PDA

View Full Version : Разбиха ми колата



blagun
15-10-2006, 16:36
Мнооо съм полудял :evil: Днес ходих до Илиенци да си напазарувам отвертки и ключета. Купих к'вото купих и отивам до колата да се прибирам и какво да видя - някой гаден гнусен мангал ми разбил ключалките на Фиатката..
... направо полудех Като хванах един мангал от тези там дето продават "фактури, фактури.." щех да го убия - не че е той, ама се прави на луд, че не е видял нищо:evil:
Слава богу, че са некви аматьори и не са влезнали вътре да ми потрошат колата.
Резултатът от цялата тази работа е, че не мога да си отварям с ключ нито една от вратите, а предна дясна не се отваря с дръжката отвън, а отвътре само :evil: :evil:
Утре ще ходя до колегата Ключар от Фиат форума, да поправиме каквото може :cry:
Благодаря на БОБО за помощта, той си знае :wink:

proper
15-10-2006, 16:54
съболезнования колега :(
не съм за насилие ама за такива изверги само смазване от бой е истината и после пак и накрая още малко....мамка им...

Дано си оправиш сичко без много разправии! Успех!

Galeano
15-10-2006, 18:07
Съжалавам за колата колега, моето мнение е че трябва да се разреши ползването на огнестрелно оръжие в такива случаи.Мамка им и изроди
......... :shoot:

ZoE23
15-10-2006, 23:24
Циганите раЗбират само от шутове! :jason2: :not-fair: Дано не се случва на никой!!!

MONI
16-10-2006, 08:58
Нема да се косиш колега и моята миналата година и беха изкривили ключалката при положение нямаш нищо вътре ама в крайна сметка за кво даваме пари на на застрахователите ако не да ни оправят колите.

Mury
16-10-2006, 22:41
Мнооо съм полудял :evil: Днес ходих до Илиенци да си напазарувам отвертки и ключета. Купих к'вото купих и отивам до колата да се прибирам и какво да видя - някой гаден гнусен мангал ми разбил ключалките на Фиатката..
... направо полудех Като хванах един мангал от тези там дето продават "фактури, фактури.." щех да го убия - не че е той, ама се прави на луд, че не е видял нищо:evil:
Слава богу, че са некви аматьори и не са влезнали вътре да ми потрошат колата.
Резултатът от цялата тази работа е, че не мога да си отварям с ключ нито една от вратите, а предна дясна не се отваря с дръжката отвън, а отвътре само :evil: :evil:
Утре ще ходя до колегата Ключар от Фиат форума, да поправиме каквото може :cry:
Благодаря на БОБО за помощта, той си знае :wink:

Казах ти аз да не си купуваш браво :wink: :wink: майтап бацо гадно м...ка им залоствай се с бандата и им строшете крачетата за да не могат да стигнат следващия път до колата па камоли да крадат :evil: :evil: :evil: :evil:

duvi
17-10-2006, 08:53
Кофти колега :( много кофти... аз имах малко повече късмет от тебе хванах ги докато ми бяха на ключалката още и това беше добре. Две гнусни мазни циганета хапнаха 2 ПВ патрона и после бой бой и така :(

virusalfa
17-10-2006, 09:23
Кофти колега :( много кофти... аз имах малко повече късмет от тебе хванах ги докато ми бяха на ключалката още и това беше добре. Две гнусни мазни циганета хапнаха 2 ПВ патрона и после бой бой и така :(Малко им е било,ако питаш мене-тия са жилави като мачки,требвало е да ги набуташ у багажника и да ги хвърлиш от некое мостче :wink:

duvi
17-10-2006, 10:14
Другата случка беше по идейна хванахме един да краде от терена на който тренираме ... "горкият" доста се накисна и много се изплаши... постоя около 2 часа в канал пален с вода и цялата Менделеева таблица даже и на подводничар го напрвихме от тогава няма нито едно откраднато нещо от терена, даже повече и не идват :)

blagun
17-10-2006, 12:43
Мнооо съм полудял :evil: Днес ходих до Илиенци да си напазарувам отвертки и ключета. Купих к'вото купих и отивам до колата да се прибирам и какво да видя - някой гаден гнусен мангал ми разбил ключалките на Фиатката..
... направо полудех Като хванах един мангал от тези там дето продават "фактури, фактури.." щех да го убия - не че е той, ама се прави на луд, че не е видял нищо:evil:
Слава богу, че са некви аматьори и не са влезнали вътре да ми потрошат колата.
Резултатът от цялата тази работа е, че не мога да си отварям с ключ нито една от вратите, а предна дясна не се отваря с дръжката отвън, а отвътре само :evil: :evil:
Утре ще ходя до колегата Ключар от Фиат форума, да поправиме каквото може :cry:
Благодаря на БОБО за помощта, той си знае :wink:

Казах ти аз да не си купуваш браво :wink: :wink: майтап бацо гадно м...ка им залоствай се с бандата и им строшете крачетата за да не могат да стигнат следващия път до колата па камоли да крадат :evil: :evil: :evil: :evil:
Абе имам една идея :idea: , ако хвана някой от тях нищо няма да му направя - ще го оставя да "отлежи" надолу с главата(ега акъла му дойде)в мазето до следващата среща в неделя. До там ще го влача, ама не за краката, а за главата и там ще ви го оставя да го линчувате публично :twisted:

ZoE23
17-10-2006, 12:55
Мнооо съм полудял :evil: Днес ходих до Илиенци да си напазарувам отвертки и ключета. Купих к'вото купих и отивам до колата да се прибирам и какво да видя - някой гаден гнусен мангал ми разбил ключалките на Фиатката..
... направо полудех Като хванах един мангал от тези там дето продават "фактури, фактури.." щех да го убия - не че е той, ама се прави на луд, че не е видял нищо:evil:
Слава богу, че са некви аматьори и не са влезнали вътре да ми потрошат колата.
Резултатът от цялата тази работа е, че не мога да си отварям с ключ нито една от вратите, а предна дясна не се отваря с дръжката отвън, а отвътре само :evil: :evil:
Утре ще ходя до колегата Ключар от Фиат форума, да поправиме каквото може :cry:
Благодаря на БОБО за помощта, той си знае :wink:

Казах ти аз да не си купуваш браво :wink: :wink: майтап бацо гадно м...ка им залоствай се с бандата и им строшете крачетата за да не могат да стигнат следващия път до колата па камоли да крадат :evil: :evil: :evil: :evil:
Абе имам една идея :idea: , ако хвана някой от тях нищо няма да му направя - ще го оставя да "отлежи" надолу с главата(ега акъла му дойде)в мазето до следващата среща в неделя. До там ще го влача, ама не за краката, а за главата и там ще ви го оставя да го линчувате публично :twisted:
Яко си полудял!!! :guillotine:

50 cent
17-10-2006, 13:26
хахаха тука страстите за нажежени!!! Яко жега и бой за крадливите копеленца....само внимавайте, че на мен ми лепнаха условна за дето бих един който краде 3 пъти тасовете от колата на баща ми. Ми така де писна ми през ден да давам по 20-30 лв. за некви пластмаси.

duvi
17-10-2006, 13:33
Ха добре дошъл в моя отбор :) мойта изтече преди 2 месеца още немога да се нарадвам :)

Edit: По същата причина ми я лепнаха само дето не крадеше тасовете ми беше опитал да нападне майка ми

50 cent
17-10-2006, 13:44
е то ако беше това сигурно сега щях да съм в затвора :lol: :lol:

proper
17-10-2006, 13:49
Ха добре дошъл в моя отбор :) мойта изтече преди 2 месеца още немога да се нарадвам :)

Edit: По същата причина ми я лепнаха само дето не крадеше тасовете ми беше опитал да нападне майка ми

...баси... е за кво те осъдиха бре???? не е ли самозащита???? на него цветя ли му подариха кво???? баси държавата... да земем да им съдействаме вече като ни грабят......мале мале....

duvi
17-10-2006, 13:57
Ми що щото за саморазправа ей за тва ... шото не съм викнал господата с фуражките ми сам си го почнал сам да го :bash: с минутка закъснение и брат ми се включи ама него го оправдаха, че немаше годинки а на мен условна ... но пича си го получи де..

proper
17-10-2006, 14:01
а бандита не го ли пратиха на Карибите да се отпусне след преживяното, се пак е жертва......... няма такъв рай за бандюгите като БГ.... да пази господ

Lucky
17-10-2006, 15:09
Така е бате едно приятелче полицайче,ми казваше законите са такива,че ако хванеш крадец в дома си да гледаш ако го гърмиш да не е в гръб и да имаш свидетел защото в противен случай си фира. :evil:

duvi
17-10-2006, 16:23
Незнам къде го пратиха само знам, че аз го пратих на двуседмична почивка в окръжна :) от който 2 дни му се губят :) спомням си, че тогава бяха на мода вер махтовете :) :oops: :shock:

milenamr
18-10-2006, 01:38
Много интересна тема:)(в кавички по скоро),но тя пак си е инетресна.Е мен тая тема особено ме засяга,защото живея в най голямото мангалско гето на Балканския полуостров.И 3,4 пъти са ме нападали(къде пред входа,къде във входа),но от как на няколко пъти ги гърмях с газовия пищов заобикалят блока.Даже един мангал беше ходил да се оплаква в нашето районно,че го нападнали с пистолет(демек за случая когато той ме нападна и като го гръмнах се изстреля като тапа из входа :devil2: Нека,нека.Радвам се,че и вие ги накзвате според заслуженото .Крайно време е да се научат ,че имат не само права, но и задължения-най вече да спазват обществените норми.Иначе...аз лично не прощавам....на който се опита да наруши спокойствието ми .Хубавото е ,че полицаите в нашето районно са достатъчно интелигиентни хора ,че да ги разбират тия неща и ме окуражават да не се плаша и да свивам уши търпейки тези безчинства , а по скоро да си отстоявам моите права :twisted:Но ,знам че оправия няма (поне няма лесно),трябва да се пазим и да вземаме максимално мерки за собствената сигурност и сигурността на автомобилите ни :wink:

ZoE23
18-10-2006, 08:27
Браво колежке само така!!!Ти си много добър пример за женското съсловие :bravo:

duvi
18-10-2006, 09:04
Много се кефя на жени с пищови... а най се кефя когато знаят как да ги ползват и ги ползват... БРАВО :machinegunner:


edit: Все още немога да убедя мойта госпожичка да си носи пищоФчето :evil:

50 cent
18-10-2006, 09:20
Абе и аз съм си мислел за пищовче ама бойно, че поне да има поражения.
Но после като се замислих реших , че една тръба също прави добри поражения, а е и по-евтино. Най-хубавото е че после пестиш време и разправии по съдилища. А газовото пистолетче може да се окаже нож с две остриета и в един момент да се прецека сам човек. Аз препоръчвам една тръба в багажника, един бокс в джоба и нека ми скочат :guns: :guns: :guns: :guns: :guns:

Hristo_156
18-10-2006, 09:22
волен с.....в!!! да ги....

50 cent
18-10-2006, 09:25
хахаха тоя е пък няма такъв б....к. Праи се на мъж на магистралата, раздава правосъдие. За мен това е човек който злоупотребява с власта която му е дадена и колкото повече власт му се дава толкова по зле ще става. Расистка партия е последното което ни трябва в момента.

sharky
18-10-2006, 09:35
хахаха тоя е пък няма такъв б....к. Праи се на мъж на магистралата, раздава правосъдие. За мен това е човек който злоупотребява с власта която му е дадена и колкото повече власт му се дава толкова по зле ще става. Расистка партия е последното което ни трябва в момента.

10х за тва мнение. Този човек е болен, не е добре с главата, а хората, които казват че ше гласуват за него просто незнам, слепи ли са, на слепи се правят ли. Аз от политика не разбирам, но тва не е политик а сеирджия. Даже понякога си мисля, че БСП и СДС го пуснаха в парламента, щото им е скучно :) да се посмеят малко :)

Hristo_156
18-10-2006, 15:34
Вие от майтап не разбирате ли?! :D и в допълнение - тук не е трибуната на Парламента все пак.
А иначе за крадливите мангали сте прави - само кютек му е майката!

sharky
18-10-2006, 16:35
Вие от майтап не разбирате ли?! :D и в допълнение - тук не е трибуната на Парламента все пак.
А иначе за крадливите мангали сте прави - само кютек му е майката!

Баце язе на сам у парламену демократин ииии един пат се опитах да влезем да кажем нешо от трубуната ма ме посрешнаа с шамарчета та затва пишем тука че сам си у нас си!

Lizard
18-10-2006, 16:36
Само бой за крадливите манговци!!!

Волен че е болен, болен е, но аз съм съгласен да присъства подобна партия в опзицията, която да напомня на циганетата че и за тях има закони. Но е факт че сички ги ползват само по избори. Даже воленчо ги забрави нещо ... изборно време е ... :x