PDA

View Full Version : Здравейте колеги,имам проблем с таблото на 156-тицата



black1
22-08-2012, 10:31
Здравейте имам проблем с таблото и не мога да разбера от каде идва,както всичко си работеше климатика спря да работи не му светат лампичките,плафона,музиката и даже датчика за температурата отвън не показва.
Моля помагаите с някакви съвети или кажете каде да отида на читаво място в раиона на Овча Купел че ми писна от лаинари които не знаят какво правят :hehehm:

myato
22-08-2012, 10:36
Здравейте имам проблем с таблото и не мога да разбера от каде идва,както всичко си работеше климатика спря да работи не му светат лампичките,плафона,музиката и даже датчика за температурата отвън не показва.
Моля помагаите с някакви съвети или кажете каде да отида на читаво място в раиона на Овча Купел че ми писна от лаинари които не знаят какво правят :hehehm:

Айде сега се наведи и свали капака на предпазителите и смени този, дето на схемата е даден че е за запалката.Не е лошо да огледаш и другите.

black1
22-08-2012, 10:53
Мерси ще погледна

Spox
22-08-2012, 13:53
Колега. На моята стана същия проблем, но не е бушона на запалката(той е отговорен само за климатика). Има на капака на бушоните ти схема с всички бушони за какво са. На мен ми изгоря червен бушон (най-долния ред май беше) на който няма символ, ами пишеше някакъв текст Servicio нещо си :calc:. Бяха 2 такива символа само с текст. 100% някой от тях е заминал.
Италянска работа :drive:

black1
22-08-2012, 14:14
Всички бушони които описахте са здрави,направо нямам думи.

myato
22-08-2012, 18:54
А до тези предпазители захранване стига ли?
Щом те са наред, продължаваш в дълбочина - сервизни предпазители в едни пластмасови "кошнички", над и зад проверените от теб.Букси и кабели до тях.Предпазители при двигателя.