PDA

View Full Version : Въпроси за 147, на които не намерих отговори.



Garkoff
03-08-2012, 11:08
Добър ден, заглеждам се и аз по 147, но имам въпроси на които не намерих отговори тук, въпреки търсачката.
1.Каква е разликата между белите и черните уреди (километраж и оборотомер)
2. Запалката пред скоростния лост от ляво или дясно е оригинално при лява дирекция? По сайтовете виждам коли с леви и десни запалки, което ме навежда на мисълта че са с обръщана дирекция?
Благодаря :)

NightRider
03-08-2012, 12:04
Добър ден, заглеждам се и аз по 147, но имам въпроси на които не намерих отговори тук, въпреки търсачката.
1.Каква е разликата между белите и черните уреди (километраж и оборотомер)
2. Запалката пред скоростния лост от ляво или дясно е оригинално при лява дирекция? По сайтовете виждам коли с леви и десни запалки, което ме навежда на мисълта че са с обръщана дирекция?
Благодаря :)

1 - едните са бели, другите - черни
2 - лява и дясна

Garkoff
03-08-2012, 16:08
Очаквах повече, но ОК :)
Каква е причината да има бели и черни уреди, ниво на оборудване или?

AR147
03-08-2012, 16:16
Очаквах повече, но ОК :)
Каква е причината да има бели и черни уреди, ниво на оборудване или?
Бели съм виждал само на Progression , та би трябвало да е от нивото на оборудване - масово черните са на Дистинктив.

homejoker
29-08-2012, 09:12
Бели циферблати на уредите слагат със сигурност на 120hp. Не знам дали е правило, но 105hp, които съм виждал са с черни. Мисля, че е свързано с нивото на оборудване, а не е само дизайнерско решение.

NightRider
29-08-2012, 13:15
Бели циферблати на уредите слагат със сигурност на 120hp. Не знам дали е правило, но 105hp, които съм виждал са с черни. Мисля, че е свързано с нивото на оборудване, а не е само дизайнерско решение.
Ц, ниво на оборудване, екстри - аз съм с черни 120к.с., но с кожа, темпомат и т.н.