PDA

View Full Version : задни лагери на главини...идеи



asennikolov84
17-08-2012, 18:04
Колеги , във Варна съм и ми трябват идеи за магазини,варианти ,марки и цени ,не сам сменял ,а "вият"силно и е време ... благодаря

_power_
17-08-2012, 19:45
Колеги , във Варна съм и ми трябват идеи за магазини,варианти ,марки и цени ,не сам сменял ,а "вият"силно и е време ... благодаря
Бягай далеч от СКФ с друг съвет ме мога да помогна:Lkingsmiley:

thecleaner
17-08-2012, 23:13
Бягай далеч от СКФ с друг съвет ме мога да помогна:Lkingsmiley:

Обоснови се защо и как? На твоя принцип следващия може да му напише продавай GTV то ;)

_power_
18-08-2012, 03:11
Обоснови се защо и как? На твоя принцип следващия може да му напише продавай GTV то ;)
Защото нямат общо с качеството си от преди години както и ''МООГ'' примерно, дано така да ти е по ясно и на теб:Lkingsmiley:
P.S. Кой какво пише гаранций няма и отговорност не се носи, аз пиша от свой собствен опит.

кучето
18-08-2012, 13:45
Колега,както повечето знаем-има ментета,има и оригинали.За съжаление,не всички ментета се разпознават толкова лесно...и тогава хората се разочароват.Затова и колегата правилно пита и проверява...!Че иначе :wallbash: Поздрави! :cheers:

asennikolov84
18-08-2012, 17:19
Колега, можеш ли да ми кажеш - лагерите се продават с главината или отделно за гтв 2.00, 97ма година?

Jorkkoo
19-08-2012, 02:08
Задните са цели лагер с главина , аз съм сменял и 2та задни СКФ 120лв. бройката. Друг вариант е пробрай с други гуми по-нови, че ГТВ-то си е леко / \ разкрачено и яде гумтие отвътре и моята виеше от гумите но вече бях сменил лагерите. До такъв извод стигнах аз след смяната на задните лагер главини. Иначе сменят се за по 5 мин. на страна сваляш джантата, диска, гайката махаш главината слагаш новата и си готов. :) Успех.

asennikolov84
19-08-2012, 19:04
Благодаря .... :)

bobi_25
21-08-2012, 12:59
Имаш и друг вариант но трябва добър стругар.
Аз например свалих главината замерихме я с стругара и намерихме оптималния размер лагер, след това ги престърга и набихме лагерите и ги застопорихме с зегерки и стана по добре от оригиналното и сега ако ми се развие пак лагер, купувам си един за Лада Самара за 27лв, избивам стария и набивам новия. :biker: