PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!



hades
23-06-2012, 23:47
Здравейте колеги.Имам следният случай преди 4-5 години бях собственик на алфа 33 но за съжаление двигателя се повреди сериозно не го ремонтирах,вместо това пуснах колата за продажба.Обадиха се едни момчета от форума дойдоха купиха колата казаха че за части е идеална.Не прехвърлих колата на тяхно име моя грешка.Всичко ок от тогава до вчера,получавам електронен фиш за налагане на глоба от КАТ и виждам старата си алфа в движение с превишена скорост в Надежда и тн.Нямам никакви координати на колегата който я кара,молбата ми е ако знаете или познавате човека нека да се свърже с мен да си прехвърлим автомобила както си е редно.Ако ли не съм принуден да обявя колата за издирване в полицията.Автомобилът е Алфа 33 спорт вагон бяла на цвят с рег№ С 3991 ХВ . Всяка информация би била полезна колеги,пишете тук или на мобилния 0878635959 Захари. Моля Администраторите да преместят темата ако не е за тук.Благодаря Ви предварително

Jivko7777
24-06-2012, 00:59
Ами Захари, как може такава грешка да направиш, продаваш колата и веднага при нотариус да се прехвърли, след това минаваш и през данъчното да я отпишеш от твое име... сега дано помогнат ако ли не съобщаваш в полицията и така! Имай в на предвид че за тия 5 г. ще имаш и данъци за тая кола!!!

Kris
24-06-2012, 12:04
Допуснал си голяма свинщина на собствен гръб, без да му мислиш пускай колата за издирване.

Bobi_33
24-06-2012, 17:52
Няма страшно. Става въпрос за моето комби, но със Захари си бяхме загубили координатите, той си е сменил телефона и т.н. и затова е станала цялата бъркотия. Сега вече пак си имаме координатите и колата ще се прехвърли. Всичко си е наред, добре е, че Захари се е сетил да пусне темата тук, та да се намерим.

Jivko7777
24-06-2012, 18:14
добре е че на теб я е продал да се реши проблема!

Иначе боби много бързо това комби бе :Tease:

Bobi_33
24-06-2012, 18:32
Абе кенеф си е колата, ма ми върши работа все още, вози ме евтино на газчица.

Kris
24-06-2012, 19:27
внимавай с камерите брат...те не взимат рушвети