PDA

View Full Version : Изгубен преден номер



AlfaFen145
15-04-2012, 23:10
Наскоро изгубих предният си номер.
За пререгистрация ми искат 70+лева,което ми е струва неловко ,поради простата причина ,че може да ми се направо само табелка.
Мисълта ми е ,има ли място от където мога да си поръчам да ми направят само преден номер ,за по-малко пари разбирасе (от 70-те) и да е лигитимен ?

rusiq86
15-04-2012, 23:40
Май няма, нова регестрация, но номера само не е 70 ли. Май беше нещо от порядъка на 40лв.
Няма да е същият номер, ще сменят и талоните.

AlfaFen145
15-04-2012, 23:45
Май няма, нова регестрация, но номера само не е 70 ли. Май беше нещо от порядъка на 40лв.
Няма да е същият номер, ще сменят и талоните.

Знам колега,точно това искам да избегна.

starata alfa
15-04-2012, 23:54
в офис уан могат да ти ламинират един картонен номер,ако незнаеш никога няма да разбереш че нее истински .

AlfaFen145
16-04-2012, 00:46
в офис уан могат да ти ламинират един картонен номер,ако незнаеш никога няма да разбереш че нее истински .

'like'

LeoVin4i
16-04-2012, 11:01
В КАТ знаят ли, че си си загубил в номера? Трябва да се направи пререгистрация, защото номера може да е откраднат и после например да бъде извършено някакво пресъпление с колата на която е сложен. И тогава ще ядеш дебелия. А един мой познат след като си изгуби неговия си направи ламиниран в рекламна агенция и всичко беше много добре докато не го хванаха едни катаджии...

nicola 59
16-04-2012, 11:12
Отиваш в някои магазин кадето продават части за камиони и тирове там правят по поръчка едни номера с името на шофьора кадето тираджиите си ги слагат на предното стъкло и са с синята ивица отстрани като истинските.Поръчваш си един от тези и това е най близо до орегинала.
После ти си знаеш .

jorko
16-04-2012, 11:16
А един мой познат след като си изгуби неговия си направи ламиниран в рекламна агенция и всичко беше много добре докато не го хванаха едни катаджии...

Да не е този с различните букви ? Един познат катаджия наскоро ми разправи такава случка... обявил си го за изчезнал, направил си нов ама онез от ламиниращата къща му объркали една от буквите и пича си го турнал и си драйвва насам-натам цифра време, докат не го спипа една камера от тия дето четат и VIN кода и го сгащили на улицата, щот номера бил за издирване пуснат ...

LeoVin4i
16-04-2012, 11:34
Да не е този с различните букви ? Един познат катаджия наскоро ми разправи такава случка... обявил си го за изчезнал, направил си нов ама онез от ламиниращата къща му объркали една от буквите и пича си го турнал и си драйвва насам-натам цифра време, докат не го спипа една камера от тия дето четат и VIN кода и го сгащили на улицата, щот номера бил за издирване пуснат ...

Подобна история, но не е този конкретния случай. Ако е обявен за изгубен в КАТ номера, изобще да не си мисли колегата да си прави сам нов защото е само въпрос на време да го хванат.

AlfaFen145
16-04-2012, 11:51
Благодря на всички,явно ще си дам парите...

Sunny
16-04-2012, 12:56
Дай си париците за да не ти побелее главата после .

Pepo
16-04-2012, 13:54
...докат не го спипа една камера от тия дето четат и VIN кода и го сгащили на улицата, щот номера бил за издирване пуснат ...
Малко off topic - Я, колега, разкажи нещо повече за тези камери, които четат и VIN кода, че ми стана интересно :-)

jorko
16-04-2012, 15:39
Малко off topic - Я, колега, разкажи нещо повече за тези камери, които четат и VIN кода, че ми стана интересно :-)

Малко майтап внесох :oops:... всъщност могат да разчитат регистрационния номер автоматично, но доколкото знам тези камери са малко, не всички накичени като лястовици имат такива умения...

AlfaFen145
16-04-2012, 23:12
Дай си париците за да не ти побелее главата после .


..да ,така ще стане.
Просто ме е яд ,че съм една от торбата с мухи на системата у нас....:oops:

santo_traficante
17-04-2012, 08:12
Малко майтап внесох :oops:... всъщност могат да разчитат регистрационния номер автоматично, но доколкото знам тези камери са малко, не всички накичени като лястовици имат такива умения...
Три в София.Разчитат Г.О. и ГТП.

п.п. колега ако те хванат с ламинирания номер или със някаква самоделка ще те спукат.

forza_italia
17-04-2012, 15:01
И след като си сложиш новия номер в КАТ,нитовай го с два нита за бронята,че да не те е яд втори път. На моите коли винаги им бия по два нита на предния номер ,нема изгубване,нема ядове.

bager
17-04-2012, 15:28
Не си ходил с колата до Гърция скоро, нали?

AlfaFen145
17-04-2012, 22:49
Не си ходил с колата до Гърция скоро, нали?

Хаха ,ходих ,карах бавно ,но и с друга кола :)

lordliness
18-04-2012, 00:35
И след като си сложиш новия номер в КАТ,нитовай го с два нита за бронята,че да не те е яд втори път. На моите коли винаги им бия по два нита на предния номер ,нема изгубване,нема ядове.
И аз, само че със самонарезни.А ако номера е от онези скъпите с еднакви числа и го изгубиш, какво става,няма ли да го върнат или ще кажат сори ,трябва с други числа

old alfist
18-04-2012, 00:44
Наскоро изгубих предният си номер.
За пререгистрация ми искат 70+лева,което ми е струва неловко ,поради простата причина ,че може да ми се направо само табелка.
Мисълта ми е ,има ли място от където мога да си поръчам да ми направят само преден номер ,за по-малко пари разбирасе (от 70-те) и да е лигитимен ?
Е, как така го загуби някак си предния номер - обявявай я тази случка в КАТ и пререгистрирай колата ако държиш на нея и себе си.
Около 100-на лева ще ти струва това удоволствие.