PDA

View Full Version : Търся да наема промишлено помещение/склад/гараж.



Kuku
13-08-2012, 11:28
Пускам темата с идея, евентуално някой ако знае нещо за подобно помещение, което да е различно от постоянно киснещите в интернет обяви на безумни цени и/или с малоумни условия :?
Нужно ми е помещение около 30кв.м. или повече, като височината не е от особено значение (2,30-2,50м. е достатъчно), а цената ми се иска да бъде около 100лв. При определени условия бих склонил и на по-висок наем, АКО си струва.
Целта на наемането е създаване на цех за производство на вся и всьо от желязо, без почивен ден :)
Шумотевицата от коване, рязане и дупчене е ежедневие!!!
Поради тази причина въпросния имот е нужно да бъде на съответното отстояние от жилищни сгради, болнични заведения, детски градини, училища, институции и прочие потенциално-проблемни обекти.
За нуждите на производството е достатъчен монофазен ток поддържащ ъглошлайф, заваръчен апарат и ударно-пробивен инструмент.
Локацията е в широк диапазон - за предпочитане са северните квартали на гр.София, но не е задължително.
Подхода към имота задължително трябва да е подходящ за малък товарен автомобил или бус, а входната врата е добре да бъде поне 2-3м. широка.
Двор не е нужен. Живата охрана би била добро предимство, но така или иначе ще бъде монтиран СОТ.
Излишно е да споменавам нуждата от течаща вода и санитарен възел.
Сега, НАЙ-важното за мен условие е да няма дългогодишни обвързващи договори с нереални неустойки и ситен шрифт!!!
Благодаря предварително за помощта :)

Бобби
15-08-2012, 21:18
:flirt:....с какво се захващаш.....:calc:
Занимавал съм се с тия неща, ако иде реч за железа....и не е тайна на л.с. може да ми подскажеш.......имам под ръка действаш цех.....:waving: