PDA

View Full Version : Пътуване до Банско



Lucky
04-10-2006, 11:10
Колеги, утре тръгвам за Банско спешно, кажете как е пътя на там и къде са радарите освен В Дупница че отдавна не съм пътувал нататък :?: :roll:

santo_traficante
04-10-2006, 11:58
???? "???????????" ????? ????? ?? ??????.?? ??????????? ?? ????? ???? ????????? ??? ?????.? ?? ??????? ???????????? ??? ????? ?? ?????? ? ?? ????? ?????? :D
________
Toyota sprinter marino (http://www.toyota-wiki.com/wiki/Toyota_Sprinter_Marino)

търтей
04-10-2006, 12:00
нда изобщо по този път кукалеросите изобистват
има и на кочериново много редовно

gigi
05-10-2006, 00:56
Аз съм виждал и на Диканите често, абе тоя път е шит на всякъде седат тия :? а иначе пътя последният път беше все още в плачевно състояние и се минаваше даже през радомир ама това беше лятото сега незнам :roll:

Mury
05-10-2006, 12:42
А и освен тва е лекинко макадам а не асфалт/мамка им/ колата от едно ходене до Благоевград стана цялата на дупки от камъчета :evil: :evil: :evil:

tonov
05-10-2006, 13:07
Аз па при последното ми ходене до Благоевград като по-щур минах през Самоков за Дупница. Малко обикаляне, обаче се пътува много по-спокойно, а и пътя не е лош :roll:

slav40
05-10-2006, 13:40
определено по тоя маршрут пътя е по-добър

Lucky
06-10-2006, 09:09
Aд, момчета 3 часа до банско и разкачена генерация :evil: се бех виждал ма такова чудо не бях :shock: :evil: :evil:

virusalfa
06-10-2006, 09:33
Слаби ги праат тия коли..... :roll: Оти като карам жигулата по черни пътища не се разкачи генерацията,дееба?

Lucky
06-10-2006, 09:36
Слаби ги праат тия коли..... :roll: Оти като карам жигулата по черни пътища не се разкачи генерацията,дееба?

Оти тва е спортна кола не за ваште архелогически разкопки там.

ПП Ако беше ТС да е останал с течащ картер :idea:

tonov
06-10-2006, 10:25
Кво е станало, да не си я ударил отдолу?

Lucky
06-10-2006, 10:31
Кво е станало, да не си я ударил отдолу?

Абе има участаци без асфалт само камъни :evil: и пепел и плюс това едното платно на места е по ниско от другото с някакви 20-тина см.
Просто пред мен имаше камион и не видях пропаданет и полвината кола прпадна от едната страна и последва изтъргване от долу :cry:

Ся до 17 00 трябва да я оправя :evil:

slav40
10-10-2006, 11:05
Слаби ги праат тия коли..... :roll: Оти като карам жигулата по черни пътища не се разкачи генерацията,дееба?

Оти тва е спортна кола не за ваште архелогически разкопки там.

ПП Ако беше ТС да е останал с течащ картер :idea:
Нема да говорите глупости бе.Аз всяка седмица пътувам по тоя маршрут и смея да твърдя ,че съм еднинствения по тоя път ,който има неблагоразумието да изпреварва независимо от пътната обстановка.Направил съм поне 15 курса,скачам по дупките и ич не я жаля колата.Тя излезе по-здрава от москвич(карал съм и такова чудо на техниката) :lol: поне засега.Има само леко почукване отзад некъде,но това си беше така още като я купих и нищо не съм сменявал по окачването.Тва че вашите са строшени незначи ,че са слаби колите............. :evil:

vovata
11-10-2006, 09:11
Аз също пътувам по този път и до сега съм нямал никакви проблеми. Вярно,че пътя е отвратителен но трябва да се внимава повече.