PDA

View Full Version : Пътя Варна - Шумен



trustworthy
18-10-2011, 19:22
Колеги, утре ми предстои да ходя до Шумен с летни гуми. Ако някой е минавал днеска по маршрута, ще се радвам да сподели.
Има ли сняг в Шумен в момента и дали има ядове да се кара с летни гуми там. Във Варна си е пак пролет времето, ама знам ли...

Благодаря предварително.

Old Fox
18-10-2011, 20:15
Няма никакъв сняг в Шумен, няма страшно. Имаше днес сутринта до 10:00 часа по покривите. На пътя нямаше нищо, беше мокър. Сега даже е поизсъхнал. За магистралата не знам, но ако не вали до утре се съмнявам да имаш проблеми.

П.П. Со керез из нашия виллает?:-)

trustworthy
18-10-2011, 20:34
Мерси много за информацията. Дано да няма студове, че колата е подготвена за дрифт, но е меко казано неподготвена за зима. Страва дума за бмв с летни гуми.
А поводът е крайно неприятен - ще карам моя роднина до болница :-(

old alfist
18-10-2011, 21:20
Варна е един от медицинските центрове в страната - как ще карате човека в Шумен.

trustworthy
18-10-2011, 21:29
Варна е един от медицинските центрове в страната - как ще карате човека в Шумен.

Абе и аз не знам точно защо ще се ходи до Шумен, но би трябвало да има основателна причина. Не смея да пшитам, защото положението е доста сериозно.
В случая съм транспортьор просто.

old alfist
18-10-2011, 21:35
Абе и аз не знам точно защо ще се ходи до Шумен, но би трябвало да има основателна причина. Не смея да пшитам, защото положението е доста сериозно.
В случая съм транспортьор просто.
Ясно - ще има пак някоя врътка с касата, но това не ни интересува.
Струва ми се, че няма да имаш особени проблеми с по-голямо внимание, а ти го имаш опита - все пак не е още зима.

trustworthy
18-10-2011, 21:54
Ясно - ще има пак някоя врътка с касата, но това не ни интересува.
Струва ми се, че няма да имаш особени проблеми с по-голямо внимание, а ти го имаш опита - все пак не е още зима.

Не е врътка с касата, доколкото знам. Парите не са от значение в случая - достатъчно сериозно е положението.
Иначе и аз не мисля, че ще има проблеми. Ако не бяхме запилели зимните гуми на баварския кош, щях да съм ги сложил вече. Френският кош пък е с перфектни зимни гуми, но е в сервиз за смяна на ремъци и ролки.

Old Fox
18-10-2011, 22:02
Мерси много за информацията....
За нищо. Ако имаш нещо нужда от помощ утре кажи.

trustworthy
18-10-2011, 22:10
Мерси. Ще го имам предвид ;)