PDA

View Full Version : 146 Boxer'96 - проблем



moulin_m
19-12-2011, 16:03
Здравейте, колеги!

От 2009 г. Алфата ми е с монтирана газова уредба. Както знаете на този модел се слага газова инжекционна система, а не т.нар. "обикновена газова уредба".
След разрешаването на редица проблеми, свързани с поставянето и експлоатацията на АГУ си остана един основен проблем - колебанието на оборотите на ГАЗ, от което се получава "придърпване" и гаснене в движение.
Ходих при няколко различни газаджии, но никой не се справи с проблема.
Започнатата от мен тема не е с цел да Ви ангажирам да давате съвети и предположения от какво може да е проблема, а с една единствена цел:

Ако има колега с Алфа Ромео 145/146 Boxer 1,6i, който няма проблем с АГУ, която е монтирана на колата му просто да ме насочи към сервиза, където са му я слагали и където я поддържа. Искам да отида при газаджия, който се е справил с тази работа и клиентите му с автомобили като моята са останали доволни.

При евентуално разрешаване на проблема ще споделя опита си, разбира се.
Благодаря Ви предварително!

kolev
19-12-2011, 17:16
Здравейте, колеги!

От 2009 г. Алфата ми е с монтирана газова уредба. Както знаете на този модел се слага газова инжекционна система, а не т.нар. "обикновена газова уредба".


напротив, точно на тоя двигател се слага обикновена газова, а ти изглежда не случваш на майстори. бягай при роби - модератора на тоя раздел.

robygas
19-12-2011, 17:25
напротив, точно на тоя двигател се слага обикновена газова, а ти изглежда не случваш на майстори. бягай при роби - модератора на тоя раздел.

Мерси Коле, ама аз не съм магьосник, което пък не означава, че не мога да се пробвам:roll2:

moulin_m
19-12-2011, 17:37
Роби, къде мога да те открия?

kolev
19-12-2011, 17:46
Мерси Коле, ама аз не съм магьосник, което пък не означава, че не мога да се пробвам:roll2:

е, ще му бутнеш въздуховода ще му бутнеш и изпарителчето и стига толкова работа че се задават по-важни неща - коледни и новогодишни пържоли и винце ;)

robygas
19-12-2011, 22:38
Роби, къде мога да те открия?

Който търси-намира, а най-вече на телефона от подписа ми.


е, ще му бутнеш въздуховода ще му бутнеш и изпарителчето и стига толкова работа че се задават по-важни неща - коледни и новогодишни пържоли и винце ;)

Бе, то само с бутане едва ли ще стане, ама ще видим. Като чета доста колеги са бутали:priest: