PDA

View Full Version : Моля за съдейсвие ако някой има наблюдение над една 159ка



deyanboy78
19-03-2012, 11:04
Продава се в Пловдив ето по тая обява http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11324110913403460&f1=details
казаха ми че е регистрирана -няма номер утре на място ще разбера какъв е. Има ли някой колега който има наблюдение над колата и е от Пловдив ? :(

NightRider
19-03-2012, 17:31
Продава се в Пловдив ето по тая обява http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11324110913403460&f1=details
казаха ми че е регистрирана -няма номер утре на място ще разбера какъв е. Има ли някой колега който има наблюдение над колата и е от Пловдив ? :(
Няма наблюдение - взимай разбирач с теб. Тук са малко лудите да дадат 17 000лв.

AR147
19-03-2012, 17:37
Няма наблюдение - взимай разбирач с теб. Тук са малко лудите да дадат 17 000лв.
С този мотор по колко вървят ?
По темата :
Някой от сервизите обслужващи форума предлагат оглед на автомобили като услуга!

deyanboy78
19-03-2012, 17:44
Трябва ми сервиз в Пловдив

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:41 ----------


Няма наблюдение - взимай разбирач с теб. Тук са малко лудите да дадат 17 000лв.


И аз посмъртно няма да ги дам- ще се пазарим :)

Mury
19-03-2012, 22:15
Трябва ми сервиз в Пловдив

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:41 ----------




И аз посмъртно няма да ги дам- ще се пазарим :)

Споко ще ги дадеш и още как,като почнеш да я обслужваш,каско регистрации и т.н. :kiss::kiss::kiss:

DiStefano
20-03-2012, 07:14
Тази е преди София Франс Ауто в ляво като отиваш по магистралата. Продава се има-няма от половин година .. да не е и повече. И онази в Боми в София и тя така .. почна от над 15к, сега е под 12. Не знам колко си добър в преговорите, но ги знам там онези и съм сигура, че с 15к кеш можеш да "минеш". Имай предвид, че квото съм обиколил дилъри през последната седмица, имам предвид най-вече автовносители повече от 2-3 коли немат продадени от началото на годината и са много отворени от към пазарлъци.

Успех

NightRider
20-03-2012, 12:31
Споко ще ги дадеш и още как,като почнеш да я обслужваш,каско регистрации и т.н. :kiss::kiss::kiss:
Аууу, грубиян такъв

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:27 ----------


Тази е преди София Франс Ауто в ляво като отиваш по магистралата. Продава се има-няма от половин година .. да не е и повече. И онази в Боми в София и тя така .. почна от над 15к, сега е под 12. Не знам колко си добър в преговорите, но ги знам там онези и съм сигура, че с 15к кеш можеш да "минеш". Имай предвид, че квото съм обиколил дилъри през последната седмица, имам предвид най-вече автовносители повече от 2-3 коли немат продадени от началото на годината и са много отворени от към пазарлъци.

УспехАз моята я свалих едната с 1800, другата с 900лв. един голф с 800лв. щот купувачката се развика, че колата била страхотна и след това я псувах половин час заради това.
Има един номер - приготви колко си готов да дадеш предварително. Докато разпитваш за колата започни да ги вадиш леко. Като извадиш пачката 3/4 кажи "Тук има ххххлв. Имаме ли сделка?" Изчакай 20 сек. и започни да прибираш пачката бавно. Не я вади в никакъв случай на 100%. До сега винаги съм имал сделка. Само един се опъна, ма след три дни му свалих още 200лв. и то щот гаджето се разписка да не се гавря повече

Omni
20-03-2012, 17:40
Започни да я пазариш от 7000 Ххахахаа и му кажи да се прегледа, че това са пари за един нов автомобил(Имам предвид нещо като това (http://www.monitor.bg/article?id=317940) и да знам, че немогат да се сравняват, защото са от различен клас)

DiStefano
20-03-2012, 20:09
Аууу, грубиян такъв

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:27 ----------

Аз моята я свалих едната с 1800, другата с 900лв. един голф с 800лв. щот купувачката се развика, че колата била страхотна и след това я псувах половин час заради това.
Има един номер - приготви колко си готов да дадеш предварително. Докато разпитваш за колата започни да ги вадиш леко. Като извадиш пачката 3/4 кажи "Тук има ххххлв. Имаме ли сделка?" Изчакай 20 сек. и започни да прибираш пачката бавно. Не я вади в никакъв случай на 100%. До сега винаги съм имал сделка. Само един се опъна, ма след три дни му свалих още 200лв. и то щот гаджето се разписка да не се гавря повече

И ти си същия "циганин" като мене явно.

По темата : утре требва да хода до М Кар и ако искаш ще мина да я разгледам.

deyanboy78
22-03-2012, 17:28
Колеги ходих по тая обява за 159ката която съм постнал- минах 400 км и нито собственика нито колата видях-обадих му с че съм пред автокъщата- той започна да увърта- че я нямало колата, в момента била на пребоядисване на предния капак че изтичало каското и тем подобни- а предния ден нищо не ми каза. Как може да има толкова несериозни хора- колата е на собственика на автокъщата