PDA

View Full Version : ИМА ЛИ ТАКЪВ МОТОР ИЛИ НЯМА



virusalfa
17-11-2006, 15:13
На един съфорумник правим двигателя на 75-цата.Един агент ходил в Т и Н за гарнитура двигател,тия казали ,че такова животно- мотор 61201 няма! А странно,вече от едно друго място намерихме оригинална за 60лв :roll: Е според вас има ли такъв мотор или няма?
п.п. Аз съм сигурен,че има,щото ние правим мотора,ама аман се каза от разбирачи-посерковци!Да им се сера на каталозите!

BatVas
17-11-2006, 15:26
То мотор има - ама за тия дето са писали каталога, може и да няма :?

virusalfa
17-11-2006, 16:37
E па тогава ШО се надуват,че продават части за АЛФА,бе?! Нека си продават там за сто четиресе и косур и за пунтамари-боклуци разни.
Идеш за части за 75-съединител качествен НЕМА,гумени карета за кардан качествени НЕМА,маншони за полуоски качествени НЕМА,абе нищо нема,само некакви боклуци-маншони по 4лв(руски за Самара са по-скъпи,бе,нещастници!)
п.п това се отнася за всички магазини,на които има надписи,че продават части за алфа!

Venci
20-11-2006, 06:25
Аз малко поразделих, щот нещо не ми хареса така темата :spell: . Вирусее :!: вземи му се накарай на Росен, че е идвал до София и не се е обадил :bangin: , аааааа маха-маха. После следващият път като ходите до Т и Н, особено на Оборище задължително ме викнете. Аз там редовно провеждам спорове от сорта "Такава Алфа няма!" - "Искаш ли да дойдеш до нас да видиш как няма?" :spell: