View Full Version : Продавам Амортесьор с лагер и халогени за 33.
A.Arabadzhiev
12-11-2011, 12:27
Преден десен амортесьор Газов на 2 седмици нз дали има и толкова заедно с лагера на амортесьора..в комплект с Халогени за 33 с кабели крушки и всичко.. така и неуспях да ги сложа на моята в комплект с макферсоните ляв и десен които са бонус... Обявявам Търга за започнат..!:drunk::waving:
Преден десен амортесьор Газов на 2 седмици нз дали има и толкова заедно с лагера на амортесьора..в комплект с Халогени за 33 с кабели крушки и всичко.. така и неуспях да ги сложа на моята в комплект с макферсоните ляв и десен които са бонус... Обявявам Търга за започнат..!:drunk::waving:
Десет лева и три бири!:drunk:
Дай на лично телефон!
Утре може да мина на оглед!
A.Arabadzhiev
13-11-2011, 23:13
:D хаха.. Някое друго предложение няма ли ? .. ;)
Тука все сме гавраджии!:dance:
:D хаха.. Някое друго предложение няма ли ? .. ;)
давам ти 15лв, ама пратката пак при мордохай ще пътува :notworthy:
10лв. само за халогените!!!
---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:52 ----------
ако не 16лв. за всичко ама ми трябват само халогените
reza4kata_
24-11-2011, 14:52
какво стана тука ако са още в играта халогените давам 15 кинта
A.Arabadzhiev
24-11-2011, 22:26
В играта е всичко но немисля че си заслужава да ги дам за 15-20 лева.. Нека се намират някои ден може да ми влязът в Полза само закачаш и греиват.. (*^*)
Халогените отпадат.. Амортесьора, и лагера са на Сергията :)
кво се излагате да наддавате с по 1 лев не знам ... а колегата ако иска да им вземе пари да си ги снима, щото може да се окажат някои универсални китайки свалени от 33ка
A.Arabadzhiev
25-11-2011, 08:19
направих доста снимки в деня когато Написах темата.. Но Компютъра си Изгуби паметта и всичко отиде по дяволите... Преинсталирах го днеска или утре ще ги Снимам че са в кашони опаковани като за пращане до Некоя подводница..! има снимки и на амортесьора също.. :)
кво се излагате да наддавате с по 1 лев не знам ... а колегата ако иска да им вземе пари да си ги снима, щото може да се окажат някои универсални китайки свалени от 33ка
Ами с колко бе, Крис!:gruebel:
То са само халогени, а не цяла 33-ка:haha:.
А и строго погледнато, раздела за продажби е по-долу!
На тебе ли да ти ги обяснявам!:spiteful:
Точно в този раздел сме само последователи на ПЛЮШКИН пък и криза пари няма ся ако едни халогени им дават само 20лв и ви се струват малко аз значи съм се набутал като буквално си подарих блока с буталата и вала + сичко останало само главите му бях свалил а по късно и главите ги подарих еи така тук сме да си помагаме нали а както каза бате Иво раздела за продажба е по надолу.Тука се развиват теми като на крис които подарява какво ли не и темата за чаркове!!!
---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:34 ----------
На колегата му се струват малко парите за халогените!!! Да реално парите са малко но и повечето от хората тук са със малки възможности друг е въпроса че халогени за 33-ка трудно се намират и ако колегата си ги задаржи може би някои ден ще красят бронята на някои голф форд или каквото и да е вместо някои фен да им се радва.Но това е друга бира всеки си решава какво да прави с неговата собственост!!!!
Колега ако халогените са в наистина добро състояние се надявам да си ги запазиш в такова ако си решил да не ги продаваш и някои ден да ти служат вярно!!!
Поздрави на скраперите от мен!!!
Не е тука мястото, но да те подкрепя!
След като скъсах ремък и се проби бутало и се сговни тотално дясната глава, купих само ремък, гарнитури за главата и за картера!
Твоята дясна глава стана донор, предоставена от Зилата, от Боби перфектно бутало, от мене труд и псувни, но с около 35 лева, Катъра отново е на писта.
Освен това, почти всички се включиха, кой с каквото може и тях съм си ги записал в тайното тефтерче.
Това за мене е по-важно!
Всичко това стана възможно, защото си мисля, че и аз не съм се стискал, когато съм имал някой чарк, дето на друг му е бил по-нужен!
Надявам се главата е била хубава до колкото знам си беше перфектна ако има нещо което ви трябва на когото и да е и го имам със удоволствие ще помогна!!!
Извинявам се за спама!!! Темата продължава UP!!! За амортесиорите!!!
Powered by vBulletin® Version 4.2.3 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.