PDA

View Full Version : радиатор



гадмръсна
04-04-2012, 17:13
Здравейте колеги пускам тази тема понеже днес ходих да си търся воден радиатор за алфата (GTV 2.0 ts 97г.) но се оказа, че по магазините е дефицит(става дума за Русе), нямало доставки ала-бала. Та въпроса ми е някой има ли представа дали може да се сложи от друг модел, марка кола принципно ми е ясно, че може но да е нещо максимално близо до оригиналния. Някой ако е правил нещо такова, варианта с лепене, сипване на разни прахчета и т.н.т. е изключен. :ranting:

_power_
04-04-2012, 19:29
Здравейте колеги пускам тази тема понеже днес ходих да си търся воден радиатор за алфата (GTV 2.0 ts 97г.) но се оказа, че по магазините е дефицит(става дума за Русе), нямало доставки ала-бала. Та въпроса ми е някой има ли представа дали може да се сложи от друг модел, марка кола принципно ми е ясно, че може но да е нещо максимално близо до оригиналния. Някой ако е правил нещо такова, варианта с лепене, сипване на разни прахчета и т.н.т. е изключен. :ranting:Евро 07 са твойте хора:idea:

гадмръсна
07-04-2012, 14:03
Евро 07 са твойте хора:idea:

Явно не са моите хора, нямат го. Никой ли няма идея ?:biker:

asennikolov84
17-04-2012, 17:25
потърси въпросният радиатор от колеги с обяви в мобиле и карс .бг,аз направих така и си реших проблема,все пак търсиш и намираш ,това е схемата

гадмръсна
17-04-2012, 20:09
Колеги намерих за 180 лв. нов, монтиран е за сега няма проблеми.

b_angelov
17-04-2012, 20:35
Колеги намерих за 180 лв. нов, монтиран е за сега няма проблеми.

Направил си най-разумната постъпка. Новото си е ново. А и цената е перфектна.