PDA

View Full Version : Оглед на автомобил в Дупница



stelt
04-06-2012, 13:50
Тези дни се загледах в една обява, на автомобил, който се продава в Дупница. Понеже съм от Русе и ми идва далечко да се разходя до там, случайно ако някой има желание да хвърли едно око на автомобила - да ми драсне едно съобщение.

Mury
04-06-2012, 23:23
Майка тук едва ли ще намериш някой да помогне,всички са много мили когато трябва да им свършиш работа,ама ако стане обратното всички си трайкат,голяма работа е тоя форум.На мен лично за Ипсилона ми помогна един колега от Фиат форума,пробвай там,има доста по отзивчиви хора :surrender::surrender::surrender::surrender:

juliano155
05-06-2012, 09:28
Колега пиши на лично да видим какво мога да направя по въпроса.

stelt
05-06-2012, 13:49
Благодаря на отзовалите се, засега намерихме вариант.

trustworthy
05-06-2012, 20:56
Майка тук едва ли ще намериш някой да помогне,всички са много мили когато трябва да им свършиш работа,ама ако стане обратното всички си трайкат,голяма работа е тоя форум.На мен лично за Ипсилона ми помогна един колега от Фиат форума,пробвай там,има доста по отзивчиви хора :surrender::surrender::surrender::surrender:

Майка, силни думи ;) Случайно си спомних, че беше ме помолил преди доста време да погледна едно фиатче. доколкото си спомням, бях готов да я видя, но ти се отказа впоследствие. Правил услуги и на други хора. Сигурен съм, че има и мнозина груги, които са готови да помогнат. Недей да обобщаваш за целия форум ;)

Mury
05-06-2012, 21:08
Майка, силни думи ;) Случайно си спомних, че беше ме помолил преди доста време да погледна едно фиатче. доколкото си спомням, бях готов да я видя, но ти се отказа впоследствие. Правил услуги и на други хора. Сигурен съм, че има и мнозина груги, които са готови да помогнат. Недей да обобщаваш за целия форум ;)

Баце,аз доколкото съм забелязал ти почти си се отказал от този форум,аз говоря за други хора,дето като стане нещо с колите им и ми пълнят кутията с л.с. догоре.Ние старите кучета си се знаем......................:metal::metal::metal::m etal:

trustworthy
05-06-2012, 21:10
Баце,аз доколкото съм забелязал ти почти си се отказал от този форум,аз говоря за други хора,дето като стане нещо с колите им и ми пълнят кутията с л.с. догоре.Ние старите кучета си се знаем......................:metal::metal::metal::m etal:

ааа, ок :hehehm: Все пак съм сигурен, че има хора, които са готови да помогнат. А Стелко заслужава да му се удари едно рамо.

Mury
05-06-2012, 21:12
ааа, ок :hehehm: Все пак съм сигурен, че има хора, които са готови да помогнат. А Стелко заслужава да му се удари едно рамо.

Тва за Стелко е ясно,аз ако бях малко по близо,можеше и да се разходя,ама 120 км. в двете посоки и един свободен ден в седмицата няма как :tongue2::tongue2::tongue2::tongue2:

Stoyan Georgiev
06-06-2012, 09:23
е па като ти пълнят кутията и после не са услужливи не им отговаряй бе :)

наистина недей така да ни обобщаваш всички, който някога е имал нужда от нещо и съм можел да помогна съм го правил, а и на мен не веднъж са ми помагали, ама нали се сещаш, че по същата причина, поради която ти не си отишъл до дупница и останалите 95% от форума не могат да отидат ;)

stelt
06-06-2012, 09:49
Винаги се намира някой да помогне, а и моята идея е, ако някой има път в тази посока, просто да хвърли един поглед.
И все пак, намериха се хора, които да помогнат.

Stoyan Georgiev
06-06-2012, 10:31
Винаги се намира някой да помогне, а и моята идея е, ако някой има път в тази посока, просто да хвърли един поглед.
И все пак, намериха се хора, които да помогнат.

супер :)

soldier81
06-06-2012, 21:43
Малко късно видях темата,не съм влизал няколко дни.
Ако не си намерил още човек да я погледне,драсни едно л-с.
Може и да я знам колата(ако е Алфа).