PDA

View Full Version : K&N спортерн филтър и от къде



sharky
19-10-2006, 09:45
[quote]караме си с тех, стават, да ... ама кво дас е прави


Поясни малко де!!! Да си слагам ли от сега или да чакам Април месец,и ако имасх идея от къде да си взема хем хубав,хем да е до 150лв.?[/quote:2hafj8vz]

ми 150 лв си земеш К и Н достатъчно хубав :)

Ivo Skoklev
19-10-2006, 09:50
ми 150 лв си земеш К и Н достатъчно хубав [quote]
Ще си взема ама маи Replacement,конус K&N-200-нагоре ,да не говорим за тези с металния цилиндър-Cold intake,или както там им викат?Ако наистина знаеш място в София,за тази цена кажи де?

sharky
19-10-2006, 10:11
[quote]ми 150 лв си земеш К и Н достатъчно хубав

Ще си взема ама маи Replacement,конус K&N-200-нагоре ,да не говорим за тези с металния цилиндър-Cold intake,или както там им викат?Ако наистина знаеш място в София,за тази цена кажи де?[/quote:tezasrgu]

начи пич преди три години големите конуси на К и Н в софия беха по 170 лв. без отстъпка :) са насядъде ползваме отстъпки. Влади (Пропър) има студио точно до един от тези магазини (на асенчо магазина) и му пиши на лично предполагам няма да ти откаже да провери :twisted: че аз съм му загубил телефона на човека. са за 150 лв. с златна тръба няма да земеш :lol: , но пък и не ти и трябва :)

Ivo Skoklev
19-10-2006, 10:16
Нищо не ни говори нито:Влади (Пропър) ,нито местото ако ми кажеш нещо като адрес ще по-добре,а какви са тези отстъпки...?
Ще му прая лично съобщение

BatVas
19-10-2006, 10:19
Нищо не ни говори нито:Влади (Пропър) ,нито местото ако ми кажеш нещо като адрес ще по-добре,а какви са тези отстъпки...?
Ще му прая лично съобщение

Отстъпките са за членове на клуба, а иначе улицата е Нишава - влизаш от Булевард Бългаеия и след 200 метра на вътре ще видиш студиото 8)

Pinky
19-10-2006, 10:22
Нишава е много дълга улица... къде влизаш? в белите брези или както се казваше квартала отсреща, май стрелбище?

sharky
19-10-2006, 10:24
мото клуба на нишава цела софия го знае ко са праите на ударени :)

BatVas
19-10-2006, 10:25
Нишава е много дълга улица... къде влизаш? в белите брези или както се казваше квартала отсреща, май стрелбище?

Ами аз съм написал в предния си пост - от Булевард България :idea:

търтей
19-10-2006, 10:26
мото клуба на нишава цела софия го знае ко са праите на ударени :)

много е гаден нали? :wink: :lol: :lol:

Pinky
19-10-2006, 10:35
Нишава е много дълга улица... къде влизаш? в белите брези или както се казваше квартала отсреща, май стрелбище?

Ами аз съм написал в предния си пост - от Булевард България :idea:

от бул. България можеш да завиеш по Нишава и да влезеш в ЖК Белите брези, или да звиеш от бул. България по Нишава и да влезеш в Стралбище. хинт - дълга улица е - и от двете страни на булеварда.
Аз не го знам този мото клуб.

sharky
19-10-2006, 10:35
мото клуба на нишава цела софия го знае ко са праите на ударени :)

много е гаден нали? :wink: :lol: :lol:

кой бре?

BatVas
19-10-2006, 10:36
Нишава е много дълга улица... къде влизаш? в белите брези или както се казваше квартала отсреща, май стрелбище?

Ами аз съм написал в предния си пост - от Булевард България :idea:

от бул. България можеш да завиеш по Нишава и да влезеш в ЖК Белите брези, или да звиеш от бул. България по Нишава и да влезеш в Стралбище. хинт - дълга улица е - и от двете страни на булеварда.
Аз не го знам този мото клуб.

Стрелбище :roll: опс

търтей
19-10-2006, 10:38
мото клуба на нишава цела софия го знае ко са праите на ударени :)

много е гаден нали? :wink: :lol: :lol:

кой бре?

мото-то кой :P

sharky
19-10-2006, 10:40
Нишава е много дълга улица... къде влизаш? в белите брези или както се казваше квартала отсреща, май стрелбище?

Ами аз съм написал в предния си пост - от Булевард България :idea:

от бул. България можеш да завиеш по Нишава и да влезеш в ЖК Белите брези, или да звиеш от бул. България по Нишава и да влезеш в Стралбище. хинт - дълга улица е - и от двете страни на булеварда.
Аз не го знам този мото клуб.

начи карате по бул. България посока център и завивате по нишава, отляво има един мото клуб :) има мотори вътре зад едни витрини :) а има и магазин за разни аксесоари :) в този магазин работи небезизвесния в софия г-н Асенчо, който продава оригиналдъ К и Н с гарансия :) Влади (пропър) го познава и ше му направят отстъпка 100% съм сигурен :) Влади има соларно студио малко по-натам на същата улица Нишава (посоката е към стрелбище навътре) :)

proper
19-10-2006, 12:50
Днеска ако го видя Асен ще го питам... Да той дава май 20% отстъпка към мене (нас)...

Между другото на БатВас тва место точно пред Мотоклуба вече не му е от любимите....бая разходи и проблеми му създаде.... да не се случва повече ей....

BatVas
19-10-2006, 13:15
Днеска ако го видя Асен ще го питам... Да той дава май 20% отстъпка към мене (нас)...

Между другото на БатВас тва место точно пред Мотоклуба вече не му е от любимите....бая разходи и проблеми му създаде.... да не се случва повече ей....

OFF - Абе така се случва , че пак се налага да минавам от там - даже миналата седмица ходих в околността и се оглеждах за Алфата ти , ама като я нямаше и не съм спирал - предположих , че не си там :roll:

sharky
19-10-2006, 14:03
и кво се е случило?

Влади, аз минах днес през магазина на асен ма точно беше излязъл да ходи да си взима колата и т.н. ай виж говори с него да свършиме работа на колегата :D

proper
20-10-2006, 10:58
разбира се, надявам се днес да го видя, че той доста шава през деня.... аз като го намеря ще му звънна на колегата, той ми е дал телефона си...

BatVas
20-10-2006, 11:05
и кво се е случило?



Минах през бордюра на островчето - нали видя , че съм с нови джанти :oops: :roll: :wink: :D

sharky
20-10-2006, 11:12
еее аз пък си помислех баси глупустите голяма работа, на всеки (80-ти) се случва :Tease:

goro
21-10-2006, 08:52
Абе то аз живея почти на Нишава,но не бях чувал за тоя мото клуб.Мнооого съм зле просто..... :oops:

Ivo Skoklev
26-10-2006, 18:56
Абе хора,ходих в магазина човека имаше малък и голям K&N,големият конус го дават за 1.8 и 2.0 а за 1.6-само от тези в кутията.Някои от вас ако си е слагал K&N на 1.6 да ми каже кой да взема-големия конус или малкия,да не взема да си прецакам нещо дебитомера с малкия,ако не смуче достатъчно?

sharky
26-10-2006, 18:59
Абе хора,ходих в магазина човека имаше малък и голям K&N,големият конус го дават за 1.8 и 2.0 а за 1.6-само от тези в кутията.Някои от вас ако си е слагал K&N на 1.6 да ми каже кой да взема-големия конус или малкия,да не взема да си прецакам нещо дебитомера с малкия,ако не смуче достатъчно?

e земи си големия просто :idea: то е близко да ъкъла :)

valjo
26-10-2006, 20:26
Абе хора,ходих в магазина човека имаше малък и голям K&N,големият конус го дават за 1.8 и 2.0 а за 1.6-само от тези в кутията.Някои от вас ако си е слагал K&N на 1.6 да ми каже кой да взема-големия конус или малкия,да не взема да си прецакам нещо дебитомера с малкия,ако не смуче достатъчно?
аз съм слагал на 1.6ТС "малкия" конус, а сега имам ОМП - по голям
и май няма особена разлика, т.е явно са прави че на 1.6 му е достатъчен и по малкия
но при разлика в парите 20-30 лв, не виждам защо да не вземеш по-големия конус

освен че ще ти е малко по-трудно да го монтираш ;)