PDA

View Full Version : Търсене на теми в "общи"



bager
01-11-2011, 20:54
Необмислено е най-малкото, което мога да кажа за решението търсачката да не намира теми в раздел "общи".
Моля, ако има възможност коригирайте това. Там има доста теми, в които има какво да се чете и когато на някого му потрябва нещо би могъл да го намери.
Така сме обречени постоянно да се пускат теми за вече коментирани неща.
Благодаря!

undy
01-11-2011, 21:02
....промени баце....

morfius
01-11-2011, 21:16
Е това вече е прекалено... нали има опция - избор на раздел в търсенето?
Който не желае да търси в общите, да си подбере разделите.

-Bobby-
01-11-2011, 21:42
Е това вече е прекалено...

Аз чакам само да видя, кога ще се появи първия усетил се, че и брояча за мнения в Общи е спрян, както е в алъш-вериш разделите... че тогава какъв рев ще настане от "бройкаджиите"... :whistle: :lol_sign:

bager
01-11-2011, 21:59
Аз чакам само да видя, кога ще се появи първия усетил се, че и брояча за мнения в Общи е спрян, както е в алъш-вериш разделите... че тогава какъв рев ще настане от "бройкаджиите"... :whistle: :lol_sign:
То вече беше коментирано в една друга тема, но това, че не мога да намеря собствените си теми и мнения в "общи", да не говорим за на някой друг, вече наистина е прекалено! Трябва ли да давам примери с теми, които се намират в този раздел и са с интересна, а някои с важна информация? Без търсенето там, всичко е било безсмислено- всяко питане, всеки отговор.
Вярвам има начин това да се поправи.
Поздрави!

valjo
02-11-2011, 00:32
То вече беше коментирано в една друга тема, но това, че не мога да намеря собствените си теми и мнения в "общи", да не говорим за на някой друг, вече наистина е прекалено! Трябва ли да давам примери с теми, които се намират в този раздел и са с интересна, а някои с важна информация? Без търсенето там, всичко е било безсмислено- всяко питане, всеки отговор.
Вярвам има начин това да се поправи.
Поздрави!

има, да

твоето е първото мнение, че раздел общи има смисъл, и си струва инфото в него, и прочие

дотук от прекалените светци, едва ли не трябваше да се махне на тотал, затова опитах да го/ги (разделите) изолирам възможно максимално, затова и търсенето в тях е спряно
недай си боже правоверния да търси "алфа" и да му излезе "алфа мъже слизат от алфи" :)))

та тъй ...

morfius
02-11-2011, 01:09
Раздела за ЗДвП става ли за пример?
Приятно търсене например на темата от миналогодишния ретро събор... ако искаш да покажеш снимки от нея.
Някой някога беше питал за SEO фирми... дали не е полезно?
Под килима не се възприема буквално :)

valjo
02-11-2011, 07:53
Раздела за ЗДвП става ли за пример?
Приятно търсене например на темата от миналогодишния ретро събор... ако искаш да покажеш снимки от нея.
Някой някога беше питал за SEO фирми... дали не е полезно?
Под килима не се възприема буквално :)

ЗвП не е пипан, т.е. той си се индексира

ок , де, радостен е факта че някой изобщо ползва търсачката:)

оставям темата отворена до края на деня, да се чуят още мнения, и ако се окаже че доста хора искат да търсят там, ще го пусна пак - не е кой знае кво

Kuker
02-11-2011, 08:09
има, да

твоето е първото мнение, че раздел общи има смисъл, и си струва инфото в него, и прочие

дотук от прекалените светци, едва ли не трябваше да се махне на тотал, затова опитах да го/ги (разделите) изолирам възможно максимално, затова и търсенето в тях е спряно
недай си боже правоверния да търси "алфа" и да му излезе "алфа мъже слизат от алфи" :)))

та тъй ...Ако помня правилно, ти беше За премахване изцяло на Общи!?
Иначе Морфиус е прав, филтриране на търсенето му е майката!

Old Fox
02-11-2011, 08:33
Търсенето в общи си е полезно.
Аз защо и как има теми от рода на "Алфа мъже ала бала" е отделен въпрос.

valjo
02-11-2011, 08:52
Ако помня правилно, ти беше За премахване изцяло на Общи!?
Иначе Морфиус е прав, филтриране на търсенето му е майката!

бил съм докато нямаше модератор, който да се справи с него.

bager
02-11-2011, 09:01
Добре де, щом може просто го направи. Има информация, а тя не може да бъде потърсена!?!
"Общи приказки" не са само глупостите написани напоследък, там наистина има много теми с информативен характер.
Няма логика, човек, оставихте спамерите на воля, а нормален потребител, попитал нещо конкретно за решаване на някакъв проблем, бива максимално затруднен с намиране на полезно инфо.
Ама вие си знаете, де.

soldier
02-11-2011, 09:27
Добре де, щом може просто го направи. Има информация, а тя не може да бъде потърсена!?!
"Общи приказки" не са само глупостите написани напоследък, там наистина има много теми с информативен характер.
Няма логика, човек, оставихте спамерите на воля, а нормален потребител, попитал нещо конкретно за решаване на някакъв проблем, бива максимално затруднен с намиране на полезно инфо.
Ама вие си знаете, де.

Подкрепям напълно

Kuker
02-11-2011, 09:46
бил съм докато нямаше модератор, който да се справи с него.
Съгласен..
Имаше предложения, как да се справим със ситуацията...
Всичко беше въпрос на реорганизация, нали натам бяхме тръгнали!

Mirela
02-11-2011, 10:51
Съгласна съм с Ники има теми които си заслужават и това, че са в общи приказки не ги прави по малко маловажни.


П.П може ли този нов раздел да се сложи или само в Антракт или да се разграничи от него защото е безмислено да виждаш една и съща тема на двете места. Надявам се Вальо ме разбра.

valjo
02-11-2011, 11:06
Съгласен..
Имаше предложения, как да се справим със ситуацията...
Всичко беше въпрос на реорганизация, нали натам бяхме тръгнали!

сега са налице реални действия и реорганизацията е факт, всички ние вземаме участие в нея. ще я правим докато се изглади, виждате че има диалог, правят се корекции

с добро желание всичко ще се постигне :)

Ramsezsh
02-11-2011, 14:59
ЗвП не е пипан, т.е. той си се индексира

ок , де, радостен е факта че някой изобщо ползва търсачката:)

оставям темата отворена до края на деня, да се чуят още мнения, и ако се окаже че доста хора искат да търсят там, ще го пусна пак - не е кой знае кво

Според мен търсенето трябва да го има.

Walker
02-11-2011, 14:59
Е това вече е прекалено... нали има опция - избор на раздел в търсенето?
Който не желае да търси в общите, да си подбере разделите.

Точно.

И според мен няма смисъл да се маха търсачката за раздела.

pa4ito
02-11-2011, 16:13
Не, че е сложно да се барне един sql, но ми се струва, че е по-добре да има повечко инфо в отговор на някакво търсене, отколкото да не намираш необходимото ти.

valjo
03-11-2011, 07:30
Възстановена и индексирана :)

vox populi ... :)