PDA

View Full Version : Питане за тунинг глезотии



slik4eto
08-09-2011, 15:23
Защо няма такъв магазин в България??? http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-147:::1_19.html
Има тоолкова хубави неща за алфата ми :please: Някои има ли идея дали в бг някаде има тези ленти където са на прага като се отвори вратата с надпис алфа ромео ?

badmadafaka
08-09-2011, 15:26
Може би защото някой е преценил, че по 70+ лева парчето за тия ленти, потенциалните купувачи се броите на единия пръст ;)
Този сайт по принцип доста хора си пазаруват от него от форума доколкото знам - какъв ти е проблема да действаш оттам направо ;)

slik4eto
08-09-2011, 15:31
Еми не знам как ако трябва да бъда честен иначе с удоволствие нещата са уникални ако някои които е пазарувал от него ми помогне ще съм :static:

Drag0
08-09-2011, 22:05
Еми не знам как ако трябва да бъда честен иначе с удоволствие нещата са уникални ако някои които е пазарувал от него ми помогне ще съм :static:
Нищо сложно , за някои сайтове ти трябва регистрация /за повечето/ , за други не. Трябва ти и международна кредитна/дебитна карта, за предпочитане регистрирана в paypal че ако стане проблем да пробваш да си вземеш парите обратно.
Конкретно за shop.alfisti.net съм питал за цени за доставка до BG и бяха нещо от порядъка на 40 евро с DHL за цяла генерация/ тръба заместваща катализатор и средно гърне, задно гърне от неръждаема стомана/ , което си е доста тежък и обемист товар.