PDA

View Full Version : Да си загубиш ключовете в колата



duvi
25-10-2006, 10:28
Е те такова нещо не ми се беше случвало. Карам си аз колата и се карам с гаджето тя нещо избесня и си изтряска ключодържателия в пода на колата на предната седала и .... тука е тъпата част... та слизаме си пред нас и тя почва да ги търси ама тц нема ги... зима фенерчето и почвам да ровя и аз. Местя седалката напред назад гледам под нея да не са се закачили махам стелки нема и нема 30 минути търся 10 ключ което е голямо колкото юмрук. Ужас щото девойката реве че са ключовете за офиса и прочие... по едно време гледам дупката за радиатора ама си викам бах то там наклон обратен неможе да са проходили до там.. бъркам с ръка длибоко деба.. и тесно. свалям корята и си вкарах ръката до скоростния лост.. (знаете колко е удобно да се нагъзиш в 145-ца ;) нема и нема и като си вадих ръката явно съм ги закачил и зтропаха бяха се наврели точно в начлото има едно дупка надолу... :shock: :shock: цялото това действие ми отне 45 минути за едни ключове деба ..

trustworthy
25-10-2006, 11:57
Колега, имах подобен случай, но с едно мишле в Деу Ланос, което 'качихме на стоп' на пристанището и накрая така ни изнерви с моя колега, че спряхме на пиацата пред Катедралата и започнахме да вадим стелки и разни пластмаси да го гоним. Това става на здрачаване :)
Няма да се впускам в подробности, само ще кажа, че беше добре, че мишлето реши само да слезе :) Иначе се беше навряло в таблото - няма изваждане, баси, пък и не е като ключовете - да стои и да не мърда :)

sharky
25-10-2006, 14:15
Колега, имах подобен случай, но с едно мишле в Деу Ланос, което 'качихме на стоп' на пристанището и накрая така ни изнерви с моя колега, че спряхме на пиацата пред Катедралата и започнахме да вадим стелки и разни пластмаси да го гоним. Това става на здрачаване :)
Няма да се впускам в подробности, само ще кажа, че беше добре, че мишлето реши само да слезе :) Иначе се беше навряло в таблото - няма изваждане, баси, пък и не е като ключовете - да стои и да не мърда :)

ми добре че излязло, че за една две вечери така ше ти наръфа кабелите че после направо не ми се мисли как ше се оправи.

trustworthy
25-10-2006, 15:17
Е то точно заради това искахме да го изкараме от колата възможно по-бързо. Иначе по една леко наръфана ябълка и това, че се включваше алармата го открихме :D

duvi
25-10-2006, 15:28
Сега като чета това за мишока май съм се разминал по добре аз :) некви ключове там :metal: :whistle: :whistle:

trustworthy
25-10-2006, 15:36
Сега като чета това за мишока май съм се разминал по добре аз :) некви ключове там :metal: :whistle: :whistle:

Абе мани! :) Да не се случва! :)

Yon
25-10-2006, 17:46
Аз така малко коте съм возил почти 30 км... дано поне е размесило породата на новото място хе хе :P

bass
25-10-2006, 18:07
А тия гадини кво намират в жиците не мога да разбера? Нито хранителни, нито вкусни (или поне за моя вкус :D )...
Приятели ми бяха оставили да им гледам папагала през лятната отпуска и тая гад млъкваше само докато дъвчеше захранващия кабел на лаптопа :cussing: Накрая ми писна да я гоня (щото пък в клетката пищеше съвсем истерично), претръпнах и просто с нетърпение и любопитство дебнех кога най-после ще прегризе и защитното фолио :spiteful:
Ноооо... се оказа мъдра птица :wink:
Сещам се, че колеги неотдавна се оплакваха във форума и от некви катерици и плъхове, които им ядяли кабелите на колите...

kluchar
04-11-2006, 19:58
НЕ си губете ключовете те струват мари /особенно с код /
може да направите един обикновен за вратите и да си запишете кода
ако не обадете се http://kluchar.info/