PDA

View Full Version : Разбиха ми колата :(



Vandamm
24-03-2012, 14:42
Здравейте колеги, студент съм във Варна и сутринта в 11 ч. имах курс по английски ,но както тръгнах да си отключвам колата видях ,че вече беше "отключена".Доста неприятно нещо, откраднали са ми СД-то и новият ми акумулатор :small_cry: . Веднага се обадих в полицията, дойдоха следователи ,опитаха се да вземат някъкви отпечатъци и след това ме взеха във Второ райнно .Там съставиха нещо като жалба,описаха нещата ,които са ми откраднати и ми казаха ,че ако има нещо ще ми се обадят.
За щастие поне документите в жабката ми стояха , също така и някой работи в багажника бяха просто разхвърляни .Не знам какво да кажа, направо ми дойде като гръм от ясно небе , не го пожелавам на никой :(

fred
24-03-2012, 16:30
Ами колега, неприятно е-ама в кола не трябва да оставяш нищо, камо ли документи.
Не се коси, станалото-станало

Vandamm
24-03-2012, 16:44
За мой късмет не са ги взели .Явно тея нищо не ги притеснява ,колата си я спирам точно пред входа под лапата м/у останли коли и съмсем спокойно са си взели каквото им трябва. :furious:

lordliness
24-03-2012, 21:06
Наблюдавали са те, знаели са след колко време ще излезнеш,ако ходиш на този курс редовно и по едно и също време.На мен ми откраднаха от двора една стара тава в която храня кучето,луда работа, идея нямам за какво им е.Неприятното е ,че някой е влизал незаконно.

Omni
24-03-2012, 21:27
И на моя комшийка приятелят й дойде за една вечер и сутринта като слезе зад блока, където я беше паркирал колата взели, че му откраднали акумулатора, то друго няма какво да вземат. Това е работа на някой наркомани и подобни отрепки.

Vandamm
24-03-2012, 22:06
Според мен са доста изпипани, понеже акумулатора ми беше захванат с планката и каишката ,която го обхваща отгоре така ,че ако нямаш ключ с удължение и съответния размер няма как да се развие и да се вземе.Също така панела на цд-то си го криех под задната стелка и го бяха намерили...абеее тва за изрудии ! :shoot:

Omni
24-03-2012, 22:09
Според мен не са изпипани, а просто имат практика. Неволята ги учи иначе няма да имат с какво да си купят дрогата, а ако бяха някакви професионалисти нямаше да се занимават с разни трошки.

Vandamm
24-03-2012, 22:16
Да, но можеха да ми пръснат стъклото , да срежат кабелите и каишката вместо да си играят да ги развиват... за щастие добре ,че не е така дори не ми се и помисля ако беше станало ...

Linkestis
24-03-2012, 22:26
Първото нещо за което ще проверя е..къде е панела.Под шофьорското място или зад пасажерската седалка!Може и да не са наркомани,някои хора така си изкарват седмичните джобни.Само можеш да се радваш на лековерното ти оставяне на документи в жабката които не са изчезнали.Още повече че не са действали панически,така ще привличат внимание.Ако видиш някои с тресчотка да си развива планката на акумулатора на 112 ли ще се обадиш?

Derry
24-03-2012, 22:49
То и мен вчера до ВМА ме избомбиха, минус съм с прозорец, GPS и радар детектор, като цяло пих една студена вода, бъбрих с полицайте, вежлив народ са и айде обратно на село.

Alexanderbb
25-03-2012, 09:07
Колеги така и не се научихте че панел и документи не се оставят в колата. И мен са ми отваряли колата ама като не са намерили панела и нищо не беше пипано. А полицайте прекрасно знаят кой ги върши тези неща но вероятноста да го хванат и да ти върнат нещата е абсолютно никаква

Orm
25-03-2012, 09:48
Баси , аз си мислех че вече няма такива работи.... всмисъл колко може да вземат за едно CD в заложна?1?!? 10-20 лв.... А иначе fred е прав документи никога не оставям в колата ..... или по седалките някви пликове .. само в багажника , щото в плика може и лайно да има , ама ще ти счупат прозореца да проверят :) , да не говорим за дамски чанти и портфейли

Satanism
25-03-2012, 09:53
Сори, колега, ама тея неща се случват...радвай се, че караш Алфа, марката с най-добра репутация в обществото :D , та никой не му е зор да я краде цялата... ;)

S_Ivanchev
25-03-2012, 10:33
На мен преди две седмици ми разбиха колата на паркинг в кв."Белите брези" към 18.00 часа.Да, тогава небях свалил панела на ЦД-то,защото не е кой знае какво “Pioneer DEH-2020”(колкото да слушам радио и МP3-ки) и имайки предвит,че беше светло навън,но уви....олигофрените ми счупили предно дясно стъкло,влезли, ровили с отверка около цд-то,счупили му лайсната и надраскали таблото.Пълни мизерници дори не са могли да го свалят,а само “ръцете са си оставили”.....Другите последствия са счупена щипка на стъклоповдигача на дясното стъкло,машинката е набрава въженцето накриво и е станало на кълчища :sickness:...красота

Vandamm
25-03-2012, 11:55
Първото нещо за което ще проверя е..къде е панела.Под шофьорското място или зад пасажерската седалка!Може и да не са наркомани,някои хора така си изкарват седмичните джобни.Само можеш да се радваш на лековерното ти оставяне на документи в жабката които не са изчезнали.Още повече че не са действали панически,така ще привличат внимание.Ако видиш някои с тресчотка да си развива планката на акумулатора на 112 ли ще се обадиш?

Да, така е колега ,действали са си спокойно.Плюс това не съм от тук и не ме познават от блока ,вече ще си го прибирам с мен панела ,а акумулатора освен да го заваря :mrgreen: ,дано не ме повторят .
А път това посред бял ден на нищо не прилича вече :furious:

Drag0
25-03-2012, 12:10
Виновни са всички , които купуват очевидно крадени неща ! А тези в заложните къщи колкото и да ги биеш ще им е малко !
На предишната кола ми бяха разбили ключалката като се има предвид , че може да се отвори с "тел" за секунди ...
И после бяха взели касетофона , въпреки че панела никога не го оставях в колата. Напротив - винаги като си заключвах колата демонстративно си подмятах панела на касетофона от едната в другата ръка - да видят "съгледвачите" че панела не е в колата ! Та аз имам свидетел , че колата ми я е разбил таксиметров шофьор. Не само наркоманите са мизерниците, имайте го предвид. На полицията и беше през ****. Не съм и очаквал друго . :)
Аз панела го дадох на застрахователите ( имах каско ) а те ми дадоха 75% от парите , които струва целия cd-player. Е за бравата почти нищо не ми дадоха но пък нея я поправих с двукомпонентна епоксидна смола и стана по-здрава от преди ...
Ама това да ти крадат акумулатора ! :angry: За да се махне моят трябва да се свали въздуховода първо. Само като си представя каква мизерия могат да ми направят ми става лошо. :angry:

Omni
25-03-2012, 15:52
Вчера и моята един наркоман я оглежда докато товарех багаж. Бях отворил вратите и точно зад гърба ми уж говори по телефона на висок тон и в същото време гледа вътре какво има за чопане, а компанията му 10-ина човека на 10м се събрали и като невменяеми се хилят.

lordliness
25-03-2012, 20:30
Вече ми хрумна идея за нов бизнес-секретни болтове за акумулатори.
Веднъж на един приятел му откраднаха касетофона и после се качихме в едно такси и го видяхме монтиран вътре,не можеше да се обърка,беше с едни лепенки.И си го измъкнахме барабар с жиците, като слизахме,онзи само се оправдаваше ,че го купил,но не протестира много,защото сме високи :)

Omni
25-03-2012, 20:47
Вече ми хрумна идея за нов бизнес-секретни болтове за акумулатори.
Веднъж на един приятел му откраднаха касетофона и после се качихме в едно такси и го видяхме монтиран вътре,не можеше да се обърка,беше с едни лепенки.И си го измъкнахме барабар с жиците, като слизахме,онзи само се оправдаваше ,че го купил,но не протестира много,защото сме високи :)
:clapping:

Mind_Control
25-03-2012, 23:52
Здравейте колеги, студент съм във Варна и сутринта в 11 ч. имах курс по английски ,но както тръгнах да си отключвам колата видях ,че вече беше "отключена".Доста неприятно нещо, откраднали са ми СД-то и новият ми акумулатор :small_cry: . Веднага се обадих в полицията, дойдоха следователи ,опитаха се да вземат някъкви отпечатъци и след това ме взеха във Второ райнно .Там съставиха нещо като жалба,описаха нещата ,които са ми откраднати и ми казаха ,че ако има нещо ще ми се обадят.
За щастие поне документите в жабката ми стояха , също така и някой работи в багажника бяха просто разхвърляни .Не знам какво да кажа, направо ми дойде като гръм от ясно небе , не го пожелавам на никой :(

Първия път е гадно. После се свиква. След 3-тия не ти прави впечатление- псуваш, качваш се и заминаваш, без дори да си помислиш да викнеш полиция.

Vandamm
27-03-2012, 14:42
Колегии вече съм с нов акумулатор,надявам се да не си го харесат и него :boxing: , мисля и аларма по нататък . Ами какво да ви кажа, пазете се до колкото е възможно ,че откакто се постопли са зачестили кражбите и доста хора изревеха .

The_Game
30-03-2012, 00:29
Панела от години си го вземам заедно с мен даже и
радар детектора като слизам от колата и не ходя в къщи даже го държа в ръцете за да може бъдещия крадец да види, че нищо не остава в колата.

В университета като ходя в някой от джобовете е завряно ЦД-то и вече като влезна навътре крия радар детектора да не ми се смеят хората ама в момента на излизане от колата не е така.



Аз преди две години зимата си бях зарязал 155-цата в студентски с полу затворена задна врата за над седмица и не си бях там. Като се прибрах и отидох до колата задната седалка беше пълна със сняг от не добре затворената врата и за мой късмет никой нищо не беше пипнал направо :clap2:

StanG
18-04-2012, 15:01
Сутринта в дъжда слизам в колата, пийвам кафенце и тъкмо да тръгна - А!НЕМА ГИ! Откраднали ми чистачките ЗЕМЯТА ДА ГИ ИЗДЕ!!!На кой дришльо му се посвидиха 15лв ръчичките да му окапат!Не ми е за тях, ама сега все на тръни ше съм или пак да ги свалям всеки път като 97-ма...заеби...

Omni
18-04-2012, 15:11
Сутринта в дъжда слизам в колата, пийвам кафенце и тъкмо да тръгна - А!НЕМА ГИ! Откраднали ми чистачките ЗЕМЯТА ДА ГИ ИЗДЕ!!!На кой дришльо му се посвидиха 15лв ръчичките да му окапат!Не ми е за тях, ама сега все на тръни ше съм или пак да ги свалям всеки път като 97-ма...заеби...

Купуваш едни от Кауфланд за по 3лв и :rosso_spider:, все пак е криза като немогат да си ги купят ги цапцаросват те такива сигурно ползват и презервативи втора употреба перат и ги сушат като чорапи

Vandamm
18-04-2012, 15:56
Сутринта в дъжда слизам в колата, пийвам кафенце и тъкмо да тръгна - А!НЕМА ГИ! Откраднали ми чистачките ЗЕМЯТА ДА ГИ ИЗДЕ!!!На кой дришльо му се посвидиха 15лв ръчичките да му окапат!Не ми е за тях, ама сега все на тръни ше съм или пак да ги свалям всеки път като 97-ма...заеби...

Спокойно колега свиквай с тея неща я чистачки ,я плейър , я акумулатор...катализатор :crazy: .Аз претръпнах вече , каквото ми е писано :drunk: .

ПС: В неделя срещнах един познат в Бургас ,купил си нова колица човека и пихме по кафе да се видим.Тръгнахме после да му видя колата и гледам,същото плеърче като моето :shock: ...бил си го купил за 20 лв от някакъв :shutup:

JoRiX
18-04-2012, 18:29
Спокойно колега свиквай с тея неща я чистачки ,я плейър , я акумулатор...катализатор :crazy: .Аз претръпнах вече , каквото ми е писано :drunk: .

ПС: В неделя срещнах един познат в Бургас ,купил си нова колица човека и пихме по кафе да се видим.Тръгнахме после да му видя колата и гледам,същото плеърче като моето :shock: ...бил си го купил за 20 лв от някакъв :shutup:


:rotfl::rotfl: Сори ама не се сдържах :rotfl::rotfl:

Bottata
18-04-2012, 18:39
Преди една седмица и моята я тарашиха...
счупено стъкло на шофьорска врата.
Всичко беше извадено от жабката - имам доволно боклуци, проверили са ми и документите ..
И накрая са ми взели старите очила.
На кой ще ги продадат "наркоманите" - дали и 5лв могат да им вземат
Само дето на мен масрафа ми беше 140лв, че и кобраджиите ми счупиха машинката на вратата, както и пласмасата на ел. управлението. (деба и некадърниците)
за чистачки - 3 пъти са ми ги крали, имам си вече 2 резервни комплекта в багажника, естествено от 2-3лв

Liminat
18-04-2012, 20:00
Сутринта в дъжда слизам в колата, пийвам кафенце и тъкмо да тръгна - А!НЕМА ГИ! Откраднали ми чистачките ЗЕМЯТА ДА ГИ ИЗДЕ!!!
...
Тейната мама... На един авер му свили в един дъжд само едната, кво ли си викат, дай да делим по братски, обаче после като подкарал /по прабългарски/ с едната вдигната, та да чисти само другата, та да вземе да си вдигне капака някъде и чистачката пада, та спраска стъклото! Вика после - "абе мама им да ..." абе като ше крадеш, вземай и двете бе! Сега заради една чистачка останах и без стъкло..."


...
ПС: В неделя срещнах един познат в Бургас ,купил си нова колица човека и пихме по кафе да се видим.Тръгнахме после да му видя колата и гледам,същото плеърче като моето :shock: ...бил си го купил за 20 лв от някакъв :shutup:
Абе още като зачетох темата си викам, ако няма пръст и някой негов колега... Я помисли и върху това.

JoRiX
18-04-2012, 20:04
Два пъти ми крадяха акумулатора на третия спах в колата ! :Д:tequilla::drool:

Бобби
19-04-2012, 00:01
Два пъти ми крадяха акумулатора на третия спах в колата ! :Д:tequilla::drool:
Сам ли спа.... или добре?:))

Кайо
19-04-2012, 00:05
Сам ли спа.... или добре?:))

Как сам бре???
С акумулатора под мишница :):):)

Бобби
19-04-2012, 00:08
Как сам бре???
С акумулатора под мишница :):):)
За да има ток за вибратора:))
...тия младите само на техниката разчитат:))..а ние едно време с голи ръце оправяхме нещата:))

JoRiX
19-04-2012, 15:20
Как сам бре???
С акумулатора под мишница :):):)

Хахахахаххаха:rotfl::rotfl:


За да има ток за вибратора:))
...тия младите само на техниката разчитат:))..а ние едно време с голи ръце оправяхме нещата:))

Така е Бобка времената се менят,старите пушки засичат,младите не пропускат. ХахахХАХахХАХа:comphits::bouncing_smiley:

Triptih
09-02-2013, 20:27
Да използвам темата,въпреки че в случая трябва да се казва-Май ще разбият колата ми.
Преди един час случайно погледнах през прозореца и съзрях един тип с качулка да се върти около колата.Застоя огледа я,сложи си крака на задната гума и погледна задния джам,като го докосна с ръка.
Слезнах долу,оказа се че и комшията го видял.Каза ми че нещо я маркирал на стъклото и го познава-бил някакъв кокошкар залавян неведнъж да краде коли.
Махнах акумолатора и СиДито и друго за крадене няма.:smackbum:
Погледнах с фенер,но нямаше нищо по колата.

Satanism
09-02-2013, 20:31
Да използвам темата,въпреки че в случая трябва да се казва-Май ще разбият колата ми.
Преди един час случайно погледнах през прозореца и съзрях един тип с качулка да се върти около колата.Застоя огледа я,сложи си крака на задната гума и погледна задния джам,като го докосна с ръка.
Слезнах долу,оказа се че и комшията го видял.Каза ми че нещо я маркирал на стъклото и го познава-бил някакъв кокошкар залавян неведнъж да краде коли.
Махнах акумолатора и СиДито и друго за крадене няма.:smackbum:
Погледнах с фенер,но нямаше нищо по колата.

Аз бих си направил един термос кафе и с бухалката да го причакам наблизо, да го питам какво си е харесал...

Triptih
09-02-2013, 20:46
Това е идеалния вариянт,да го посрещна,ама какъвто съм бияч:stretcher:

lordliness
09-02-2013, 20:47
Аз бих си направил един термос кафе и с бухалката да го причакам наблизо, да го питам какво си е харесал...

и му счупи лявата капачка- да не може да натиска съединителя.

дано не се стига до саморазправа и да не пипат колата, може ли всеки ден да качваш и сваляш акумулатора

rusiq86
09-02-2013, 23:51
Нащрек...скоро се опитах да ми крадат зимните гуми...ако пипна някой да краде нещо от колата ми...ще го бия,,,после ще го ч*кам докато започне да ме обича...срама остава...синините избледняват!

StanG
10-02-2013, 08:17
Аз бих си направил един термос кафе и с бухалката да го причакам наблизо, да го питам какво си е харесал...
Или мастика, таратор и въздушната пушка с оптиката.Аз така една вечер дебнах един съсел и накрая го взех с един изстрел :)

Liminat
10-02-2013, 13:19
Нащрек...скоро се опитах да ми крадат зимните гуми...

Преди 2 дни гледах едно пежо във Варна в Левски, едни големи камъни в средата и колата на кантар и няма ни една джанта, заминало всичко барабар с гумите. Луда работа, направо трябва да се върне сеченето на ръце, може и топките да им се подкъсяват, та да не се въдят.

rusiq86
10-02-2013, 13:31
Точно след Коледа...на 26 се събуждам...и намирам колата с отвити болтове на 4-рите джанти... един болт на едната липсваше...задните бяха само оттегнати...и се бях прибрал 02:00ч сутринта... Да го бях спипал...алармата ли се е включила..но е спасила гумите!

Triptih
10-02-2013, 13:47
За справка-никакъв не дойде,нищо й няма на колата.
Ето за това човек трябва да си живее в къща с двор и гараж.

Gogata
10-02-2013, 13:49
Една сутрин тръгвам за работа, паля и гледам стрелката на бензина с едно деление по-малко. Когато огледах колата забелязах, че капачето на резервоара е отворено, а капачката на земята. Мизерниците са успели да източат до половината на резервоара. Не знам колко низшо същество трябва да си, за да крадеш гориво.
На комшията пък му свалиха катализатора. Очаквам скоро и чистачки пак да почнат да крадат и направо обратно в 90-те.

Susscrofa
10-02-2013, 13:53
Никога не свалям панела на радио-диска:), често си забравям колата отключена, редовно забравям якета и раници по задната седалка, често я спирам далеч от входа и дори в разни тъмни улички където съседите треперят да спрат и умират от необходимост да си паркират, таралясниците почти вътре във входа с осем монтирани аларми.
Нямам и аларма на колата.
5 години алфата никой никога не я е пипнал, 5 години предишната кола никой, никога не я е пипал.
Не казвам, че никога няма да ми се случи, ама не виждам никаква драма в случилото се.
Тези хора са те познавали, най-вероятно живеят някъде около теб.

etrovskii
10-02-2013, 15:58
Народа е гладен,като няма ко да яде краде ,нее правилно ама дзржавата е виновна,и каде са полицаите нали обикалят или пари нямат zа гориво