PDA

View Full Version : Серес Трак дей 2012



Pages : 1 [2]

Кайо
20-03-2012, 23:43
Уф, чак сега ми остана време да пиша. Страхотно беше, гърците наистина бяха впечатлени от постиженията на нашите герои, на моменти направо ум увисваха ченетата, като научаваха времената на Нено и Ферариста.

"Оная" 155-ца наистина бе нещо брутално, страховито, абе трябва да се види и чуе. Макар че звукът на 156-цата на Ферариста беше дори по-впечатляващ:naughty::naughty:

Като ми остане малко повече време, ще кача и снимки, доста време прекарах по завоите и имам много добри кадри. Дори едно доста зрелищно завъртане на Супертуризмото:super::super:

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:08 ----------



Баси дзверо....ама кви са тия плакати де пускаш,аз с моя нет дет го крадем от комшията докат зареди......:):):)

Супре снимки....браво!
Некой от наще момци не си ли снимал?????

Bodom
20-03-2012, 23:53
Стана страшно бързо - снимано е с 8 кадъра/секунда

Нима 20D може да снима с такава скорост?
Или EXIF-а лъже за модела на апрата?
Иначе това се казва да си на точното място в точния момент и пръста ти да е на спусъка :yes:

pinko
20-03-2012, 23:57
Нима 20D може да снима с такава скорост?
Или EXIF-а лъже за модела на апрата?
Иначе това се казва да си на точното място в точния момент и пръста ти да е на спусъка :yes:

Грешка, 5 кадъра в секунда са, толкова може 20D:yes:

ne0
21-03-2012, 01:36
Слушайки Феро и аз пострадах от китайската техника... но пък има клип на обиколка. Най-готиното е, че ме изпревари бегачката...

http://www.youtube.com/watch?v=I2uHMQYL_T4&feature=youtu.be

-Bobby-
21-03-2012, 10:45
Много добро овладяване на Сорди, бих казал, при това завъртане. Избегна чакъла и стъпи само на тревата, и слава Богу за него, щото там заораването в чакъла - ваденето само с изтегляне става. Един от групата ни, с Лотуса го изпробва това място миналото лято и 20 мин седя окопан там. :)

ПП - Колеги, като цитирате мнение, в което има една камара снимки, махнете линковете, че ми се откачи скрола на мишката, баси...

ne0
21-03-2012, 11:02
Онборда от колата на Сорди и моето возене:

http://www.youtube.com/watch?v=kAfrjY6cbzk&feature=player_embedded#!

546
21-03-2012, 11:44
Тва е клипа с двете най - бързи обиколки, предполагам трудно ще разберете коя от двете е по бърза ако не сте били на пистата и не знаете подробностите.....
http://youtu.be/RH8qResYPR8

Краят......както на уикенда, така и на изпускателната ми система в тоя й вид.......
http://www.youtube.com/watch?v=6AbZBLiGJKM&feature=youtu.be
Ники,картината е гадна наистина,но звука от мотора е ТОТАЛНО РАЗМАЗВАЩ!!!!!
Мен определено ме радва повече даже и от този на 155-цата.

Furious 155
21-03-2012, 13:39
Слушайки Феро и аз пострадах от китайската техника... но пък има клип на обиколка. Най-готиното е, че ме изпревари бегачката...

http://www.youtube.com/watch?v=I2uHMQYL_T4&feature=youtu.beСупер е клипа и как минава супертуризмото! :)
Като гледам клиповете - и дватама с Ники имате проблеми, поради осветеността в колата. Заради затъмнените стъкла отстрани, камерата адаптира светлината си, според тази в колата и оттам всичко през предното стъкло изглежда много ярко.

digitalundgrd
21-03-2012, 13:45
Ама Фабио е пич, виж как благодари на всеки, които му направи път ;)

Furious 155
21-03-2012, 14:28
Ама Фабио е пич, виж как благодари на всеки, които му направи път ;)
Да, точен е! И много готино намира апексите на завоите.

Аз имам едно питане за тази кола - може би Нено може да каже - защо не се чува разтоварването на турбото, при връщане на газта?
Предполагам има някаква анти-лаг система, защото и доста добре отговаря колата в клипа?

Arr0w
21-03-2012, 18:41
един от фотографите ми даде този сайт:

http://www.gocar.gr/go-classic/news/7047,5o_Alfisti_Track_Day_%2816-17-18_Fevroyari.html

има снимки от събитието :yes:

Bobo
21-03-2012, 20:04
Евала на Нено и Ферариста много силно каране и много добра подготовка!!! Браво на цялата българска група :)





Да, точен е! И много готино намира апексите на завоите.

Аз имам едно питане за тази кола - може би Нено може да каже - защо не се чува разтоварването на турбото, при връщане на газта?
Предполагам има някаква анти-лаг система, защото и доста добре отговаря колата в клипа?

Отговаря щото е с R70 кутия, на която си сменяш предавките без да връщаш газта ;) А аз лично я чух няколко пъти като спираше в бокса си разтоварваше ;)

PEPI-2ALFA
21-03-2012, 20:07
Като гледам клиповете - и дватама с Ники имате проблеми, поради осветеността в колата.
Явно трябва камерата да е отвън, както накичваха оная 75-ца дрифтачката на Серес миналите години.
Колкото до завъртането на Сорди, ако това е на първия завой след старт-финалната права, Петко-KGB направи нещо подобно преди 1-2 години. Имаше клип сниман отдалече-от старта някъде и се вижда как излиза със задницата напред, в облак дим, завърта се и продължава напред, почти без да спира.

П.П. Да благодаря и аз на края на всички участници, за участието и доброто представяне.

Alfa User
23-03-2012, 16:45
Бях 5 дена в командировка без нет, но сега като чета какво сте постигнали - много се радвам !
Поздравления за постигнатото и за положения труд !!!

ФЕРАРИСТ
23-03-2012, 21:54
http://www.epitrohon.gr/article-772.html

Jivko7777
24-03-2012, 10:46
Просто така както сте дали камерата и за 20 000лв да е пак така ще снима защото фокусирвате купето! Ако имат зум вашите китайчета просто ги насочете да цялото стъкло и малко от таблото примерно за да може фокуса да е извън колата... или най лесно закачете я някъде на таблото :)

ne0
24-03-2012, 11:36
http://www.epitrohon.gr/article-772.html

Браво на Гърците!!!

Пинко и той обеща да има Българските коли в Аутобилд, дано да държи на думата си!

nastybg
24-03-2012, 15:40
Просто така както сте дали камерата и за 20 000лв да е пак така ще снима защото фокусирвате купето! Ако имат зум вашите китайчета просто ги насочете да цялото стъкло и малко от таблото примерно за да може фокуса да е извън колата... или най лесно закачете я някъде на таблото :)

При колегата ферарист е GoPro и неможе да фокусирВа ... но си прав, за проблема - не е слънцето, а това че е вътре камерата и автоматично гласи блендата според околността, всичко отвън изгаря като образ. Но все пак е GoPro (камера за екстремни спортове) може да се закачи посредством вендуза отвън на колата и да снима пистата и влизането в завоите, виж ако се иска да снима как скачате на спирачките, въртите волана и ръгате скоростите отвътре е мястото !
Извинявам се за спама !

ФЕРАРИСТ
24-03-2012, 16:22
виж ако се иска да снима как скачате на спирачките, въртите волана и ръгате скоростите отвътре е мястото !

Ми на мен тва ми беше мотива уж, и затва вътре, все пак е полезно да се гледа и какво прави чиляка зад волана.....

ne0
24-03-2012, 18:28
Ми на мен тва ми беше мотива уж, и затва вътре, все пак е полезно да се гледа и какво прави чиляка зад волана.....


То тва е важното, като е камерата горе на тавана.. нищо не може да разбереш

Alfa User
24-03-2012, 19:55
Аре малко спам и от мене - решението е две камери, и после клипа на split-screen, като профитата :flirt:

DiStefano
25-03-2012, 09:41
Момчета,
Следващия път ми се обадете да ви дам камери, които ще се справят със ситуациите и проблемите с контражура.
Нено ми знае телефона.

На Феро камерата е ОК като цяло, обаче Back Light компенсацията и куца.

Поздрави и голям поклон пред резултатите ви

digitalundgrd
26-03-2012, 14:58
Чичо как шпионира а ? ;)

http://i240.photobucket.com/albums/ff226/SeptorGTA/Alfisti%205th%20TrackDay%20Serres%202012/P1080483.jpg

http://i240.photobucket.com/albums/ff226/SeptorGTA/Alfisti%205th%20TrackDay%20Serres%202012/P1080482.jpg

http://i240.photobucket.com/albums/ff226/SeptorGTA/Alfisti%205th%20TrackDay%20Serres%202012/_DSC0043.jpg

radoslavp
26-03-2012, 15:39
Чичо как шпионира а ? ;)

http://i240.photobucket.com/albums/ff226/SeptorGTA/Alfisti%205th%20TrackDay%20Serres%202012/P1080483.jpg

http://i240.photobucket.com/albums/ff226/SeptorGTA/Alfisti%205th%20TrackDay%20Serres%202012/P1080482.jpg

http://i240.photobucket.com/albums/ff226/SeptorGTA/Alfisti%205th%20TrackDay%20Serres%202012/_DSC0043.jpg

Чичо тука си вика ... тоя ако го сбарам с пиленцето, леб нема да му се яде. :afro:

Bobo
27-03-2012, 21:25
Чичо тука си вика ... тоя ако го сбарам с пиленцето, леб нема да му се яде. :afro:

Нема да му се яде само бетон от порутени стени ше хрупа :roll2:

digitalundgrd
30-03-2012, 02:47
Малко арни снимки :notworthy: :roll2:

ЗМЕЯ!
01-04-2012, 19:12
Дойде време да благодаря на Нено, Феро и Дани за оказаната помощ по време на целия трак уикенд... :respect::cheers:

Тръпката да караш на истинска писта като Серес е просто несравнима, уникално изживяване наистина!!!

След цялостната оценка на щетите от карането+излитането от S-образния завой преди финала обаче, да си призная леко ми се приплака, защото освен преден ляв калник, двете брони (задната от която е леш) се оказа, че заради раздувките и камъните хвърляни от предните 2 гуми по завоите, задните 2 калника също са пълен капут, все едно са ги ръфали мишки! :Suicide:

Нооооо станалото, станало дет се вика, само аз си знам какво ми е коствало всичко, остава равносметката, а тя е че на Змията това и беше последното излизане на писта, защото както казва Феро, прекалено е хубава за да я прежали човек толкоз лесно, а и стига толко мазохизъм...ся ке си я напрайм отново лъскачка и остава само за фън,кеф и некоя друга гонка! :devil:

За сметка на това пък на акъл ми идват идеите за изграждане на проект изцяло за писта, защото от тръпката и адреналина на състезанията, не бих се отказал толкоз лесно... :drinking:

От всички участници обаче, аз може би бях най-щастливия пишман-рацер на пистата, защото моторя издържа, издържа геройски цели 67 обиколки, въпреки зверския тормоз и крайния предел до който съм го изстискал...хвала и поклон!!!

Jivko7777
03-04-2012, 00:41
защото моторя издържа, издържа геройски цели 67 обиколки, въпреки зверския тормоз и крайния предел до който съм го изстискал...хвала и поклон!!!

Евала за което!!!

Bobo
03-04-2012, 20:04
Дойде време да благодаря на Нено, Феро и Дани за оказаната помощ по време на целия трак уикенд... :respect::cheers:

Тръпката да караш на истинска писта като Серес е просто несравнима, уникално изживяване наистина!!!

След цялостната оценка на щетите от карането+излитането от S-образния завой преди финала обаче, да си призная леко ми се приплака, защото освен преден ляв калник, двете брони (задната от която е леш) се оказа, че заради раздувките и камъните хвърляни от предните 2 гуми по завоите, задните 2 калника също са пълен капут, все едно са ги ръфали мишки! :Suicide:

Нооооо станалото, станало дет се вика, само аз си знам какво ми е коствало всичко, остава равносметката, а тя е че на Змията това и беше последното излизане на писта, защото както казва Феро, прекалено е хубава за да я прежали човек толкоз лесно, а и стига толко мазохизъм...ся ке си я напрайм отново лъскачка и остава само за фън,кеф и некоя друга гонка! :devil:

За сметка на това пък на акъл ми идват идеите за изграждане на проект изцяло за писта, защото от тръпката и адреналина на състезанията, не бих се отказал толкоз лесно... :drinking:

От всички участници обаче, аз може би бях най-щастливия пишман-рацер на пистата, защото моторя издържа, издържа геройски цели 67 обиколки, въпреки зверския тормоз и крайния предел до който съм го изстискал...хвала и поклон!!!

Евала за лафовете ма тва с крайния предел некакси не ти отива да го кажеш - твоята кола може много повече от това което показа ти с нея ;)

ne0
03-04-2012, 20:21
Змея даде най-добро време с багажа в колата, костюмите закачени на задните закачалки и прочие... ;):):):):)

D.Istatkov
03-04-2012, 20:40
Малко арни снимки :notworthy: :roll2:



предна дясна гума само на мен ли ми се вижда или найстина е в ВЪЗДУХА???

снимките са супер БРАВО на всички

снимка НОМЕР 21.

ФЕРАРИСТ
03-04-2012, 21:45
Змея даде най-добро време с багажа в колата, костюмите закачени на задните закачалки и прочие... ;):):):):)
Абе поизчезна малко задното сцепление след като падна задната броничка.....:pp:

mordohy
03-04-2012, 22:20
Чаках да ми дойде музата и да кача снимките, но нямах добър нет. На тях няма нещо особено.Ники и Нено на пистата, както и момента, когато Змея се завъртя и си откъсна задната броня.
На останалите- група познати муцуни гавраджии, се бъзикат със Змейчо и задната му броня.
Стоически ни изтърпя. Нас и лошият късмет.
Още при влизането ми в района ме впечатли звука от колата на Ферариста.
Казах си, че ако не друго, то поне по децибели ги бием.
Оказа се обаче, че още в събота е най-бърз на пистата, като изключим фауната от Джурасик парк, дето се въдеха там.
Ако някой го бяха подразнили коментарите на нашите келеши, то за мене оценката на гърците за представянето на нашите момчета приятно погали ухото ми:
"Тая година българите ни нае"аха!
Казано с респект и уважение!

ne0
03-04-2012, 22:36
Аз па научих от Мордохай, какво е "АПОЕКСО"

mordohy
03-04-2012, 22:42
Аз па научих от Мордохай, какво е "АПОЕКСО"
Пише се разделено, защото са две думи:gayfight:
Апо ексо - от вънка!

ЗМЕЯ!
03-04-2012, 23:27
Евала за лафовете ма тва с крайния предел некакси не ти отива да го кажеш - твоята кола може много повече от това което показа ти с нея ;)

Бате Бобо, бате Бобооо па не си схванал идеята на изказването ми майна, черньо, братче... :dj:

Под краен предел визирах мощността до която съм изцедил моторя, а не постигнатото на пистата драги ;)

Относно постигнатото на пистата пък ще ти кажа, че за тия гуминиетки (3-та цедка) дет първо некой ралиджия е взел къде квот има да се взема от тех, след което пък некой друг баш бат бай гуру рацер и той ги е потръкнал така още малко за цвят за да дойде и моя ред да си се кефим на тех майна, да си се кефим 1 (един) трак дей на Калояново и цели 2 (два) трак уикенда на Серес... :sex:

То ся верно, че по принцип пазим цвичките майна, ма за кви по-добри резултати ми говориш изобщо, след като такива, на практика бяха напълни невъзможни!!!
Мааа то човек принципно е хубаво да си се запознае детайлно с даден въпрос, преди да избързва с компетентните оценки и коментари за да не олеква... ;)

http://www.picvalley.net/u/2280/44793400018580200081333484679ORVCD7nKg7eL76HpSIvW. JPG (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2280/44793400018580200081333484679ORVCD7nKg7eL76HpSIvW. JPG)

Bobo
04-04-2012, 20:27
Е батка майна негър аз не съм разбрал па ти се вози цели 67 обиколки на пистата! аз обикновенно като виден неможар от чисто нови сликове ги убивам за 12-13 обиколки, а такива като твоите за 7-8, моеше да караш по бързо 20 обиколки а не да се возиш 67 бавно ;)

ICI
04-04-2012, 23:48
Змейчо, тоя слик на снимката от вътрешната страна ли е съсипан така яко и защо така?

ЗМЕЯ!
05-04-2012, 08:30
Е батка майна негър аз не съм разбрал па ти се вози цели 67 обиколки на пистата! аз обикновенно като виден неможар от чисто нови сликове ги убивам за 12-13 обиколки, а такива като твоите за 7-8, моеше да караш по бързо 20 обиколки а не да се возиш 67 бавно ;)

Е те точно тука начи идва момента на разликата между "неможара" и "карача" негро, щом в моите ръце карат 200, a в твоите само 12 об. излиза, че треа а си прайш трайко най-малкото, чееее и да пофалиш даже... :tooth:


Змейчо, тоя слик на снимката от вътрешната страна ли е съсипан така яко и защо така?

Ми заради конфигурацията на пистата бе Ицка и главно заради това, че Змиътъ е с по-къси пружини, но пък със стоковите Хамортесьори и на всеки един завой заляга зверски и т.н и т.н....

ФЕРАРИСТ
05-04-2012, 09:17
Не знам дали е оптическа измама, но в долния си край гумата буквално изглежда крива и избумчена.....понеже и на мен ми се случи същото - слика просто направи 2 педи "балон" от вътрешната си страна......

Bobo
05-04-2012, 10:55
Е те точно тука начи идва момента на разликата между "неможара" и "карача" негро, щом в моите ръце карат 200, a в твоите само 12 об. излиза, че треа а си прайш трайко най-малкото, чееее и да пофалиш даже... :tooth:


Евала змей само ше те фала вече ;) Начи другия път ше карам като тебе да видиме колко 267 обиколки ще ми изкарат гумите независимо от времената - нали праилно съм фанал идеята с моята тъпа глава?;)

ЗМЕЯ!
05-04-2012, 14:59
Не знам дали е оптическа измама, но в долния си край гумата буквално изглежда крива и избумчена.....понеже и на мен ми се случи същото - слика просто направи 2 педи "балон" от вътрешната си страна......

И да е и да не е нема значка адашче, врътнах я за задна лева майна и за 2 об. си докарах почти най-доброто време от петък... :roll2:


Евала змей само ше те фала вече ;) Начи другия път ше карам като тебе да видиме колко 267 обиколки ще ми изкарат гумите независимо от времената - нали праилно съм фанал идеята с моята тъпа глава?;)

Така е бачко мааааа не точно, освен 267-те об. ше требе и време а дадеш майно, време със стокови хАмортесьори 1.04 на Калояново и 1.44 на Серес сешшш се... :tooth:

drigata
05-04-2012, 18:49
И да е и да не е нема значка адашче, врътнах я за задна лева майна и за 2 об. си докарах почти най-доброто време от петък... :roll2:



Така е бачко мааааа не точно, освен 267-те об. ше требе и време а дадеш майно, време със стокови хАмортесьори 1.04 на Калояново и 1.44 на Серес сешшш се... :tooth:

Аз ти казах да ги увиеш,ама ти си дървен философ.

Сега си купи други ,като си дървена глава.

ЗМЕЯ!
05-04-2012, 20:25
Аз ти казах да ги увиеш,ама ти си дървен философ.

Сега си купи други ,като си дървена глава.

Батка аз ти казвам ерген съм, ти ме питаш колко дяца имам майна "еВи" му майката...

За кой писах постове до сега братче, неясно ли се изразявам, кво стаа...?!

Тея гуми бяха на 500 000 об. смазани от каране ти искаш изкуствено дишане на мъртвец да прая... :Suicide:

didko_boy
05-04-2012, 22:07
Батка аз ти казвам ерген съм, ти ме питаш колко дяца имам майна "еВи" му майката...

За кой писах постове до сега братче, неясно ли се изразявам, кво стаа...?!

Тея гуми бяха на 500 000 об. смазани от каране ти искаш изкуствено дишане на мъртвец да прая... :Suicide:

и на сняг ги кара без да мръдне червеното торпедо ЗМЕЯ Е КАРАЧ ако имаше и спортно окачване "5" сек на долу времето :notworthy:

digitalundgrd
05-04-2012, 23:22
ако имаше и спортно окачване "5" сек на долу времето :notworthy:

Е, чак 5 едва ли, но 4 секунди със сигурност ги сваля :plane:

ICI
06-04-2012, 00:11
Ми заради конфигурацията на пистата бе Ицка и главно заради това, че Змиътъ е с по-къси пружини, но пък със стоковите Хамортесьори и на всеки един завой заляга зверски и т.н и т.н....
ама няма начин да се скапе така гума от тия неща дето си изброил, ако правилно съм разбрал че е заминала от вътрешната страна.
единствено при много отворена сходимост на някакви шантави -10мм примерно може да стане тая картинка от вътрешната страна на гумата, нямаш страничен наклон че при спиране да ги хаби така, нито пък да върти вътрешната гума в завой, просто се зачудих дали нещо в регулировката на сходимостта не е причината :doctor:

ЗМЕЯ!
08-04-2012, 02:05
ама няма начин да се скапе така гума от тия неща дето си изброил, ако правилно съм разбрал че е заминала от вътрешната страна.
единствено при много отворена сходимост на някакви шантави -10мм примерно може да стане тая картинка от вътрешната страна на гумата, нямаш страничен наклон че при спиране да ги хаби така, нито пък да върти вътрешната гума в завой, просто се зачудих дали нещо в регулировката на сходимостта не е причината :doctor:

Батка ти кога си карал на Серес, че да се изказваш компетентно имат ли страничен наклон завоите или не???! :shutup:

Да не говорим, че за тези които знаят, именно предна дясна гума е най-силно натоварена на това трасе и нищо лично ма ти явно не си сред тях....

Kuku
08-04-2012, 03:12
Змей, чакай малко!!!
Това на снимката горе предна дясна дума ли е?
Отвътре ли е износена повече или отвън?
То хубаво предна дясна гума да поема най-голямото натоварване, ама как се износва повече отвътре, дагоева?! :?

digitalundgrd
08-04-2012, 09:16
Според мен най-натоварена е предна лява гума (тази от към шофера), но това са си лично мои наблюдения, с които не ангажирам никой ;) При Змея гледам на снимката, че това му е предна дясна (от към пасажера)...

thecleaner
08-04-2012, 09:30
Според мен най-натоварена е предна лява гума (тази от към шофера), но това са си лично мои наблюдения, с които не ангажирам никой ;) При Змея гледам на снимката, че това му е предна дясна (от към пасажера)...

Може да е карал срещу движението :) :baby:

ФЕРАРИСТ
08-04-2012, 16:29
Лявата предполагам е имал впредвид.....

oem
08-04-2012, 16:37
Батка ти кога си карал на Серес, че да се изказваш компетентно имат ли страничен наклон завоите или не???! :shutup:

Да не говорим, че за тези които знаят, именно предна дясна гума е най-силно натоварена на това трасе и нищо лично ма ти явно не си сред тях....

Мисля, че Ици имаше предвид страничен наклон на колелата, а не на пистата :)

ICI
08-04-2012, 20:21
Батка ти кога си карал на Серес, че да се изказваш компетентно имат ли страничен наклон завоите или не???! :shutup:

Да не говорим, че за тези които знаят, именно предна дясна гума е най-силно натоварена на това трасе и нищо лично ма ти явно не си сред тях....

оф, ша ма умориш значи :baby:
за камбър - страничен наклон ти говоря че нямаш :butt: а това износване дето ти се е получило става само от камбър от порядъка на над -3 градуса в комбинация със зловещи спирания и ускорения с въртел на гуми, които фактори при теб ги няма.
Сега пак ти погледнах снимката и виждам че наистина вътрешната част на протектора е износена, виждат се и типичните вълнички по външния ръб които се получават при достатъчно ниско налягане на гумата и недозавиване.
Така че, въпроса ми е конкретен и от любопитство просто - на колко мм или градуса ти е сходимостта, понеже се опитвам да ти намекна че не е нормално това ;)

-Bobby-
10-04-2012, 14:52
Според мен най-натоварена е предна лява гума (тази от към шофера), но това са си лично мои наблюдения, с които не ангажирам никой ;) При Змея гледам на снимката, че това му е предна дясна (от към пасажера)...

Предна лява най-много се товари, да, от външната страна, особено когато няма достатъчно камбър, защото най-бързите завои са десни (2, 12, 13 и 15) и предната лява поема най-много.
Следващата силно износваща се гума е дясната, дали предна или задна - зависи от предаването, пак заради някои от десните завои, които пък са най-бавните на пистата (1, 5, 11) и след тях се ускорява много по-рязко. Това износване се среща при колите без шпер. Защо се получава - педполагам е излишно да обяснявам.

Ето при нас износването на задна дясна (отвътре беше още по-изядена, ама не се вижда на снимката): https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/408877_200177416748072_154716247960856_343573_1812 031765_n.jpg
И предна лява: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/409271_2960093315342_1051812337_32992654_174334867 8_n.jpg

ne0
12-04-2012, 10:17
92509

Браво Пинко

pinko
12-04-2012, 13:08
92509

Браво Пинко

Нема се излагаме са...

А за снимката на броя нищо не казваш:bangin:

ЗМЕЯ!
12-04-2012, 13:47
Нема се излагаме са...

А за снимката на броя нищо не казваш:bangin:

Евалата Пинко, ГОУЕМ СИ!!! :big_bow_down:

ne0
12-04-2012, 15:02
"Алфа Ромео 147 1.9 ЖТД на Николай Златанов (Змейчо) не постигна много добро време, но определено бе един от най-красивите автомобили на надпреварата"

къса ми се сърцето от щастие за Змея...

п.с. шегувкам се Кмете :):):)

ЗМЕЯ!
12-04-2012, 18:42
"Алфа Ромео 147 1.9 ЖТД на Николай Златанов (Змейчо) не постигна много добро време, но определено бе един от най-красивите автомобили на надпреварата"

къса ми се сърцето от щастие за Змея...

п.с. шегувкам се Кмете :):):)

Споко Ниенко, нека някой друг дизел със стоково окачване, освен 280 коньовия нестоков Аспарух да ми се похвали с 1.44 на Серес ааа?! :devil:

За едни времената ми може да са били бавни, но за мен най-важни са удовлетворението и тръпката от това, че след всичко преживяно си тръгнах като пиТч и с усмивка на собствен ход от пистата... ;)

Иначе катастрофата наистина ми подейства малко зле на концентрацията (болката беше гоУема) и чак малко преди да си тръгнем в неделя, отново взех да въртя наистина бързи обиколки (със задните гуми)...мааа нищо, дет се вика другия път повече! :boxing:

digitalundgrd
12-04-2012, 18:48
Тъкмо ходих да си купя Ауто Билд-а :)

http://img96.imageshack.us/img96/6438/imagetrb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/96/imagetrb.jpg/)


http://img220.imageshack.us/img220/3994/image0001jk.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/220/image0001jk.jpg/)

ne0
12-04-2012, 20:17
Kaк се започна..... преди години 4-5 години

92542 92543
92544 92545
92546 92547

pinko
12-04-2012, 22:20
Ето и с по-добро качество от първия Трак дей през 2008 година:


http://mail.dir.bg/~tkm_digital/Alfa_Romeo_Serres.pdf

И снимката на броя:

http://mail.dir.bg/~tkm_digital/Snimka_na_broia_AR.pdf

И аз тогава скъсах едни гуми с кораба...

Kuku
13-04-2012, 01:57
Споко Ниенко, нека някой друг дизел със стоково окачване, освен 280 коньовия нестоков Аспарух да ми се похвали с 1.44 на Серес ааа?! :devil:Епааа.... :?

http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=11647&d=1235428551

thecleaner
13-04-2012, 02:53
Значи нещата са двояки. Змея за всички времена, на всички дизелови Алфи е в топ 3. Другата гледна точка е че всички дизелови Алфи които са участвали са 3 :roll2:

ЗМЕЯ!
13-04-2012, 08:16
Епааа.... :?

Eпаа-мепааа, със скапани гуми и без окачване 1.44 с е повече от геройство... ;)

abart_
13-04-2012, 11:24
Eпаа-мепааа, със скапани гуми и без окачване 1.44 с е повече от геройство... ;)

На мен ми звучи повече като оправдание :tooth::tooth:

ne0
13-04-2012, 11:35
Другата гледна точка е че всички дизелови Алфи които са участвали са 3 :roll2:

Това далеч не е така, много дизелови коли са участвали 166-ци, 156, 147-ци все от България, Петко с неговата кола е най-бързата дизелова алфа към момента. Змея си е герой, но тепърва ще избухва...

Исках отдавна да се направят класирания в разделите, ма модератор Дрига и Митака ЦС не стават за тая работа, и така и нямаме класирания.