PDA

View Full Version : Алфа Ромео - актриса



oTBpaTuTko
08-03-2012, 12:05
Това е за феновете на алфа и специално за 156-ца и може ли да се върти така нормална червена 156-ца !? :Tease:
Песента също не е лоша! А ето го и клипа (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2uYs0gJD-LE#!)

andro88
08-03-2012, 12:20
Клипа го гледам вече няколк месеца...
Алфетата е на ниво... макар и със спукана гума накрая

undy
08-03-2012, 18:52
Да бе ...и го има в няколко теми:Tease:

alfatras
08-03-2012, 20:46
Да бе ...и го има в няколко теми:Tease:

Няма значение колега-колкото повече толкова повече;)

oTBpaTuTko
09-03-2012, 00:07
Не го намерих. Пък и да ви кажа чесно не съм търсил. Видях го в едно заведение вчера и точно ставам и гледам алфа се върти.... И намерих клипа и исках да ви видя реакцията, но вие сте го гледали.... Ако съм загрозил форума или съм задръстил излишно паметта моля темата да бъде изтрита :)

V@K@T@
09-03-2012, 03:15
Песничката радва ама онея танцуват все едно са някви изтръпнали :D :D :D аз сиг. ще направя по-добър клип . Ако се загледате внимателно ще забележите , че на един от кадрите предна дясна гума на БМВ - то е подпряна с някво трупче или нещо от сорта :D хаха пълен смях

undy
09-03-2012, 08:24
Не го намерих. Пък и да ви кажа чесно не съм търсил. Видях го в едно заведение вчера и точно ставам и гледам алфа се върти.... И намерих клипа и исках да ви видя реакцията, но вие сте го гледали.... Ако съм загрозил форума или съм задръстил излишно паметта моля темата да бъде изтрита :)

Лошо няма:)....поне става дума за Алфа,че в някои теми .......:screwy: