PDA

View Full Version : бе как все така аз ще се набутам в приключение



Alexanderbb
12-12-2006, 09:02
Онзи ден в петък най-кротко се прибирам от Люлин към Младост по околовръстното и след Бояна на стеснението един олигофрен ми отнесе дясното огледало. Викам си е сега ще падне едно чакане на КАТ и разправяне ама не бях познал. Злодеят ми тегли една дълга и отцепи в мрака. Аз реших да се правя на европеец и чинно си записах "син опел номер С 9193 КХ" и се обадих в КАТ че е избягал от местопроизшествие. До тук хубаво, вчера отивам в Дървеница, чакам 4 часа на студа за протокол за ПТП (полицайте бяха адски любезни и всячески гледат да ти съдействат), обаче накрая се оказва че на този номер се води камион. И какво накрая, аз от една страна съм вътре с обикаляне по застрахователи и кат, после не се знае колко ще ми дадат за изкъртеното огледало и за капак губя 20%ния бонус от премията за неползване на застраховката. А някой юнак си кара с фалшив номер и може утре най-спокойно да згази някое дете на улицата.

sharky
12-12-2006, 09:17
Пич, по вероятно е да си объркал номера на колата. А иначе не си мисли че си се прецакал, щот може и да е за добро - първо него изобщо не го викат в КАТ, ами се насрочва дело, и там ва излушват. Тове дело ще ти го насрочат след да кажем 6 месеца. Мене ме БЛЪСНА една, изкриви ми целия калник и ми надра бронята, НЕ СПРЯ, накрая я настигнах и тя почна да крещи че отивала да си прибере детето от неква болнца и я чакало и отпраши лелята :shock: . Тва беше лятото, още няма насрочено дело...

pipi
12-12-2006, 12:30
Най-вероятно номера си е правилен, просто има грешки в системата една колежка я бяха изкарали, че кара ЗИЛ. :lol: