PDA

View Full Version : София - Обзор



bager
06-08-2012, 15:13
Здравейте, колеги. Ще ми се наложи да пропътувам тая отсечка скоро, та давайте идеи за "най-безболезнено" и безопасно минаване :). Винаги до сега, като съм ходил някъде над Бургас съм се спускал от Варна. На юг от Бургас като ходя минавам през Ямбол, Средец, излизам директно на Меден рудник и оттам надолу... Сега обаче ще използвам "Тракия", след това Сливен, петолъчката, Карнобат, Айтос и ...там вече се чудя да слизам ли до Бургас, или има читав път по който да хвана за към Обзор.
То е ясно че по това време на годината е лудница навсякъде, но малко съвети от "местните" няма да са ми излишни. Поздрави и благодаря!

Mury
06-08-2012, 15:41
Здравейте, колеги. Ще ми се наложи да пропътувам тая отсечка скоро, та давайте идеи за "най-безболезнено" и безопасно минаване :). Винаги до сега, като съм ходил някъде над Бургас съм се спускал от Варна. На юг от Бургас като ходя минавам през Ямбол, Средец, излизам директно на Меден рудник и оттам надолу... Сега обаче ще използвам "Тракия", след това Сливен, петолъчката, Карнобат, Айтос и ...там вече се чудя да слизам ли до Бургас, или има читав път по който да хвана за към Обзор.
То е ясно че по това време на годината е лудница навсякъде, но малко съвети от "местните" няма да са ми излишни. Поздрави и благодаря!
Еми стария път за Сл.Бряг бре Ники,демек трябва да влезнеш в Кранобат а не да хващаш Бургаската магистрала и да хванеш отбивката за Сл.Бряг,ама според мен и тя ще е натоварена.Мисля си че сега няма лабав път до морето,от където и да минеш е все тая............

И аз ще пътувам в събота и ще си мина по царския път през Бургас,ама аз ще ходя на юг.

Stoyan Georgiev
06-08-2012, 19:38
през Бургас винаги е по-добрия избор, там има много трафик, но винаги се придвижваш с добра скорост

на другия е 50 на 50 дали ще има файда, понякога е в пъти по-бавно, а и качеството на настилката няма какво да коментираме

да не говорим че при включването после за сл.бряг понякога се образува километрична опашка, защото по главния път е много гъст трафика и никой не пуска да се включиш в движението

да обикаляш до варна за да ходиш до обзор е безсмислено за мен

AlfaFen145
10-08-2012, 18:10
Карнобат -стария път ..

Чак толкова километрична опашка да има и никои да не те пусне ,не ми се вярва. Аз само по този път ходя до Влас ..

Поздрави

AttilaSL
10-08-2012, 20:39
Пътувам Сливен-Сл.бряг 2-3 пъти в месеца.засичал съм и двата маршрута.През Бургас по магистралата излиза с 14 км по дълго отколкото през Карнобат + старият път но по време 1:30 мин и по разход излиза едно и също.Ако обаче решиш да минеш по старият път когато стигнеш Каблешково завий наляво(старият път за Варна) и след около 3 км свий надясно за Тънково.Така ще попаднеш в Сл.бряг но на вторият светофар след този за Несебър,така ще избегнеш трафика и директно хващаш пътя за Обзор.