PDA

View Full Version : аеееее!!!! България в ЕС



търтей
26-09-2006, 16:54
ЦЪККК (http://netinfo.bg/?tid=40&oid=941754)


аееее

убре дебреее

булгаар и т.н. патриотични възгласи :bg:


ПС: айде кръщавай си темите малко по-смислено :wink:
РЕ: имах нещо предвид да я кръстя точно така :wink:

pr_00f
26-09-2006, 16:58
Булгар , булгар, булгур :roll:
кеф дет са вика и сенародни празнинства ?
А ти ми кажи кога ще почерпиш по повода ?

Max
26-09-2006, 17:00
На печелившите, честито, на останалите - късмет! :lol: :bg:

търтей
26-09-2006, 17:01
А ти ми кажи кога ще почерпиш по повода ?

гат си довлечеш д-то до хиподрума :cheers: :drunk: :drums: :bg:

MONI
26-09-2006, 17:22
Дано да е за добро въпреки че аз съм си оптимист!

Айде честито!

156 m-jet
26-09-2006, 17:32
:Yeeeehaaa: :Yeeeehaaa: :Yeeeehaaa:

Mind_Control
26-09-2006, 17:38
Супер :) още един повод за празнуване.. днес е щастлив ден, толкова хубави неща се случиха.. :)

pr_00f
26-09-2006, 17:44
А мен ме боли глава от снощи и съм недоспал - баси и тъпия ден :lol:
Довечера пак ще трябва да се лекувам мамка му и прасе
Иначе дупе да им е яко на ЕФРУПЕЙЦИТЕ, ще видят те от къде изгрява слънцето, а и при нас ще стане интересно.

wrc
26-09-2006, 19:59
Аз пък съвсем не съм оптимист. :evil:

JORDANGT
26-09-2006, 20:13
Що бе може и да не е зле :P

KGB
26-09-2006, 23:13
Ако знаете само какво ни чака, нямаше въобще да се радвате...защо ли никой в БГрия сериозно не се зае да разясни на народа какви са положителните и отрицателните страни от членството на БГрия в "великия" съюз. Или както винаги БГрина първо се хвръля в пропастта и после гледа колко е дълбока.

На 1-Януари за начало ще ви честитя новите цени на горивата, а може и преди това :lol:

Колко от вас знаят що е то ЕС???

valjo
26-09-2006, 23:19
Колко от вас знаят що е то ЕС???
ти не си един от тях, така че спри за пореден път да занимаваш аудиторията с дребнави комунистически пропаганди

те дори на комунягите им увряха главите, и по време на тяхното управление ше се присъединим

valjo
26-09-2006, 23:21
аз ше ви кажа кво ше стане, жална им майка на работодателите сега


и на местните тикви, които си мислят че няма да спазват правила....


мдааа... ;)

KGB
26-09-2006, 23:33
Колко от вас знаят що е то ЕС???
ти не си един от тях, така че спри за пореден път да занимаваш аудиторията с дребнави комунистически пропаганди

те дори на комунягите им увряха главите, и по време на тяхното управление ше се присъединим

Вальо не знам какъв си ми и с какво право ме определяш на такъв или онакъв, ти дори не знеш какво е комунизъм.

Ще ти дам и един съвет, въздържай се да определяш кой какъв е!

Относно факта дали знам какво е ЕС, да знам пич, много повече от колкото ти някога ще знаеш.

За работодателите, да ще затворят фирмите си е аре на улицата всички

valjo
26-09-2006, 23:42
съветите си ги задръж, мерси Wink

ти какво знаеш за ЕС, ако е така, явно не го показваш Wink

за работодателите, като затворят местните, идват външните
това че ти не работиш в такива среди и нямаш поглед над тенденциите, не е мой проблем ...
кадърните ше идат при истинските работодатели, а не при тия дето си ги знаем 15та година, спокойно, не ги мисли

и такаWink не се обиждай, знаеш че думата комунист спрямо теб я използвам добронамерено kissy

75 2.0 turbo
26-09-2006, 23:43
а към другите :?: :lol: :lol: :lol: ако продължавате така ще ме принудите да ва модерирам и двамата :twisted:

pent
26-09-2006, 23:44
уф че сте разбирачи...

айде честито на мнозинството и на тези които се радваме :) каквото такова :) мааалко по-бели ставаме и толкоз :)

аз лично очаквам само положителни неща за себе си от това приемане, ама предполагам, че мнозинството ще се оплаква.... да се оправят ;)

ПС.
бързо пишете бре, на вальо, ей това което каза "кадърните ше идат при истинските работодатели" има много мъдрост тука ;)

valjo
27-09-2006, 00:07
:) каквото такова :) мааалко по-бели ставаме и толкоз :)

аз лично очаквам само положителни неща за себе си от това приемане, ама предполагам, че мнозинството ще се оплаква.... да се оправят ;)

ПС.
бързо пишете бре, на вальо, ей това което каза "кадърните ше идат при истинските работодатели" има много мъдрост тука ;)
ами конкретно в ИТ бранша, в момента има ДЕФИЦИТ на средно кадърни хора, не на супер профита
ръста в заплатите е невиждан, и това преди ЕС.....
БГ работодателите в повечето случаи изглеждат напълно неадекватни, смешни и жалки
има и някои забележителни изключения, радвам се да работя в едното от тях:)

НО за кадърния човек... като единия фалира, идва следвашия
които и да дойде, има нужда от локални кадри, ако не , в краен случай може да се навием да идем да им работим и там;)

KGB
27-09-2006, 00:50
не се обиждай, знаеш че думата комунист спрямо теб я използвам добронамерено kissy

Не не знам, а и честно казано, ако можеше да водиш нормален спор щеше да пробваш да ме обориш с факти. Например колко е добре ЕС за БРрия, а не да ме обиждаш/квалифицираш, което е признак на слабост.

Както и да е, аз спирам с офф-топик... wink

valjo
27-09-2006, 01:31
не се обиждай, знаеш че думата комунист спрямо теб я използвам добронамерено kissy

Не не знам, а и честно казано, ако можеше да водиш нормален спор щеше да пробваш да ме обориш с факти. Например колко е добре ЕС за БРрия, а не да ме обиждаш/квалифицираш, което е признак на слабост.

Както и да е, аз спирам с офф-топик... wink

мир, ше го полеем на италфеста:)))

Nikiboy
27-09-2006, 08:58
Скоро правих едно проучване за това дали е добре от декември фирмите да се надуват, че са еврофирми. Изследвах положителните и отрицателните страни и стигнах до извода, че това ще зависи, какво очакват хората.

За съжаление около 60% от населението 18+ са негативисти, което означава че като цяло концепцията е неподходяща. Въпреки че в Естония например е дала резултат.

За съжаление членството си е отговорност, определено всичко ще поскъпне и хората, които нямат бизнес, а са нисък клас наемници ще се развият (над 50% от населението)

Останалите обаче ще трябва да се борят с хиляди глупаци от селски тип бизнесмени, които ще вложат всичките си пари за бизнес тука, мислейки че това е Клондайк. Да не забравяме и окрупняванто на бизнеса!

Абе ще е интересно. Аз лично за себе си съм открил доста инициативи и съм по-скоро оптимист.

Alexanderbb
27-09-2006, 09:06
Ми че то България си е в Европа от има няма 1350 години. Даже доста преди някои от сегашните Европейци да излязат от храстите. А иначе силно се надявам да стъпят на вратлетата на управляващите и да се спре тази келипирщина. Въпроса за работодателите има поне 100 гледни точки щото повечето от тях се научиха за 10 години да не плащат и да викат "кат не ти харесва ходи си", и сега май няма за една нощ да почнат да мислят по нормалния начин че най-важното във фирмата е персонала

BatVas
27-09-2006, 11:26
В момента чета ето това - всичко друго написано от журналята е кой квото чул, недочул.

COMMISSION OF THE EUROPEAN COMMUNITIES


Brussels, 26/09/2006

COM (2006)

COMMUNICATION FROM THE COMMISSION

Monitoring report
on the state of preparedness for EU membership of
Bulgaria and Romania

TABLE OF CONTENTS

1........... Introduction...................................... .......................

2........... Summary of monitoring findings......................

2.1........ Bulgaria.......................................... ............

2.2........ Romania........................................... ..............

3........... Safeguards and other measures................

3.1........ Tools applicable to all Member States........................

3.2........ Tools based on the Accession Treaty................................

3.3........ Accompanying measures foreseen for the accession of Bulgaria and Romanиа

3.3.1..... Judiciary and the fight against corruption......................................

3.3.2..... Agricultural funds............................................. ..............

3.3.3..... Food safety............................................ ........

3.3.4..... Aviation safety............................................ ................
4........... Conclusion........................................ ........................

COUNTRY ANNEX BULGARIA.......................................... ...............

COUNTRY ANNEX ROMANIA........................................... ..................

П.П. Ако някой се интересува - мога да му го пратя по мейла целия доклад (пресен пресен) и да го качи някъде - защото нещо не мога да ъплоудвам :?

virusalfa
27-09-2006, 14:51
КУР ЗА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ! ДВА ЗА ТОЯ ДЕТО ТРИЕ! САМО КПСС И БКП!

pr_00f
27-09-2006, 14:55
E тва беше точно на място изказване. Аз мисля че като влезем в ЕС цената на отработеното олио ще скочи с поне 60% и Вируса заради това е бесен :Tease:

BatVas
27-09-2006, 14:56
КУР ЗА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ! ДВА ЗА ТОЯ ДЕТО ТРИЕ! САМО КПСС И БКП!

Ще сложат на тея от ДАЙ - каска с камера и ше записва цялото им работно време :tooth: :crazy:

pr_00f
27-09-2006, 15:01
Че те работят ли изобщо бе ?

Иначе по темата. Едни се радват , други реват ама все тая. Колелото се завъртя ходи го спирай вече.

Васе сигурен ли си че не си допуснал правописна грешка. Мисля че не е ДАЙ а просто и ясно - ДАИ :D

sharky
27-09-2006, 15:17
а КПСС кво е?

virusalfa
27-09-2006, 15:23
а КПСС кво е?Не питай :roll:

pr_00f
27-09-2006, 15:23
Комунистическа партия на Съветския Съюз.

Търтея е член от 36-та година, той може да ви разправя подробности. А Вирусо още от 1917 :wink:

virusalfa
27-09-2006, 15:26
Комунистическа партия на Съветския Съюз.

Търтея е член от 36-та година, той може да ви разправя подробности. А Вирусо още от 1917 :wink:ДА ЗДРАВСТВУЕТ! КПСС-БКП-ВЕЧНА ДРУЖБА ОТ ВЕКОВЕ ЗА ВЕКОВЕ!
Алкохолисто Прооф е първенец на 1-вата петилетка по дигане на четвъртити шишета!

pr_00f
27-09-2006, 15:33
А втората и третата петилетка по вдигане на кръгли бутилки.

Хайде стига оффтопик , стана весело, ама ще ни бие модератора

А и да допълня: Ти стига дрънка глупости ами подходи сериозно по въпросите със вселенско значение. Напълни 2 стъкла ракия ( по старичка да е, макар че то по вашия край никак не се задържа), Напълни и резервоара до горе в пропорция нафта : олио 3:1 и си дигни газо на Италфесто че не сам ти виждал очите на тебе