PDA

View Full Version : Понеже не съм в час,искам да попитам....



undy
30-10-2011, 15:46
За няколко часа,които не бях във форума,ми изчезнаха около 120 мнения.Има някаква чистка ли в някои раздели или е нещо друго.Не че държа на тия числа ,но ми е интересно да разбера какво се случва в такива моменти.... като се има в предвид,че напоследък почти само чета.Или пак за изчистени цели раздели..Просто иска да съм в течение какво се случва.Благодаря.

Sunny
30-10-2011, 15:57
Просто отброяването в някой раздели е премахнато .

undy
30-10-2011, 16:00
Не,нямах това в предвид....ами ,сутринта имах 1090 мнения,а сега са 970...

Sunny
30-10-2011, 16:03
Не,нямах това в предвид....ами ,сутринта имах 1090 мнения,а сега са 970...

Е да де .
Със спирането на отчитането отпада и бройката от въпросните раздели .
Мненията си стоят - само не ги лови counter-a .

undy
30-10-2011, 16:22
Аха,ясно,благодаря колега.
Аман от промени в тоя форум.Немож им хванеш края вече....


---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:09 ----------

...най-смешното е ,че в чат раздела си се бройкат мненията.....
В кои раздели са промените в такъв случай?

Sunny
30-10-2011, 16:26
E не знам .
Може би някой от администрацията може да отговори кое, къде и как .

undy
30-10-2011, 16:30
Ще изчакаме да видим новото 20-се...

valjo
30-10-2011, 16:47
целите общи приказки, няма чат не-чат

ето например на мен ми "отпаднаха" ок. 1700 "поста"

undy
30-10-2011, 16:54
Ок,но щом в общите се броят,то в кои не се броят...просто ми е интересно,не че е кой знае колко важно..

Sunny
30-10-2011, 16:58
Ок,но щом в общите се броят,то в кои не се броят...просто ми е интересно,не че е кой знае колко важно..

Целият раздел "Общи Приказки" не се брои .
Аз така разбирам казаното от valjo .

valjo
30-10-2011, 17:02
точно както е казал Съни, целия раздел Общи с подразделите му

както казват някои хора, това е форум за Алфа Ромео, останалото е съпътстващо и второстепенно :)

undy
30-10-2011, 17:24
..добре де ,в антракт защо ми отчита мнението(направих си опит)....

gogo79
30-10-2011, 17:25
Опаа,и аз сега забелязах,че са ми намалели доста мненията?! Ма това ми се вижда много глупаво... Айде за репутацията добре,ама за мненията защо??? Имам регистрация в Рено и Нисан форумите и такава дивотия,като тука нема...:smackbum:

valjo
30-10-2011, 17:30
..добре де ,в антракт защо ми отчита мнението(направих си опит)....

оправено :)

undy
30-10-2011, 17:36
ок.....аз пиша единствено в 156 раздела и чат-пат в антракт(напоследък),както и в срещите.......кои раздели са аджеба без мнения,като тези в които аз пиша нямат промени.....

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

ок.....аз пиша единствено в 156 раздела и чат-пат в антракт(напоследък),както и в срещите.......кои раздели са аджеба без мнения,като тези в които аз пиша нямат промени.....

....сега вече,да но досега откъде ми бяха премахвани толкова мнения....странно

Jivko7777
30-10-2011, 17:44
Тей тей само в главните да има, абе я най-хубаво ги махнете навсякъде че да нямате проблеми повече ;) че от ден на ден само нови нови глупости се мислят, вместо да се съсредоточите в къде къде по важни неща ;) ама вие си знаете ;)

undy
30-10-2011, 18:00
Докато ходех сега до избирателната секция,точно това си мислех да предложа-да се махне всичко живо и така....първо репутация,сега мнения......да напрайм анонимен форум на алфа:Tease:

valjo
30-10-2011, 18:05
явно за някои хора броя постове в чат-раздела е много важен

има форуми от сорта на бг-мама, където има много поле за изява в тази посока :)))

undy
30-10-2011, 18:12
Не бе човек,не е така...просто тия промени неспряха....и все са в минус на потребителя.....не че нещо са ми притрябвали некви числа,ма нали всичко друго е ОК,та до тва нещо се опре.....
И какво ако има във всеки раздел брой мнения и какво ако има репутация,и какво ако няма нито едното ,нито другото......тъпото е ,че нещо е направено и хората са свикнали с него,и изведнъж хоп.......
Както и в политиката,колкото по се бърка в едно лайно,толкова по-мерише....

valjo
30-10-2011, 18:18
форума си е тука, нищо кой знае кво не е променено, нито на някой са му изтрити постове, нито теми, нито нищо

има причини за тези неща, и те не са просто така ...

целта е всички да са почти-доволни, и всеки да може да си каже неговото, без да пречи на останалите

това последното се оказа доста трудно, на нашего брата все някой му пречи, независимо дали го засяга или не... та така , че се отплеснах :)

undy
30-10-2011, 18:32
Ок,няма ядове...въпроса е както ти сам каза-да са всички доволни,дали е така всеки си знае.....

Alfa User
30-10-2011, 23:34
Аз пък не държа да се бройка колко постове имам - без значение в кой раздел.
Репутацията беше хубаво и полезно нещо, докато не се опорочи с чат-раздела - затова и сега я няма (па може и друга да е причината...).
Ма както беше казано - ако някой гони рекорди по брой постове - да сменя форума !

valjo
31-10-2011, 08:14
+ кошчето .... което неясно защо досега се е броило за пост на потребител ...

Susscrofa
31-10-2011, 10:48
Стига бе!
Човек като мен има над 500 поста в различни раздели от "общи приказки".
Това е абсурдно, та аз не съм дори фен на марката и изцяло съм се отдал на празното говорене в "общи приказки" :coolio:

valjo
31-10-2011, 11:19
Стига бе!
Човек като мен има над 500 поста в различни раздели от "общи приказки".
Това е абсурдно, та аз не съм дори фен на марката и изцяло съм се отдал на празното говорене в "общи приказки" :coolio:

е пак виж колко много са ти останали ... :))) и това е заради икономика и политика, който съм пропуснал и се чудя дали да го ... и него :)

morfius
31-10-2011, 11:22
е пак виж колко много са ти останали ... :))) и това е заради икономика и политика, който съм пропуснал и се чудя дали да го ... и него :)

И него и него... ако ще се делят на технически и други.
Ако ли не, тогава единственото място на което има логика, да не се броят е търговския.
Та си изяснете концепцията най-добре :)

old alfist
31-10-2011, 11:41
Ей, ма големи мрънкалници се навъдихте - какво значение има броя на отчетените мнения, като че ли ви плаща някой за тях.

Susscrofa
31-10-2011, 11:43
е пак виж колко много са ти останали ... :))) и това е заради икономика и политика, който съм пропуснал и се чудя дали да го ... и него :)

Тъкмо се зарадвах, и ти ме свали на земята. :)))):bravo:
Трябва да е всичко от "общите приказки".
Но според мен тогава би трябвало да отпадне броенето и при разните му там теми за срещи и тем подобни, те никак не са технически.
Не знам, не се бъркам в неща, за които има оторизирани да мислят хора.

п.п. За това уважавам Британците, там, за да се промени някакъв закон не знам какво трябва да се случи.
Имат закони на по няколко века.

undy
31-10-2011, 18:29
Ей, ма големи мрънкалници се навъдихте - какво значение има броя на отчетените мнения, като че ли ви плаща някой за тях.
За да не бъда разбран погрешно(както май стана),ще кажа още веднъж....просто попитах какво се е случило.....хем съм го написал и в заглавието"понеже не съм в час".......ако трябва и ще потретя....

old alfist
31-10-2011, 19:28
За да не бъда разбран погрешно(както май стана),ще кажа още веднъж....просто попитах какво се е случило.....хем съм го написал и в заглавието"понеже не съм в час".......ако трябва и ще потретя....
Ти да не си мислиш,че аз съм в час, но този факт не би могъл да ме заангажира чак пък толкова - има и по-важни неща в живота.

undy
31-10-2011, 20:08
Просто съм любознателен.....не мисля,че е грешно.За важните неща съм съгласен,но като седна и видя нещо различно,искам да знам защо е така.....

Walker
02-11-2011, 15:03
целите общи приказки, няма чат не-чат

ето например на мен ми "отпаднаха" ок. 1700 "поста"

А какъв е смисъла от това нещо?

И на мен не ми е за броя мнения (още повече, че почти не пиша в този раздел), ама не схващам идеята :)

Примерно, Jivko7777 , който има поне по едно мнение в почти всяка една тема, пак си има голям брой отброени постове.

Така де, каква е файдата?!

undy
04-11-2011, 15:06
Дали пък не стана по-добър форума така....
Или накой си взе забележка......
А може би наказахме лошите.....
А може би нищо.......:hmm:
Точно тва е......файда няма...

Бобби
07-11-2011, 14:37
:)))...не се косете бе момчета....някой ден може да задминете търтея.....
п.п. искам да имам 0 мнения...съвсем сериозно говоря.

TS
10-11-2011, 20:02
Ще задам въпроса си в тези тема,вместо да пускам нова.
Защо не мога да трия мненията си ? При положение,че в другите форуми в който участвам "тази" опция си е нещо нормално.

valjo
11-11-2011, 15:18
Ще задам въпроса си в тези тема,вместо да пускам нова.
Защо не мога да трия мненията си ? При положение,че в другите форуми в който участвам "тази" опция си е нещо нормално.

такава е форумната политика

има форуми, в които дори не можеш да си редактираш мнението, какво остава да го триеш, например ... :)

причините ми се струват очевидни

TS
12-11-2011, 00:12
Странна форумна политика :roll: Ако решиш да едитваш мнение в случай,че си решил да добавиш нещо ново? Какво правим ?

thecleaner
12-11-2011, 00:55
Странна форумна политика :roll: Ако решиш да едитваш мнение в случай,че си решил да добавиш нещо ново? Какво правим ?

Ами едитваш си го Мире :)

TS
12-11-2011, 01:02
Имах предвид за форумите в който не може да се редактира ;) Това е голяма глупост! :)

valjo
12-11-2011, 12:50
Странна форумна политика :roll: Ако решиш да едитваш мнение в случай,че си решил да добавиш нещо ново? Какво правим ?

пускаш нов пост

като приказваш на живо не можеш да се върнеш назад, та и тук така

но редактирането на пост тук е разрешено, засега

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:50 ----------


Имах предвид за форумите в който не може да се редактира ;) Това е голяма глупост! :)

темата излезе от това за което беше предназначена