PDA

View Full Version : Случка със социологически характер



AlfaFen145
16-04-2012, 12:06
Това ми е заданието , по социология.
Да напиша случка от моя живот ,със социологически характер до 3 страници ,като мога да я разграфа ,като таблица или свободен текст.
Без повече пояснения са ми я задали ,ако някои може да ме побутне малко да ми каже ,какво точно има предвид даскалката ,защото тя не иска да ни отвори на повече информация.
Мерси предварително

Susscrofa
16-04-2012, 14:12
Отговори си на въпроса какво изучава социологията.:)

Аз бих написал случка касаеща етническото противопоставяне, едва ли не си преживял нещо подобно.

Можеш да напишеш и случка свързана с бедността, огромната пропаст между "имащи" и "нямащи".


Можеш и да напишеш нещо отнасящо се до "различните".
Хомосексуалистите например.

Ако си фен, можеш да пишеш и за агитките и "запалянковщината", що за хора са те, пак на база конкретно преживяване.

Алкохол, наркотици, употребата им сред подрастващите и т.н..............

Препоръчвам ти свободния текст!

Какво точно означава "социологически характер" и аз не мога да ти кажа:)

---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 10:57 ----------

Това е "тъпа" задачка.
Сега като се замислих, повечето неща, които нахвърлях са обществени проблеми, касаещи отделни групи от обществото, а социологията се занимава с обществените процеси като цяло.:)
Не знам, ако има някой, който се занимава със социология да помага:)
Успех....:smoke:

nicola 59
16-04-2012, 14:32
Разкажи им за нашия форум вечната война между знаещите и можещите Алфа 75 или 159 и ред други теми .Уникалните спорове с 5687 различни мнения и цялата обстановка кой е по по най .Бивши и настоящи модератори глобални и прочие,направи една кратка характеристика на форума и ще избиеш рибата.

Кайо
16-04-2012, 17:42
Разкажи им за нашия форум вечната война между знаещите и можещите Алфа 75 или 159 и ред други теми .Уникалните спорове с 5687 различни мнения и цялата обстановка кой е по по най .Бивши и настоящи модератори глобални и прочие,направи една кратка характеристика на форума и ще избиеш рибата.


:rotfl::rotfl::rotfl:

AlfaFen145
16-04-2012, 23:19
Разкажи им за нашия форум вечната война между знаещите и можещите Алфа 75 или 159 и ред други теми .Уникалните спорове с 5687 различни мнения и цялата обстановка кой е по по най .Бивши и настоящи модератори глобални и прочие,направи една кратка характеристика на форума и ще избиеш рибата.


Идеята ти е доста зарибяваща.Голям "националист" си бил :)

Днес написах и пратих темата,писах за съвсем различни неща ,от тези които прочетох.
Просто реших да пиша ,нещо което сам да измисля ,сам да си представя ,какъв трябва да е формата ,за да видя дали съм в час.

Изпитът ми е на 21-и ,като отида ще и защита и двете теми ,тя е пич и ще ми даде :)
Ще кажа кво е станало :)