PDA

View Full Version : Питане за ГТВ



alferaGTV
29-01-2012, 16:59
Здравейте, бихте ли изказали мнение по отношение на този автомобил: http://www.cars.bg/u479540
От доста време гледам обявата, ако има някой от Пловдив и знае нещо за него, моля да сподели :)

ivantheevil
30-01-2012, 11:11
Колега колата е моя.Питай каквои те интересува.Карам я от една година /около25к/.Затова време н съм имал проблеми с нея.Пребоядисана (беше сива с множество малки драскотини,които ме дразнеха)и обслужвана редовно/масла,филтри/Правил съм задното окачване и съм сменял два амортисъора,вътрешни карета,джанти гуми Ремонтирах и климатика,сменял съм частгично кожата на предна седалка,пребоядисвал съм средната конзола,която пускаше някаква гнас),наскоро бях спукал картера но е оправен проблема,Слагам съм и аларма.Има газов инжекцион на 10к/гори в града12-13,ако я настъпваш и повече извън града 9-10газ/Има спортен филтър(купих я с него).Карам я ежедневно и на мен лично ми доставя голям кеф,но жената мърмори че била малка и неудобна при положение че имам малко дете на 3.5год/Ще и угодя,за да си купя и мотор/.Естествено има своите забележки/леки драскотини,леко пукнат предна броня(един простак ме удари на заден),страничното огледало не шофиорско не се движи ел,леко протрита кожа на пасажерската седалка.Прехвърлена е нотариално,но не съм сменил номера още/съответно не и е и платен данъка/,но това не е проблем при интерес това е мой ангажимент.Засега това се сещам,ако имаш други въпроси питай

ecotronic
30-01-2012, 13:20
Ще си позволя да изразя мнение като страничен наблюдател:

На този автомобил само джанти + гуми + ГИ = 2000 лв.
Черният мат много му стои страхотно.:coolio:

alferaGTV
31-01-2012, 21:10
Благодаря за бързия отговор и информацията.

crashboy
05-04-2013, 20:21
линка. който е даден вече не е активен, но по описанието май точно аз я купих тази алфа, със старозагорски номера ли беше и после пак на човек от стара загора ли я продаде :)