянското послоство :lol: :lol: :lol: неам думи,само едно лошо впечатление ми направи виненото Куатропорте С 22 33 /или нещо такова-него го представяха/,когато тръгнаха да го качват на репатрака за да го закарат пред един пиано бар срещу Сити център на колата и изчезнаха всички токове :shock: :shock: :shock: и около половин час неможаха да я оправят :evil: :evil: и накрая единият от тези дето обслужват репатрака ми каза че нещо имобилайзера се ебавал :shock: :shock: :shock:

FIRE 8V
25-09-2006, 15:30
Тази Селика дето си я снимал беше на един приятел и беше със 18-ки а тоя са е сложил некви други джантета :wink: :wink: :wink:
:offtopic: Това не е ли на Папи бившата Селика :?: :?:

Mury
26-09-2006, 12:56
Тази Селика дето си я снимал беше на един приятел и беше със 18-ки а тоя са е сложил некви други джантета :wink: :wink: :wink:
:offtopic: Това не е ли на Папи бившата Селика :?: :?:Да :lol: :lol: :lol:

mladej_it
28-09-2006, 02:34
Браво момци браво България, онзи ден се разминах с едно такова на Кузлодуй и направо набих аварийните да му се порадвам как отминава покрай мен, по-смешното беше ,че се получи следната ситуация , Омега комби на аварийни прави задръстване докато стърчащ от нея младеж с шапка на алфаромео си чупи вратО по някакво мазерати( и то не какво да е) Е...ти смеха!!!!!