PDA

View Full Version : ФЕРАРИСТ - голямо БЛАГОДАРЯ



lan
17-08-2011, 23:57
Здравейте,
Искам и тук публично да благодаря на колегата ФЕРАРИСТ.
Повод за безкрайните ми благодарности е факта, че днес пътувах за Стара Загора. Всичко си беше наред докато не спрях на първия светофар и температурата ми взе да се набира. :wow: Както и да е, стигнах до където трябваше и започнах да проверявам по мрежата какво и се е случило на моята Алфичка. Оказа се, че перката просто се е предала. Реших да звънна на Ники, който веднага прие присърце моя проблем. Държа да отбележа, че нито аз познавам този човек, нито той мен. След 15 мин. ми звънна и каза, че за съжаление не може да намери вентилатор, но офертата му е да дойде да ме вземе и да обиколим моргите по Стара Загора. Имах друга кола под ръка и минах да го взема и отидохме да търсим. За щастие още в първата морга късмета ми се усмихна и всичко се оправи. Но това всъщност няма значение в момента, а ме изуми постъпката на Ники - обажда му се някой напълно непознат (в случая моя милост) и той без да се замисли се втурва да му помага и си отдели от времето да обикаля с мен... Просто нямам думи, освен ЕВАЛА и още веднъж БЛАГОДАРЯ. Дано са повече хората като теб. :big_bow_down:

RUNNING WILD
18-08-2011, 01:29
браво на човека найстина,жалко че такива хора ги палят с пари.

Jivko7777
18-08-2011, 02:04
Николай е пич :bg:

warbah
18-08-2011, 02:28
Eто това говори много за човека,БРАВО...

digitalundgrd
18-08-2011, 02:37
Браво Феро ;)

ФЕРАРИСТ
18-08-2011, 09:12
а ме изуми постъпката
Ще е къде - къде по добре ако тия неща ни изумяват все по малко поради факта че се случват все по често......
Старозагорски зет, нямаше как да не се впрегна.....
Само дето не мога да разбера - видях маса форумци дето са се обзавели с булка заралиика, само аз ли съм баламата дето зех софиянка, че и в провинцията я замъкнах....:metal::metal::metal:

fred
18-08-2011, 09:31
Явно си изключение в тая насова

code
18-08-2011, 09:55
Ще е къде - къде по добре ако тия неща ни изумяват все по малко поради факта че се случват все по често......
Старозагорски зет, нямаше как да не се впрегна.....
Само дето не мога да разбера - видях маса форумци дето са се обзавели с булка заралиика, само аз ли съм баламата дето зех софиянка, че и в провинцията я замъкнах....:metal::metal::metal:
Не си балама ти, със софиянката ;) Доко, я кажи и ти за софиянките - довен ли си, не си ли? :)
Сериозно, Ферариста е точен пич и това си го знаем всички. Феро, ти си нашата гордост. :spoko:

fade
18-08-2011, 10:06
Явно си изключение в тая насова
Той Ники си е изключение във всички насоки за съжаление. А колко по-хубаво щеше да се живе в Б-я и света ако изключенията бяха повече! Еееех мечтиии... :wow:


Ще е къде - къде по добре ако тия неща ни изумяват все по малко поради факта че се случват все по често......

Няма как да стане това приятелю... напротив ще стават все по-малко ... сори за песимизма :(

П.П.
Ники, да знаеш много ще ми стане неприятно ако разбера, че си идвал по нашият край и не си се обадил!

stelt
18-08-2011, 10:39
Абе на Ники когато и да му се обадиш е на линия.

Quattro
18-08-2011, 14:00
Аз също съм изключително доволен от двата пъти когато съм ходил в сервиза на "ферариста", изключително бързо и чисто работят момчетата.
И Ники няма да се косиш за софиянката,кой какъвто му е късмета,аз македонка взех,та чак в Бургас я домъкнах!

sen7
18-08-2011, 16:32
Той Ники е гоооллееммм пичШ..........:cheers:

undy
18-08-2011, 16:41
Това ,че има такова хора тук,може само да ни радва.....а за жените ..кво ти пука..:metal:

fred
18-08-2011, 19:21
Той Ники си е изключение във всички насоки за съжаление. А колко по-хубаво щеше да се живе в Б-я и света ако изключенията бяха повече! Еееех мечтиии... :wow:


Няма как да стане това приятелю... напротив ще стават все по-малко ... сори за песимизма :(


Навсякъде е така, с тая разлика, че по нормалните държави по свестните определят нивото на страната, а у нас е обратно

ALFonsOlder
18-08-2011, 19:48
http://photo-forum.net/forum/smileys/smiley24.gif (http://photo-forum.net/forum/smileys/smiley24.gif)

old alfist
19-08-2011, 17:38
Само дето не мога да разбера - видях маса форумци дето са се обзавели с булка заралиика, само аз ли съм баламата дето зех софиянка, че и в провинцията я замъкнах....:metal::metal::metal:
Тази софиянка да не би да има нещо общо с Плевен - не заради друго, но кандиндат-стахичката дето я отглеждаме в Плевен е заралийче.

ФЕРАРИСТ
19-08-2011, 18:20
Мда бе - майка, баба и дядо от ПН.....страхотия просто.....

Ранобудниче
23-08-2011, 21:46
Една от темите, които ме карат да се гордея, че ви познавам :)

Феро :)

koolio
23-08-2011, 23:15
Мда бе - майка, баба и дядо от ПН.....страхотия просто.....

А стига бе ... Ние сме навсякъде да г'е! :jumping:

Sunny
23-08-2011, 23:33
Хубаво е когато има такива теми във форума - макар и да са рядкост .
Нека неуморният труд на ФЕРАРИСТ му донесе още много такива теми и да има по-малко поводи да пише теми като една друга .
Поздрави

Бобби
24-08-2011, 23:05
А стига бе ... Ние сме навсякъде да г'е! :jumping:
Не Вие....мадамите от Плевен са навсякаде...:)))
п.п. не ме разбирай погрешно!

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

Първоначално публикувано от ФЕРАРИСТ
Само дето не мога да разбера - видях маса форумци дето са се обзавели с булка заралиика, само аз ли съм баламата дето зех софиянка, че и в провинцията я замъкнах....
Е па така де....по добре Малина от Стара Загора, от колкото Азис от Костинброд:))[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

)

old alfist
24-08-2011, 23:06
п.п. не ме разбирай погрешно!
Теб малко хора те разбират, но ако има някой такъв - то е погрешно.
Малко ми е неудобно, че цапаме темата, обаче ме предизвикваш да спамя - извинявам се на всички.

Бобби
24-08-2011, 23:33
Теб малко хора те разбират, но ако има някой такъв - то е погрешно.
Малко ми е неудобно, че цапаме темата, обаче ме предизвикваш да спамя - извинявам се на всички.
Ставаш за адвокат на Кольо......макар, че той би се справил по добре...обращението беше към него...но както и да е.....да г'е......нищо лично към Плевен.....
п.п. иде реч за Аязмото...да не цапаме темата...тук си прав!

old alfist
24-08-2011, 23:37
Ставаш за адвокат на Кольо......макар, че той би се справил по добре...обращението беше към него...но както и да е.....да г'е......нищо лично към Плевен.....
п.п. иде реч за Аязмото...да не цапаме темата...тук си прав!
Недей да предизвикваш и Миленчето от Пловдив да се намеси и да ти каже колко свестни мъже има в Плевен.

Бобби
24-08-2011, 23:50
Недей да предизвикваш и Миленчето от Пловдив да се намеси и да ти каже колко свестни мъже има в Плевен.
Не говорихме ли за жени......?
п.п. не ме разбираш...трябва ти повече :drunk: или чуство за хумор...нямам нищо против никой.....дори и от Чепръчане да е той......широко скроен съм, не ме познаваш...а и за какво ти се обеснявам...айде наздраве...:cheers:

Furious 155
25-08-2011, 00:44
Поздрави на Феро за навременната помощ - малко са пичовете в тоя форум и се радвам, че повечето ги познавам!
БРАВО!