PDA

View Full Version : Голямото Добро Утро !



Eufi
02-12-2006, 10:03
Здравейте,
Не се ориентирах къде да пусна тази тема и реших, че общи приказки и отива. Малко съм много ядосана.Търся морална подкрепа.От години си мрънкам под носа, че искам да карам Alfa и точка по-въпроса. Но на когото и да споделя това свое желание започват да ми дават акъл, че италианска не бивало. Трябвало френска, немска или дрън дрън марсианска кола. В момента карам старо Рено Клио и не виждам какви повече проблеми могат да възникнат в този живот, които да ме изненадат.
Та питам : Какви коли сте карали преди Алфата? Някакви сравнения между Alfata и предишната? Как решихте да минете на тази марка и толкова ли е страшно????

П.П Погледа ми е ориентирам върху Alfa 145/146...

ZoE23
02-12-2006, 10:30
Колежке не слушай какво ти говорят За италианските автомобили, Защото хората които не са карали такива дават некомпетентни отговори :roll:
п.с. Погледни някъде имаше такава тема "Кой какво е карал преди да се качи на Алфа"?

santo_traficante
02-12-2006, 10:37
п.с. Погледни някъде имаше такава тема "Кой какво е карал преди да се качи на Алфа"? http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2773

ZoE23
02-12-2006, 10:47
п.с. Погледни някъде имаше такава тема "Кой какво е карал преди да се качи на Алфа"? http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2773
Благодаря колега :) :wink:

Eufi
02-12-2006, 10:55
п.с. Погледни някъде имаше такава тема "Кой какво е карал преди да се качи на Алфа"? http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2773
Благодаря колега :) :wink:

Резил голям от моя страна, че не се огледах преди да попитам.

Малко спя и трудно навлизам :oops:

:D Сърдечно Благодаря и на двамата.

sharky
02-12-2006, 11:00
Е нема грижи, то ако седнеш да изчетеш всички теми във форума... А иначе добре дошла :tongue:

MrX
02-12-2006, 11:31
Здравейте,
Не се ориентирах къде да пусна тази тема и реших, че общи приказки и отива. Малко съм много ядосана.Търся морална подкрепа.От години си мрънкам под носа, че искам да карам Alfa и точка по-въпроса. Но на когото и да споделя това свое желание започват да ми дават акъл, че италианска не бивало. Трябвало френска, немска или дрън дрън марсианска кола. В момента карам старо Рено Клио и не виждам какви повече проблеми могат да възникнат в този живот, които да ме изненадат.
Та питам : Какви коли сте карали преди Алфата? Някакви сравнения между Alfata и предишната? Как решихте да минете на тази марка и толкова ли е страшно????

П.П Погледа ми е ориентирам върху Alfa 145/146...

добро утро бъдеща колежке :wink: ,едно запомни Алфа се купува с очи не с уши и се притежава със сърце не с разум,успех с избора на кола,намериш ли подходящата за теб ще и се насладиш, гарантирам

Eufi
02-12-2006, 11:37
Добре заварила :waving: Мдам.. Ще ми отнеме много време, но се настанявам удобно и започвам стъпка по-стъпка да се информирам :)

Eufi
02-12-2006, 11:45
добро утро бъдеща колежке :wink: ,едно запомни Алфа се купува с очи не с уши и се притежава със сърце не с разум,успех с избора на кола,намериш ли подходящата за теб ще и се насладиш, гарантирам

:static: Еее и аз така си мисля. Грабнала ми е очичките и мечтите... Като ми светнат очите и започна да споделям как кроя планове да сменя Реното с Алфа всеки ми излиза или с "Ти си луда" или " Ауу големи проблеми ще имаш". Е просто ми писна и затова се дотътрих тук.

santo_traficante
02-12-2006, 11:49
"Ти си луда" или " Ауу големи проблеми ще имаш"..чували сме ги и ние тея приказки :wink: а и продължавам да ги чувам от "разбирачи" :lol:

pent
02-12-2006, 14:26
мда.. алфата не е за всеки :) с риск да повторя колегите нагоре... не слушай 'разбирачите'. нека си карат голфовете и другите таратайки... това само в БГ го има :) и е много показателно за манталитета и вкуса на хората.. ама да не се отколнявам :)


аз лично бих ти препоръчал 147!

Gorgizario
02-12-2006, 16:37
мда.. алфата не е за всеки :) с риск да повторя колегите нагоре... не слушай 'разбирачите'. нека си карат голфовете и другите таратайки... това само в БГ го има :) и е много показателно за манталитета и вкуса на хората.. ама да не се отколнявам :)


аз лично бих ти препоръчал 147!
щеше да е много хубаво ако беше прав, ама не си. Дори и тук имат голфов манталитет, само че във фрома на Сеат Леон. Тук почитат кучите марки- Опел, Форд, ФВ и прочие. Хората харесват нещо коeто има слава че като го продадат да му вземат добри пари, а не да го подаряват (VW, Ауди) или нещо евтино да им излиза още по евтино. Sad but True

Aquila
02-12-2006, 22:29
мда.. алфата не е за всеки :) с риск да повторя колегите нагоре... не слушай 'разбирачите'. нека си карат голфовете и другите таратайки... това само в БГ го има :) и е много показателно за манталитета и вкуса на хората.. ама да не се отколнявам :)


аз лично бих ти препоръчал 147!
щеше да е много хубаво ако беше прав, ама не си. Дори и тук имат голфов манталитет, само че във фрома на Сеат Леон. Тук почитат кучите марки- Опел, Форд, ФВ и прочие. Хората харесват нещо коeто има слава че като го продадат да му вземат добри пари, а не да го подаряват (VW, Ауди) или нещо евтино да им излиза още по евтино. Sad but True

И във Франция е същата работа - От Италия ли е ,по принцип ги отбягват.Според мен това идва от проблемите на ФИАТ от началото на 80те до ...да кажем до излизането на 147 (все пак говорим за около 20 години) Но от както се появи този модел определено много Алфи се виждат. Рекламите и добрите промоции също зачестиха,продължават ли с това темпо , много скоро добрата репутация ще се възвърне сред обикновения потребител.

trustworthy
02-12-2006, 22:43
...аз лично бих ти препоръчал 147!

Бе то аз брера бих препоръчал, ама зависи от бюджетчето на момичето

BatVas
02-12-2006, 23:24
Алфа както ти казаха по-горе се взима със сърце, няма нужда да слушаш глупави съвети на хора правещи се на разбирачи. Запитай се защо в цвял свят феновете на Алфа са известни като АЛФИСТИ - да си чувала за ренисти(на рено) , пежисти, фордаджии и т.н.т
Слушай само себе си - никой друг.

Все едно ти да си влюбена в едно момче и другите да ти казват - "не става" - би ли ги послушала :idea: :roll: :wink:

georgievst
03-12-2006, 09:45
Нека и аз да дам мнение. Имам колата от година и половина. В моя случай става въпрос за Twin Spark. Като цяло съм доволен от колата. Сменял съм само консумативи за тези 30К, които съм изминал + два спукани маркуча. Естествено в началото сменяш ангренажен ремък и ролки за около 180 - 200 лв. задължително. Аз смених и предните дискове и накладките пак за приблизително същата сума. Не трябва да очакваш частите за този автомобил да са евтини. Не е както да поддържаш опел или нещо подобно. Ако се спреш на Twin Spark трябва да знаеш, че комплект свещи - 8 на брой струва над 300 лв. Друго, разходът на градско е 12-13 на сто. На извънградско пада до 7. Монтажът на газова уредба за тези автомобили не е най-доброто решение. Казвам го с уговорката, че аз самия не съм слагал газово. Общо взето, това са неприятните моменти. От там нататък само хубави неща. Ако имаш възможност качи се да покараш някоя алфа и ще разбереш за какво става въпрос. И накрая, по големите двигатели са за предпочитане, защото за малко повече разход ще ти дадат много по-добра динамика.

Искрено съчувствам на дамата която е принудена да кара тази пластмасова щайга Рено Клио. Пожелавам и успешен избор на алфа и я приветствам с добре дошла във форума !

Eufi
03-12-2006, 10:07
мда.. алфата не е за всеки :) с риск да повторя колегите нагоре... не слушай 'разбирачите'. нека си карат голфовете и другите таратайки... това само в БГ го има :) и е много показателно за манталитета и вкуса на хората.. ама да не се отколнявам :)


аз лично бих ти препоръчал 147!

Отново Добро Утро колеги... Стана ми интересно за това, че споменавате манталитета на хората спрямо това какви коли карат. Това е нещо върху, което не съм се замисляла. Звучи като: дай да видя каква кола караш, зада ти кажа дали можеш да ми бъдеш приятел ?
Да си призная, когато си купувах Реното преди години - разбирах от коли колкото Вие от гоблени :) Нямаше кого да попитам и просто се огледах за малка кола, която да пасне в бюджета. Сега не разбирам кой знае колко повече, но искам колата освен да ми върши работа ... да ми радва окото и душата.
Дизайна на Алфите много ми допада :) Както казва trustworthy бих купила една Brera още тази сутрин, но........ :?
Този път реших да питам преди да действам със смяната /взех да гледам с малко по-сериозно око на колите като цяло/ , но ударих на камък. Явно наистина, хората са предубедени.
Затова и се озовах тук да търся морална подкрепа и се радвам, че я намерих. :Yeeeehaaa:
Информацията, която има за проблемите, цените на частите и това къде могат да се намерят много помага, затова да бъда подготвена...

Crusader
03-12-2006, 10:18
Брей ква банда маняци сме а :lol: :lol: :lol: , ще подлаjем момичетo да си купи Алфа



П.С. Не ми обращай внимание колеjке, на мен тази ми е четвартата Алфа, бади сигурна че и петата ще е пак Алфа :wink:

Eufi
03-12-2006, 10:29
Нека и аз да дам мнение. Имам колата от година и половина. В моя случай става въпрос за Twin Spark. Като цяло съм доволен от колата. Сменял съм само консумативи за тези 30К, които съм изминал + два спукани маркуча. Естествено в началото сменяш ангренажен ремък и ролки за около 180 - 200 лв. задължително. Аз смених и предните дискове и накладките пак за приблизително същата сума. Не трябва да очакваш частите за този автомобил да са евтини. Не е както да поддържаш опел или нещо подобно. Ако се спреш на Twin Spark трябва да знаеш, че комплект свещи - 8 на брой струва над 300 лв. Друго, разходът на градско е 12-13 на сто. На извънградско пада до 7. Монтажът на газова уредба за тези автомобили не е най-доброто решение. Казвам го с уговорката, че аз самия не съм слагал газово. Общо взето, това са неприятните моменти. От там нататък само хубави неща. Ако имаш възможност качи се да покараш някоя алфа и ще разбереш за какво става въпрос. И накрая, по големите двигатели са за предпочитане, защото за малко повече разход ще ти дадат много по-добра динамика.

Искрено съчувствам на дамата която е принудена да кара тази пластмасова щайга Рено Клио. Пожелавам и успешен избор на алфа и я приветствам с добре дошла във форума !

Благодаря и на теб за информацията и подкрепата. Това, че поддръжката е по-скъпа от тази на Клиото ми стана ясно. Но това не би ме отказало. Обещала съм си, когато си намеря Алфата да си я гледам и третирам по-добре от пластмасовата щайга :wink: Предполагам, че при избора за закупуване продавача, ще ми даде едно кръгче в квартала и тогава ще имам възможността да покарам. Засега просто не познавам лично никой със Алфа какъвто и да е модел. Имала съм удоволствието да подкарвам: Опел, Пежо, Форд и Субару. Наистина Субаруто беше с най-мощният двугател от всичките и после адреналина ме държа цяла седмица :twisted:
Но въпреки това си упорствам за Алфа без още да съм се качила. :D

valjo
03-12-2006, 10:31
... Това, че поддръжката е по-скъпа от тази на Клиото ми стана ясно. Но това не би ме отказало. Обещала съм си, когато си намеря Алфата да си я гледам и третирам по-добре от пластмасовата щайга :wink: .... Но въпреки това си упорствам за Алфа без още да съм се качила. :D
надявам се си разгледала основните моменти при поддеръжката на 16вТвин Спарк 145ца от моите пунктуални описания ?;) и си още тук ?!:)

това е добро начало ... :lol:

Eufi
03-12-2006, 10:40
Алфа както ти казаха по-горе се взима със сърце, няма нужда да слушаш глупави съвети на хора правещи се на разбирачи. Запитай се защо в цвял свят феновете на Алфа са известни като АЛФИСТИ - да си чувала за ренисти(на рено) , пежисти, фордаджии и т.н.т
Слушай само себе си - никой друг.

Все едно ти да си влюбена в едно момче и другите да ти казват - "не става" - би ли ги послушала :idea: :roll: :wink:

Бауууууу ще ставам АЛФИСТКА казваш :)
Не и това не знаех: че има световно известно име под което този отбран елит се подвизава !

Пък и много ме разсмя сравнението със влюбването в момче и колата... Бррр сега не се сърдете момчета: ама и аз като вас започвам да си обичам колата повече:wink:
Но си прав, когато нещо ти е на сърце търсиш кой да ти каже - "Това е !" А не "не става" затова и дойдох тук .... с идеята, че най-накрая някой ще ми одобри избора на "половинка"
:wink:
П.П. Никой досега не е посмял да ми критикува в кой съм била влюбена, но за колата се осмеляват.... Да ама ето, че пак не слушкам :)

wasp
03-12-2006, 11:23
И аз много си я обичам алфата ... колкото мога, влагам пари да я поддържам. За съжаление - това е България и винаги се намират кретени които да скапят нещо по нея - моята като я взех беше с перфектен външен вид, като изключим един стоп счупен малко. Сега в моменат има изкривено горе отзад ламарина (един голфаджия (да знам го кой е - голфаджия е!) ми я изкриви (с дърво?)), ключалката ми от онзи ден е изкривена, някой се е мъчил да вкарва нещо различно от ключ там :? , на покрива горе имам вдлъбнатина от глупостта да я оставя близо до жилищен блок, и някой като си е изхвърлял боклуците ... и още сума ти дребни нещица и колата вече не прилича на себе си :( Само вътрешно я поддържам колкото мога и все се надявам нещата да се оправят в тази държава, с влизането в европейския съюз. Манталитета на хората обаче трудно се променя :frown:

Така че имай предвид и това - да я пазиш колкото можеш повече, не спирай около съмнителни места, винаги на осветено, ако имаш гараж - още по-добре (аз не мога - около блока е тъмно, около работа има кретени).

Това от мен, и честито за избора ти за кола - моята следваща ще е пак алфа, да си призная и аз, като колегата по-горе ;)

georgievst
03-12-2006, 11:52
Можеш да посетиш някоя от срещите на колегите от София. Смятам, че там ще получиш пълно съдействие и информация.
Ако се спреш на модел 145/146 гледай да е последния фейслифт. Погледни предната броня на Valjo и я сравни с тази на WASP.

nikola_n
03-12-2006, 15:16
Поздравления за прекрасния избор на марка!
Преди имах ФИАТ УНО, а сега се хваля с определението АЛФИСТ от 2 месеца и съм много доволен, както пишеше някъде "АЛФИСТ е състояние на духа".
Глупавите голфари нека си мрънкат, просто те винаги са ядосани, защото колите им ги правят такива, а аз съм на седмото небе само като си запаля колата сутрин и й чуя гласа и още повече като оставя някой заблуден голфар да ми диша прахта :lol:

Искам да благодаря на хората, които са създали този великолепен форум откакто съм го намерил всички малки проблеми, които имам се оправят с лекота (днес бяха чистачките :) ).

BatVas
03-12-2006, 16:06
Можеш да посетиш някоя от срещите на колегите от София. Смятам, че там ще получиш пълно съдействие и информация.
Ако се спреш на модел 145/146 гледай да е последния фейслифт. Погледни предната броня на Valjo и я сравни с тази на WASP.

Да може да дойдеш на среща на клуба и да видиш от близо колите.
Да се повозиш и аз лично мога да ти дам кръгче с моята 145-ца - алфиста рядко дава колата си - ама щом е за каузата да има нов алфист (алфистка) няма проблем :wink: :idea: :D

Lucky
04-12-2006, 09:30
Здравей и от мен,като гледам си посочила 145/146 като модели,а щом си карала Субару можеш да хвърлиш и едно око на боксерите на Алфа :roll: :twisted: :twisted: :lol: :D

Eufi
04-12-2006, 11:00
Добро Утро , Честит Първи Сняг и Успешен Старт на Новата Седмица !

Брейййййй това Алфистите Хубави Хора се оказахте :) :) :)
Такава подкрепа и топъл прием не очаквах . Изненадахте ме приятно.

По ред на номерата в един пост, че да не ви губя ценно време :wink:



надявам се си разгледала основните моменти при поддеръжката на 16вТвин Спарк 145ца от моите пунктуални описания ?;) и си още тук ?!:)
това е добро начало ... :lol:

Гледам аз... гледам. На моменти преглъщам и мигам. Как беше „Трай бабо за хубост” :)
Шегата на страна поздравления на основателите на форума и всички пишещи. Лично на мен ми е много полезно и приятно да черпя информация от тук.



Така че имай предвид и това - да я пазиш колкото можеш повече, не спирай около съмнителни места, винаги на осветено, ако имаш гараж - още по-добре (аз не мога - около блока е тъмно, около работа има кретени).
Това от мен, и честито за избора ти за кола - моята следваща ще е пак алфа, да си призная и аз, като колегата по-горе ;)

Да този момент определено не е за пренебрегване. За съжаление нямам нито гараж, нито охраняем паркинг наоколо. Пред работата грижи няма ама пред вкъщи... Те Реното ми го обезкостиха /то не бе чистачки, лайсни и на финала музиката със свален панел ???/ , но няма как ...ще видя най-вероятно ще се застраховам.




Можеш да посетиш някоя от срещите на колегите от София. Смятам, че там ще получиш пълно съдействие и информация.
Ако се спреш на модел 145/146 гледай да е последния фейслифт. Погледни предната броня на Valjo и я сравни с тази на WASP.

Да може да дойдеш на среща на клуба и да видиш от близо колите.
Да се повозиш и аз лично мога да ти дам кръгче с моята 145-ца - алфиста рядко дава колата си - ама щом е за каузата да има нов алфист (алфистка) няма проблем :wink: :idea: :D

Благодаря ще се възползвам от поканата да дойда да ги огледам от близо. Аз срам не срам ги оглеждам с нескрит интерес, когато видя паркирана на улицата, но понякога се притеснявам да не ми се скара собственика. А заради една сребриста Brera, която виждам по софийските улици, веднъж щях да катастрофирам и веднъж да падна от колелото докато се заплесвам....
Колегата, който предлага да даде кръгче е изключително мил, но аз съм много стеснителна :oops: и притеснителна :oops: така, че ще видим за кръгчето :wink: Няма да нахалствам.Че ще ставам Алфистка вече е ясно....

Ако не е прекалено старо инфото се събирате на площада пред Ал.Невски всяка втора и последна неделя от 14 ?


Здравей и от мен,като гледам си посочила 145/146 като модели,а щом си карала Субару можеш да хвърлиш и едно око на боксерите на Алфа :roll: :twisted: :twisted: :lol: :D

Да определено ще огледам всичко, което има подходящо за мен като шофьор, дама, бюджетиране и тн. Има и от по-старите модели една, която ми харесва, но хайде ще започна от някъде пък нататък ...
Едно е сигурно :
Вече официално, че ще гледам само Алфи !
Пишете ме официално Алфистка по сърце от днес !
Живот и здраве, когато вече стана и по документи ще почерпя.

Всички се отзовахте и изпълнихте молбата за морална подкрепа и вече твърдо сте ме зарибили !!!
Сърдечно Благодаря и изпращам много Усмивки !
Поздрави и пожелания за много поводи за радост и веселие :lol:

pipi
04-12-2006, 16:46
Можеш да посетиш някоя от срещите на колегите от София. Смятам, че там ще получиш пълно съдействие и информация.
Ако се спреш на модел 145/146 гледай да е последния фейслифт. Погледни предната броня на Valjo и я сравни с тази на WASP.

Да може да дойдеш на среща на клуба и да видиш от близо колите.
Да се повозиш и аз лично мога да ти дам кръгче с моята 145-ца - алфиста рядко дава колата си - ама щом е за каузата да има нов алфист (алфистка) няма проблем :wink: :idea: :D

BatVas искам и аз кръгче с 145-цата, аз не се стеснявам

ne0
04-12-2006, 18:44
Така така така.
Значи аз съм имал Волво ама не едно не две няколко. И ми ПИСНАААААА
бях най квадратния на пътя.
За частите, питай мен дали се намират лено за волво и алфа - намират се, още повече ко познаваш който трябва. А такив във форума има.
В продава видях една обява на 145-ца дето съм я виждал на живо. Супер е но без БОБО не я взимай. Ко трябва свирка (с извинения) му напрай да ти помогне при избора ама без той да каже да недей.
Те тва е.
Кат алфата друга няма.
За пежата и рената ми е забранено от ПЕТКО да говоря ама да ГИ Е------ААААААА

santo_traficante
04-12-2006, 19:13
Супер е но без БОБО не я взимай. Ко трябва свирка (с извинения) му напрай да ти помогне при избора ама без той да каже да недей.
:shock: :shock: баси и офертата
п.с.къртиш с тея изказвания :wink:

Eufi
05-12-2006, 20:26
Така така така.
Значи аз съм имал Волво ама не едно не две няколко. И ми ПИСНАААААА
бях най квадратния на пътя.
За частите, питай мен дали се намират лено за волво и алфа - намират се, още повече ко познаваш който трябва. А такив във форума има.
В продава видях една обява на 145-ца дето съм я виждал на живо. Супер е но без БОБО не я взимай. Ко трябва свирка (с извинения) му напрай да ти помогне при избора ама без той да каже да недей.
Те тва е.
Кат алфата друга няма.
За пежата и рената ми е забранено от ПЕТКО да говоря ама да ГИ Е------ААААААА

Волво караше тате ми когато бях малка. Първият тест драйв ми бе на такова чудо.Но то не се брои бях без книжка. При първата ми покупка съвсем емоционално /спомени от детството дрън дрън ала бала/ щях да търся Волво,но това точно ме спря, че трудно се намирали частите.

Добре е че тук се намират хора, които разбират. Непременно ще ги потърся, когато се стигне до покупката. Но искренно се надявам, че не работят на натурален обмен, както ти предлагаш:) Наистина фнимафай мож да му навлечеш куп неприятности кат даваш такива идеи и някой вземе та ти повярва. Извинен си от мен :wink: Сега остава и Бобо да те извини :lol:

Mury
05-12-2006, 21:05
Така така така.
Значи аз съм имал Волво ама не едно не две няколко. И ми ПИСНАААААА
бях най квадратния на пътя.
За частите, питай мен дали се намират лено за волво и алфа - намират се, още повече ко познаваш който трябва. А такив във форума има.
В продава видях една обява на 145-ца дето съм я виждал на живо. Супер е но без БОБО не я взимай. Ко трябва свирка (с извинения) му напрай да ти помогне при избора ама без той да каже да недей.
Те тва е.
Кат алфата друга няма.
За пежата и рената ми е забранено от ПЕТКО да говоря ама да ГИ Е------ААААААА

Ей бандюгааааа :firstprize: :clapping: :headbang:

valjo
05-12-2006, 23:45
Така така така.
Значи аз съм имал Волво ама не едно не две няколко. И ми ПИСНАААААА
бях най квадратния на пътя.
За частите, питай мен дали се намират лено за волво и алфа - намират се, още повече ко познаваш който трябва. А такив във форума има.
В продава видях една обява на 145-ца дето съм я виждал на живо. Супер е но без БОБО не я взимай. Ко трябва свирка (с извинения) му напрай да ти помогне при избора ама без той да каже да недей.
Те тва е.
Кат алфата друга няма.
За пежата и рената ми е забранено от ПЕТКО да говоря ама да ГИ Е------ААААААА

Ей бандюгааааа :firstprize: :clapping: :headbang:
баце тоз ше доде ебаси безценната хранителна добавка, аа;))

Bobo
06-12-2006, 11:08
Така така така.
Значи аз съм имал Волво ама не едно не две няколко. И ми ПИСНАААААА
бях най квадратния на пътя.
За частите, питай мен дали се намират лено за волво и алфа - намират се, още повече ко познаваш който трябва. А такив във форума има.
В продава видях една обява на 145-ца дето съм я виждал на живо. Супер е но без БОБО не я взимай. Ко трябва свирка (с извинения) му напрай да ти помогне при избора ама без той да каже да недей.
Те тва е.
Кат алфата друга няма.
За пежата и рената ми е забранено от ПЕТКО да говоря ама да ГИ Е------ААААААА

Ей бандюгааааа :firstprize: :clapping: :headbang:

баце тоз ше доде ебаси безценната хранителна добавка, аа;))

Направо е уникалниев модел хранителен концерн тип ведомствен стол на бай тошо :lol: :lol: :lol:

BatVas
06-12-2006, 11:43
Абе Нео - регистриран ли си е tuning.bg/forum ? Taм в последните месеци има едни (единия с някаква калибра) дето видят ли тема за италианка - само плюят. Мисля , че ще стане доста интересно ако почнеш да ги храниш :D

ne0
06-12-2006, 12:07
Абе Нео - регистриран ли си е tuning.bg/forum ? Taм в последните месеци има едни (единия с някаква калибра) дето видят ли тема за италианка - само плюят. Мисля , че ще стане доста интересно ако почнеш да ги храниш :D

До сега за каквото си ме посъветвал съм те послушал и е било за хубаво а ма ся.
Нещо имам против тоя тунинг форум щото тия дето разбират за да ги разбереш кои са то трябва време. Пълно е с такива дето даже книжка нямат. Извинявам се ако наранявам някои. Ама един ден ко ми остане време и там ще вляза. :)
Па от на алфа форума по весел няма, и хората хора и спеца е спец (горе тоя дето се появява след един турбо двигател и гледа така все едно не си е сменял маслото никога). Има и женско присъствие.

Аре стига че ще получа награда за СПАМ майстор.

А има и един дето благодари за рибата, е тоя е номер едно.
:lol:

BatVas
06-12-2006, 14:15
Еми то днеска е Никулден - благодарим за рибата :!: :wink: :D

търтей
06-12-2006, 14:16
Еми то днеска е Никулден - благодарим за рибата :!: :wink: :D
тоя с рибата празнува на един друг празник ама нейсе :tongue:

Eufi
06-12-2006, 14:19
Еми то днеска е Никулден - благодарим за рибата :!: :wink: :D
тоя с рибата празнува на един друг празник ама нейсе :tongue:

Мноу съм любопитна .. :lol: Кой е тоя с рибата и за какво иде реч като цяло ??? :?: :wink:

BatVas
06-12-2006, 14:21
Дълга история!!!

Ама празнува на Еньовден :!: :wink:

търтей
06-12-2006, 14:21
Еми то днеска е Никулден - благодарим за рибата :!: :wink: :D
тоя с рибата празнува на един друг празник ама нейсе :tongue:

Мноу съм любопитна .. :lol: Кой е тоя с рибата и за какво иде реч като цяло ??? :?: :wink:
eee колежке
ние дори на снимка не сме те видели още ти искаш клубни тайни да научиш;)

Eufi
06-12-2006, 14:24
[quote=BatVas]Еми то днеска е Никулден - благодарим за рибата :!: :wink: :D
тоя с рибата празнува на един друг празник ама нейсе :tongue:

Мноу съм любопитна .. :lol: Кой е тоя с рибата и за какво иде реч като цяло ??? :?: :wink:
eee колежке
ние дори на снимка не сме те видели още ти искаш клубни тайни да научиш;)[/quote:1dzmx2v9]

Ма не ми ли виждаш аватарчето ? Това съм аз !

Хайде кажете де :cry: :cry:
Усещам, че е нещо смешно, а вие се скръндзавите....

BatVas
06-12-2006, 14:25
Не е смешно :!:

Kuku
06-12-2006, 14:26
Абе Нео - регистриран ли си е tuning.bg/forum ? Taм в последните месеци има едни (единия с някаква калибра) дето видят ли тема за италианка - само плюят. Мисля , че ще стане доста интересно ако почнеш да ги храниш :DВасе, яз нали знаеш, че пишем и там, ама под прикритие, а иначе Иван се е случвало много да го храни тоя с Калибрата :lol:

търтей
06-12-2006, 14:27
Не е смешно :!:
шо бе
некои хора се смеят на кво ли не ... :evil:

@ уфи - така или иначе няма да ти разкажем а това на аватарчето ако си ти супер:)

Max
06-12-2006, 14:34
Ма не ми ли виждаш аватарчето ? Това съм аз !

Ти си феята на Питър Пан, екстра! И приказни герои си имаме вече. :lol: :P
А този дето се е писал Търтей, всъщност е :Yoda: под прикритие. :wink:

Eufi
06-12-2006, 14:34
Не е смешно :!:
шо бе
некои хора се смеят на кво ли не ... :evil:

@ уфи - така или иначе няма да ти разкажем а това на аватарчето ако си ти супер:)

Добре де, добре..... не ми разказвайте :roll:

Явно не е нещо за моите уши, очи :D

търтей
06-12-2006, 14:35
Не е смешно :!:
шо бе
некои хора се смеят на кво ли не ... :evil:

@ уфи - така или иначе няма да ти разкажем а това на аватарчето ако си ти супер:)

Добре де, добре..... не ми разказвайте :roll:

Явно не е нещо за моите уши, очи :D
първо искаме снимки в цял ръст с бански без бански
мерки
адрес телефон егн
пък после евентуално :lol: :lol: :lol:

Eufi
06-12-2006, 14:37
Ма не ми ли виждаш аватарчето ? Това съм аз !

Ти си феята на Питър Пан, екстра! И приказни герои си имаме вече. :lol: :P
А този дето се е писал Търтей, всъщност е :Yoda: под прикритие. :wink:

:lol: :lol: ммм а ти разсмя феята .... сега остава търтей да ми покаже ти на какво приличаш :wink:

ne0
06-12-2006, 14:39
Така,
ще покажеш ли снимки за да ни затвориш устите или ще спамим до нова година.

трудно се срещат сериозни хора ейййй

ма-ка му и живот!!!

Max
06-12-2006, 14:43
Така,
ще покажеш ли снимки за да ни затвориш устите или ще спамим до нова година.

трудно се срещат сериозни хора ейййй

ма-ка му и живот!!!

Ако искаш може аз да покажа снимки и пак ще спре спама по темата. :P :rotfl:

Eufi
06-12-2006, 14:44
Лелейййййййй ..Уплашихте феята зверове такива....... И устите със снимки трудно ще ви затворя...
П.П Мен не ме снимат... Само ме рисуват :wink:

ne0
06-12-2006, 14:45
Аз чакам колежката да видя

ne0
06-12-2006, 14:45
Лелейййййййй ..Уплашихте феята зверове такива....... И устите със снимки трудно ще ви затворя...
П.П Мен не ме снимат... Само ме рисуват :wink:

това подкрепя казаното от мен за сериозните хора.....

Kuku
06-12-2006, 14:46
Само да не стане като с едни други теми и снимките в тях :oops:

Eufi
06-12-2006, 14:48
Лелейййййййй ..Уплашихте феята зверове такива....... И устите със снимки трудно ще ви затворя...
П.П Мен не ме снимат... Само ме рисуват :wink:

това подкрепя казаното от мен за сериозните хора.....

М чакай малко.... аз не съм обещавала такива неща ???
:not-fair:

Kuku
06-12-2006, 14:49
Лелейййййййй ..Уплашихте феята зверове такива....... И устите със снимки трудно ще ви затворя...
П.П Мен не ме снимат... Само ме рисуват :wink:

това подкрепя казаното от мен за сериозните хора.....

М чакай малко.... аз не съм обещавала такива неща ???
:not-fair:И по-добре :lol:

търтей
06-12-2006, 14:49
Само да не стане като с едни други теми и снимките в тях :oops:
аре нема се целиваш със сички наред безсрамник такъФ :lol: :P :lol:

Kuku
06-12-2006, 14:50
Само да не стане като с едни други теми и снимките в тях :oops:
аре нема се целиваш със сички наред безсрамник такъФ :lol: :P :lol:Аз не съм се целивал с никого - мен ме целиват :wub:

търтей
06-12-2006, 14:52
Аз не съм се целивал с никого - мен ме целиват :wub:

неФърмИнТ

стига ти толко
край :P :lol: :lol:

требе още един пипълс да зафорим :cheers:

ne0
06-12-2006, 14:53
Лелейййййййй ..Уплашихте феята зверове такива....... И устите със снимки трудно ще ви затворя...
П.П Мен не ме снимат... Само ме рисуват :wink:

това подкрепя казаното от мен за сериозните хора.....

М чакай малко.... аз не съм обещавала такива неща ???
:not-fair:

Такива сме ги виждали :sheep: :sheep: :sheep: :sheep: :sheep: :sheep: :sheep: :knock:

Само добри чувства!!!

Max
06-12-2006, 14:53
требе още един пипълс да зафорим :cheers:

Кажи кога :D

търтей
06-12-2006, 14:55
требе още един пипълс да зафорим :cheers:

Кажи кога :D

уфи-то пуска фотоси и отиваме:))

Max
06-12-2006, 14:56
[quote="търтей":gg9iukht]требе още един пипълс да зафорим :cheers:

Кажи кога :D

уфи-то пуска фотоси и отиваме:))[/quote:gg9iukht]

Оставете тия фотоси бре, требе интрига да има! :lol: :Tease:

Kuku
06-12-2006, 14:57
неФърмИнТ

стига ти толко
край :P :lol: :lol:

требе още един пипълс да зафорим :cheers:Да, една колежка ми стига :wub:
Само ФнимаФайте, кога ше е Пипълсот, че язе заминувам на-към-то СтараГъзора на имен ден довечера, пък и може да съм зает, като се върна :oops: :wub:

Eufi
06-12-2006, 14:58
[quote="търтей":11l037yz]требе още един пипълс да зафорим :cheers:

Кажи кога :D

уфи-то пуска фотоси и отиваме:))[/quote:11l037yz]

:lol: Всички феи са дребни, крехки и нежни създания ... Какво повече искаш :twisted:

Max
06-12-2006, 14:58
Да, една колежка ми стига :wub:
Само ФнимаФайте, кога ше е Пипълсот, че язе заминувам на-към-то СтараГъзора на имен ден довечера, пък и може да съм зает, като се върна :oops: :wub:

Споко, ще те чакаме да се върнеш, без КуКу пипълс нЕма и нЕма и да има! :grandpa:

търтей
06-12-2006, 14:59
Какво повече искаш :twisted:

ГТВ

не бъди срамежлива де;)
покажи са:)
не хапем - е питай макс :lol:

@кики - е то като гледам дайте за дреугата седмица да измислим дата че тази общо взето е късно вече или пък в неделя?

Max
06-12-2006, 15:00
[quote="търтей":1sbb065y]требе още един пипълс да зафорим :cheers:

Кажи кога :D

уфи-то пуска фотоси и отиваме:))

:lol: Всички феи са дребни, крехки и нежни създания ... Какво повече искаш :twisted:[/quote:1sbb065y]

Феите може да са дребни, но могат да въртят великански номера. :lol:
И само за протoкола, не е ли по-правилно Юфи (Eufi)? :)

Kuku
06-12-2006, 15:00
[quote="търтей":2i3mkyy2]требе още един пипълс да зафорим :cheers:

Кажи кога :D

уфи-то пуска фотоси и отиваме:))

:lol: Всички феи са дребни, крехки и нежни създания ... Какво повече искаш :twisted:[/quote:2i3mkyy2]И общо взето зад ефирното наметало се крие някоя фея изритана от гилдията - ниска, дебела, с лунички и мустаци :?



@кики - е то като гледам дайте за дреугата седмица да измислим дата че тази общо взето е късно вече или пък в неделя?Другата седмица, след събранието сме там 8)

ne0
06-12-2006, 15:03
Фея:

Летят бързо, стремително с чести махове, някои видове могат да развият до 90 км/ч. По време на прелети се издигат на значителна височина. На земята се придвижват бавно и тромаво, плуват добре, като повечето видове умеят и да се гмуркат. Основно са растителноядни, като в храносмилателната им система не се отличава с висока ефективност, което ги принуждава да поемат големи количества храна за да си набавят нужната енергия.
Разпространени са по всички континенти с изключение на Антарктида. Обитателите на на части с по-студен климат извършват регулярни сезонни миграции. Изборът им на местообитание е тясно свързан с водните басейни, като езера, реки, морета, океани и др.
В много от видовете е изразен полов диморфизъм в окраската и размерите на тялото. Тялото е плътно и набито, шията е дълга и включва от 16 до 25 прешлена, крилете са най-често дълги и заострени, опашката е къса.

търтей
06-12-2006, 15:05
Другата седмица, след събранието сме там 8)
га е тва прословуто събрание?

Max
06-12-2006, 15:06
Другата седмица, след събранието сме там 8)
га е тва прословуто събрание?

Сряда най-вероятно :)

Eufi
06-12-2006, 15:10
Феите може да са дребни, но могат да въртят великански номера. :lol:
И само за протoкола, не е ли по-правилно Юфи (Eufi)? :)
За протокола : Еуфи....ама и другите вариации звучат приемливи :P И уфи и юфи става ... :wink:

Eufi
06-12-2006, 15:12
И общо взето зад ефирното наметало се крие някоя фея изритана от гилдията - ниска, дебела, с лунички и мустаци :?


забрави само очилата :wink: бъх разконспирирана съм :wink:

Eufi
06-12-2006, 15:13
Фея:

Летят бързо, стремително с чести махове, някои видове могат да развият до 90 км/ч. По време на прелети се издигат на значителна височина. На земята се придвижват бавно и тромаво, плуват добре, като повечето видове умеят и да се гмуркат. Основно са растителноядни, като в храносмилателната им система не се отличава с висока ефективност, което ги принуждава да поемат големи количества храна за да си набавят нужната енергия.
Разпространени са по всички континенти с изключение на Антарктида. Обитателите на на части с по-студен климат извършват регулярни сезонни миграции. Изборът им на местообитание е тясно свързан с водните басейни, като езера, реки, морета, океани и др.
В много от видовете е изразен полов диморфизъм в окраската и размерите на тялото. Тялото е плътно и набито, шията е дълга и включва от 16 до 25 прешлена, крилете са най-често дълги и заострени, опашката е къса.

Бравос ! Край вече всичко знаете :cry: :cry: :cry:

Kuku
06-12-2006, 15:13
И общо взето зад ефирното наметало се крие някоя фея изритана от гилдията - ниска, дебела, с лунички и мустаци :?


забрави само очилата :wink: бъх разконспирирана съм :wink:Да, забравих, требва да има очила, че ако не виждате ше обрулите крушите по никое време :lol:

Bobo
06-12-2006, 15:33
И общо взето зад ефирното наметало се крие някоя фея изритана от гилдията - ниска, дебела, с лунички и мустаци :?


забрави само очилата :wink: бъх разконспирирана съм :wink:Да, забравих, требва да има очила, че ако не виждате ше обрулите крушите по никое време :lol:

Е те тука я чукна вече не издържах :rotfl: :rotfl: :rotfl:

търтей
06-12-2006, 16:35
и щшо стана ся?
неа снимки на уфи-то неа нищо
шъ съ мреее :cry:

Eufi
06-12-2006, 16:56
и щшо стана ся?
неа снимки на уфи-то неа нищо
шъ съ мреее :cry:

Ето ти бее

ИЗНУДВАЧ

П.П Забавих се докато намеря по бански :wink:

http://www.customsouthparks.com/saved/12589.jpg

търтей
06-12-2006, 16:58
Ето ти бее

ИЗНУДВАЧ

П.П Забавих се докато намеря по бански :wink:


е ти ми нпарви деня :roll2:

ПС срамежливостта продължавам да не я разбирам де - дори си имаме тема кой кой е със снимки именно за целта ама ..

ne0
06-12-2006, 16:58
Ае ти си извънземна ееее.
Как ме е яд че ти писах внимание......
Да Укапе, мам-а му и живот!!!

Kuku
06-12-2006, 16:58
.... А па на мен Николета по бански повече ми харесва :roll: 8)

Eufi
06-12-2006, 17:07
Ае ти си извънземна ееее.
Как ме е яд че ти писах внимание......
Да Укапе, мам-а му и живот!!!

Добре бе мирясай щот си ми оказал внимание щи покажа снимка на братчедката, да ни ривеш
Ако слушкаш щи запозная :wink:
http://i52.photobucket.com/albums/g14/BKMaFuccaz/JOLEE2.jpg

viki
06-12-2006, 17:13
Повече ще се радва на тази мадама 8)
Пък и ще може да се увери в актьорските и спобности;) :devil: :hump:

Lucky
06-12-2006, 17:16
але :shock: :shock: стига бе Джолито си е върха :lol: тая стези големи очи само разсейва :!:

търтей
06-12-2006, 17:18
Повече ще се радва на тази мадама 8)
Пък и ще може да се увери в актьорските и спобности;) :devil: :hump:

коя па таа? :shock:

Kuku
06-12-2006, 17:19
... Юфи, айде аз ше сложа една снимка на БрадПит и да тръгваме към Африка да осиновяваме деца :lol: :lol: :lol:

ne0
06-12-2006, 17:23
Ае ти си извънземна ееее.
Как ме е яд че ти писах внимание......
Да Укапе, мам-а му и живот!!!

Добре бе мирясай щот си ми оказал внимание щи покажа снимка на братчедката, да ни ривеш
Ако слушкаш щи запозная :wink:
http://i52.photobucket.com/albums/g14/BKMaFuccaz/JOLEE2.jpg

Глей ся,
говориш с човек дето събира порно от 1995 година. Това са дни спорно даже седмици, да не говорим за снимките на около 12 000 различни жени...

Кви са тия снимки дет за нищо не стаат.

Ние искаме твоя не на Баба или на Дядо ти или н акучето или на съседа тивата дет е 15 кила или на леля цирия дето нема такъв пууу
И аз моа ти пусна на снимка един член дето е 38 санта ама не е моя нали.
Е та тва е аз повече тука спам не пиша. Ша му --а ма--та

viki
06-12-2006, 17:32
Повече ще се радва на тази мадама 8)
Пък и ще може да се увери в актьорските и спобности;) :devil: :hump:

коя па таа? :shock:

Питай Google;)
за Alexis Amore 8)

търтей
06-12-2006, 17:35
Alexis Amore 8)


еее куку прав беше че си ни виждал обща снимка :lol: :P :lol: 8)

Eufi
06-12-2006, 17:39
Глей ся,
говориш с човек дето събира порно от 1995 година. Това са дни спорно даже седмици, да не говорим за снимките на около 12 000 различни жени...
Кви са тия снимки дет за нищо не стаат.
Ние искаме твоя не на Баба или на Дядо ти или н акучето или на съседа тивата дет е 15 кила или на леля цирия дето нема такъв пууу
И аз моа ти пусна на снимка един член дето е 38 санта ама не е моя нали.
Е та тва е аз повече тука спам не пиша. Ша му --а ма--та

Глеай ся.... кво ме дъвчеш ся.... Като имаш снимки на над 12 000 жени и то про, за кво ти е снимка на неква никому неизвестна девойка ? Една снимка повече или по-малко в колекцията нема никъв смисъл...
Бри мислех си, че фън си правим ти мноу на сериозно го взе.

Ми грозна съм кат смъртта брато :!: затова не си пускам снимката ...

Като отида да гледам Алфите на колегите ще ги помоля после официално и под клетвена декларация да ти споделят що не пускам снимки...

Eufi
06-12-2006, 17:40
... Юфи, айде аз ше сложа една снимка на БрадПит и да тръгваме към Африка да осиновяваме деца :lol: :lol: :lol:

Давай пускай снимка бързо :D

viki
06-12-2006, 17:42
Бри мислех си, че фън си правим ти мноу на сериозно го взе.

Мацка,не им се сърди :)Не го правят с лошо,просто са много темпераментни:)
8) Супер са готини !Ще се убедиш сама;)

Max
06-12-2006, 17:43
Бри мислех си, че фън си правим ти мноу на сериозно го взе.

Мацка,не им се сърди :)Не го правят с лошо,просто са много темпераментни:)
8) Супер са готини !Ще се убедиш сама;)

Толкова темперамент има, че чак из форума искри прелитат. :lol:

търтей
06-12-2006, 17:45
аз пак да кажа че е мега тъпо да се криеш :idea:
но секи си избира де

само за пример
ето я темата:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=7723

те и моя милост:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 8578#78578 (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?p=78578#78578)

а ако порова и задника ми го има документиран некъде :lol: :lol: :lol:

Max
06-12-2006, 17:48
аз пак да кажа че е мега тъпо да се криеш :idea:
но секи си избира де

То и аз излиза че се крия :lol: да си ме виждал някъде из форума? :D Па моя снимка не щеш, сърдит съм ти! :roll2:

търтей
06-12-2006, 17:50
аз пак да кажа че е мега тъпо да се криеш :idea:
но секи си избира де

То и аз излиза че се крия :lol: да си ме виждал някъде из форума? :D Па моя снимка не щеш, сърдит съм ти! :roll2:

еми покажи се бре :P

Max
06-12-2006, 17:51
еми покажи се бре :P

Тц, само в интимна обстановка може. :P

Eufi
06-12-2006, 18:00
аз пак да кажа че е мега тъпо да се криеш :idea:
но секи си избира де

само за пример
ето я темата:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=7723

те и моя милост:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 8578#78578 (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?p=78578#78578)

а ако порова и задника ми го има документиран некъде :lol: :lol: :lol:


Сега освен грозна съм и мега тъпа. Подтисна ме..
Добре сега сериозно ще ти отговоря, че се изморих. Пиша си от служебният компютър. Тук нямам качени мои снимки. Откъде да я изкопая снимката ? Като е толкова хипер важно, повтарям ще помоля някой виден столичен Алфист да ме снима на клубната среща и да качи снимката от мое име. Баууууууу. Доволен ли си сега ?

Max
06-12-2006, 18:03
Сега освен грозна съм и мега тъпа. Подтисна ме..
Добре сега сериозно ще ти отговоря, че се изморих. Пиша си от служебният компютър. Тук нямам качени мои снимки. Откъде да я изкопая снимката ? Като е толкова хипер важно, повтарям ще помоля някой виден столичен Алфист да ме снима на клубната среща и да качи снимката от мое име. Баууууууу. Доволен ли си сега ?

Не бързай да вкарваш думи в устата на човека, които не е казвал. Никой не видях да е споменавал да си грозна или тъпа, просто се майтапим дружно и няма причина да се засягаш. :) Колкото до снимането - ще се уреди лесно, търтея има опит в тази област, а има и други хора тук, които се занимават с фотография. :)

Kuku
06-12-2006, 18:03
... Юфи, айде аз ше сложа една снимка на БрадПит и да тръгваме към Африка да осиновяваме деца :lol: :lol: :lol:

Давай пускай снимка бързо :DЕеее, па ти не ме ли знаеш, яз съм участвал у филмове по Холивуда 8)

търтей
06-12-2006, 18:04
Баууууууу. Доволен ли си сега ?
олееее

първо - не знам що го приемаш лично и се обиждаш
второ - кой та кара да качваш снимки на жоли???
ква реакция очакваш? не си първата дето пуска чужди снимки тук ;)

Eufi
06-12-2006, 18:05
Бри мислех си, че фън си правим ти мноу на сериозно го взе.

Мацка,не им се сърди :)Не го правят с лошо,просто са много темпераментни:)
8) Супер са готини !Ще се убедиш сама;)

Мен ми стана ясно, че всички и момчета и момичета сте готини. :D

Kuku
06-12-2006, 18:10
Бри мислех си, че фън си правим ти мноу на сериозно го взе.

Мацка,не им се сърди :)Не го правят с лошо,просто са много темпераментни:)
8) Супер са готини !Ще се убедиш сама;)

Мен ми стана ясно, че всички и момчета и момичета сте готини. :DАбе, не е точно така... :Tease: :crazy:

Eufi
06-12-2006, 18:11
Не бързай да вкарваш думи в устата на човека, които не е казвал. Никой не видях да е споменавал да си грозна или тъпа, просто се майтапим дружно и няма причина да се засягаш. :) Колкото до снимането - ще се уреди лесно, търтея има опит в тази област, а има и други хора тук, които се занимават с фотография. :)

Тука стана междуполова прекъсвация на комуникацията.... Нито се обиждам, засягам или нито вкарвам думи.Това с грозната и тъпата аз сама си го приказвам. Самоиронията ми е част от чуството за хумор.
Дращя щуротии и пускам снимки на Анжелина Жоли, зада се забавляваме. Чакам мъглата да се вдигне. :evil:

търтей
06-12-2006, 18:14
:handshake:

DeX
06-12-2006, 21:51
E-e-e-e ма за 2-ри път са убеждавам, че сте баси хиените. Една девойка питала нещо и ще и съдерете кожата само и само да разберете как изглежда :)

valjo
06-12-2006, 22:43
ей тиквениицииииии Профилактика за вазе, он ке се врЪне тия дни ;))


баси хората, ей, да не се мерне нещо с женски никнейм ...
напомня ми IRC 97ма година ....

DeX
06-12-2006, 22:55
ей тиквениицииииии Профилактика за вазе, он ке се врЪне тия дни ;))


баси хората, ей, да не се мерне нещо с женски никнейм ...
напомня ми IRC 97ма година ....

Нали ... туй тука е форум бе не е канал #лове или #свалка ааамаха.

lyuli
07-12-2006, 13:46
Здравейте,

Та питам : Какви коли сте карали преди Алфата? Някакви сравнения между Alfata и предишната? Как решихте да минете на тази марка и толкова ли е страшно????

П.П Погледа ми е ориентирам върху Alfa 145/146...

Добре си се ореантирала, аз имах 145 преди и съм много доволна от нея! Приятеля ми караше Фиат Типо и за това сме фенове на италианските коли. Ако искаш да се качиш в удобна, бърза и красива кола - Алфа Ромео е марката, ако искаш да караш таратайка ..... някои голф ще свърши работа (може и 5 дори). :)

Naso
07-12-2006, 16:59
ей тиквениицииииии Профилактика за вазе, он ке се врЪне тия дни ;))


баси хората, ей, да не се мерне нещо с женски никнейм ...
напомня ми IRC 97ма година ....

Я го моем и ремоте ! Абе откоги ни е бекъпо на ДиБи-то ? А има ли бекъп ? Верно ка изглежда кележката или бъдещата такава ?

Кредора сработи... явно е така 1 път на седмица :wink: