PDA

View Full Version : Централното заключване на 156 и екстрите.



akirilov
15-12-2011, 11:11
След като махнах 3 алармени системи които бяха като зомби защото не работеха и нямаха дистанзионни...
открих и модул Sirio 777 25 който е за вдигане на прозорците, той обаче е свързан директно за една бяла кутия в жапката.
Идеята ми е да изброим кои са екстрите на оригиналното централно 156 различните вариянти.
Например на моята кола не мигат мигачите когато я заключвам и отключвам, това нормално ли е?
Като гледам как беше вързан този модул според мен колата би трябвало да си вдига сама стъклата, защото нейните кабели бяха прекъснати но дори и да ги възстанових не го прави - дали има процедура за активиране на тази функция?
И тн...

NightRider
15-12-2011, 11:15
След като махнах 3 алармени системи които бяха като зомби защото не работеха и нямаха дистанзионни...
открих и модул Sirio 777 25 който е за вдигане на прозорците, той обаче е свързан директно за една бяла кутия в жапката.
Идеята ми е да изброим кои са екстрите на оригиналното централно 156 различните вариянти.
Например на моята кола не мигат мигачите когато я заключвам и отключвам, това нормално ли е?
Като гледам как беше вързан този модул според мен колата би трябвало да си вдига сама стъклата, защото нейните кабели бяха прекъснати но дори и да ги възстанових не го прави - дали има процедура за активиране на тази функция?
И тн...Originalnata аларма има извод на OBD куплунга за достъп и програмиране. С MVP може да се програмира

akirilov
15-12-2011, 11:18
Originalnata аларма има извот на OBD куплунга за достъп и програмиране
Нямам оригинална аларма, само централното заключване.

vanko_monev
15-12-2011, 11:23
Нямам оригинална аларма, само централното заключване.
156 има оригинална аларма

akirilov
15-12-2011, 11:28
156 има оригинална аларма
От моята алфа ромео 156 махнах 3 не оригинални аларми, моята няма оригинална аларма, само централно заключване.
Идеята ми е да знам как се програмира това централно защото според мен има опции.

GammaRay
16-12-2011, 10:54
Моята също няма оригинална аларма!

NightRider
16-12-2011, 16:09
Нямам оригинална аларма, само централното заключване.
Абе колега, това на моята кола що е? И даже има извод на OBD куплунга за програмиране. А при бушоните до куплунга има една дупка за ключе за колите, които им се слага аларма фабрично

akirilov
16-12-2011, 16:30
За който не знае има 3 вариянта:
1. senza allarme - без аларма
2. predisposizione allarme - подготвена за аларма
3. con allarme - с аларма
италианците казват и antifurto.
Те всичките си имат дупка за ключа....

NightRider
16-12-2011, 16:56
За който не знае има 3 вариянта:
1. senza allarme - без аларма
2. predisposizione allarme - подготвена за аларма
3. con allarme - с аларма
италианците казват и antifurto.
Те всичките си имат дупка за ключа....
Да, по дефолт е дупката, но с аларма са с ключ.
Я да питам нещо - знаеш ли ги режимите за Англия, Белгия, други значението им?

akirilov
16-12-2011, 17:24
Ако някой се интересува мога да превеждам от италиански... Та ако имате някой документ.... дайте насам.