PDA

View Full Version : Крадец на стихотворения



RUNNING WILD
12-08-2011, 01:08
Здравейте,някой ми краде темите,пиша нещо но ги няма просто изчезват?не знам какво става,преди малко някой ми открадна цяло стихотворение от раздела "Поезия" това е поетичен труд може вие да не го оценявате но си е кражба на интелектуален труд,кой ги краде и защо?

old alfist
12-08-2011, 08:43
Може би някой го е взел да му поправи грешките и ще ти го върне.

code
12-08-2011, 10:22
Хаха тук ще се посмея наготово:lol:

.. добронамерено

RUNNING WILD
12-08-2011, 11:36
Не знам какво става найстина,аз обаче поне тука съм на тръни и винаги си имам едно на ум се застраховах и го снимах с фотоапарата оригинала и си го имам черно на бяло,освен пак да го публикувам и ако пак го откраднат вече ще викам оперативни работници да взимат отпечатъци,абе тука да не смееш к..а да си оставиш дето викат хората,може някой да има разумно обяснение и да напише ще чакаме,айде аз не съм за едно стихотворение но има хора ще напише някой научен труд нещо подробно да облагороди хората в форума и така някой да му го открадне под носа е шок за твореца,просто дано не се случва на другите хора айде аз съм се прежалил мене кучета ме яли въпреки че съм най доброто момче в форума само дето съм си оставил правописа и ангелските криле на химическо чистене,но какъвто и да съм пак не е нормално нали?

morfius
12-08-2011, 11:41
Първо, не е поезия, а заобиколно коментиране на модератор и модераторски действия извън позволеното място.
Нито има ритъм, нито има рима... просто опит да помрънкаш отново.
И на фона на избраното от родната и световна поезия, сам си прецени дали му е там мястото.

Това, че раздела е общи приказки, не означава, че правилата за него не важат.

RUNNING WILD
12-08-2011, 11:50
разбирам но къде му е мястото?къде да го публикувам явно не му е мястото при поезията не съм достоен за там,аз не виждам имена,заплахи,или някой конкретно ако се визира себе си...някой ако пише за Мечо Пух или за Прастчо стихотворения аз трябва ли да се засегна че съм дебел?защо не давате шанс на младите таланти като мен?някой ден може да стана известен и да имам изложба и форума да има правата над стихотворенията ми:???:

morfius
12-08-2011, 11:51
За момента единственото място е този раздел...
Поне докато главната тема на творческия напън е друг участник във форума, модератор или администратор.

pr_00f
12-08-2011, 11:54
Най-добре си ги събирай и публикувай стихосбирка.
Според мен ще имаш голям успех. Лично аз обещавам да си купя няколко екземпляра за да раздавам на приятели и роднини.
Държа обаче да имам екземпляр с автограф и посвещение от автора.

Темата е изчерпана след като модератора на раздела е отговорил.