PDA

View Full Version : За хората с GT/147



Satanism
15-11-2011, 13:15
Не знам, дали е коментирано тук, ако е - трийте, но само да кажа, че в UK форума по едно време разправяха, че повечето имат инсталирани жиците за подгрев на пръскалките и само трябва да си купите пръскалки с подгрев, ако нямате, откачате изолацията на капака, сменяте, закачате и готово....пръскалки с подгрев.Доколкото знам не са и скъпи....


и те така....дано на някой е полезно инфото с оглед на идващата зима :)

digitalundgrd
15-11-2011, 13:41
Мдам аз имам такава "екстра", мисля че се води зимен пакет и върви комплект с подгрев на седалките ;) Като пусна размразяването на задното стъкло и огледалата, ако имам замръзнал сняг на предния капак, се вижда как около пръскалките започва да се топи ;) Друго, което ми направи впечатление първата зима, когато купувах колата е, че има някакви "жици", които влизат в казанчето с течността за чистачки...Таа подозирам, че може би това е някакъв вид подгрев на тая течност, когато е натиснат гореспоменатия бутон за размръзяването на стъклата...

Satanism
15-11-2011, 15:30
Това най-вероятно е свързано с пръскалките на фаровете ;)

DiStefano
15-11-2011, 20:53
и при мен се очертава на капака нещо като трапец .. разрязан по средата .. поне в този вариант се топят снега и скрежта

vovata
16-11-2011, 19:55
Аз пък имам един мангал в багажника, и като му стане студено пали едно кюмбе, и в колата става рай !