PDA

View Full Version : Телефон за подаване на сигнали НАП



Dikata_BG
14-05-2012, 13:43
Здравейте възможно ли е да подам оплакване/ сигнал за неиздаване на касов бон по телефона и да изискам данъчна проверка на обект.
Търся телефона за гр.Варна а сигнала е за мой познат който реши че иска да играем на една игра (пр**би другарче) ще съм ви много благодарен за всякакъв вид помощ.

sasho_n2
14-05-2012, 14:38
Привет колега. Доколкото аз съм запознат НАП не извършват проверки по анонимни сигнали. Иначе телефон за сигнали си има на страницата на НАП. Имам приятел, който е маниак на тема "фискални бонове" и си ги изисква, дори дъвка да си купи ( както е и редно да бъде), та доколкото знам той си е направил един тамплейт с жалба ( сигнал), който изпраща в НАП всеки път когато му откажат издаването на фискален бон или просто "забравят", упоменава точния адрес и евентуално име на обекта. По негови думи им аогромен ефект...

nblagoev
18-05-2012, 18:17
Национален тел.: 0700 18 700. Може да подадеш сигнал на този телефон, но не анонимен!
Може да помолиш твой познат да го подаде!
Изискват се име и телефон, или имейл за контакт!
Другия вариант е да подадеш жалба свободен текст във всеки офис на НАП, най-добре в офиса, към който е обекта!
:grandpa: