PDA

View Full Version : Преглед на кола в сервиз? Как и къде?



Capolavoro
10-09-2011, 19:41
Здравейте,
днес бях в един автосалон и казах на продавача, че искам да закарам колата на сервиз.
Той ми отговори, че няма никакъв проблем, но ще ми излезе доста скъпо (40 към сервиза и 40 обратно), защото колата няма номера.

Какво ще ме посъветвате?

Walker
10-09-2011, 20:00
Здравейте,
днес бях в един автосалон и казах на продавача, че искам да закарам колата на сервиз.
Той ми отговори, че няма никакъв проблем, но ще ми излезе доста скъпо (40 към сервиза и 40 обратно), защото колата няма номера.

Какво ще ме посъветвате?
Каква е колата и от къде си?!

Ако имаш възможност, задължително я закарай при сервиз за оглед.

Capolavoro
10-09-2011, 20:33
Каква е колата и от къде си?!

Ако имаш възможност, задължително я закарай при сервиз за оглед.
то ясно, че ще се кара, въпросът е дали имате някаква идея да си спестя тези 80 лв за транспорт? Иначе Пловдивска е автокъщата

Burkan
11-09-2011, 11:27
40лв са доста, просто иска да те откаже да я караш на сервиз, платформите от салоните до КАТ (в Пловдив) зимат по 20-24лв. Кажи коя е автокъщата, повечето ги познавам, може нещо да се измисли.

Capolavoro
11-09-2011, 13:04
Авалон 2009

Сега се замислих върху нещо друго, аз хубаво ще платя да я закарат до сервиз, ама кога ще мога да я покарам, след като я купя ли .. пф!

Burkan
11-09-2011, 14:36
Този салон не го знам, вземи някой колега с лаптоп кабел и отидете да я видите на място, за съжаление аз нямам, иначе с радост бих ти помогнал. За карането все ще то даде да направиш едно кръгче на твоя отговорност. Успех.

pe60
11-09-2011, 15:00
Авалон 2009

Сега се замислих върху нещо друго, аз хубаво ще платя да я закарат до сервиз, ама кога ще мога да я покарам, след като я купя ли .. пф!
Колега, сигурно си решил да сменяш италианската марка,защото в този салон няма италианки.

Салона е на Карловско шосе в края на Пловдив. Така че иди в бившата Мототехника,която е много близо до салона и търси сервиз Елегант /Джими/ питай колко ще ти вземе за един преглед на място в автосалона.Той има нужната апаратура. Хубаво е да направиш и едно кръгче с количката, но без номер и в район на усилено полицейско присъствие ще си е доста рисковано.

Успех и кажи каква е марката.

Capolavoro
11-09-2011, 15:11
За Тойота Корола става дума. Бях се спрях на една 147-ца, ама тук ме разубедихте, че била удряна и една камара още забележки. Още съм в процес на обмисляне, но ми се искаше да мога да се качи човек, който разбира от коли, да я покара малко, да видим какво ше каже, че да не ми излезе през носа после!

Mind_Control
11-09-2011, 20:56
Аз без да се кача да покарам колата, особено ако е втора употреба, никога няма да взема, ако ще да е офертата на живота ми.

starata alfa
22-09-2011, 13:16
понеже и аз съм харесал кола в Пловдив ,само че е нисан и мен ме интересува къде има читав сервиз
това е колата
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310215946884173&f1=details
благодаря ви предварително

Vins
22-09-2011, 21:38
За София варианта е www.ogledi.com да я прегледат и закачат на място. Във вашия случай по-добре да извадите транзитни номера- мисля са 37лв. и една вноска ГО 20-ина лева /Левинс предлагат ГО на 12 вноски/. Така ако колата е читава после ще си я закарате до КАТ и ще си имате ГО за един месец.

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:33 ----------


понеже и аз съм харесал кола в Пловдив ,само че е нисан и мен ме интересува къде има читав сервиз
това е колата
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310215946884173&f1=details
благодаря ви предварително

Здравей колега, комбинацията комби+метан+автоматик+Пловдив е много плашеща, като ги избройх чак изтръпнах. До скоро обикаляхме да търсим Примера Р11 144 - не намерихме нито една читава без ръжда, дори вноса от Италия или без сериозни дефекти при бюджет от 6000лв за кола.

starata alfa
22-09-2011, 22:27
колата е италианка от анкона поне на снимки изглежда добре,продавача каза че има проблем в бендикса и се чувал шум при палене,но палела