PDA

View Full Version : Срок за решение от съда



KoRny
21-03-2012, 18:49
Колеги на 30 декември 2011 е излезнало решението от съда,но на самото дело,което беше на 6.12.2011 съдията ми каза,че то трябва да бъде изпратено на адреса ми.Даже февруари месец ходих до КАТ и ми удължиха постановлението до април да важи при положение,че уж съм изгубил делото.Познати ми казаха,че ако до 6 месеца от излизането на решението не ми го пратят,глобата отпадала...има ли нещо вярно в това?

Stefo
22-03-2012, 19:05
Отиваш в деловодството на съда и по номера на състава и номера на делото си вземаш папката и си гледаш решението, ако ти си страна по делото разбира се, ще ти искат лична карта.
В кой съд е, ако е в Софийски Градски може да ми намерят решението.

stu
25-04-2012, 22:19
Не знам къкво си играете да търсите-всеки съд е длъжен да публикува всички решения на сайта си.Отваряш деловодната система на сайта на съотватният съд и търсиш твоето решение в приключили наказателни/административни дела.

Stefan Caromov
08-05-2012, 13:34
Не знам къкво си играете да търсите-всеки съд е длъжен да публикува всички решения на сайта си.Отваряш деловодната система на сайта на съотватният съд и търсиш твоето решение в приключили наказателни/административни дела.

Освен да го публикуват , са длъжни и да го изпратят с препоръчано писмо на адрес по местоживеене ,защото като страна по делото са длъжни да те уведомят. Но колегата да не се притеснява, аз едно решение на СРС ,чаках 8 месеца ,докато пристигне... може би ги пускат пликовете да пътуват сами на автостоп