PDA

View Full Version : Каде е темата и защо я няма.



nicola 59
05-03-2012, 15:01
Имам въпрос защо я няма темата със снимките на колежките.

Kuker
05-03-2012, 16:02
Баси.... Това пък защо!?!!

kolev
05-03-2012, 16:44
ревност баце :grin:

adv_petrov
05-03-2012, 17:22
Е nicola_59, а къде е темата за 155 и 159, където ти беше най-обективното и обширно мнение от опит отн.алфите?

nicola 59
05-03-2012, 19:56
Е nicola_59, а къде е темата за 155 и 159, където ти беше най-обективното и обширно мнение от опит отн.алфите?


Колега за другите теми ,че изчезват може до някъде да го разберем,много мнения прекалена истина ,засегнати фенове,и така на татък,ама темата за колежките искам да знам на кои и за какво попречи,на кой и какво не му хареса в нея и може ли току така да се трие тема без обяснение или поне да се обясни причината или тука модераторите могат да си правят каквото поискат.

scarface
05-03-2012, 20:15
Аз затова я търся и не мога да я намеря темата с колежките,тъкмо исках да гласувам и тя изчезнала
нищо ще гласувам тук-за колежката lyuli (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1362)

adv_petrov
06-03-2012, 10:24
Колега за другите теми ,че изчезват може до някъде да го разберем,много мнения прекалена истина ,засегнати фенове,и така на татък...

Против правилата е да се обсъжда работата на модератора, недей тъй, че ще ни баннат и ше тряа после си прайм алтернативен форум където да си пишеме само аз и ти... "прекалени истини" :torch: Хахаха

Васил Петров
06-03-2012, 13:06
И мен ме е яд че темата е изтрита. Много добра си бе. Сравнение повечето теми пускани напоследък тя бе направо 6+

toto99
06-03-2012, 13:28
Да и на мен ми изчезват теми без обяснение.

Geri_ms
06-03-2012, 16:10
Че защо да я има, има къде къде "по-интересни теми" от типа: "Няма кво да права, в коя дупка да си бръкна", "Снощи се напих","Що като стана сутрин ми е рошава косата" и прочие. Съвсем примерно казвам, щото вече почти не си права труда да чета нещо, но на пръв поглед това виждам, за раздела Общи приказки говоря, не за Техническия разбира се.

alfatras
06-03-2012, 16:26
Че защо да я има, има къде къде "по-интересни теми" от типа: "Няма кво да права, в коя дупка да си бръкна", "Снощи се напих","Що като стана сутрин ми е рошава косата" и прочие. Съвсем примерно казвам, щото вече почти не си права труда да чета нещо, но на пръв поглед това виждам, за раздела Общи приказки говоря, не за Техническия разбира се.

Подкрепям!

morfius
06-03-2012, 16:50
По-забавното е, че очеваден спамбот си стои в раздела...

kolev
06-03-2012, 17:08
По-забавното е, че очеваден спамбот си стои в раздела...

че намерил е правилното място. иначе ако си говорим в началната страница работи само бутона "форум". другите се неактивни минимум от година.

Светланчи
06-03-2012, 17:26
И мен ме е яд че темата е изтрита. Много добра си бе. Сравнение повечето теми пускани напоследък тя бе направо 6+


Че защо да я има, има къде къде "по-интересни теми" от типа: "Няма кво да права, в коя дупка да си бръкна", "Снощи се напих","Що като стана сутрин ми е рошава косата" и прочие. Съвсем примерно казвам, щото вече почти не си права труда да чета нещо, но на пръв поглед това виждам, за раздела Общи приказки говоря, не за Техническия разбира се.

Съгласна съм!

nicola 59
06-03-2012, 18:04
Против правилата е да се обсъжда работата на модератора, недей тъй, че ще ни баннат и ше тряа после си прайм алтернативен форум където да си пишеме само аз и ти... "прекалени истини" :torch: Хахаха

Па нека да ме баннат ,аз и без това нямам желание да пиша вече,пишеш обясняваш,споделяш опит трупан с години,пишеш постове като роман дълги,та белкем некое момче прочете,за какво става дума и се предпази,да не се опари,и после тамата е няма.То и тука като навсякъде трее си гъзомииник и да викаш чудната красавица 159,а това че на 5 години тропа като пиратски кораб,не трее го пишеш.
Аз колега за тази тема с момичетата искам да знам на кои беше трън в очите,или може би е въпрос на сексуална ориентация,та млади и хубави жени неса нещо нормално.

Sunny
06-03-2012, 20:44
Ами какво да кажа ...
А идеята на реформата беше ДА НЕ СЕ ТРИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Ама ако много мрънкаме и тази тема ще зачене в коша а спамбота ще продължава да крещи, че сме играчи в неговата игра и , че е безсмъртен .

alfatras
06-03-2012, 20:52
Ами какво да кажа ...
А идеята на реформата беше ДА НЕ СЕ ТРИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Ама ако много мрънкаме и тази тема ще зачене в коша а спамбота ще продължава да крещи, че сме играчи в неговата игра и , че е безсмъртен .

Ами Ице не,че нещо ама темата си беше сериозна,момичетата си бяха постнали и снимки и в един момент-ни снимки ни тема-тва е малко да не кажа долно -незнам какво лошо видяха в тази тема?Съвсем сериозен съм и тва с "ако продължаваме да мрънкаме" не го фащам!Съвсем сериозно-нека някой от модераторите обясни кво става и защо???

Sunny
06-03-2012, 20:59
Наско
Спор няма братче ,че темата си беше добра и нямаше изцепки .
Но явно някого не го кефи .

mordohy
06-03-2012, 21:07
Тука, без да съм на 100% сигурен, но познавайки хората си мисля, че някой е злоупотребил.
Визирам админите, ако изобщо четат тука, да си видят хората и им напомнят нещата.
Нито Гиги, нито Проповедника ще седнат да се занимават с тоя раздел.
Само напомням, че правилата на тоя форум важат за всички.
Най- вече за Григор и Вальо, защото те ги утвърждават:super:
С какво темата противоречеше на правилата, та я метнаха в коша, все едно е тема породена от пиянски делириум и родена от куца кокошка!
Толкова ли грозни бяха колежките?
Толкова ли много срамяха форума!
Патрави с големи гъзери ли бяха, та се наложи да се хвърлят в коша, та да не ни срамят!?
Акта е обида точно към дамите ни, а това е вече много лично!
Факт, че вече доста време никой не дава обяснение!

nightroller
06-03-2012, 23:58
Ами какво да кажа ...
А идеята на реформата беше ДА НЕ СЕ ТРИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Ама ако много мрънкаме и тази тема ще зачене в коша а спамбота ще продължава да крещи, че сме играчи в неговата игра и , че е безсмъртен .

системата "ноу мор гърч" беше разбрана погрешно и извика спамбота от миналото - как стана така и защо ... предпочитам да мълча :)

при нас феновете на Алфа Ромео има няколко стъпки на съсипване на нещата

- първата Милано Моторс е*аха майката на марката

- втората - КАРБ се пре*ба още от времето на Петко...

- третата - форума се саморазпада и допрее*ава нещата - последния пирон в ковчега хора :)

Щом започнахме да се дърлим кой кара ФИАТ и кой исктинска Алфа и че половината модели били скрапове и кензефи нещата са към батак :)

Благодаря за вниманието :)

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:52 ----------


...
С какво темата противоречеше на правилата, та я метнаха в коша, все едно е тема породена от пиянски делириум ..
Иво, триенето на темата и шетането из форума беше доста късно бе човек ;););)

-Bobby-
07-03-2012, 10:31
Добре, някой с нашивки ще излезе ли да каже нещо по въпроса или още 3 дни ще се мълчи?

lyuli
07-03-2012, 12:58
Аз затова я търся и не мога да я намеря темата с колежките,тъкмо исках да гласувам и тя изчезнала
нищо ще гласувам тук-за колежката lyuli (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1362)

мерси ;)))

---------------

Аз също се чудя къде изчезна темата, а никой не дава обяснение..... Само правим догатки.....
И да - определено е обидно да се изтрие тази тема! А може би админа ще я пусне пак за празника ;) хахахахахах (визирам 8-ми)

drigata
07-03-2012, 13:54
Днес ви потърсих темата в коша,но не я открих и немога да ви я възтановя.

Отнесе питането си към gigi kak е я изтрил и може ли да я възтанови.

Светланчи
07-03-2012, 14:38
Гиги, защо си метнал темата в коша?

Kuker
07-03-2012, 14:51
Гиги, защо си метнал темата в коша?:clap:

nightroller
07-03-2012, 15:37
Гиги, защо си метнал темата в коша?
щото не я метнал Гиги ;):respect:щото все си мисля че Гиги знае как се трие "меко" ;)

Kuker
07-03-2012, 15:41
щото не я метнал Гиги ;):respect:щото все си мисля че Гиги знае как се трие "меко" ;)Искаш да кажеш, че глобалните си правят сечено!?Не вярвам. :picnic:

Светланчи
07-03-2012, 15:44
щото не я метнал Гиги ;):respect:щото все си мисля че Гиги знае как се трие "меко" ;)


Ти от къде знаеш?


Искаш да кажеш, че глобалните си правят сечено!?Не вярвам. :picnic:

И аз не вярвам :)

nicola 59
07-03-2012, 16:08
Гиги, защо си метнал темата в коша?

Колега gigi кажи нещо.

nightroller
07-03-2012, 16:21
Ти от къде знаеш?



И аз не вярвам :)

вие вярвате или не вярвате мене не ме особено грее :) вярата не е нищо пред знанието :)

Sunny
07-03-2012, 17:09
Щом я няма в кофата значи изобщо не очаквайте да се възстанови - няма начин .

В този ред на мисли имам питане :

След като drigata е искал да я възстанови ще бъде ли проблем темата да се създаде наново и да се реши проблема ?

nightroller
07-03-2012, 17:16
Щом я няма в кофата значи изобщо не очаквайте да се възстанови - няма начин .

В този ред на мисли имам питане :

След като drigata е искал да я възстанови ще бъде ли проблем темата да се създаде наново и да се реши проблема ?
има начин има :) ама отиваме да се видим наживо да решим проблемацията :drinking::duel::duel::duel::gives[1]::starwars::starwars::starwars:

Sunny
07-03-2012, 17:19
Ще ти го кажа и тук :

Няма ли я в коша - не я търси - няма я физически .

nightroller
07-03-2012, 17:21
Ще ти го кажа и тук :

Няма ли я в коша - не я търси - няма я физически .
ами май си прав все пак ти си специалист в таз област ... ще видим как е изтрита

alfatras
07-03-2012, 17:22
ами май си прав все пак ти си специалист в таз област ... ще видим как е изтрита

Абе я ни светнете и нас кво говорите бре?

Sunny
07-03-2012, 17:27
Абе я ни светнете и нас кво говорите бре?

Ааа ще ти го говоря на ухо и халба бира за да ме разбереш ;)

alfatras
07-03-2012, 17:29
Ааа ще ти го говоря на ухо и халба бира за да ме разбереш ;)

Едвам ма нави;)ама много кодирано говори колегата та леко са дразня!

Kuker
07-03-2012, 17:36
вие вярвате или не вярвате мене не ме особено грее :) вярата не е нищо пред знанието :)Кой я е изтрил тогава и се шушне?

nicola 59
07-03-2012, 17:49
Кой я е изтрил тогава и се шушне?

Колеги пускането на нова тема не е проблем и в момента колежките я подготвят,по важното е да се намери отговора на въпроса на Кuker.:clap:

mordohy
07-03-2012, 17:54
В тоя форум триенето е меко. Тоест каквото изтриеш, то отива в кофата. Трябва доста да се потрудиш, за да изтриеш твърдо, тоест така, че каквото си изтрил изобщо да го няма.
Мекото триене позволява да се коригират грешки като сегашната, както и скудоумието на модовете, когато трият от незнание.
Твърдото триене е направо прецедент.
Щом и Добри не може да я открие, значи е умряла.
Триенето на тая тема е абсолютно безсмислено, освен ако някой нарочно не ръчка по нервите ни с определена цел.:drinking:

Sunny
07-03-2012, 17:59
Иво язък че си бил мод .
Админи и глобални могат да трият и немеко - няма нищо трудно .
Обикновения мод може да трие само меко .
И не - не е прецедент ;)

Kuker
07-03-2012, 18:07
Някой има интерес да се вдигне шум ;) Ясно е, че няма да се размине мрънкането:)

mordohy
07-03-2012, 18:09
Иво язък че си бил мод .
Админи и глобални могат да трият и немеко - няма нищо трудно .
Обикновения мод може да трие само меко .
И не - не е прецедент ;)
Могат, но се бяхме разбрали да се трие само меко, след като някой беше изтрил една тема , изпреварила времето си.
Ето защо, казвам, че е прецедент сега, някой да трие твърдо.
То в тоя форум е абсолютна безсмислица, защото за разлика от много други, у нас кофата е скрита за юзерите.

nicola 59
07-03-2012, 18:14
Кой я е изтрил тогава и се шушне?

:-|:-|:-|

митака-пловдив
07-03-2012, 19:18
Триенето на тая тема е абсолютно безсмислено, освен ако някой нарочно не ръчка по нервите ни с определена цел.:drinking:


:respect::respect::respect::respect:


Забелязвам че определени хора се "гонят" за писано от тях,провокират се да спорят и после биват докладвани за "обида".

Някой явно си избива комплекси.Или хемороидите го мъчат,знам ли?

mordohy
07-03-2012, 19:21
:respect::respect::respect::respect:


Забелязвам че определени хора се "гонят" за писано от тях,провокират се да спорят и после биват докладвани за "обида".

Някой явно си избива комплекси.Или хемороидите го мъчат,знам ли?


Хубавото им на хемороидите е, че забравяш за ревматизма!:drinking:

drigata
07-03-2012, 20:30
щото не я метнал Гиги ;):respect:щото все си мисля че Гиги знае как се трие "меко" ;)

Колега,айде да се въздържаме от подобни коментари!

Можете да си мрънкате,исках да ви помогна,най малкото исках да видя повода за изтриването и ,но не я открих в коша.

Но по повод конщунствени коментари за модератор или админ,няма да ви прощавам,ама хич!

Не се отклонявайте от заглавието на темата!

Old Fox
07-03-2012, 20:52
Но по повод конщунствени коментари за модератор или админ,няма да ви прощавам,ама хич!
!
:thumbup:
Аууу какво е това? Заплахи, гърч? Къде е свободата, широкоскореността, разбирането? Какво става, та аз съм в шок?!
Аууу имаше едни стари много кофти модове дето се държаха така.

Kuker
07-03-2012, 21:08
:thumbup:
Аууу какво е това? Заплахи, гърч? Къде е свободата, широкоскореността, разбирането? Какво става, та аз съм в шок?!
Аууу имаше едни стари много кофти модове дето се държаха така.Споко бре ;)
Ще се включи в списъка още един онеправдан просто.Кака ще го потупа по главицата после:picnic:

митака-пловдив
07-03-2012, 21:14
Има една стара българска поговорка; "Дай на цървула власт,па му гледай сеира".

Ама в случая сеира го гледат тия дето ГИ създадоха,а останалите можем да ги пишем "потърпевши".

nicola 59
08-03-2012, 02:37
Кой я е изтрил тогава и се шушне?

:smile::smile::smile:

gigi
08-03-2012, 11:19
Темата аз съм я изтрил, не може да се върне.:pokey: Причини много:comphits:. Ако толко ви е зор пуснете нова обаче в Антракт.