PDA

View Full Version : Към модове, админи и т.н. правоимащи!!!



mimouzunov
18-08-2011, 22:17
Писна ми всеки ден като влизам във форума да виждам все по-безумни теми...
Имам познати (с други марки коли) които влизат тук да четат и честно казано им прави мнооого лошо впечатление видяното ,от това и аз не се чуствам особенно щастлив....
Призовавам правоимащите да трият тези теми без никакви обяснения!!!

Alfa User
19-08-2011, 00:02
Разбираме те, чудесно дори. Надяваме се тия дни приетите мерки за съживяване да влязат в сила, и нещата лека-полека да си дойдат на място.
Трябва всички да имаме търпение - хубавите неща не стават изведнъж :)

thecleaner
19-08-2011, 00:05
Разбираме те, чудесно дори. Надяваме се тия дни приетите мерки за съживяване да влязат в сила, и нещата лека-полека да си дойдат на място.
Трябва всички да имаме търпение - хубавите неща не стават изведнъж :)

Тука сме на едно мнение с тебе, надяваме се предприетите мерки да влязат в сила в най-скоро време :)

RUNNING WILD
19-08-2011, 01:43
И аз ви разбирам,има хора па се не засрамиха то бива бива простотия ама...

fred
19-08-2011, 09:07
Да се състави тричленка, която да решава, кое е умно и кое не. Виновните да бъдат немедлено растреляни, а имуществото им конфискувано и дарено на клубовете на активните борци против фашизма и тези против комунизма, на сираците на загинали полицаи, на жертвите от земетресението в Япония или пък да бъде закупена отлежала сливова /троянска обаче!/, която като отлежи още да бъде изпита или продадена-това може да се разиска допълнително.
Шъ ма прощава колегата, ма това ми заприлича но онова време, когато в Работническо дело някой труженик, трудов колектив или пък партийна ядка туко изокваше възмущение от даден филм, автор, публикация, поведението на футболисти, кмета на село Долно Уйно и каквото и да се сетите.След тоз сигнал здравите сили в Партията започваха разгрома на въпросния субект или обект.Еее, прекрасни времена според едни, а според други пък-гнусни.
Според мен трябва да има всякакви теми /тука включвам дори провокативни/, в съответни раздели.Като не му харесва на някой да не чете и пише в тях.

nyhm
19-08-2011, 09:28
Да се състави тричленка, която да решава, кое е умно и кое не. Виновните да бъдат немедлено растреляни, а имуществото им конфискувано и дарено на клубовете на активните борци против фашизма и тези против комунизма, на сираците на загинали полицаи, на жертвите от земетресението в Япония или пък да бъде закупена отлежала сливова /троянска обаче!/, която като отлежи още да бъде изпита или продадена-това може да се разиска допълнително.
Шъ ма прощава колегата, ма това ми заприлича но онова време, когато в Работническо дело някой труженик, трудов колектив или пък партийна ядка туко изокваше възмущение от даден филм, автор, публикация, поведението на футболисти, кмета на село Долно Уйно и каквото и да се сетите.След тоз сигнал здравите сили в Партията започваха разгрома на въпросния субект или обект.Еее, прекрасни времена според едни, а според други пък-гнусни.
Според мен трябва да има всякакви теми /тука включвам дори провокативни/, в съответни раздели.Като не му харесва на някой да не чете и пише в тях.

Не знам какво каза, но се надявам ти да си си разбрал мнението. Ако смяташ, че и такива теми трябва да има http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=62356&highlight=%F4%E8%EB%EE%EB%EE%E7%E8%F2%E5 , значи ме е срам, че ти пиша дори...

RUNNING WILD
19-08-2011, 10:49
всичките теми са свързани с нашето човешко ежадневие,сблъскваме се с тях това е живота ни,както колите ремонтите така и че ядеме и сереме,жени,мъже,деца,любов,смърт,насилие,това е около всички нас,що да не се говори за секс като така се размножаваме?това лошо ли е?що да не се говори за проституция като е легална и разрешена в толкова страни и дори малките деца виждат каките на улиците?колко хора простеят в ефир пред цяла БГ пример Иван Славков бог да го прости какво да не би да не беше циник и перде а що ли оправяше настроението на толкова хора,май има хора дето не ги виждат и знаят тия неща за тях са срамни обидни и неморални нямат място в нашето "общество",сега някой да не почне да дава примери как в коя страна е разрешено това а при нас е забранено онова щото ние не сме ама никак за пример и закони и какво е редно,а на някой нещо като не му изнася да не чете темите колегата е прав няма да се опозори като ги подмине да се разграничи от нас дето сме обикновенни хора и нищо човешко не ни е чуждо,всъщност по вестниците пишат и има снимки на такива неща че тук няма и 0.01 процент,странно що никой не се оплаква срещу вестниците а се купуват и там са същтите попари по 100.

fred
19-08-2011, 12:18
Не знам какво каза, но се надявам ти да си си разбрал мнението. Ако смяташ, че и такива теми трябва да има http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=62356&highlight=%F4%E8%EB%EE%EB%EE%E7%E8%F2%E5 , значи ме е срам, че ти пиша дори...

Не смятам /то тая тема е в резултат на други де, един вид антитеза../, но мисля:
Ако никой не пише в подобни теми, няма и да се пръкват
А иначе се опасяавам, че като се появи един "нов ред" той може да засегне и съвсем нормални теми, които пък други смятат, че не са били за форума по различни причини.Има и хора, които нарочно пускат такива теми, за да докажат, че просто не трябва да има такива разледи.Та зова на колегата ми заприлича, но онова, което писах по-горе
Лично аз смятам, че теми за гонки, кой срещу кого и каква кола срещу друга си са много по опасни, както се доказва ежедневно, но срещу такива почти никой не протестира май.

spe4elist
19-08-2011, 13:58
Да се състави тричленка, която да решава, кое е умно и кое не. Виновните да бъдат немедлено растреляни, а имуществото им конфискувано и дарено на клубовете на активните борци против фашизма и тези против комунизма, на сираците на загинали полицаи, на жертвите от земетресението в Япония или пък да бъде закупена отлежала сливова /троянска обаче!/, която като отлежи още да бъде изпита или продадена-това може да се разиска допълнително.
Шъ ма прощава колегата, ма това ми заприлича но онова време, когато в Работническо дело някой труженик, трудов колектив или пък партийна ядка туко изокваше възмущение от даден филм, автор, публикация, поведението на футболисти, кмета на село Долно Уйно и каквото и да се сетите.След тоз сигнал здравите сили в Партията започваха разгрома на въпросния субект или обект.Еее, прекрасни времена според едни, а според други пък-гнусни.
Според мен трябва да има всякакви теми /тука включвам дори провокативни/, в съответни раздели.Като не му харесва на някой да не чете и пише в тях.

Колега, Фреди, и ти ша прощаваш, ама този форум заприлича на кенеф (извинявам се за израза, но така го виждам), благодарение на плурализма в този форум и оливането на някои видни потребители и деятели тук. Отчаяните опити на модераторите да поддържат някаква чистота, биват оплюти, че едва ли не въвеждали цензура?!? Темите в раздел "Чат" са достойни за proztak.bg или кele6.com... Айде, нема нужда ... Този форум се казва АЛФА РОМЕО, ако случайно сте забравили и е с претенции за нещо повече, от форумите на другите, по-обикновени марки ... Да, бе?!?

И още нещо - хайде моля, членовете на Клуба, да се опитват да дават някакъв положителен пример, с поведението си и действията си, а не само, срещу членската си карта, да търсят търговски отстъпки и т.н. ...

DiStefano
19-08-2011, 14:10
Колега, Фреди, и ти ша прощаваш, ама този форум заприлича на кенеф (извинявам се за израза, но така го виждам), благодарение на плурализма в този форум и оливането на някои видни потребители и деятели тук. Отчаяните опити на модераторите да поддържат някаква чистота, биват оплюти, че едва ли не въвеждали цензура?!? Темите в раздел "Чат" са достойни за proztak.bg или кele6.com... Айде, нема нужда ... Този форум се казва АЛФА РОМЕО, ако случайно сте забравили и е с претенции за нещо повече, от форумите на другите, по-обикновени марки ... Да, бе?!?

И още нещо - хайде моля, членовете на Клуба, да се опитват да дават някакъв положителен пример, с поведението си и действията си, а не само, срещу членската си карта, да търсят търговски отстъпки и т.н. ...

Да де ама и ти забравяш една много деликатна и дребна подробност. Алфа Ромео трябва да е над всички и всичко .. ОК .. нещо като екзотика и трябва форума да е ниво над останалите. Обаче средностатистическият /не знам дали така се пише/ българин или форум-юзър е закърмен и израстнал насред простотия и лишения, които са неизменна част от нашето ежедневие и в този ред на мисли го вълнуват теми като : бъркане по дупки, правене на топчета от сополи, пърдене и други "цветни" тям подобни. Така, че ако гоним стандарт като на Швейцарския алфа форум примерно .. е нема как да стане. Ние сме си прост народ и ни интересуват живо всякакви скандални и противни теми. Не искам да засегна никого лично, защото и аз чета и пиша в подобни, но това не ми пречи да имам и мнение, за което.

Поздрави

mimouzunov
19-08-2011, 14:25
Да де ама и ти забравяш една много деликатна и дребна подробност. Алфа Ромео трябва да е над всички и всичко .. ОК .. нещо като екзотика и трябва форума да е ниво над останалите. Обаче средностатистическият /не знам дали така се пише/ българин или форум-юзър е закърмен и израстнал насред простотия и лишения, които са неизменна част от нашето ежедневие и в този ред на мисли го вълнуват теми като : бъркане по дупки, правене на топчета от сополи, пърдене и други "цветни" тям подобни. Така, че ако гоним стандарт като на Швейцарския алфа форум примерно .. е нема как да стане. Ние сме си прост народ и ни интересуват живо всякакви скандални и противни теми. Не искам да засегна никого лично, защото и аз чета и пиша в подобни, но това не ми пречи да имам и мнение, за което.

Поздрави

Добре де... А как да коментирам думите на мои приятел (от WV форума) "абре какви са тия идиотски теми във вашия форум?" Даже и при тях (WV) няма такива чудесии ,същото важи и за други АВТОМОБИЛНИ форуми!!

DiStefano
19-08-2011, 14:35
Добре де... А как да коментирам думите на мои приятел (от WV форума) "абре какви са тия идиотски теми във вашия форум?" Даже и при тях (WV) няма такива чудесии ,същото важи и за други АВТОМОБИЛНИ форуми!!

Е аз какво говоря ? Вари ни, печи ни такива сме си .. влече ни.

valjo
19-08-2011, 15:04
Здравите сили са си зели бележка, и очаквайте пълния разгром на ретроградните елементи:)

много добре го е казал fred и е много прав

администрацията на форума обаче няма сили да превъзпитава, опитвахме няколко години - не става ...

значи ще стане с втория вариант - рязане до здраво и така

експект соон

ne0
19-08-2011, 17:17
Здравите сили са си зели бележка, и очаквайте пълния разгром на ретроградните елементи:)

много добре го е казал fred и е много прав

администрацията на форума обаче няма сили да превъзпитава, опитвахме няколко години - не става ...

значи ще стане с втория вариант - рязане до здраво и така

експект соон

Валсо тва като реч на някой съвременен лидер ... без имена.....няма враг споменат... кой е врага? кой са лошите...? смях :):):):)

nightroller
19-08-2011, 17:20
Здравите сили са си зели бележка, и очаквайте пълния разгром на ретроградните елементи:)

много добре го е казал fred и е много прав

администрацията на форума обаче няма сили да превъзпитава, опитвахме няколко години - не става ...

значи ще стане с втория вариант - рязане до здраво и така

експект соон

разгеле! не вярвам ама ще гледам :)

---------- Post added at 17:20 ---------- Previous post was at 17:18 ----------


...

И още нещо - хайде моля, членовете на Клуба, да се опитват да дават някакъв положителен пример, с поведението си и действията си, а не само, срещу членската си карта, да търсят търговски отстъпки и т.н. ...

членовете на клуба сме най-големите идиоти тука хем ревем за правата вяра хем ни плюят - вече за смях станахме ... членовете на клуба
Ти мани ами на всичко отгоре ни и пука - зааааеби

code
19-08-2011, 17:22
Според мен трябва да има едно ниво, под което да не се пада и да се направи отделно тема "Турбопростотия - не чети, ако не ти понася!!" :sick1:Така всички ще са доволни:prescription:

ne0
19-08-2011, 17:22
... членовете на клуба

оф топик, но е свързано с темата..

Боянски, какво общо има Клуб Алфа Ромео България с този форум?


П.С. ЧУДЯ СЕ КАК НЕ СА ТЕ БАННАЛИ ЗА РЕКЛАМА В АВАТАРА приемерно!!!!

nightroller
19-08-2011, 17:33
оф топик, но е свързано с темата..

Боянски, какво общо има Клуб Алфа Ромео България с този форум?


П.С. ЧУДЯ СЕ КАК НЕ СА ТЕ БАННАЛИ ЗА РЕКЛАМА В АВАТАРА приемрно!!!!

а де ? много бързо стигнахме до целта !
ами не са ме баннали щото не знаят ко е тва дръм енд бейз примерно но подозирам че Сен7 или някой като него ще се изстреля скоро време пак :):)

---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:25 ----------


Писна ми всеки ден като влизам във форума да виждам все по-безумни теми...
Имам познати (с други марки коли) които влизат тук да четат и честно казано им прави мнооого лошо впечатление видяното ,от това и аз не се чуствам особенно щастлив....
Призовавам правоимащите да трият тези теми без никакви обяснения!!!

Знаеш ли това явление защо се появи - защото на никой не му пука за тоя форум

nicola 59
19-08-2011, 18:32
Здравейте колеги тези теми са последствие на това ,че в този форум няма място за други .Ако почнеш да предлагаш нещо то това е търговия и темата бива затворена .Ако питаш ,че ти тресе волана то тая тема я имало преди 6 години използвай търсачката . Ако кажеш нещо в една тема а то не е точно за нея наказание за оставено мнение без връзка . Ако питаш защо едикакво си се е случило на колата ти получаваш отговор от рода на защото при шесттактовиете е така ,понеже грамотните хора са зарезали да пишат от отдавна за да не се ядосват .Пускаш обява продавам кола тя ако е одобрена изопщо по ред причини като колата на снимката не е измита или е без винетка,то обявата излиза ,когато вече си продал колата.Е според мене колега МИМОУЗУНОВ това са причините поради които се наслаждаваш на готини теми

Alfa User
19-08-2011, 19:00
... понеже грамотните хора са зарезали да пишат от отдавна за да не се ядосват ...

Предполагам повечето разумни хора тук се сещат каква е причината за това ???
За другите ще дам жокер - именно простотията, превзела форума отвсякъде от толкова време насам !

Така че, за хубаво или лошо, сериозни промени ЩЕ ИМА и ТРЯБВА да има ! На който не му изнася това, да ходи да си пуска идиотизмите в bgmama и вече споменатите proztak.bg и кele6.com ...

По цял свят Алфа Ромео е символ на престиж и спортен дух, съчетани с един по-друг възглед за света - и вярвайте ми, простотията ИЗОБЩО не се вписва в тая схема. Преди няколко поста беше споменат швейцарския форум - аз мога да добавя и английския ... На светлинни години сме от тях като организация, манталитет и каквото още се сетите. Това не ви ли кара да се замислите ??? И мисля, че оправдания от типа на "ама ние българите сме си такива" не трябва да важат. Нали се борим да покажем на всички, че сме нещо по-така ??? По-така от какво обаче - от ла*ната ли ???

Мисля, че всички трябва да се засрамим от положението, до което докарахме и Форума, и Клуба ... VW да се възмущават от простотията тук ??? Че нали трябваше да е точно обратното ?!?

Може и да съм краен в изказването, но за съзнателния си път до тук разбрах, че българина освен бой и бъркане в джоба друга форма на възпитание не приема !!!

fred
19-08-2011, 19:17
Колега, Фреди, и ти ша прощаваш, ама този форум заприлича на кенеф (извинявам се за израза, но така го виждам), благодарение на плурализма в този форум и оливането на някои видни потребители и деятели тук. Отчаяните опити на модераторите да поддържат някаква чистота, биват оплюти, че едва ли не въвеждали цензура?!? Темите в раздел "Чат" са достойни за proztak.bg или кele6.com... Айде, нема нужда ... Този форум се казва АЛФА РОМЕО, ако случайно сте забравили и е с претенции за нещо повече, от форумите на другите, по-обикновени марки ... Да, бе?!?

И още нещо - хайде моля, членовете на Клуба, да се опитват да дават някакъв положителен пример, с поведението си и действията си, а не само, срещу членската си карта, да търсят търговски отстъпки и т.н. ...


Съглен съм, не защитавам форума в този вида, просто смятам, че според мен има цел да се махнат определени раздели, затова и нарочно се пускат разни теми.
Помниш ли, преди година, две да речем не беше така?Просто бързо се реагираше на подобни теми.Какво пречи сега бързо да се затварят и предупреждават разни такива, ако има втора-наказания и т.н.
Колкото до втория абзац не се виждам там :)


Добре де... А как да коментирам думите на мои приятел (от WV форума) "абре какви са тия идиотски теми във вашия форум?" Даже и при тях (WV) няма такива чудесии ,същото важи и за други АВТОМОБИЛНИ форуми!!

Е като нямат чувство за хумор, никой не им е виновен, това да ни е кусурът...


Здравите сили са си зели бележка, и очаквайте пълния разгром на ретроградните елементи:)
много добре го е казал fred и е много прав
администрацията на форума обаче няма сили да превъзпитава, опитвахме няколко години - не става ...
значи ще стане с втория вариант - рязане до здраво и така
експект соон

Вальо, аз го казах така, самоусещане, но явно съм прав-гледам здравите сили набират скорост.....

ALFonsOlder
19-08-2011, 19:21
стига бе,
то кое си требе оно си сака.

като е тъпа темата сама ще си потъне.
дали е тъпа решават членовете а не модератора.

бил питал човека, що вкъщи не се пише като в гъза.
еми има и хора с чувсто за хумор, оригинални и не вулгарни. не обиждат и не унижават никого.

къде ви е проблема, тогава?!

nicola 59
19-08-2011, 21:24
Предполагам повечето разумни хора тук се сещат каква е причината за това ???
За другите ще дам жокер - именно простотията, превзела форума отвсякъде от толкова време насам !

Така че, за хубаво или лошо, сериозни промени ЩЕ ИМА и ТРЯБВА да има ! На който не му изнася това, да ходи да си пуска идиотизмите в bgmama и вече споменатите proztak.bg и кele6.com ...

По цял свят Алфа Ромео е символ на престиж и спортен дух, съчетани с един по-друг възглед за света - и вярвайте ми, простотията ИЗОБЩО не се вписва в тая схема. Преди няколко поста беше споменат швейцарския форум - аз мога да добавя и английския ... На светлинни години сме от тях като организация, манталитет и каквото още се сетите. Това не ви ли кара да се замислите ??? И мисля, че оправдания от типа на "ама ние българите сме си такива" не трябва да важат. Нали се борим да покажем на всички, че сме нещо по-така ??? По-така от какво обаче - от ла*ната ли ???

Мисля, че всички трябва да се засрамим от положението, до което докарахме и Форума, и Клуба ... VW да се възмущават от простотията тук ??? Че нали трябваше да е точно обратното ?!?

Може и да съм краен в изказването, но за съзнателния си път до тук разбрах, че българина освен бой и бъркане в джоба друга форма на възпитание не приема !!!

Колега всичко което си написал е живата истина ,но проблема според мен е точно в твоите колеги модератори .Между вас има грамотни момчета и също така абичи които нямат алтернатива в европейски мащаб.Привеждам пример ,преди няколко дни чета тема в купува един колега търси алфа 155 ,аз му пиша в темата ,че имам 2 такива коли едната е пусната в продава другата понеже я купих преди няколко дни не е сложена още никаде и ако има интерес да пусне едно лично .След няколко часа поста ми вече го няма изтрит ,сигурен съм че колегата не го е и видял .Газаджията или някой друг абич го е изтрил.Значи до тук добре ,но утре ти като пуснеш тема купувам спешно термостат за 155 че немам парно а вънка е минус 25 аз понеже имам 3 ,2 са втора употреба и 1 чисто нов няма да си направя труда и да ти пиша понеже може да забогатея като ти продам един термостат. И ако може някои да ми обясни от екипа феномени отговорни за раздел продава каква е ползата от графата купувам ,като ако някой пише да имам то поста бива изтрит.
Колега Алфаузер проблема е че ако в един бар е забранено пушенето то виновен е чорбаджията че е оставил клиентите да пушат и той е човека които понася глобата.

Alfa User
19-08-2011, 21:27
Има и верни неща в поста ти, има и неща, дето им липсва точност в детайлите ...
Няма да изпадам в подробности, за да не нажежаваме обстановката.
Нека дружно проявим търпение и изчакаме замислените промени !

Ранобудниче
20-08-2011, 07:15
Добре де... А как да коментирам думите на мои приятел (от WV форума) "абре какви са тия идиотски теми във вашия форум?" Даже и при тях (WV) няма такива чудесии ,същото важи и за други АВТОМОБИЛНИ форуми!!

Мимо, дълбоко те уважавам и поради тази причина, и а не само, никога не бих си позволила да кажа не теб (а и на когото и да е) как да подреди къщата си :)

Ако си пуснал тази тема, заради себе - ок, но, ако е заради нечии възгледи... е странно :)

Да, форумът има нужда от подреждане, наистина.
Но.. да припомням ли как се размирисва рибата?

old alfist
20-08-2011, 08:47
С прост народ трудно се прави каквото и да е, камо ли свестен форум, но да не губим надежда.
Съгласен съм с мненията за бързо реагиране на явни простотии - цели теми, на които още от заглавието си личи какво ще се роди в тях.
Трябват начетени и разтропани момчета сред модераторите, на които им сече бързо пипето - повечето са такива, но не мога преценя дали да се селектират и дали не е необходимо още бройки.
Служебните лица няма да могат да смогват на простотията, ако не получат помощ и подкрепа от обикновените потребители.

mimouzunov
20-08-2011, 10:23
Мимо, дълбоко те уважавам и поради тази причина, и а не само, никога не бих си позволила да кажа не теб (а и на когото и да е) как да подреди къщата си :)

Ако си пуснал тази тема, заради себе - ок, но, ако е заради нечии възгледи... е странно :)

Да, форумът има нужда от подреждане, наистина.
Но.. да припомням ли как се размирисва рибата?

Пуснах си тази тема заради две неща:
1-во Не ми харесва на мен лично ,да влизам тук и да виждам безумни теми които нямат нищо общо с целта на АВТОМОБИЛЕН форум.
2-ро Колкото и да е смешно или тъжно (или и двете) имам доста приятели които влизат тук за да попрочетат нещо за Алфа Ромео и попадат на тези безумици... Значи във WV Renault и тн форуми няма такова нещо ,защо тук е различно!?
Това е...

Linkestis
20-08-2011, 11:06
Тука гледам повечето от пишещите са доста интилигентни,а останалите които са пускали теми са ПРОСТ НАРОД!
Така ли?
Ако ви е трудно да разберете за какво са темите,явно и вие спадате към ПРОСТ НАРОД!
Но ще ви култ,вие сте представителната извадка на форумните летописци.Браво,браво че ви има!Благодаря!

Старуха,моите уважения,но почваш да преиграваш....

old alfist
20-08-2011, 11:28
Тука гледам повечето от пишещите са доста интилигентни,а останалите които са пускали теми са ПРОСТ НАРОД!
Така ли?
Ако ви е трудно да разберете за какво са темите,явно и вие спадате към ПРОСТ НАРОД!
Но ще ви култ,вие сте представителната извадка на форумните летописци.Браво,браво че ви има!Благодаря!

Старуха,моите уважения,но почваш да преиграваш....
Може би съм се поизхвърлил - отстрани прочетено да изглежда по-различно написаното.
Както съм казвал и в други теми, че и от глупостите човек може да научи нещо, а ма защо пък да не се опитаме да ги намалим - ако на някой не му бендисва нещо да не плямпа щяло и нещяло.
Безгрешни хора няма, но нищо не пречи да се учим.

undy
20-08-2011, 18:08
Пуснах си тази тема заради две неща:
1-во Не ми харесва на мен лично ,да влизам тук и да виждам безумни теми които нямат нищо общо с целта на АВТОМОБИЛЕН форум.
2-ро Колкото и да е смешно или тъжно (или и двете) имам доста приятели които влизат тук за да попрочетат нещо за Алфа Ромео и попадат на тези безумици... Значи във WV Renault и тн форуми няма такова нещо ,защо тук е различно!?
Това е...

Такаа...значи,по първа точка има две решения-или не влизаш никъде или влизаш само в определени раздели;
...по втора точка-форума не е забранен за никой и всеки който му е кеф,влиза чете това което му е интересно и чао....а защо четат твоите хора глупостите,а не нещо друго???
..и все пак горе долу се познаваме тук,и във всеки раздел можем да си кажем по нещо,а защо не и по некоя простотия...всеки обича да се шегува и т.н.
Вярно,на моменти се прекалява и то често.Аз самия съм пускал подобни теми,но явно сме си такива и тва е...за съжаление

Ранобудниче
20-08-2011, 18:25
Такаа...значи,по първа точка има две решения-или не влизаш никъде или влизаш само в определени раздели;
...по втора точка-форума не е забранен за никой и всеки който му е кеф,влиза чете това което му е интересно и чао....а защо четат твоите хора глупостите,а не нещо друго???
..и все пак горе долу се познаваме тук,и във всеки раздел можем да си кажем по нещо,а защо не и по некоя простотия...всеки обича да се шегува и т.н.
Вярно,на моменти се прекалява и то често.Аз самия съм пускал подобни теми,но явно сме си такива и тва е...за съжаление

Кое пък му е за съжалението?
Не виждам нищо лошо в това (в предназначения за целта раздел) човек да може да изпуши след като 10-12 часа е бил сериозен и е кОпал на обороти в червената зона.

Онова за прекаления светец всички го знаем.
Да, факт е, че Мимо не съм го виждала да пише щуротии, но голяма част от тези, които подскачат срещу тях, с ентусиазъм творят подобни под една или друга форма. Все ми се струва, че преди да крещим срещу прашинките в очите на тези отсреща, трябва да извадим гредите в собствения си поглед. Ако изобщо си струва усилията.

Голяма драма, голямо чудо стана.

А какво по-хубаво от това в края на изпълнен с напрежение ден да кажеш (да речем) "Наздраве" на бандата от вси градове и паланки или пък да проведеш филологическо проучване в шеговита форма. Защото визираната по-горе тема на Колето, всъщност е доста полезна, ако някой си направи труда изобщо да вникне във въпроса, а не първосигнално да започне да мята камъни.

undy
20-08-2011, 18:45
Да бе,така е ,напълно съм съгласен.....точно заради това уважавам некои раздели "особено"......казах за съжаление-защото имаме още какво да вземаме от пустите европейци.....

fred
21-08-2011, 19:02
Има две възможности:
1. Тъй като форумът е частен, собственикът или собствениците му смятат, че трябва да изглежда еди как си.Искат да се пише само за еди какво си, готови са да намалят броя на потребителите и да загубят от това, само и само заради вижданията си.Но каква ли е ползата, никаква за никой май.
2.Собственикът няма такива виждания, а някой смята, че трябва да бъде въведен ред.
Приказките за разни други форуми и превеждане на европейски стандарти е доста смешно.Едно време се въвеждаха съветски стандарти, сега пък са мода европейските.Нещо ми е писнало от стандартизатори у нас.Или просто си вярват и смята, че всичко в живота трябва да е такаво, предначертан, сухо и т.н.
Ако действията им не са съгласуван с тези от т. 1 нищо няма да стане-или най много като вица за партизанският дневник - на 5 ден дойде горският и ни изгони, пишат партизаните..., те също се бореха за "новото време".
И защо някой ще взима решения, без други да са съгласни с тях?И сега си има правилник, да се прилага.Ма на, трябва нов правилник, старият е еди какъв си...
Примерът е от политиката, защото както се вижда и в тая тема-политиката е винаги актуална във всяка една сфера от човешкото общуване.Мнозина не харесват българските политици обаче, без да виждат че имат точно техният модел на поведение, все едно са клонирани от тях.
Ето едно тълкувани за политика:
Политиката (от старогръцки: πολιτέια)[1] представлява в най-общ смисъл процесът, при който група хора взимат решения. Този процес може да се изразява в начина на получаване или поддържане на подкрепа за общи или обществени действия. Макар че обикновено терминът се прилага за правителствата, политиката се наблюдава при всички човешки групови взаимодействия, включително корпоративни, академични или религиозни.

Ранобудниче
21-08-2011, 19:28
Все тая, Фред.
Разговорът е безсмислен.

fred
21-08-2011, 19:34
Мда права си явно.

Alfa User
21-08-2011, 23:23
...

А ти сигурен ли си, че ако правилата се прилагат на 100% без изключение, форума ще ти харесва ???

Значи, като не си изпълнява управата задълженията, не ви харесва.
И после, като управата си изпълнява задълженията, пак не ви харесва ...
Това на мене ми прилича само на едно определение, ама няма да ви го казвам, защото ще сметнете, че ви обиждам ...

Форума и Клуба имат една определена цел още от създаването си. Клуб "Алфа Ромео България" не е замислен като "масов" и "за всички" ... Въплъщението на "Cuore Sportivo" за хубаво или лошо няма нищо общо с масовата чалговизация у нас и около нас.
Това, че кварталния VW-рацер си е купил 145-ца, не означава, че има по призвание място в този клуб или форум - именно защото Клуб "Алфа Ромео България" винаги е бил СРЕЩУ простотията по пътищата и липсата на толерантност към колегите шофьори, и идиотските изцепки по пътищата на милата ни Родина...

Страшно съжалявам, че се налага да пиша така. Но също така се чувствам задължен да напиша именно това...

Ако новите промени доведат до намаляване на плявата и "призраците" във Форум и Клуб - то аз ги приветствам с пълна сила... без значение на това, че форума видите ли, ще остане с една трета или по-малко от сегашните посетители ! Термина "алфисти" (а не алфаджии по български...) е световно признат, и всички знаят за какво иде реч при споменаването на тоя израз. Аз не искам да съм част от тълпа, която принизява това определение към калта и простотията !

koolio
22-08-2011, 00:13
Нека не говорим за диктатура и сляпо прилагане на правила, но все пак трябва да има ясна политика - дали ще е форум на собственици и фенове на АЛфа Ромео, в който за разнообразие ще има и тема за общи приказки или ще бъде форум за общи приказки, в който между другото се споменава за марката автомобили Алфа Ромео.

Alexandrov70
22-08-2011, 00:20
Който иска да нарушава правилата , винаги ще говори за диктатура!Който е фен и иска да чете и пише за марката не го бъркат правилата и не ги нарушава , дори и да не ги е чел!

BillyBoy`
22-08-2011, 00:27
А ти сигурен ли си, че ако правилата се прилагат на 100% без изключение, форума ще ти харесва ???

Значи, като не си изпълнява управата задълженията, не ви харесва.
И после, като управата си изпълнява задълженията, пак не ви харесва ...
Това на мене ми прилича само на едно определение, ама няма да ви го казвам, защото ще сметнете, че ви обиждам ...

Форума и Клуба имат една определена цел още от създаването си. Клуб "Алфа Ромео България" не е замислен като "масов" и "за всички" ... Въплъщението на "Cuore Sportivo" за хубаво или лошо няма нищо общо с масовата чалговизация у нас и около нас.
Това, че кварталния VW-рацер си е купил 145-ца, не означава, че има по призвание място в този клуб или форум - именно защото Клуб "Алфа Ромео България" винаги е бил СРЕЩУ простотията по пътищата и липсата на толерантност към колегите шофьори, и идиотските изцепки по пътищата на милата ни Родина...

Страшно съжалявам, че се налага да пиша така. Но също така се чувствам задължен да напиша именно това...

Ако новите промени доведат до намаляване на плявата и "призраците" във Форум и Клуб - то аз ги приветствам с пълна сила... без значение на това, че форума видите ли, ще остане с една трета или по-малко от сегашните посетители ! Термина "алфисти" (а не алфаджии по български...) е световно признат, и всички знаят за какво иде реч при споменаването на тоя израз. Аз не искам да съм част от тълпа, която принизява това определение към калта и простотията !Прилагане на правилата да но правилно и без двоен стандарт,същтото да е равносилно и за членовете на КАРБ.

Alfa User
22-08-2011, 00:34
Ами аз за това точно пледирам от сума време ...

nightroller
22-08-2011, 11:28
Прилагане на правилата да но правилно и без двоен стандарт,същтото да е равносилно и за членовете на КАРБ.

кво?кво? я по ясно за членовете!
я обясни тука кво точно искаше да кажеш!

---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 11:27 ----------


Ами аз за това точно пледирам от сума време ...

за кое точно ?

Ранобудниче
22-08-2011, 12:12
кво?кво? я по ясно за членовете!
я обясни тука кво точно искаше да кажеш!

---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 11:27 ----------



за кое точно ?

Да - и на мен ми стана вълнуващо, като прочетох същите нещица.

Може би, защото кой ли не си позволява безнаказано да проявява безпардонно и с нищо непредизвикано отношение към членове на КАРБ, но какво ли разбираме ние с теб.

nightroller
22-08-2011, 13:29
Прилагане на правилата да но правилно и без двоен стандарт,същтото да е равносилно и за членовете на КАРБ.

хайде де - кво стана с компетентните мнения за членовете на Клуба загубихте се нещо май ...

BillyBoy`
22-08-2011, 13:49
За какви компетентни мнения говориш?Нещо се засегна ми се струва?Ми аз съм го написал пък както искаш така си го тълкуваи.

nightroller
22-08-2011, 14:38
За какви компетентни мнения говориш?Нещо се засегна ми се струва?Ми аз съм го написал пък както искаш така си го тълкуваи.

Билибой, не намесвай името на Клуба и неговите членове без да имаш какво да кажеш :):)

BillyBoy`
22-08-2011, 14:42
Билибой, не намесвай името на Клуба и неговите членове без да имаш какво да кажеш :):)Ми аз имам какво да кажа ама не е това мястото и темата.

fred
22-08-2011, 15:18
А ти сигурен ли си, че ако правилата се прилагат на 100% без изключение, форума ще ти харесва ???

Значи, като не си изпълнява управата задълженията, не ви харесва.
И после, като управата си изпълнява задълженията, пак не ви харесва ...
Това на мене ми прилича само на едно определение, ама няма да ви го казвам, защото ще сметнете, че ви обиждам ...

Форума и Клуба имат една определена цел още от създаването си. Клуб "Алфа Ромео България" не е замислен като "масов" и "за всички" ... Въплъщението на "Cuore Sportivo" за хубаво или лошо няма нищо общо с масовата чалговизация у нас и около нас.
Това, че кварталния VW-рацер си е купил 145-ца, не означава, че има по призвание място в този клуб или форум - именно защото Клуб "Алфа Ромео България" винаги е бил СРЕЩУ простотията по пътищата и липсата на толерантност към колегите шофьори, и идиотските изцепки по пътищата на милата ни Родина...

Страшно съжалявам, че се налага да пиша така. Но също така се чувствам задължен да напиша именно това...

Ако новите промени доведат до намаляване на плявата и "призраците" във Форум и Клуб - то аз ги приветствам с пълна сила... без значение на това, че форума видите ли, ще остане с една трета или по-малко от сегашните посетители ! Термина "алфисти" (а не алфаджии по български...) е световно признат, и всички знаят за какво иде реч при споменаването на тоя израз. Аз не искам да съм част от тълпа, която принизява това определение към калта и простотията !
Драги колега, като гледам ти не си и член на Клуба, но говориш какъв трябвало да бъде, явно не си такъв поради масовия харктер /ако 50-60 човека са "масов харктер"/ и сегашния вид на форума, да уточним все пак.Реагирах, единствено когато беше натирен Търтея ( той пък никога не допускаше големи волности).Но явно и аз съм прът в колелето на прогреса на клуба.Това за изпълненията на управата и реакциите срещу тях не го разбирам, защото като цяло не съм реагирал по таквизи работи.Не помня да съм казвал нещо - че това или онова не ми харесва. Терминът "вие" го разбирам в множествено число, а не конкретно за мен.Не знам какво преча на форума и на клуба, с мнението си.По скоро съм бил толерантен и никога не съм взимал участие в битките за прекроявене или както и да се нарече това на Клуба.
Ми не знам за какво иде реч, това "алфисти", като чета това.Излиза че 10-15 човека са алфисти и те са богоизбрани, другите за нищо не стават.Тая песен ми е доста позната отвсякакви обществени организации, затова го писах по-горе.
Като е замислен за ограничен кръг - се ограничете и си стойте там, елитарната мания не е от вчера.Позната е отдавна, води до никъде, или до стълбата надолу, дето я пише в подписа ми.
Тогава ще настъпи рая и всичко ще е наред, според вас, ще си стоите в тихия форум и всичко ще е наред.А ти сигурен ли си че тогава много ще ти хареса това???
Но като опрат нещата до пари - всеки гледа да се рекламира и да има клиенти, пък не ги пита дали са възпитани, умни и толерантни или дали са членове и участници във форума и т.н.
Та за мен е ясно какво е алфист, но точно такива теми и начин на действия са алфаджийски.Защото така може да се опознае един човек-по делата му и по писанията във форума в частност.
И аз съжелявам, че пиша това, ама съм длъжен да го напиша. Айде със здраве.

Alexandrov70
22-08-2011, 18:04
Но като опрат нещата до пари - всеки гледа да се рекламира и да има клиенти, пък не ги пита дали са възпитани, умни и толерантни или дали са членове и участници във форума и т.н.


Значи все пак се изясниха нещата?!Явно ще си продължим да си четем в автомобилния форум за лайна,курви,педерасти и прочие подобни , с каквито е и без друго пълно ежедневието ни.Щото те са доходни(гореспоменатите)

п.п. Айде накажете ме най-накрая , че взе да ми писва!

fred
22-08-2011, 19:17
Лично аз НЕ съм ЗА писане на простотии-описал съм в първите си постове против какво съм.

Alfa User
22-08-2011, 20:29
Драги колега, ...

Драги колега, не смятам, че е твоя работа или на който и да е наоколо защо не съм член на клуба. Но както и да е - не за това е темата, и не е нужно да го обсъждаме - важното е като се видим да си кажем "наздраве" с кеф :cheers:
Понятието "алфист" никога и никъде не се е свързвало с понятието "член на клуб Х", и е много тъжно, ако тук се смята така... От друга страна, не виждам пък защо правилата за поведение трябва да са различни за членове и не-членове - всички сме фенове на една марка, и пледираме за някакво положение в обществото - но това за правилата не го решавам точно аз.
Нямам нищо лично към теб, не се засягай от всеобщото ми обръщение - просто използвах твоето изказване за основа на моето изказване :)
Надявам се да се запознаем на следващата голяма проява на Клуб/Форум, и наистина да си кажем "наздраве" с усмивка !

fred
22-08-2011, 20:34
Е ОК, малко лично го приех, признавам.Всъщност аз имам сходни мисли, но пътищата са други.Като цяло смятам, че трябва да сме по широко скроени-това искам да кажа.И че, с тия неавтомобилни раздели може да се понаучим и на други неща
И аз ще се радвам да се организираме нещо, лошото е, че все ме гонят разни злободневни грижи, с годините е така:grandpa:Наздраве, няма проблеми :cheers:

old alfist
22-08-2011, 21:04
Като гледам какви наздравици се вдигат, се успокоявам, че темата на алкохолистите няма да се закрие.

viki
22-08-2011, 21:31
Какъв е този шум на улицата, Баримор?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Баримор?
- Никой, сър.
- Тогава защо шумят?
- Педераси, сър. . .

nightroller
22-08-2011, 21:41
... От друга страна, не виждам пък защо правилата за поведение трябва да са различни за членове и не-членове - всички сме фенове на една марка, и пледираме за някак...

Позволи ми да ти разясня някой неща ние членовете на Клуба се позоваваме на устава и на една негова клауза - все пак гласувахме го и го приехме - клазузата е да не уронваме престижа на Клуба - хубаво обаче ние си пишем във форума и то стараейки се да си доказваме марката, да помагаме на хора с отговори на техните въпроси, да развиваме положително отношение към Клуба и т.н.
Да ама като има модове дето не знаят тези неща, дето са на по двайсе годинки и т.н. и те ни налагат наказания за щяло и нещяло - кво праиме а? кво праиме ?
Сега ще ревнете - дааа ама форума няма нищо общо с Клуба и т.н.

Пичове казвам го ясно и отговорно - докато не отмените измисленото предупреждение на модератора Сен7 и не ми наложите справедливо заслуженото наказание според темата и постовете за които съм предупреден - аз ще продължавам да троля и все повече и все по-добре, да ви лазя по нервите и да ви спичам и то така ще го правя по ръба на правилата, че няма да можете да ми направите нищо - ако пък някой отворко от вас го направи - гледайте какво ще стане после :):)

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:37 ----------


Какъв е този шум на улицата, Баримор?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Баримор?
- Никой, сър.
- Тогава защо шумят?
- Педераси, сър. . .

има си раздел за фън - спамиш като дърта спамърка - освен тва този виц е мой :)

Alfa User
22-08-2011, 22:17
Пак се опитваме да извъртаме темата накъдето не трябва, както е типично напоследък.
Какви са членовете, и какви не са нечленовете във форума ??? Обясни го нагледно и просто на всички, за да имаш основание да говориш така :)
Това да се приема като последно отклонение от темата!

nightroller
22-08-2011, 22:48
Пак се опитваме да извъртаме темата накъдето не трябва, както е типично напоследък.
Какви са членовете, и какви не са нечленовете във форума ??? Обясни го нагледно и просто на всички, за да имаш основание да говориш така :)
Това да се приема като последно отклонение от темата!

Просто и ясно - членовете на Клуба сме измираща раса от фенове - членове на КЛУБ по дяволите!

Фенове, които се имаме Устав и следваме цели!

Фенове, които сме членове на организация организирана около една любима марка!

Фенове, които се борим в тоя форум за нашата марка!

Фенове, които сме непрекъснато пренебрегвани като такива!

Фенове, на които фенщината непрекъснато се подлага под въпрос!

Фенове, които знаем какво искаме и за какво притежаваме и шофираме Алфа Ромео!

Фенове, които търпим глупостите на алфаджии, тъпаци, пишкомерници, комплексари и т.н. подобна сган но си мълчим и опитваме проактивно да отогваряме на идиотските мнения тази сган!

Фенове, които сме наказуеми по Устава, които сме гласували и приели не само ами и сме наказуеми от неразбиращи и неадекватни модератори!

Фенове, които искат повече разбиране и фенщина а намираме само плювни и глупости за нашата любима марка!

Достатъчно ясен ли бях или се отклоних от темата :):)
Или за да си ясен значи да се отклониш от всяка една тема в този форум?

и за какво по дяволите ни е този форум ?!

Linkestis
22-08-2011, 23:00
и за какво по дяволите ни е този форум ?!

Предполагам не за да се заплашваме и после да вдигаме наздравици :static:

Ранобудниче
22-08-2011, 23:03
Ха, честито!
Да е хаирлия.

old alfist
22-08-2011, 23:07
Много сте се вживяли и сте се взели на сериозно /тук се затруднявам дали е слято "на" с другата дума "сериозно"/,но продължавам да твърдя, че не е начина да се протестира против нещо със заостряне на вниманието на управляващите форума с откриване на идиотски теми - все пак това е неуважение към всички четящи.
Предполагам, че има някаква несправедливост и опасенията на някои колеги са да не се превръща в нещо системно, но в края на краищата справедливост и в реалния живот няма.

nightroller
22-08-2011, 23:14
Много сте се вживяли и сте се взели на сериозно ....

не сме се взели на сериозно, мен - взели сме на сериозно марката, на която сме фенове

valjo
22-08-2011, 23:19
cool down ...

са да не земе сен7 да ме измодерира :)))

Ранобудниче
22-08-2011, 23:22
cool down ...

са да не земе сен7 да ме измодерира :)))

Ще те "преведе" на "кирилица" :BIGsmile:

nightroller
22-08-2011, 23:32
Ще те "преведе" на "кирилица" :BIGsmile:

а мое ли моя подпис да се преведе на кирилица (много дълга и продължителна ругатня)

Ранобудниче
22-08-2011, 23:36
а мое ли моя подпис да се преведе на кирилица (много дълга и продължителна ругатня)

Не мога да преведа "sen". Вероятно идва от sensitive.. :smile:

old alfist
22-08-2011, 23:41
Дайте малко на български, че ми подпуши преводача вече.