PDA

View Full Version : може ли да сложа обикновенна газова уредба на алфа гтв 2.0 16в 150коня



tedo_credo
10-04-2012, 08:22
може ли да сложа обикновенна газова уредба на алфа гтв 2.0 16в 150коня,ще може ли да се направи да няма проблеми

mimouzunov
10-04-2012, 11:23
може ли да сложа обикновенна газова уредба на алфа гтв 2.0 16в 150коня,ще може ли да се направи да няма проблеми

Да може да се сложи!
(друг е въпроса колко време ще изкара преди да вземе да гръмне и да разпилее каквото има под капака)!!!
За твоята кола е измислен газовия инжекцион...

ecotronic
10-04-2012, 14:59
може ли да сложа обикновенна газова уредба на алфа гтв 2.0 16в 150коня,ще може ли да се направи да няма проблеми

Освен ако не си с метален колектор, по-добре се ориентирай към ГИ.
Колкото и перфектно да е изпълнението на класическата АГУ и състоянието на двигателя, никога не си застрахован от гърмежи.

marian2784
10-04-2012, 21:11
Да ползвам темата на колегата.Какъв инжекцион се е наложил на този двигател,че и аз обмислям варианта за газ.Като за мен е важна надежноста.Тук само ланди рензо и БРЦ познават и с други не се занимават.Нещо от среден или висок клас.

ecotronic
10-04-2012, 21:16
Да ползвам темата на колегата.Какъв инжекцион се е наложил на този двигател,че и аз обмислям варианта за газ.Като за мен е важна надежноста.Тук само ланди рензо и БРЦ познават и с други не се занимават.Нещо от среден или висок клас.

Аз съм много доволен от Фобос - 2

Опс......сега виждам, че май питаш за Италия. Както и да е.........на фобоса само компютъра му е български. Изпарителят и рейката са италиански. За останалото не знам.

robygas
10-04-2012, 22:14
Да ползвам темата на колегата.Какъв инжекцион се е наложил на този двигател,че и аз обмислям варианта за газ.Като за мен е важна надежноста.Тук само ланди рензо и БРЦ познават и с други не се занимават.Нещо от среден или висок клас.

Това -"тук" за къде става дума, за Казанлък или за Парма? Щото и двете са ти в подписа.:lol:
А иначе конкретно на въпроса ти- Аз поне доколкото знам Ренцо Ланди е от най-високите класове уредби. Вярно е, че и те пуснаха модели в средния клас, но в ниския не знам да имат. Пък и няма как да стане.

marian2784
11-04-2012, 11:19
Под тук имам впредвид Парма,защото 11 месеца съм в италия,но уредбата ще се монтира и обслужава в бг(ако няма изненади)Аз затова питам иначе в италия като кажат газова и все БРЦ им е в устата.

robygas
11-04-2012, 12:49
Провери тогава кой е с най-добра дистрибуторска мрежа /и най-удобна за теб/ в района в който се намира колата и скачай. Всички уредби работят.