PDA

View Full Version : 30 км/ч в градовете?



lordliness
30-08-2012, 19:11
Сега съобщиха, че готвят нова наредба.

Kuku
30-08-2012, 19:24
Аз мисля, че има още накъде да ни го набиват....

ivailo rachev
30-08-2012, 19:28
Това е поредната простотия,с която искат да ни набиват телена четка в :moon:.Освен това легналите полицаи да са със височина 7.5см.,че аз след всяко ходене на работа трябва да сменям картер :???:

digitalundgrd
30-08-2012, 19:28
Споко бе, бензина като стане 3.5 - 4лв литъра, ще се придвижваме с има няма 5км/ч с кракомобила ;)

nastybg
30-08-2012, 19:33
Споко бе, бензина като стане 3.5 - 4лв литъра, ще се придвижваме с има няма 5км/ч с кракомобила ;)
Българина и с хронометър на сфетофара чака да стане зелено, че да си извади пръста от носа, да вкара първа и да потегли ... после като знае че не трябва да надвишава 30км няма да бърза и на един сфетофар ще минават по 3-4коли и така ще е по-бързо пеша да ходиш отколкото с кола !!!

fred
30-08-2012, 19:34
Ами то че е простотия, простотия е де, ама от друга страна пък четох, специално за София, че напротив-ще се допуска по висока скорост по широките улици, каквито има немалко, та ще видим.
Па и най накрая е хубаво да се присетим за няколко десетки хиляди, които блокират ежедневно София....:BIGsmile:

Доко
30-08-2012, 19:37
Все още разработват, но наредбата може и да се окаже факт. http://www.cars.bg/news/news/view/4944/Do-30-km-v-chas-v-naseleni-mesta

pinko
30-08-2012, 19:45
Идеята е личните МПС в градовете да се намалят до минимум. С цената на бензина, с платеното паркиране, с безумни ограничения.

Щото в момента никой не иска да се вози на метрото. Паркинга на метрото при Експо-центъра в момента е ПОЧТИ ПРАЗЕН, въпреки че в момента е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТЕН - през август често минавам оттам, щото го използвам за обратен завой. И в този огромен паркинг има по десетина автомобила максимум през работно време.

Огромният паркинг под НДК също е полупразен, заети са максимум 40% от местата, въпреки че съвсем не е скъп. Доста по-евтин от синята зона.

Що така? Има нещо сбъркано в цялата работа.

П.П. Сега видях какво е казал за платеното паркиране Радослав Тошев оня ден, цитирам:

„Това не е услуга, това не е паркинг-зона, това е рестрикция за ползване на частните автомобили.”

„Да бъде скъпо и неудобно на тези с частни автомобили е единственият начин за намаляване на трафика.”

fred
30-08-2012, 19:53
Е, ситуацията е малко по различна:
http://dnes.dir.bg/news/skorost-legnali-politzai-11893123?nt=4
А наистина няма нищо лошо в това, който влиза в София по Тракия да си паркира горе, вместо да се бута из центъра.Това последното е и въпрос на време, трябва хората да свикнат, което не изключва и административни мерки.
Но трябва да се прави разлика, между град с добре организиран транспорт, в който се превръща полека-лека София и ограничения без смисъл.
А метрото се ползва активно, например от Люлин до центъра е много по бързо и удобно с метро, отколкото с кола в делничен ден специално.Като се пусне и новата отсечка нещата ще се доразвият.

lordliness
30-08-2012, 20:08
Всички коли ще се движат на забавен каданс, колоездачите и пешеходците ще бъдат в друго измерение, те ще летят покрай колите, а градския транспорт и той ли с 30, мотоциклетистите ще могат ли да пазат равновесие при 30 или ще криволичат наоколо в опит да се задържат на две колела, а може би ще ги задължат да имат спомагателни колела на задното колело.

ecotronic
30-08-2012, 20:27
Идеята е личните МПС в градовете да се намалят до минимум. С цената на бензина, с платеното паркиране, с безумни ограничения.

Щото в момента никой не иска да се вози на метрото. Паркинга на метрото при Експо-центъра в момента е ПОЧТИ ПРАЗЕН, въпреки че в момента е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТЕН - през август често минавам оттам, щото го използвам за обратен завой. И в този огромен паркинг има по десетина автомобила максимум през работно време.

Огромният паркинг под НДК също е полупразен, заети са максимум 40% от местата, въпреки че съвсем не е скъп. Доста по-евтин от синята зона.

Що така? Има нещо сбъркано в цялата работа.

П.П. Сега видях какво е казал за платеното паркиране Радослав Тошев оня ден, цитирам:

„Това не е услуга, това не е паркинг-зона, това е рестрикция за ползване на частните автомобили.”

„Да бъде скъпо и неудобно на тези с частни автомобили е единственият начин за намаляване на трафика.”

Съществува една инерция в мисленето и в навиците.
С времето всичко ще си дойде намястото. Но това е хубаво да става по собствена преценка а не по задължение. Чувството, че някой непрекъснато те притиска и размахва пръст, пък било то и за добро, е неприятно и стресиращо.
Самият аз се чуствам щастлив, защото през делничните дни не ми се налага да се движа с кола из града. Но при мен така се стекоха обстоятелствата и решението си дойде по най-естествения начин.

Drag0
30-08-2012, 20:55
...

Mind_Control
30-08-2012, 21:14
Ако я направят тая простотия ще купя една цистерна лайна и ще я изсипя пред парламента.

Lei-chery
30-08-2012, 21:30
Реално погледнато в централната част на всичи градове..по малките улички с повече и да искаш, няма как да караш.По голямите булеварди обаче, тази скорост не звучи реално....Там приложима, би означавала огромни задръствания.....
Все си мисля, че скоростта следва да бъде съобразена с пътните условия...и следва да се прецизира според мястото....

митака-пловдив
30-08-2012, 22:02
Като въведат ограничение за 30км/ч ще си купя двуколесно поне 1000 кубика и ще карам без номера , както и сега го правят голям процент. Ако искат да ме снимат камери , на полицаи за какво да спирам и т.н.
:cheers:

На мен това одавна ми стана ежедневие :) но се "задоволявам" съм 750 кубика.

Ни данъци,ни застраховки,камерите щракат ли щракат......За тази година,веднъж ме подгониха за около една пресечка и се отказаха и веднъж се напънаха на светофар да минат пред мен да не мога да тръгна....неуспешно :)

След като държавата ще ми сервира тоя УЙ,я пък и размахвам среден пръст.

Susscrofa
30-08-2012, 22:31
:coolio:
Реално погледнато в централната част на всичи градове..по малките улички с повече и да искаш, няма как да караш.По голямите булеварди обаче, тази скорост не звучи реално....Там приложима, би означавала огромни задръствания.....
Все си мисля, че скоростта следва да бъде съобразена с пътните условия...и следва да се прецизира според мястото....

Е, не си права !
СеляндурЪТ иска да се изреже на Солунска с 60-70 минимум, как ще разбереш, че колата му е върИ много.

Подкрепям с две ръце, браво за пореден път на общинските власти.
Следващата стъпка е всеки квартал да бъде обозначен със знак за жилищна зона май беше и там да се кара с 20.
Време е Ганьо да се раздели с естественото си пенисово удължение.:coolio:

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:29 ----------


На мен това одавна ми стана ежедневие :) но се "задоволявам" съм 750 кубика.

Ни данъци,ни застраховки,камерите щракат ли щракат......За тази година,веднъж ме подгониха за около една пресечка и се отказаха и веднъж се напънаха на светофар да минат пред мен да не мога да тръгна....неуспешно :)

След като държавата ще ми сервира тоя УЙ,я пък и размахвам среден пръст.

Терикатче, ще ти намерят цаката, тази система бандит не може да я надвие, те затова самите бандити се стремят да я оглавяват.:)

ShoxXx
30-08-2012, 22:36
Ти обаче ако не си на въпреки на всеки и всичко няма да мирясаш.

Susscrofa
30-08-2012, 22:40
Това е поредната простотия,с която искат да ни набиват телена четка в :moon:.Освен това легналите полицаи да са със височина 7.5см.,че аз след всяко ходене на работа трябва да сменям картер :???:

Ти знаеш ли какво е ширина над 4 метра бре, картерче:)
Някъде в западна Европа ходил ли си?
Няма как да закачиш картер на такава пешеходна пътека.
Има такива на Г.М Димитров и в Люлин, мини там с 20 км и ако спукаш картер ще ти го платя.

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:37 ----------


Ти обаче ако не си на въпреки на всеки и всичко няма да мирясаш.

Просто не следиш внимателно темите и постовете ми:)
Но това е твой проблем, не е мой.
Винаги съм бил противник на високите скорости.
А защо ти се обяснявам?????

ShoxXx
30-08-2012, 22:50
Тук става въпрос за всички градове, не за конкретно хрумване на някоя община. Не знам какво подкрепяш. Като си фен на ниските скорости има форуми за велосипедисти.

Истината е, че 90% от законите, които това правителство приема, както и наредбите на общините са лобистки. Много хора намазаха яко.

tokata_pz_flex
30-08-2012, 22:50
Аз съм твърдо ЗА такова ограничение . Писнало ми е от пишман рейсъри ... Да си остане 50 км/ч на булевардите . Всичко що е улица да е 30 км/ч . Не може сульо и пульо да карат като луди по малките улички , където повечето хора се движат по платното заради липса на тротоар или ползвани като паркинги такива .

Susscrofa
30-08-2012, 22:53
Тук става въпрос за всички градове, не за конкретно хрумване на някоя община. Не знам какво подкрепяш. Като си фен на ниските скорости има форуми за велосипедисти.

Истината е, че 90% от законите, които това правителство приема, както и наредбите на общините са лобистки. Много хора намазаха яко.

Всичко започва и тръгва от столична голяма община:)
Тук какъв е лобизмът?
Не ме пращай в други форуми.
Това, че ти караш кола с ташаци, а не с глава, е основно твой проблем.

lordliness
30-08-2012, 22:53
До сега нямаше стандарт за легналите полицаи и всеки ги правеше както му падне.За това смачках една от тръбичките за гориво.

Кайо
30-08-2012, 22:57
Поредната глупост....фарове през деня и 30км/ч.......

ShoxXx
30-08-2012, 22:59
А всички тия, които са ЗА, щото им е писнало някой тарикат да кара бързо, ша ги замоля да ми обяснят с какво точно си мислите, че ще се контролира скоростта по малките улички? С какво това ще спомогне за движението? Вие въобще запознати ли сте с устройството на автомобила? Прегряване, висок разход, недозаредени акумулатори...и това за кво? Не за да ви е спокойно на малките улички, а за да събира оня с фуражката още и още.

Как не подкрепяте твърдо ЗА преасфалтирането на улички и булеварди, по които и 30 км/ч са много.

@ той си знае: без да си ме виждал дори не се опитвай да ме анализираш. И си мери леко приказките ;)

митака-пловдив
30-08-2012, 22:59
:coolio:

Е, не си права !
СеляндурЪТ иска да се изреже на Солунска с 60-70 минимум, как ще разбереш, че колата му е върИ много.

Подкрепям с две ръце, браво за пореден път на общинските власти.
Следващата стъпка е всеки квартал да бъде обозначен със знак за жилищна зона май беше и там да се кара с 20.
Време е Ганьо да се раздели с естественото си пенисово удължение.:coolio:

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:29 ----------



Терикатче, ще ти намерят цаката, тази система бандит не може да я надвие, те затова самите бандити се стремят да я оглавяват.:)


Естественото пенисово удължение при теб одавна е отстранено,това вече всички разбрахме.
Немога да разбера,след като семето на подчинението и малодушието,посято в податливата ти душица и вече раждащо плодовете на съвременния "строй".За чий пенис (разбрахме че нее твоя) се опитваш да ни внушаваш колко хубаво е да си "изтривалка"?
Опитната мишка,неизлечимо болния подложил се на нови пробни лекарства,гладния сомалиец който хранят с генно модифицирани храни.....за кой точно се представяш ти?
И кой си ти,че имаш наглоста и безочието,да наричаш нас,бандити?!
Бандитът който плаща десетки левове от осигуровки - лекувайки мръсния крастав циганин?!
Бандитът който плаща данъците,застраховките и винетките на автомобилите си - получавайки насреща треторазрядни пътища и поредната гладна паплач скрита и дебнеща с радар в храстите?
Бандитът който има хиляди задължения но не и права - които в края на деня получава поредната порция помия от телевизионния екран?
........

Кой в този цирк е бандитът?

Живота е един път,по който човек трябва да върви свободен,но истински свободен трябва да бъде първо в душата си.А свободата в днешно време е силно дефицитна стока.

Опрял чело в земята,силно овлажнен,отворил с две ръце "душата" си,продължавай да недоумяваш неподчиненито на българина.Власта има "нужда" да "задоволи" тъпоумието и наглоста си.Бъди така добър и продължавай да "поемаш" нейната любов.

:coolio:

Drag0
30-08-2012, 23:01
Терикатче, ще ти намерят цаката, тази система бандит не може да я надвие, те затова самите бандити се стремят да я оглавяват.:)
Такива мотористи има в цял свят и не са им намерили цаката. Няма и да го направят.
http://www.youtube.com/watch?v=bD34afEfWzk

Със запалените фарове увеличиха продажбата на крушки, фарове , акумулатори и др.
Със смешно ограничение на скороста ще увеличат продажбата на радар детектори. Защото не могат да сложат толкова камери а и да сложат няма кой да ги охранява ако са много и ще изкарат кратко време.



Няма как да закачиш картер на такава пешеходна пътека.
Има такива на Г.М Димитров и в Люлин, мини там с 20 км и ако спукаш картер ще ти го платя.

Опааа, май ти не си минавал по Г.Димитров посока 4ти км. тааа в тази посока след единия "лежащ полицай" по асфалта има следи от близки срещи с картер. Често минавам от там и всеки път следите се увеличават.

tokata_pz_flex
30-08-2012, 23:04
А всички тия, които са ЗА, щото им е писнало някой тарикат да кара бързо, ша ги замоля да ми обяснят с какво точно си мислите, че ще се контролира скоростта по малките улички? С какво това ще спомогне за движението? Вие въобще запознати ли сте с устройството на автомобила? Прегряване, висок разход, недозаредени акумулатори...и това за кво? Не за да ви е спокойно на малките улички, а за да събира оня с фуражката още и още.

Как не подкрепяте твърдо ЗА преасфалтирането на улички и булеварди, по които и 30 км/ч са много.

След като няма да има с какво да те следят , защо се косиш :coolio:
Едва ли някой ще тръгне да те следи , по - вероятно е да се разчита на насаждането в психиката , че трябва да се кара бавно , било с 30 или с 40 . След като няма да има с какво да те следят , къде виждаш лобизъм ? :)
В моя град 95 % от улиците са прекрасни . Надявам се и във твоя да станат така , за да не ми се налага всеки път като имам работа там , да си ремонтирам колите :cheers:

Susscrofa
30-08-2012, 23:06
Естественото пенисово удължение при теб одавна е отстранено,това вече всички разбрахме.
Немога да разбера,след като семето на подчинението и малодушието,посято в податливата ти душица и вече раждащо плодовете на съвременния "строй".За чий пенис (разбрахме че нее твоя) се опитваш да ни внушаваш колко хубаво е да си "изтривалка"?
Опитната мишка,неизлечимо болния подложил се на нови пробни лекарства,гладния сомалиец който хранят с генно модифицирани храни.....за кой точно се представяш ти?
И кой си ти,че имаш наглоста и безочието,да наричаш нас,бандити?!
Бандитът който плаща десетки левове от осигуровки - лекувайки мръсния крастав циганин?!
Бандитът който плаща данъците,застраховките и винетките на автомобилите си - получавайки насреща треторазрядни пътища и поредната гладна паплач скрита и дебнеща с радар в храстите?
Бандитът който има хиляди задължения но не и права - които в края на деня получава поредната порция помия от телевизионния екран?
........

Кой в този цирк е бандитът?

Живота е един път,по който човек трябва да върви свободен,но истински свободен трябва да бъде първо в душата си.А свободата в днешно време е силно дефицитна стока.

Опрял чело в земята,силно овлажнен,отворил с две ръце "душата" си,продължавай да недоумяваш неподчиненито на българина.Власта има "нужда" да "задоволи" тъпоумието и наглоста си.Бъди така добър и продължавай да "поемаш" нейната любов.

:coolio:

Аз поне имам нещо:)

Ти не знаеш какво е свобода бре, ти си един евтин анархист.:)
Всеки, който нарушава общоустановените правила е айдук, бандит.:)
Аз съм свободен, защото искам ред.
Свободата означава с радост да се подчиняваш на правилата.
Българите не осъзнаваме, че за да има ред трябва всички да спазваме правилата и че когато на мен не ми е кеф, ако на мнозинството му е кеф аз трябва да се съобразя с кефа на мнозинството.
Ти си роб на собствената си гордост и егоцентризъм.

ShoxXx
30-08-2012, 23:09
А бе важното е да се всява смут и ние да се косим и да спорим пред мониторите и кафетата, за не успеем да забележим големия кораб, който отплава с качествен материал. Фарова, фарове, фарове. Синя зона, бензин, граждански, скорост...а през това време Джаровците си пълнят касичките

Susscrofa
30-08-2012, 23:11
Такива мотористи има в цял свят и не са им намерили цаката. Няма и да го направят.
http://www.youtube.com/watch?v=bD34afEfWzk

Със запалените фарове увеличиха продажбата на крушки, фарове , акумулатори и др.
Със смешно ограничение на скороста ще увеличат продажбата на радар детектори. Защото не могат да сложат толкова камери а и да сложат няма кой да ги охранява ако са много и ще изкарат кратко време.


Опааа, май ти не си минавал по Г.Димитров посока 4ти км. тааа в тази посока след единия "лежащ полицай" по асфалта има следи от близки срещи с картер. Често минавам от там и всеки път следите се увеличават.

В цял свят? Хаха, там бройката е малка, а мотористите рано или късно сами се наказват, не ми дреме за тях.
Светлините ще убият незаконните самоделни ксенонки, кеф.
Ако някой е сложил гума с профил неотговарящ на това, което посочва производителя, си е негов проблем, има си стандарти.

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:10 ----------


А бе важното е да се всява смут и ние да се косим и да спорим пред мониторите и кафетата, за не успеем да забележим големия кораб, който отплава с качествен материал. Фарова, фарове, фарове. Синя зона, бензин, граждански, скорост...а през това време Джаровците си пълнят касичките

Общественият ред няма много общо с организираната престъпност, не смесвай двете неща.

lordliness
30-08-2012, 23:12
И когато те спрат с 60 ще си превишил скоростта с 30 и всички последствия от това, е как да преборят корупцията при пътните полицаи.

митака-пловдив
30-08-2012, 23:16
Аз поне имам нещо:)

Ти не знаеш какво е свобода бре, ти си един евтин анархист.:)
Всеки, който нарушава общоустановените правила е айдук, бандит.:)
Аз съм свободен, защото искам ред.
Свободата означава с радост да се подчиняваш на правилата.
Българите не осъзнаваме, че за да има ред трябва всички да спазваме правилата и че когато на мен не ми е кеф, ако на мнозинството му е кеф аз трябва да се съобразя с кефа на мнозинството.
Ти си роб на собствената си гордост и егоцентризъм.

Аз съм роб на себе си.А ти понеже си неспособен,търсиш опора.Общоустановените правила никога не са били правила искани от обществото,това са правила наложени от някой друг с цел изгода и някаква лична полза.Всъщност на мене изобщо не ми дреме на теб дали ти е кеф или не.

А до това дали ще ми намерят цаката,остави притеснението на мен.

Хайде сега пусни си Софи Маринова,гушни булонката и на сън мечтай бандитите да ги излови народната власт.:baby:

Ти от ден на ден все повече злобееш?!!?Пяна по устенцата избива ли ти?Не си успял да се реализираш нещо в живота ли?В казармата ли се промени така или си такъв по рождение?

Susscrofa
30-08-2012, 23:19
И когато те спрат с 60 ще си превишил скоростта с 30 и всички последствия от това, е как да преборят корупцията при пътните полицаи.

Ако не даваш пари, няма кой да ги вземе.
От корупция се оплакват корумПиращите, а не корумпираните.

ShoxXx
30-08-2012, 23:22
А бе чудя се ти само садо или садо-мазо си... Май много те кефи никой да не те харесва, а ти па си продължаваш с глупостите. Сърдит чичка :D

Започвам да се убеждавам, че или това на аватара си ти или си малко по-грозен и има мн голям комплекс в плитката ти душица. И гумите имат шарка, ширина и височина. Профил нямат!

Доко
30-08-2012, 23:22
Ха, станало интересно, Сусйо в стихията си, сам срещу всички. Къде го видя това мнозинство бе Сус? Само ти за сега си съгласен с тази глупост, и вероятно е само заради спора.:smackbum:

Susscrofa
30-08-2012, 23:24
Аз съм роб на себе си.А ти понеже си неспособен,търсиш опора.Общоустановените правила никога не са били правила искани от обществото,това са правила наложени от някой друг с цел изгода и някаква лична полза.Всъщност на мене изобщо не ми дреме на теб дали ти е кеф или не.

А до това дали ще ми намерят цаката,остави притеснението на мен.

Хайде сега пусни си Софи Маринова,гушни булонката и на сън мечтай бандитите да ги излови народната власт.:baby:

Ти от ден на ден все повече злобееш?!!?Пяна по устенцата избива ли ти?Не си успял да се реализираш нещо в живота ли?В казармата ли се промени така или си такъв по рождение?

Когато изчистим обществото от асоциални, анархистично настроени, антиобществени дегенерати, които вредят и спъват развитието на всяко едно демократично общество ни очаква добро бъдеще.
В Германия, Норвегия, Щвеция, отдавна са го направили:)
Не злобея, само провокирам.:coolio:
Рестрикциите са нещо добро, на който не му допадат, да ги нарушава, и да си понася последствията след това.

митака-пловдив
30-08-2012, 23:26
Ха, станало интересно, Сусйо в стихията си, сам срещу всички. Къде го видя това мнозинство бе Сус? Само ти за сега си съгласен с тази глупост, и вероятно е само заради спора.:smackbum:


Мнозинство в главата.:wierdo::wierdo::wierdo:


Като гледам ти си нежелания тук.Поне мнозинството в темата на там клони.От което следва че ти си циреят на челото на демокрацията.

Провокираш само съжаление.

Susscrofa
30-08-2012, 23:27
А бе чудя се ти само садо или садо-мазо си... Май много те кефи никой да не те харесва, а ти па си продължаваш с глупостите. Сърдит чичка :D

Започвам да се убеждавам, че или това на аватара си ти или си малко по-грозен и има мн голям комплекс в плитката ти душица. И гумите имат шарка, ширина и височина. Профил нямат!

Ти знаеш ли профил какво е?
По-принцип, не при гумите.
Това наистина е моя снимка.
Чичка съм, но не и сърдит.

lordliness
30-08-2012, 23:27
Ако не даваш пари, няма кой да ги вземе.
От корупция се оплакват корумПиращите, а не корумпираните.

Аз сигурно съм от малцината които никога не са давали подкуп.На някой да му е хрумвало освен срещи да си организираме и боксови мачове, мисля че ще е забавно

Susscrofa
30-08-2012, 23:29
Ха, станало интересно, Сусйо в стихията си, сам срещу всички. Къде го видя това мнозинство бе Сус? Само ти за сега си съгласен с тази глупост, и вероятно е само заради спора.:smackbum:

А прочети цялата тема.
Вие кормораните бургаски с всичко сте така, видите на мацката очите и забравите за триъгълника.

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:28 ----------


Аз сигурно съм от малцината които никога не са давали подкуп.На някой да му е хрумвало освен срещи да си организираме и боксови мачове, мисля че ще е забавно

Ти ли ще си пръв на ринга с мен?

tokata_pz_flex
30-08-2012, 23:30
Аз не разбирам защо се карате ?
И в момента в жилищните зони е ниско ограничението - 20 км/ч . Никой не го следи , но повечето хора са свикнали че като е жилищен квартал е редно да се кара бавно . Ако утре се извее някой въшльо между децата с 50 км./ч ако не е имало ограничение , на какво основание ще го спрат ( ако го засечат ) полисмените ?
Не се нервирайте , има много по-важни неща от това :)

Кайо
30-08-2012, 23:32
В Германия, Норвегия, Щвеция, отдавна са го направили:)
.

Сусе вярваш ли си?

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:31 ----------


А прочети цялата тема.
Вие кормораните бургаски с всичко сте така, видите на мацката очите и забравите за триъгълника.

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:28 ----------



Ти ли ще си пръв на ринга с мен?

Аз ама се криеш.....

Susscrofa
30-08-2012, 23:34
Сусе вярваш ли си?

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:31 ----------



Аз ама се криеш.....

Вярвам си, аз и за Гърция ти разправях, ти се дуеше, ама сега вееш гащи по родните земи.:BIGsmile:

Linkestis
30-08-2012, 23:34
Не е сам Доко,аз заставам до него!
Аз съм чест нарушител на закона за скоростта но само по магистралите.
Специално за София трябва да има ограничение от 30км. защото не може всеки чекиджия да ми се изстрелва от кофа до кофа изплезил език,и като си е пуснал радио Нова да се мисли за спортист.

Susscrofa
30-08-2012, 23:35
Сусе вярваш ли си?

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:31 ----------



Аз ама се криеш.....

Никой не ме е канил на ринг, а само по кръчми.

lordliness
30-08-2012, 23:35
А прочети цялата тема.
Вие кормораните бургаски с всичко сте така, видите на мацката очите и забравите за триъгълника.

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:28 ----------



Ти ли ще си пръв на ринга с мен?

Нищо не си ми направил, дори ми харесваш като разсъждаваш, но със сигурност ще има много кандидати да те срещнат

Drag0
30-08-2012, 23:36
Светлините ще убият незаконните самоделни ксенонки, кеф.

Напротив, сега освен вечер/нощем ксенона ни дразни и през деня.


Всеки, който нарушава общоустановените правила е айдук, бандит.:)

Корекция:
Всеки, който спазва общоустановените от управляващите ни бандити правила е айдук, бандит.

Linkestis
30-08-2012, 23:37
... но със сигурност ще има много кандидати да те срещнат

Ще видят зор..ако си мислят че е гей с очила на Дочо и Гергана

ShoxXx
30-08-2012, 23:39
Жалък чичка :) Явно живота мн те е смазъл и всички, които са успявали около теб допълнително са те смачкали. Толкова си свикнал да си мачкан и незачитан, че си намерил утеха в преклоняването на главица. До такава степен си готов да те оценят,че си готов на много френски неща...

Гумите нямат профил - образовай се!

Иначе в крайна сметка ако го приемат това силно се надявам вай-вакрая да му писне на тоя народ и да се събудят тези, които вярват на всичко, което излиза от телевизора и си трайкат...

Кайо
30-08-2012, 23:39
Вярвам си, аз и за Гърция ти разправях, ти се дуеше, ама сега вееш гащи по родните земи.:BIGsmile:

И какво си ми разправял за Гърция?????
Ако и аз бях грък нямаше да вея гащи по родните земи,гърците си по-добре от нас ама от нета няма как да го разбереш.:cheers:

п.п.Може да съм тук но все още цицам от Гърция.;)
......ама и това от нета не се научава.

Доко
30-08-2012, 23:42
Мнозинство в главата.:wierdo::wierdo::wierdo:


Като гледам ти си нежелания тук.Поне мнозинството в темата на там клони.От което следва че ти си циреят на челото на демокрацията.

Провокираш само съжаление.

Митенце, това към мен ли бе ?

митака-пловдив
30-08-2012, 23:43
Митенце, това към мен ли бе ?


Към шопара,моя приятел :)

Доко
30-08-2012, 23:47
Към шопара моя приятел :)

Той добре, че обича хранилките, иначе голяма скука. ;-)

Ама Сусе от далече ти личи, че лизваш бате си Бойка по гъзеца.:moon:

митака-пловдив
30-08-2012, 23:52
Той добре, че обича хранилките, иначе голяма скука. ;-)
Ама Сусе от далече ти личи, че лизваш бате си Бойка по гъзеца.:moon:


Добре че не се е родил по времето на Левски и Ботев.Тия двамата бунтари и душмани на народното спокойствие.

Или щеше да ги поучава да турат феса и да се гъзят по 5 пъти на ден в джамията.

Или той щеше да висне от някое дръво.

Съжалявам че има такива хора,наистина.Жалко за него че няма представа в какво общество живее.И жалко за обществото че има и такива като него.

Drag0
30-08-2012, 23:53
Б.Б. няма гъз , излизали са му го !

Susscrofa
31-08-2012, 00:05
Добре че не се е родил по времето на Левски и Ботев.Тия двамата бунтари и душмани на народното спокойствие.

Или щеше да ги поучава да турат феса и да се гъзят по 5 пъти на ден в джамията.

Или той щеше да висне от някое дръво.

Съжалявам че има такива хора,наистина.Жалко за него че няма представа в какво общество живее.И жалко за обществото че има и такива като него.

Между Ботев и Левски има толкова общо, колкото между Лили Иванова и Майкъл Джексън.
Дори поставянето на двамата един до друг, показва колко патриотично бос си. Първокласник.:)

митака-пловдив
31-08-2012, 00:11
Между Ботев и Левски има толкова общо, колкото между Лили Иванова и Майкъл Джексън.
Дори поставянето на двамата един до друг, показва колко патриотично бос си. Първокласник.:)


Ти знаеш ли нещо за тях двамата?Или лейди Гага в момента е окупирала мисловната ти клетка?
Аматьор :)

Susscrofa
31-08-2012, 00:18
Жалък чичка :) Явно живота мн те е смазъл и всички, които са успявали около теб допълнително са те смачкали. Толкова си свикнал да си мачкан и незачитан, че си намерил утеха в преклоняването на главица. До такава степен си готов да те оценят,че си готов на много френски неща...

Гумите нямат профил - образовай се!

Иначе в крайна сметка ако го приемат това силно се надявам вай-вакрая да му писне на тоя народ и да се събудят тези, които вярват на всичко, което излиза от телевизора и си трайкат...

И това ми го пише "дупе" с двуврата алфа:)
Комлексът не е нещо лошо.
Едни от най-комплексираните хора са постигали неща недостижими за един нормален човек. Не ми се изброяват дори.
Умнико, аз не съм гумаджия, но терминът профил е универсален, а ти очевадно не знаеш какво означава той, бих допуснал, че си гумджия.

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------


Б.Б. няма гъз , излизали са му го !

Това беше добро:)

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:12 ----------


Той добре, че обича хранилките, иначе голяма скука. ;-)

Ама Сусе от далече ти личи, че лизваш бате си Бойка по гъзеца.:moon:

Би ли прегледал раздел Политика, и отново заповядай, Една книга не се разбира от предговора, ако ти така ги четеш, това е твой проблем.
Когато съм критикувал ББ, никой не е знаел, че ще стане кмет още.:coolio:

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:14 ----------


Ти знаеш ли нещо за тях двамата?Или лейди Гага в момента е окупирала мисловната ти клетка?
Аматьор :)

Разбрах, че твоите познания приключват само с тях.:coolio:
Има не по-малко значими фигури в нашата история, но за тях в училища не са ти споменавали и дума.

митака-пловдив
31-08-2012, 00:19
Едни от най-комплексираните хора са постигали неща недостижими за един нормален човек. Не ми се изброяват дори.
:coolio:


Ти на тая кълка ли лежиш?Че някой ден ще постигнеш нещо в живота си?

Моите познания драги ми Смехурко се простират до измерения в които пихтиестото в-во запълващо вакума в кратуната ти,никога няма да се доближи дори.

Начина ти на изплъзване от една тема е достатъчно смешен,спести си всяко следващо унижение като просто замълчиш.

ShoxXx
31-08-2012, 00:20
Много дълго започна да ги мислиш отговорите, а и станаха скучни...

Айде стига си писал и бегай да се профилираш на околовръсното, че закъсняваш за работа тая вечер. И си измии устата преди това.

Susscrofa
31-08-2012, 00:32
Много дълго започна да ги мислиш отговорите, а и станаха скучни...

Айде стига си писал и бегай да се профилираш на околовръсното, че закъсняваш за работа тая вечер. И си измии устата преди това.

За разлика от теб имам семейни задължения.
Каквито и простотии да напишеш, няма да ме засегнеш.
:coolio:
Не се напъвай, нито очаквай да ти отговоря по този начин.

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:30 ----------


Ти на тая кълка ли лежиш?Че някой ден ще постигнеш нещо в живота си?

Моите познания драги ми Смехурко се простират до измерения в които пихтиестото в-во запълващо вакума в кратуната ти,никога няма да се доближи дори.

Начина ти на изплъзване от една тема е достатъчно смешен,спести си всяко следващо унижение като просто замълчиш.

Лежа на дивана и се забавлявам, както винаги:)
Обичам този форум:)
Ти влезе в тази тема, не зная защо, явно в другата се чувстваш слаб, не зная, кажи ми ти?

митака-пловдив
31-08-2012, 00:36
За разлика от теб имам семейни задължения.
Каквито и простотии да напишеш, няма да ме засегнеш.
:coolio:
Не се напъвай, нито очаквай да ти отговоря по този начин.

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:30 ----------



Лежа на дивана и се забавлявам, както винаги:)
Обичам този форум:)
Ти влезе в тази тема, не зная защо, явно в другата се чувстваш слаб, не зная, кажи ми ти?


Друга,коя друга?

ShoxXx
31-08-2012, 00:38
Като имаш семейни задължения отиди си при мъжа и стига си ни мъчил с присъствието си

Susscrofa
31-08-2012, 00:49
Като имаш семейни задължения отиди си при мъжа и стига си ни мъчил с присъствието си

Ауууууу, разби ме с това лафче.
Знаеш ли, че има статистика, според която предимно гейове си падат по коли с две врати.
А знаеш ли защо е така?

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:48 ----------


Друга,коя друга?

Коя друга, другата.

ivan dimitrov
31-08-2012, 01:01
---

Susscrofa
31-08-2012, 01:46
А всички тия, които са ЗА, ькакво

@ той си знае: без да си ме виждал дори не се опитвай да ме анализираш. И си мери леко приказките ;)

Защо да не те анализирам, това в твоя случай е адски лесно.
Това за меренето на приказките заплаха ли е?
Не разбрах, заплашваш ли ме:)
Не желая да те виждам, но ако държиш можем да измислим нещо.:baby:

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

Той пък малкия си е легнал.
Еее, къде сте млади години, девет часа сън не ми мърдаха, а сега едвам 5 докарвам. Сън не ме лови.:unsure:

Kuku
31-08-2012, 09:07
Свьршиха аргументите ли?Срещу свинята никой, никога, за нищо, няма никакви аргументи :!:
Той е полубог - ако спре да пише във форума ще стане истински :idea:

Susscrofa
31-08-2012, 09:34
Срещу свинята никой, никога, за нищо, няма никакви аргументи :!:
Той е полубог - ако спре да пише във форума ще стане истински :idea:

Благодаря ти за комплимента, нямаше нужда.:wc:

Kuku
31-08-2012, 09:43
Недей да скромничиш.....

Доко
31-08-2012, 09:50
Знаеш ли, че има статистика, според която предимно гейове си падат по коли с две врати.
А знаеш ли защо е така?

Суси я кажи защо се интересуваш и ти от двуврати? ;-)

Susscrofa
31-08-2012, 09:52
Суси я кажи защо се интересуваш и ти от двуврати? ;-)

Няма такова нещо, търся кола за подарък:)

Kuku
31-08-2012, 10:01
Казвам ви аз, че е полубог, вие - не, та не :D

Доко
31-08-2012, 10:03
Няма такова нещо, търся кола за подарък:)

Аха, ясно, да се извиняваш с на жената колата. :-)
Майтап няма, ама и аз се оглеждам по двуврати нещо, ще взема и аз една за подарък. :-)



Казвам ви аз, че е полубог, вие - не, та не :D

Сега с колата на жената няма да е вече полу, направо цял ще е. :-)

ShoxXx
31-08-2012, 10:07
Суско аз от статистики за гейове ни се интересувам, ти се по тая част.

А и да те засегна не мога. Ти до такава степен си си смачкал достойнството в този форум, че каквото и да се случва няма кой да те засегне повече от това, което ти сам си причиняваш.
Д
А ако онази двуврата кола, към която нямаш интерес, но пускаш отделна тема е за подарък, то май си хлътнал здраво по някой гей, дано мъжа ти не разбере.

Susscrofa
31-08-2012, 10:10
Аха, ясно, да се извиняваш с на жената колата. :-)
Майтап няма, ама и аз се оглеждам по двуврати нещо, ще взема и аз една за подарък. :-)

Някъде да споменах нещо за жена ми?????

Оглеждай се, аз просто споделих едно проучване:mrgreen:, това не прави всички мъже търсещи двувратки гейове.
Но когато прибавим към двувратката, изскубани вежди, епилирани крачета и чантичка през рамо и нещата си идват на мястото рано или късно.:wc:

---------- Post added at 07:10 ---------- Previous post was at 07:08 ----------


Суско аз от статистики за гейове ни се интересувам, ти се по тая част.

А и да те засегна не мога. Ти до такава степен си си смачкал достойнството в този форум, че каквото и да се случва няма кой да те засегне повече от това, което ти сам си правиш.

А ако онази двуврата кола, към която нямаш интерес, но пускаш отделна тема е за подарък, то май си хлътнал здраво по някой гей, дано мъжа ти не разбере.

Човек рядко се интересува от статистики, в които участва пряко.:go:
Дали наистина съм загубил достойнството си в този форум?

Galeano
31-08-2012, 10:12
Дали наистина съм загубил достойнството си в този форум?

Определено не. :respect:

Kuku
31-08-2012, 10:18
Какво да си загубил?! :hmm:

tokata_pz_flex
31-08-2012, 10:27
Е какво сега пък за двувратките бе:busted_cop:
Аз кола с 4 врати не съм имал от 4 години ...
А за Суси , защо да си е загубил достойнството ? Просто е човек с ясно изразена позиция и е готов винаги да си я защитава , а не като повечето фурнаджийски лопати :hump:
Това може само да му прави чест .
От мен евала !

Susscrofa
31-08-2012, 10:37
Определено не. :respect:

Като гледам каква техника си събрал в подписа си, се чудя как не си обявил всички защитаващи тези 30 км/час за хоспитализирани черепахи /от руски костенурки/.
:mrgreen:

marto92
31-08-2012, 10:45
Даже 30 км са много,да го направат на 20 км и задължително на фарове и клаксони :D .Това ако го направят вече хептен няма да може да се кара!

Galeano
31-08-2012, 10:46
Като гледам каква техника си събрал в подписа си, се чудя как не си обявил всички защитаващи тези 30 км/час за хоспитализирани черепахи /от руски костенурки/.
:mrgreen:



Гледал съм филма "бързи и безсмислени" :)
Подписа ми заблуждава. Карам си дизела като пенсионер. Тая с 6те цилиндъра я кара жена ми защото е автомат. Мотора го карам колкото да ме духа вятъра...

Доко
31-08-2012, 10:49
Според мен това ограничение от 30км/ч ще важи само за жилищните зони, а около училищата трябва да е 20км/ч, и през 20 метра да има "легнал полицай". Живея на оградата на училище и ми е писнало да гледам и слушам олиговренчета как пилят гуми, а на пет метра играят малки деца.
В останалата част от градската пътна инфраструктура според мен няма да има промяна. По булевардите трябва да се построят надлези или подлези според спицификата на терена, а не да ограничават скоростта, но при Бойка едва ли.

Kuku
31-08-2012, 10:53
Докич, малките дечица не играят, а пушат и пият :!: :?

tokata_pz_flex
31-08-2012, 11:00
Според мен това ограничение от 30км/ч ще важи само за жилищните зони, а около училищата трябва да е 20км/ч, и през 20 метра да има "легнал полицай". Живея на оградата на училище и ми е писнало да гледам и слушам олиговренчета как пилят гуми, а на пет метра играят малки деца.
В останалата част от градската пътна инфраструктура според мен няма да има промяна. По булевардите трябва да се построят надлези или подлези според спицификата на терена, а не да ограничават скоростта, но при Бойка едва ли.

И според мен ограниченията ще са за въпросните зони - училища , жилищни квартали , детски градини и болници . Няма логика на булевард с по 2-3 ленти в едната посока да има такова ограничение :)

Kuker
31-08-2012, 11:23
.......
Не знам как издържаш на напора, Сусанче :shocked:

Kuku
31-08-2012, 11:25
Маже сърцето обилно.... :crazy:

Tonimir
31-08-2012, 11:38
Ако има начин това ограничение да се въведе в малките улички /нека ги наричаме, жилищни зони/, аз съм с двете ръце ЗА! Просто съм на мнение, че трябва да се кара бавно като се пременава в жилищни зони. Аз лично го правя, и повече от 35-40 никога не съм вдигал в малка уличка.

Ама на някой главни улици , или да не говорим пък за широки буливарди, това ограничение е повече от смешно.

Furious 155
31-08-2012, 11:43
Ако има начин това ограничение да се въведе в малките улички /нека ги наричаме, жилищни зони/, аз съм с двете ръце ЗА! Просто съм на мнение, че трябва да се кара бавно като се пременава в жилищни зони. Аз лично го правя, и повече от 35-40 никога не съм вдигал в малка уличка.

Ама на някой главни улици , или да не говорим пък за широки буливарди, това ограничение е повече от смешно.То точно това е идеята - в жилищните и гъстонаселените зони да има такова ограничение. Всичко тръгна от град Варна и това че на много възлови места с пешеходни пътеки има вече физически ограничения за каране с висока скорост, защото има много произшествия с пешеходци. Даже вчера по новините някаква лелка(водач) като я питаха дали има разлика с тези ограничения има промяна, та каза че с 3 лв и се повишил разхода за гориво, заради тези ограничения. Ми какво са 3лв повече за всеки, предвид че нашите си деца трябва да пазим, да не стават статистика!
А това че някой журналист пак се опитва да създава сензация и да трупа рейтинг, че е за ГРАДОВЕТЕ е съвсем друга тема. Реално става дума само за жилищните райони. По булеварди и т.н. нещата не трябва да се променят. Даже е редно да има инфраструктурни промени, за да може скоростта по булевардите да е по-висока... всички знаем че в София само по Цариградско е 80 и по България е 70 км/ч официално... няма други булеварди с над 50км/ч.

morfius
31-08-2012, 11:56
Хайде на поредната кофа лайна...

Ангели и дяволи няма, а пътя към ада е постлан с добри намерения.
Ограниченията трябва да се съобразяват с обстановката, има места на които това 30 би било съвсем на място (малки улички, междублокови пространства, около детски градини и училища и т.н.), има места на които би било абсурдно (околовръстното, България, Цариградско и т.н.).
Има абсурдни пешеходни пътеки, има липсващи такива, изтрити маркировки, безумни светофари, има паркирали и в кръстовищата, има и корупция на кило.
Идеята да се опитваме да решаваме всички тия проблеми с абсурдни ограничения ми напомня едни уж отминали за добро времена.

Пинко както винаги е напипал нещо интересно в темата, аз помня как изгониха хората от градския транспорт навремето, за да лапат бакшиши и маршрутки, сега гледаме обратната страна на медала ли?

И не на последно място, журналята дали изобщо са разбрали какво и за какво пишат?

ivan dimitrov
31-08-2012, 13:01
---

Kuku
31-08-2012, 13:09
Aбсолютно сьм сигурен, че си достатьчно интелигентен да си направиш извод от това.(сьвсем сериозен сьм)Ако не го бях казал с едничката цел да го иронизирам, бих направил извода.... :hmm:

Susscrofa
31-08-2012, 13:18
Дискусията придоби нормален вид, за което се радвам.

Онзи ден гледахме с жена ми матрицата и всеки път като показваха МорфеУс и аз се подхилквах, а жена ми каза - "защо се хилиш, виж колко е готин":), как сега да и обясня защо се подхилквам?

Наистина би било смешно това ограничение да обхване улички различни от междублоковите пространства.
Но трябва да важи и за всички еднопосочни улички в идеалния център, а защо не и около него.

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:16 ----------


Докич, малките дечица не играят, а пушат и пият :!: :?

Ти откъде знаеш?
Това, че ходиш на места с пушещи и пиещи непълнолетни говори зле за теб, а не е толкова обществен проблем.

old alfist
31-08-2012, 13:30
Какво е това 30км./ч., бе другари - аз трябва да карам само на 1-ва.

lordliness
31-08-2012, 13:33
Какво е това 30км./ч., бе другари - аз трябва да карам само на 1-ва.

Моя километраж почва от 50

old alfist
31-08-2012, 13:36
Моя километраж почва от 50
На 50 превключвам на 2-ра - ще трябва да си заваря скоростния лост с електрожен.

Kuku
31-08-2012, 13:36
Ти откъде знаеш?
Това, че ходиш на места с пушещи и пиещи непълнолетни говори зле за теб, а не е толкова обществен проблем.Това, че ти (се правиш, че) не знаеш, пък говори ЗЛЕ за теб, родителю :idea:

Susscrofa
31-08-2012, 13:57
Това, че ти (се правиш, че) не знаеш, пък говори ЗЛЕ за теб, родителю :idea:

Не ме учи да родителствам.
Разбирам те, и аз бях самонадеяно лайно, преди да се появи бебето.
Има всякакви деца, както беше и по наше време, просто сега тези, за които ти говориш ти се натрапват, защото никой не ги закача и щъкат по нощни заведения.
Има и съвсем нормални деца, аз играя баскет с 16 годишни момчета, които не близват алкохол и не помирисват цигари и повярвай ми като гледам с каква физическа подготовка са им вярвам напълно.
Та децата не са се променили, просто системата натрапва единия вид, пред другия.:wc:
А ти от кои си бил бре КУКУ?

---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:56 ----------


На 50 превключвам на 2-ра - ще трябва да си заваря скоростния лост с електрожен.

Това означава, че си слаб шофьор или караш ТС.:mrgreen:

old alfist
31-08-2012, 14:01
Това означава, че си слаб шофьор или караш ТС.:mrgreen:
По-скоро и двете - несполучлива комбинация.

Kuku
31-08-2012, 14:23
Не ме учи да родителствам.
Разбирам те, и аз бях самонадеяно лайно, преди да се появи бебето.
Има всякакви деца, както беше и по наше време, просто сега тези, за които ти говориш ти се натрапват, защото никой не ги закача и щъкат по нощни заведения.
Има и съвсем нормални деца, аз играя баскет с 16 годишни момчета, които не близват алкохол и не помирисват цигари и повярвай ми като гледам с каква физическа подготовка са им вярвам напълно.
Та децата не са се променили, просто системата натрапва единия вид, пред другия.:wc:Избягването на проблема, не го решава, нали знаеш?!
Пък ти си мисли, каквото искаш.... О!, Самонадеяни :!:

Susscrofa
31-08-2012, 14:27
Избягването на проблема, не го решава, нали знаеш?!
Пък ти си мисли, каквото искаш.... О!, Самонадеяни :!:

Ти четеш ли какво пиша или си се включил на повторение.
Този проблем го има, но той не включва всики подрастващи.
А и в крайна сметка едно общество се нуждае и от общи работници.:wc:

Kuku
31-08-2012, 14:30
A ти мислиш ли?!
Оставяйки ги безнаказано да правят всички тези неща, стават все повече и повече :idea:

ShoxXx
31-08-2012, 14:34
И аз бях самонадеяно лайно.

Това поне си го призна. Ама не разбрахме сам ли прецени, че вече не си...

myato
31-08-2012, 14:37
Даже 30 км са много,да го направат на 20 км и задължително на фарове и клаксони :D ........

Ако закачат и по някой балон, каква сватба ще стане ....!!!:mrgreen:

Въвеждането на ограничение от подобен характер, повсеместно е нецелесъобразно. Това би довело до кошмарни последици, най-вече за живущите в околността. Преди да извършиш каквато и да е глупост спрямо управлението на която и да е урбанизирана територия, редно е да разбудиш "кошера".:gruebel:

old alfist
31-08-2012, 14:40
Това поне си го призна. Ама не разбрахме сам ли прецени, че вече не си...
Не знам защо пише Суско в минало свършено време.

Liminat
31-08-2012, 14:54
Аз мисля, че има още накъде да ни го набиват....
Кат отворим една фабрика за рикши ше ни хванат за дедовия. Най-напред с тия идиотски "легнали полицаи" с които ми се насиниха топките да ги прескачам, сега щели да ги махат, че да поставят знаци 30 км... А по 50 тоеги на голо на тия, които са гушнали парите за тия олигофрении?!

myato
31-08-2012, 14:59
Кат отворим една фабрика за рикши ше ни хванат за дедовия. ..........

То рикшите....хубаво, ма нашите "индийци" не поемат. По-скоро ние пак тях ще возим. :angry:
По-добре, забрави.:disgust:

Kuku
31-08-2012, 15:04
Нови данъци, нови книжки, това-онова, ала-бала.... набиване, набиване.... отзад, отзад.... :?

-Bobby-
31-08-2012, 15:22
Вътре, вътре, вътре, вътре... сух, сух, сух, сух...

Малоумната "песнявка" на тоя психопат габровски, трябва да вземат да я обявят за химн на републиката... ще пасне идеално...

Susscrofa
31-08-2012, 15:41
Това поне си го призна. Ама не разбрахме сам ли прецени, че вече не си...

Буквализмът е основание да определиш едно съзнание за простовато.

lordliness
31-08-2012, 15:59
Сега опитах да карам с 30, е не става, това е най- изнервящо нещо на което съм се подлагал

Доко
31-08-2012, 16:02
Нови данъци, нови книжки, това-онова, ала-бала.... набиване, набиване.... отзад, отзад.... :?


Вътре, вътре, вътре, вътре... сух, сух, сух, сух...

Малоумната "песнявка" на тоя психопат габровски, трябва да вземат да я обявят за химн на републиката... ще пасне идеално...

Хаха, "Бойковците" пак го измислиха, този път с годишна такса за лични документи, до 2015 всички по един път отзад..., че сме били свикнали.:hump:
http://www.mediapool.bg/електронна-карта-сменя-личната-през-2015-г-news191973.html

ShoxXx
31-08-2012, 16:10
Буквализмът е основание да определиш едно съзнание за простовато.

Много ама много дълго време ти отнемат отговорите вече...пък мен трудно можеш да ме засегнеш. Просто с 33 години мачкана душица няма как да ми доближиш ведрото настроение. Кажи ся за подарък на кой сладур си харесал оная ужасна двуврата кола, която между другото при 30км/ч харчи МНОГО.

Susscrofa
31-08-2012, 16:29
Много ама много дълго време ти отнемат отговорите вече...пък мен трудно можеш да ме засегнеш. Просто с 33 години мачкана душица няма как да ми доближиш ведрото настроение. Кажи ся за подарък на кой сладур си харесал оная ужасна двуврата кола, която между другото при 30км/ч харчи МНОГО.

Това за засягането не го ли писах аз:)
Имам си работа бре, а и пиша в още един форум, и също така отговарям на умници като теб в блога си.:)
Не си ми само ти на сърце, да знаеш.
Само изключително тъп човек си купува такава кола мислейки си за разхода, но това е единствения двигател отиващ на това купе, всичко друго е компромис за псевдодупета.:)
За да си "дупе" трябва да имаш кинти, а не да си вземеш "спортна" кола с две врати под 200 коня........

ShoxXx
31-08-2012, 16:41
Е тука накрая се изложи много. :D Ма нищо...на такива като теб им е простено. :D Не уцели човека...

-Bobby-
31-08-2012, 16:45
За да си "дупе" трябва да имаш кинти, а не да си вземеш "спортна" кола с две врати под 200 коня........

Суско, душичко златна...

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/320207_4130268688995_878797953_n.jpg

Спортна кола, с две врати - 192 коня.
:rtfm:

Susscrofa
31-08-2012, 16:47
Е тука накрая се изложи много. :D Ма нищо...на такива като теб им е простено. :D Не уцели човека...

Напротив, аз не целя теб.
Много си самовлюбен бре менче, защо си мислиш, че се занимавам с теб.:mrgreen:
Аз просто си пиша.
Чета форума, поназнайвам това онова, дори и за теб.

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:45 ----------


Суско, душичко златна...

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/320207_4130268688995_878797953_n.jpg

Спортна кола, с две врати - 192 коня.
:rtfm:

Нали сме във форума на алфа де:)
И ти ли стана буквалист?
Имах други наблюдения.:)

-Bobby-
31-08-2012, 16:47
Не, просто заяждането с теб се превърна в спорт тук, а спорта е за да забавлява.:mrgreen:

ShoxXx
31-08-2012, 16:48
Суси аз виждам, че от коли не разбираш, виждам, че и от АР още по-малко разбираш. Да не говорим пък за двуврати 156-ци. Ама поне мисли малко преди да пишеш мама...

А тва с блоговете не беше ли модерно през 2003-та? Ооо ма извинявай, ти тогава си бил самонадеяно лайно...

Susscrofa
31-08-2012, 16:53
Не, просто заяждането с теб се превърна в спорт тук, а спорта е за да забавлява.:mrgreen:

Важното е да има активност.:wc:

---------- Post added at 13:53 ---------- Previous post was at 13:49 ----------


Суси аз виждам, че от коли не разбираш, виждам, че и от АР още по-малко разбираш. Да не говорим пък за двуврати 156-ци. Ама поне мисли малко преди да пишеш мама...

А тва с блоговете не беше ли модерно през 2003-та? Ооо ма извинявай, ти тогава си бил самонадеяно лайно...

То и ти не разбираш.
Задължително ли е да разбирам от коли......хахаха.
Моята е с 4 врати, ама ще я сменям, не ми харесва.
156-ца с две врати.......аууууууу, много ги разбираш, продаваха една такава, червена май беше, с ужасно грозни седалки, казваха, че била на някаква певачка.:)
Блогът ми доста стар, но напоследък нямам време за него.
Старите неща не винаги са лоши, но на теб ти е простено, все още тестостеронът е от тип "неориентиран".

Stefan Caromov
31-08-2012, 16:54
Бе не са лоши тези ограничения, никак даже , ако се отнасят за жилищни зони, квартали и махали. Не може някой да ми мине по Васил Априлов например с 60 , да няма време за реакция,а и освен това от паркиралите коли да няма и видимост към тротоара....ами ,ако в това време някой реши да пресече...ако от Заимов до Марин Дринов вдигне 60 и на кръстовищенцето не може да спре и се набие в някой , или нещо ...
Лошото е , че по този начин не се постигат цели, както каза някой по- горе , ние сами трябва да започнем да мислим и да караме разумно, а не да ни се набива в тиквите, щото се знае, че забранения плод е най- сладък. Но пък от друга страна не мога да си представя по бул Ленин да се кара с 30.. това значи множество катастрофи от ошашкани шофьори, пълни сервизи и мнооого работа за всички алтернаторджии, да не говорим за магазините за консумативи.

Susscrofa
31-08-2012, 16:56
Защо използва "мама".
Искаш да бъдеш майка ли?
Или имаш едипов комплекс?:wc:

ShoxXx
31-08-2012, 17:02
Не, ама ти не отрече предположението, че семейната ти половинка е мъж, та реших, че ще се чувстваш по-комфортно ако те наричам така, както се чувстваш...

А 156-цата на певачката верно беше червена, ама никога не е била с 2 врати...и това ти е простено

Susscrofa
31-08-2012, 17:10
Не, ама ти не отрече предположението, че семейната ти половинка е мъж, та реших, че ще се чувстваш по-комфортно ако те наричам така, както се чувстваш...

А 156-цата на певачката верно беше червена, ама никога не е била с 2 врати...и това ти е простено

Абе обсъждаха и една двуврата, беше към 13 000, както и да е.
Ако ти кажа, че си обратен, ти ще отричаш ли?
Ако започнеш да ми се обясняваш, означава, че се съмняваш в сексуалната си ориентация.
Нали знаеш, че само гей ще се смути от гейски закачки и пляскане по задника.
Ти от кои си?

ShoxXx
31-08-2012, 17:21
Интервю ли е това? Интересуваш се от мен ли? Това не е сайт за запознанства, тук е автофорум, ще те разочаровам, но тук гейове няма да намериш...

Иначе въпросната двуврата на певачката беше 156 GTA с 4 врати, просто защото пак казвам 156 с 2 врати няма...освен едни гадни купета...GT май бяха...има едно 3.2 го дават за подарък...

-Bobby-
31-08-2012, 17:27
Абе обсъждаха и една двуврата, беше към 13 000, както и да е.


Понеже спорите за глупости - червена 156 GTA 3.2 V6 беше, и разбира се, че беше 4-врата. 156 с две врати може да има само някъде по чертожните дъски на Валтер де'Силва...
Дори, ако не се лъжа, GTA-ката беше купувана за фолк певачката чисто нова от Милано Моторс.

Доко
31-08-2012, 17:30
Хаа, така като ви чета и се замислих, ми то тук, а и във всички автофоруми си е направо рай за гейовете.
Май ще трябва да правя нов "прочит" на профилите. :gruebel:



Понеже спорите за глупости - червена 156 GTA 3.2 V6 беше, и разбира се, че беше 4-врата. 156 с две врати може да има само някъде по чертожните дъски на Валтер де'Силва...
Дори, ако не се лъжа, GTA-ката беше купувана за фолк певачката чисто нова от Милано Моторс.

Суско вероятно визира сивото ГТ (156)със повредената 3-та скорост за 12900. ;-)

ShoxXx
31-08-2012, 17:32
Мани го Валтер, Суси знае, че има двуврата 156-ца :D

Не го визира него - то вече е продадено. Визира едно черно с липсващи капаци на двигателъ...

Susscrofa
31-08-2012, 17:38
Е, айде сега ГТ и 156 не бъркам, ама и да ги объркам ми е все тая. Коли:)
Момчета много ви тегли гей тематиката, знаете ли какви сте?

old alfist
31-08-2012, 17:46
Е, айде сега ГТ и 156 не бъркам, ама и да ги объркам ми е все тая. Коли:)
Момчета много ви тегли гей тематиката, знаете ли какви сте?
Момчетата са просто хетерогенни.

Stefan Caromov
31-08-2012, 17:47
В интерес на истината съм гледал клип в тубата, в който се беше появила една 156......... кабрио. Правена естествено. Ако намеря клипа, ще дам линк....или пък тук я гледах в раздела селски тунинг...не помня вече

Доко
31-08-2012, 17:50
Отивам да си оскубя веждата, щото иначе няма да ми подхожда дизайнерския параход. :-)

Galeano
31-08-2012, 17:51
В интерес на истината съм гледал клип в тубата, в който се беше появила една 156......... кабрио. Правена естествено. Ако намеря клипа, ще дам линк....или пък тук я гледах в раздела селски тунинг...не помня вече

http://www.youtube.com/watch?v=HGuD86_LkHY
:D

ShoxXx
31-08-2012, 17:59
За GT кабрио съм сигурен, че има 2 произведени бройки. Да не сте се объркали?

Stefan Caromov
31-08-2012, 18:20
http://www.youtube.com/watch?v=HGuD86_LkHY
:D

Хаха, тая е много готинка. Ама, ако си спомням правилно имаше истинска, някаква рязана направена... Да не беше пък ГТ...една червена с бял салон и табло .

morfius
31-08-2012, 18:24
И кво, темата да я прекръсти някой на - ДЗП :hvala:

ShoxXx
31-08-2012, 18:37
Точно GT си гледал.

http://coolcarswallpaper.com/wp-content/uploads/2012/08/Alfa-Romeo-GT-Cabrio-Prototype-2003-1.jpg

Stefan Caromov
31-08-2012, 18:54
Мдааам, май май това съм гледал . Баси му и красотата пу пу , да не му е уруки.

Susscrofa
31-08-2012, 22:12
Осрахте добрата тема.:)
Не бъркам ГТ със 156, но мислех, че тва ГТА е с две врати, но явно съм зле с колите.
Жена ми ще ме намрази, сега и тя ще ме смачка, аз съм пълно нищожество, аз съм нищо:wc:, кой е, някой чука.

ShoxXx
31-08-2012, 23:24
Некво просветление ли усещам?
Да не си бил на църква?

Susscrofa
31-08-2012, 23:59
Некво просветление ли усещам?
Да не си бил на църква?

Не, играх баскет.
Имаше един 135 килограмов и го носих на гръб три игри, егати дебелака, а и висок.
Сега гълтам бира и чета за Бербатов.

ShoxXx
01-09-2012, 00:06
Под нивото ми е да чета за тоя. Пред цела Европа се изложи зверски.

Доко
01-09-2012, 00:16
Под нивото ми е да чета за тоя. Пред цела Европа се изложи зверски.

Що бре, кво е направил? :hmm:

ShoxXx
01-09-2012, 00:19
Щото преди 3 дни въпросния пише под неква снимка: Всичко е ок. Не вярвайте на медиите в следващите дни.

На другия ден: Бербатов е във Фиорентина. Кацнал е, настанен в хотел, само минава тестове и подписва.

След 2 часа: Бербатов подписа в Ювентус.

След 3 часа: Фъргюсън казал, че не знае къде е Бербатов и може и в Тотнъм да отиде.

После агента му бил казал, че с Ювентус е подписано.

Вечерта: Бербатов е футболист на Фулъм.

Susscrofa
01-09-2012, 00:23
Щото преди 3 дни въпросния пише под неква снимка: Всичко е ок. Не вярвайте на медиите в следващите дни.

На другия ден: Бербатов е във Фиорентина. Кацнал е, настанен в хотел, само минава тестове и подписва.

След 2 часа: Бербатов подписа в Ювентус.

След 3 часа: Фъргюсън казал, че не знае къде е Бербатов и може и в Тотнъм да отиде.

После агента му бил казал, че с Ювентус е подписано.

Вечерта: Бербатов е футболист на Фулъм.

От АР малко разбираш, ама за футбол по-добре замълчи, че като чета кви ги ръсиш.:mrgreen:

ShoxXx
01-09-2012, 00:27
Аз да съм написал, че разбирам.
Това излиза в нета, това казвам. Ти ако имаш вътрешна информация кажи...

Доко
01-09-2012, 00:28
Ясно, помислих да не е изфИткал като Стичков навремето с "майките" и "лелите". :tooth:

Susscrofa
01-09-2012, 00:35
Аз да съм написал, че разбирам.
Това излиза в нета, това казвам. Ти ако имаш вътрешна информация кажи...

Нямам никаква различна информация, но пазарът на футболисти винаги е такъв. До последно мениджърите "връткат" с цел най-добра финансова оферта /като заплата/.
Не мисля, че се е изложил. Бербатов е страхотен футболист. Желая му успех.

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:32 ----------


Ясно, помислих да не е изфИткал като Стичков навремето с "майките" и "лелите". :tooth:

Стоичков е недостижим.
Уникален талант, всичките му простотии са простени.
Дори кирилицата и киселото мляко не са популяризирали страната ни толкова, колкото той.:mrgreen:

Kuku
01-09-2012, 00:46
Ама ти сериозно ли?!
Стоичков???

Доко
01-09-2012, 00:48
Стоичков е недостижим.
Уникален талант, всичките му простотии са простени.
Дори кирилицата и киселото мляко не са популяризирали страната ни толкова, колкото той.:mrgreen:

Това е само в твоята глава, извън стария континент нямаме популярността в която вярваш. ;-)
С атентата в Бургас влезохме в световния новинарски обмен, а Стоичков хич не ми го хвали, мерси за такава смехоранска слава. http://novinar.bg/news/dashteriata-na-stoichkov-psuva-na-7-ezika_MzgyOTs5Mw==.html

Kuku
01-09-2012, 00:53
Това ми напомня за една скорошна тема, в която Суси се радваше, че циганка представя България на международна сцена :hmm:
Нещо за гласове бръщолевеше тогава.... сега за таланти :?

ShoxXx
01-09-2012, 00:55
Няма да се изненадам ако Суси е фен и на Киряков... :hump:

Susscrofa
01-09-2012, 01:05
Това е само в твоята глава, извън стария континент нямаме популярността в която вярваш. ;-)
С атентата в Бургас влезохме в световния новинарски обмен, а Стоичков хич не ми го хвали, мерси за такава смехоранска слава. http://novinar.bg/news/dashteriata-na-stoichkov-psuva-na-7-ezika_MzgyOTs5Mw==.html

Излагаш се.....ахахахаха
В цяла южна Америка си го знаят.
Стоичков е уникален.
Вие от футбол разбирате ли нещо?
Доко сигурно се кефи на Роналдо:)
Куку на Гатузо
Всичко постигнато от него говори достатъчно, аз кво да пиша.

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:02 ----------


Няма да се изненадам ако Суси е фен и на Киряков... :hump:

Киряков беше добър защитник.

ShoxXx
01-09-2012, 01:07
Indeed...

http://news.data.bg/storage/news/2009-07-01/56498_300x0.jpg

Доко
01-09-2012, 01:14
Суко, Сускоо мале, аз последно гледах футбол преди 20 години, и то един път. Това е най-глупавия спорт който може да съществува и си личи най-вече по членовете на фен-клубовете, ти да не си някой от тях?

Kuku
01-09-2012, 01:23
Аз на Гатузо? Боооожеееее....
Кефя се на Спийс! На Чой също - това е талант, а не Стоичков :hmm:

Доко
01-09-2012, 01:26
А бе Суско дай някакъв линк към блога, ако не е неква тайна. ;-)

Susscrofa
01-09-2012, 10:04
Indeed...

http://news.data.bg/storage/news/2009-07-01/56498_300x0.jpg

Мъжка закачка между спортисти.

Веднъж го написах сега пак ще ти го обясня.
Ако ти си осъзнат хетеросексуален индивид, няма как да се притесняваш от мъжка целувка, пощипване по задника или друг тип хомо закачка.
В случай, че не си осъзнат все още, подобен тип закачаки и хумор те притесняват, считаш ги за гнусни и ги смяташ за нещо нередно.
При спортистите това е честа ебавка и бъзик, навремето имаше една ебавка с.."паааак си ял мед и масло". :)
Твоите батковци може и да я знаят.
Само истинските мъже си позволяват подобни закачки, защото няма от какво да се притесняват, те са осъзнали какви са и какво им се "такова".

---------- Post added at 07:03 ---------- Previous post was at 07:02 ----------


Суко, Сускоо мале, аз последно гледах футбол преди 20 години, и то един път. Това е най-глупавия спорт който може да съществува и си личи най-вече по членовете на фен-клубовете, ти да не си някой от тях?

Имаш право на мнение.
За мен футболът е изключителна та дори и велика игра.
Не съм запалянко.

---------- Post added at 07:04 ---------- Previous post was at 07:03 ----------


Аз на Гатузо? Боооожеееее....
Кефя се на Спийс! На Чой също - това е талант, а не Стоичков :hmm:

Явно никога не си гледал Стоичков.

Това за Гатузо беше шега.

---------- Post added at 07:04 ---------- Previous post was at 07:04 ----------


А бе Суско дай някакъв линк към блога, ако не е неква тайна. ;-)

Това не е интересна тема.

old alfist
01-09-2012, 10:11
То и аз се поотплесвам понякога от темите, ама вие направо се поуляхте.

rossenvn
01-09-2012, 10:18
Това е само в твоята глава, извън стария континент нямаме популярността в която вярваш. ;-)
С атентата в Бургас влезохме в световния новинарски обмен, а Стоичков хич не ми го хвали, мерси за такава смехоранска слава. http://novinar.bg/news/dashteriata-na-stoichkov-psuva-na-7-ezika_MzgyOTs5Mw==.html

Гледам, че темата е станала футболна:hehehm:. 2008 г. един мексиканец ме закара до летището в Атланта. Докато пътувахме стана дума за футбол и той заговори за Стоичков - аз дума не бях обелвал. Каза, че 94 г. е стискал палци за него, макар че си спомняте какво стана. Та така, дали е популярен всеки може да се сети.

Доко
01-09-2012, 10:30
Гледам, че темата е станала футболна:hehehm:. 2008 г. един мексиканец ме закара до летището в Атланта. Докато пътувахме стана дума за футбол и той заговори за Стоичков - аз дума не бях обелвал. Каза, че 94 г. е стискал палци за него, макар че си спомняте какво стана. Та така, дали е популярен всеки може да се сети.

Докато живях в Лас Вегас един мексиканец слушаше албума на "Тату", ако се сещаш кои са? ;-)
Суско го каза много точно - известен е само на латино-американците, тази слава не ме прави чак толкова горд - "на село цар" .;-)

old alfist
01-09-2012, 10:40
Мислих си да не се включвам в това отклонение от темата, но не можах да издържа - дайте да не си омаловажаваме и плюем малкото което имаме по отношение популяризиране и известност на България в света.
Има си лоши черти в характера на Стоичков, но таланта му като футболист от световна класа беше неоспорим.

rossenvn
01-09-2012, 10:58
Докато живях в Лас Вегас един мексиканец слушаше албума на "Тату", ако се сещаш кои са? ;-)
Суско го каза много точно - известен е само на латино-американците, тази слава не ме прави чак толкова горд - "на село цар" .;-)

И какво? Мексиканците не стават като хора, защото слушат "ТАТУ":respect:.


Мислих си да не се включвам в това отклонение от темата, но не можах да издържа - дайте да не си омаловажаваме и плюем малкото което имаме по отношение популяризиране и известност на България в света.
Има си лоши черти в характера на Стоичков, но таланта му като футболист от световна класа беше неоспорим.

Да я направим /темата/ ГундиvsСтоичков, че гледам култова тема БензинvsДизел не върви?

Винаги ще има недоволни. Дотук имаше два три коментара, в които хората разсъждават и се опитват да погледнат малко поо-далеч от това, с което елементраните журналисти ни облъчват, за да направят евтина сензация. Да се плюе е винаги по-лесно. Какво прави обикновено българин като е на високо /от тераса на 5-тия етаж, например/ - ами плюе, не от физиологична нужда, а от желание за себеизява, така ще го видят много хора и ще го мислят за куул. Или поне той ще се мисли за такъв - той може да ги плюе, а те не могат - все пак това си е 5-тия етаж, кой може да хвърли до там:crazy:.

fred
01-09-2012, 12:17
Футбулът е безкрайна тема, като политиката и у нас всички я разбираме.
Сега, левскар съм.Левскар бях, защото и дядо ми е такъв.Не знаех още значението на думата "отбор" но като чуех футбол, името на тима "Левски" изплуваше в съзнанието ми. Гунди е ясен :).При него и морала и таланта вървяха ръка за ръка.Чрез ранната си смърт придоби и статута на нещо свято, което не трябва да се тъпче, а и е така.Гледъл съм една листа на световните играчи, като желание за трансфер, той беше на трето място, като се има предвид, че никога не е играл футбул извън български тим-такива бяха времената тогава.
Но относно Стоичков-тъп, нахален, прост, но гениален играч.Играч от друго време, жив и здрав е в наши дни.(Като треньор засега е нула.)
Хъсът и играта на Стоичков, говоря за неговите индивидуални качества е запазена марка, чрез която е познат в целия свят.Независимо дали харесваме футбулът или не (не съм голям футбулен фен), това е най популярнит спорт в света в наши дни.И не трябва, особено пред чужденците да се самокомплексираме, като изтъкваме лошите качества на Стоичков.
Да не мислите, че няма едно кило още по големи идиоти от него?Че най големият в момента е Марадона-рядко лайно, но и голям играч.И в крайна сметка популярността му е полезна и за страната му по някакъв начин.
Колкото и да ми е симпатичен Бербатов, малко по-културен, доста по добре възпитан, той си е просто една мижитурка, безхарактерна и без стръвта на Стоичков.Никога няма да има статута на Стоичков, както и успехите му.
Такива хора трябва да се ценят, което не значи, да престъпват законите, говоря по принцип....та така....:comphits:

Galeano
01-09-2012, 12:31
Гледам, че темата е станала футболна:hehehm:. 2008 г. един мексиканец ме закара до летището в Атланта. Докато пътувахме стана дума за футбол и той заговори за Стоичков - аз дума не бях обелвал. Каза, че 94 г. е стискал палци за него, макар че си спомняте какво стана. Та така, дали е популярен всеки може да се сети.

Влизаме с един приятел на има Христо в един склад в Лос Анжелис. Там на входа стои мексиканец и записва имената. Понеже българските имена са им много трудни за възпроизвеждане американците ние започваме да ги спелваме буква по буква. Когато човекът с който бях започна да си спелва името мексиканеца отсече:
оо Hristo I know that..
Ta направи ми кеф това , а моят прител каза ,че много често му се случва точно заради Стоичков. :)

Доко
01-09-2012, 12:41
До тук разбрах, че трима сме били в Америка,а Стоичков са го чували двама мексиканеца. Спор няма, че е талантлив футболист, но те и нашите роми във Франция ни правят със същия успех толкова популярни, мерси не съм много горд. :-)

rossenvn
01-09-2012, 14:39
До тук разбрах, че трима сме били в Америка,а Стоичков са го чували двама мексиканеца. Спор няма, че е талантлив футболист, но те и нашите роми във Франция ни правят със същия успех толкова популярни, мерси не съм много горд. :-)

Бъркаш знака;-). В единия случай е "+", а в другия е дълъг "-". Не, че защитавам Стоичков, но навън го знаят предимно заради играта му на терена, а не с недостатъците му като човек, каквито всеки от нас притежава. За теб разбрахме, че мразиш Стоичков, мексиканци, роми, ТАТУ, и си бил в Америка. Не мисля, че има нещо, заради което да съм по-горд с теб /предполагам, че имаш страхотен характер и човешки качества - не се подигравам/, отколкото с него.:-)

Доко
01-09-2012, 14:52
Бъркаш знака;-). В единия случай е "+", а в другия е дълъг "-". Не, че защитавам Стоичков, но навън го знаят предимно заради играта му на терена, а не с недостатъците му като човек, каквито всеки от нас притежава. За теб разбрахме, че мразиш Стоичков, мексиканци, роми, ТАТУ, и си бил в Америка. Не мисля, че има нещо, заради което да съм по-горд с теб /предполагам, че имаш страхотен характер и човешки качества - не се подигравам/, отколкото с него.:-)

Много крайна преценка, не ставаш за Profiler, не мразя никой, просто не се гордея, ако правиш разлика. ;-)

rossenvn
01-09-2012, 15:02
Много крайна преценка, не ставаш за Profiler, не мразя никой, просто не се гордея, ако правиш разлика. ;-)

Просто във вид на шега опитах да кажа, че човекът е направил нещо положително, което носи популярност на България, докато ние не чак толкова и затова заслужава уважение:).

Доко
01-09-2012, 15:19
Просто във вид на шега опитах да кажа, че човекът е направил нещо положително, което носи популярност на България, докато ние не чак толкова и затова заслужава уважение:).

Тъй като не съм фен на футбола имам друг прочит на личността Стоичков, няма да го категоризирам, че съм малко "пиперлив". Спортисти като Стефка Костадинова, Йордан Йовчев са достойни да рекламират България и будят гордост, Стоичков не се вписва между тях, въпреки таланта. ;-)

Susscrofa
01-09-2012, 16:31
Тъй като не съм фен на футбола имам друг прочит на личността Стоичков, няма да го категоризирам, че съм малко "пиперлив". Спортисти като Стефка Костадинова, Йордан Йовчев са достойни да рекламират България и будят гордост, Стоичков не се вписва между тях, въпреки таланта. ;-)

Тук някой явно не знае, какво означава носител на златна топка на франс футбол и носител на златна обувка от световно.
Чест и почитания за Костадинова и Йовчев, но в Европа и в Южна Америка, футболът си е най-популярния спорт.
Христо е емблема за България.
Безпардонен непукист, спортно злобен и с огромно самочувствие на терена. Той за това постигна всички тези успехи.

---------- Post added at 13:31 ---------- Previous post was at 13:26 ----------


Футбулът е безкрайна тема, като политиката и у нас всички я разбираме.
Сега, левскар съм.Левскар бях, защото и дядо ми е такъв.Не знаех още значението на думата "отбор" но като чуех футбол, името на тима "Левски" изплуваше в съзнанието ми. Гунди е ясен :).При него и морала и таланта вървяха ръка за ръка.Чрез ранната си смърт придоби и статута на нещо свято, което не трябва да се тъпче, а и е така.Гледъл съм една листа на световните играчи, като желание за трансфер, той беше на трето място, като се има предвид, че никога не е играл футбул извън български тим-такива бяха времената тогава.
Но относно Стоичков-тъп, нахален, прост, но гениален така....:comphits:

Абе вие сте ми много интересни...........
Станал българин голмайстор в страната на Футбола и бил мижитурка. Такива съждения ме изумяват.
Бербатов просто е друг тип характер, но Берба ще си остане най-мислещия, най-техничния и най-универсалния български футболист.
Той просто е от друго поколение, а едно е да играеш в Англия, съвсем друго в Испания.......
Ицо в Англия не го виждам много, много:)

rossenvn
01-09-2012, 16:41
Абе вие сте ми много интересни...........
Станал българин голмайстор в страната на Футбола и бил мижитурка. Такива съждения ме изумяват.
Бербатов просто е друг тип характер, но Берба ще си остане най-мислещия, най-техничния и най-универсалния български футболист.
Той просто е от друго поколение, а едно е да играеш в Англия, съвсем друго в Испания.......
Ицо в Англия не го виждам много, много:)

На Fred явно много му пречи, че тия двамата не са от Левски:roll2: и затова се газира така. Гунди бил светец - да го нарисуват на икона тогава.

Доко
01-09-2012, 16:47
СуСко можеш да ме визираш директно, не в трето лице.
Да ти повторя ако не си ме разбрал, не съм фен на футбола, не ме интересува какво е да си носител на златна обувка, освен, че Стоичков вероятно е бягал и псувал повече от другите. :-) :-) :-)

fred
01-09-2012, 17:13
Абе вие сте ми много интересни...........
Станал българин голмайстор в страната на Футбола и бил мижитурка. Такива съждения ме изумяват.
Бербатов просто е друг тип характер, но Берба ще си остане най-мислещия, най-техничния и най-универсалния български футболист.
Той просто е от друго поколение, а едно е да играеш в Англия, съвсем друго в Испания.......
Ицо в Англия не го виждам много, много:)
Аз не говоря, че не е голмайстор, а че си е мижитурка-няма връзка между двете.Не съм чул голмайстор на Англия да си прекара сезон и кусур (и когато стана голмайстор) на резервната скамейка.Сигурно няма и да има друг такъв случай.А и с това, че не играе в националния, допълнително обрисува поведението му.


---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

[/COLOR]
На Fred явно много му пречи, че тия двамата не са от Левски:roll2: и затова се газира така. Гунди бил светец - да го нарисуват на икона тогава.

Нещо не си ме разбрал явно..Ама нейсе.Стоичков никога няма да има статута на Гунди. Ще е вечният втори

rossenvn
01-09-2012, 17:30
Аз не говоря, че не е голмайстор, а че си е мижитурка-няма връзка между двете.Не съм чул голмайстор на Англия да си прекара сезон и кусур (и когато стана голмайстор) на резервната скамейка.Сигурно няма и да има друг такъв случай.А и с това, че не играе в националния, допълнително обрисува поведението му.


---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

[/COLOR]

Нещо не си ме разбрал явно..Ама нейсе.Стоичков никога няма да има статута на Гунди. Ще е вечният втори

С първото съм съгласен, макар и да съм фен на Бербатов, но явно парите са най-важното или убитата надежда, че нещо ще се промени.
За другия спор - Стоичков е след Гунди само ако се разглежда хронологично - родил се е след него:). В спорта рядко субективните преценки са показател за /не/успеха на даден спортист. Може би в художествената гимнастика. Като постигнати успехи /част от тях бяха изброени/ Стоичков е на светлинни години от всеки друг български футболист. Може да не се харесва, може да е смешно, но е истина.

п.п. Берое също има страшно много фенове, но това не ги прави най-добрия клуб. Така че сори:).

Jivko7777
01-09-2012, 17:58
Вече въведено, нооо

http://btvnews.bg/bulgaria/samo-30-km-ch-v-gradovete-no-preporchitelno.html

Susscrofa
01-09-2012, 21:12
СуСко можеш да ме визираш директно, не в трето лице.
Да ти повторя ако не си ме разбрал, не съм фен на футбола, не ме интересува какво е да си носител на златна обувка, освен, че Стоичков вероятно е бягал и псувал повече от другите. :-) :-) :-)

Аз когато играя псувам като каруцар, плюя и т.н.
В спорта е така.
Кръв, храчки и пот.
Лигавиш се малко повечко ми се струва.:)

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:10 ----------


На Fred явно много му пречи, че тия двамата не са от Левски:roll2: и затова се газира така. Гунди бил светец - да го нарисуват на икона тогава.

Аз съм Левскар, уважавам много Гунди, но той е живял в друго време.
Най-успелия български футболист за мен е Стоичков.

morfius
01-09-2012, 21:13
Аман от журналя...
Новината реално е, че ще се ползват технически средства за ограничаване на скоростта в опасни участъци.
Наредба не може да отмени закон, а в ЗДП е указана скоростта в населено място, когато изрично не е въведена друга с пътен знак.
Легнали полицаи, повдигнати пътеки и т.н. нямат силата на пътни знаци.
Изобщо аман...

Susscrofa
01-09-2012, 21:16
Аз не говоря, че не е голмайстор, а че си е мижитурка-няма връзка между двете.Не съм чул голмайстор на Англия да си прекара сезон и кусур (и когато стана голмайстор) на резервната скамейка.Сигурно няма и да има друг такъв случай.А и с това, че не играе в националния, допълнително обрисува поведението му.


---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

[/COLOR]

Нещо не си ме разбрал явно..Ама нейсе.Стоичков никога няма да има статута на Гунди. Ще е вечният втори

Да сравняваш Стоичков с Гунди е нещо като да сравняваш Левски и Ботев..............Това е тъпотия до шия, това са несравними величини, не се излагай.

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:14 ----------


Аман от журналя...
Новината реално е, че ще се ползват технически средства за ограничаване на скоростта в опасни участъци.
Наредба не може да отмени закон, а в ЗДП е указана скоростта в населено място, когато изрично не е въведена друга с пътен знак.
Легнали полицаи, повдигнати пътеки и т.н. нямат силата на пътни знаци.
Изобщо аман...

Прав си!
Стремежът ще бъде, чрез легналите полицаи да се достигне тази скорост.
Интересното е:може ли наредба да е в противоречие със закон?

morfius
01-09-2012, 21:20
Не би трябвало да може, но у нас няма да се учудя ако има такива случаи.
Легналия полицай или пътеката оформена като такъв не противоречат на ЗДП сами по себе си, а и до колкото знам трябва да се укажат със знак.

ivan dimitrov
01-09-2012, 21:24
---

morfius
01-09-2012, 21:28
Няма противоречие. Пред "препятствията" има знаци. Или неравност на пьтя(най безсмисленият знак в БГ), или ограничение 30. При нас са факт от над месец.

А читаво ли са изградени препятствията?
Първото което видях в Младост 4 с/у Лидл, беше отлично... минах с около 35 ... едва се усети, второто е до училище или детска градина близо до Кауфланд (пак Младост) при същата скорост едва не одрах кората под мотора.
Та май стандарта е пожелателен...

ivan dimitrov
01-09-2012, 21:38
---

morfius
01-09-2012, 22:02
Тези които аз описвах са всъщност повдигнати пешеходни пътеки, конусчета съм виждал само в Свищов до сега, а дъгите нямам идея какви са като реализация.

lordliness
01-09-2012, 22:07
Случвало ми се е на неуказани "полицаи" да минавам с 50-60 и буквално да излитам, тук на едно място има 4 броя през 50 метра с вид на големия бариерен риф, единствения начин да ги премина е диагонално, естествено не са указани.

ivan dimitrov
01-09-2012, 22:42
---

fred
01-09-2012, 22:56
С първото съм съгласен, макар и да съм фен на Бербатов, но явно парите са най-важното или убитата надежда, че нещо ще се промени.
За другия спор - Стоичков е след Гунди само ако се разглежда хронологично - родил се е след него:). В спорта рядко субективните преценки са показател за /не/успеха на даден спортист. Може би в художествената гимнастика. Като постигнати успехи /част от тях бяха изброени/ Стоичков е на светлинни години от всеки друг български футболист. Може да не се харесва, може да е смешно, но е истина.

п.п. Берое също има страшно много фенове, но това не ги прави най-добрия клуб. Така че сори:).
Е за първото постигнахме съгласие, а за второто не :)
А Берое, все ще си е Берое.

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:54 ----------


Да сравняваш Стоичков с Гунди е нещо като да сравняваш Левски и Ботев..............Това е тъпотия до шия, това са несравними величини, не се излагай.

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:14 ----------



Прав си!
Стремежът ще бъде, чрез легналите полицаи да се достигне тази скорост.
Интересното е:може ли наредба да е в противоречие със закон?
Ами не трябва да се сравняват, ама не знам дали помниш, че бай Стоичков каза сам:
Аз съм по-велик от Гунди.
Лично го видях в интервюто, преди доста години-беше пропуснал дузпа за националния мисля.
Та думите важат с пълна сила за него.
Та понеже и някой го спомена тука-само бензин! :)


А по темата-30 км в час, това ще е "препоръчително", което не значи задължително.

SPEEDY-SD
01-09-2012, 23:45
Хора осъзнайте се докога правителството ще се *бава с нас..на мен ми е писнало..горивата 4 лева ще ударят скоро..дребните дупки по пътищата остават непоправени независимо от това че си плащаме данъците и сега тази глупост 30км/ч ,защо направо не забранят да караме колите си..или си мислят че народа не може да бъде единен и да възстане...

Бобби
01-09-2012, 23:55
А бе незнам, какво си чешате езиците....ходете да покарате и паркирате в центъра на Лондон и тогава пискайте.....
Пишете ми за некви си 30км......винетни стикери за центъра....А защо не бяхте на пете кюшета когато се протестираше....само си плямпате и като овце....си вървите със стадото.....
п.п.
Като прочетох темата абсолютни глупости....Доко от Бургас бил по известен от Стойчков в Далас...:)))
И пак прасето има най точни попадения...евала;-)
:comphits:

Liminat
02-09-2012, 11:59
Тъй като не съм фен на футбола имам друг прочит на личността Стоичков, няма да го категоризирам, че съм малко "пиперлив". Спортисти като Стефка Костадинова, Йордан Йовчев са достойни да рекламират България и будят гордост, Стоичков не се вписва между тях, въпреки таланта. ;-)
Цар футбол. Никой друг българин не е давал толкова много радост на българите като Ицо и Лечков.
А иначе, всеки е прав да ги мисли, за каквито той си реши, друг е въпроса каква е истината.

lordliness
02-09-2012, 12:30
Има една френска дума- кураж- Стоичков го притежаваше като играч и го даваше на съотборниците си, никой след него не притежава това качество. Съгласни ли сте?

Liminat
02-09-2012, 12:45
...Ами не трябва да се сравняват, ама не знам дали помниш, че бай Стоичков каза сам:
Аз съм по-велик от Гунди.
И е напълно прав. За да няма празни приказки, когато става дума за степенуване успехите на спортистите си има ранглиста. И там са им описани постиженията. Та за това няма нужда да се чака да го казва Стоичков или друг, просто се гледат постиженията.
В спорта не най-добрите/човечните/красивите/възпитаните стигат най-напред, там е друго.

Има една френска дума- кураж- Стоичков го притежаваше като играч и го даваше на съотборниците си, никой след него не притежава това качество. Съгласни ли сте?
Абсолютно, свиреп български лъв, който даваше лъвско сърце и на останалите 10, това беше Стоичков.
Ей, как се караше на Ромарио :)

Kuku
02-09-2012, 13:11
Аз не съм сигурен, че само постиженията са важни....

Why Schumacher Will Never Be A Senna! (http://www.youtube.com/watch?v=1mSUIZ6JJIo)

rossenvn
02-09-2012, 13:18
Аз не съм сигурен, че само постиженията са важни....

Why Schumacher Will Never Be A Senna! (http://www.youtube.com/watch?v=1mSUIZ6JJIo)

На Шумахер въобще не му трябва да бъде Сена! Той е Шумахер! И никой няма да бъде като него - ако ме разбираш какво искам да кажа.

Mind_Control
02-09-2012, 13:42
Точно там е проблемът. Спортът се изроди в печатница за пари, където няма скуполи. Това не е истинският спорт. Инстинският спорт учи хората да си помагат.

rossenvn
02-09-2012, 15:24
Точно там е проблемът. Спортът се изроди в печатница за пари, където няма скуполи. Това не е истинският спорт. Инстинският спорт учи хората да си помагат.

Пробелмът на спорта е думичката професионален пред него, така си е.

Stefan Caromov
02-09-2012, 16:08
Пробелмът на спорта е думичката професионален пред него, така си е.


Точно заради това не гледам нищо друго, освен снукър.Там да си джентълмен , още значи нещо .
Няма никога да забравя първата визита на Динг Джун в "професионалната" лига, когато се изправи срещу Рони. Как се разплака, защото разгрома беше унизителен и, как Рони спря мача, за да успокои опонента си, да му вдъхне кураж и да му обясни, че не победата е важна, а самото представяне

fred
02-09-2012, 17:01
Цар футбол. Никой друг българин не е давал толкова много радост на българите като Ицо и Лечков.
А иначе, всеки е прав да ги мисли, за каквито той си реши, друг е въпроса каква е истината.

[/COLOR]
И е напълно прав. За да няма празни приказки, когато става дума за степенуване успехите на спортистите си има ранглиста. И там са им описани постиженията. Та за това няма нужда да се чака да го казва Стоичков или друг, просто се гледат постиженията.
В спорта не най-добрите/човечните/красивите/възпитаните стигат най-напред, там е друго.

Абсолютно, свиреп български лъв, който даваше лъвско сърце и на останалите 10, това беше Стоичков.
Ей, как се караше на Ромарио :)

Писахме по това, повечето от нас не помнят или не знаят нищо друго-от което следва, че не това е и истината.
И видно от това, кото си написал, следва утре да възхаляваме някой друго, защото само него помним и сме видели...
А по тая локига ще станем, като маймуните, защото хората имат памет и прочее там.
Не ми се говори повече по тая тема.

Liminat
02-09-2012, 18:45
...И видно от това, кото си написал, следва утре да възхаляваме някой друго, защото само него помним и сме видели...

Умен човек лесно ще да разбере какво съм написал.
Ще го повторя, в спорта състезателите се подреждат по постигнати успехи, а не по приказки на пазара. Един видял на Томбул джамия минарето и решил, че няма по-голямо нещо, друг видял на магарето оная работа и решил, че...
Затова има ранглисти, за да се види и след 100 години, че Стефка Костадинова е световна и олимпийска шампионка, с постижение от 2.09 м рекорд, който за 25 години засега не е подобрен, без значения коя е скачала през всичките тия години.
А хуления от постигнали много Ицо е четвърти на световно, голмайстор със златна обувка, ако не се лъжа и европейски шампион с отбора на Барселона.

fred
02-09-2012, 19:00
Умен човек лесно ще да разбере какво съм написал.
Ще го повторя, в спорта състезателите се подреждат по постигнати успехи, а не по приказки на пазара. Един видял на Томбул джамия минарето и решил, че няма по-голямо нещо, друг видял на магарето оная работа и решил, че...
Затова има ранглисти, за да се види и след 100 години, че Стефка Костадинова е световна и олимпийска шампионка, с постижение от 2.09 м рекорд, който за 25 години засега не е подобрен, без значения коя е скачала през всичките тия години.
А хуления от постигнали много Ицо е четвърти на световно, голмайстор със златна обувка, ако не се лъжа и европейски шампион с отбора на Барселона.
Та според ранглистите (класциите да уточним), най добрия футболист на България обаче е Гунди, независимо че няма златна обувка и т.н.
Та като се вземе предвид, факът че няма такива отличия, но е класиран като най добър, умния човек също лесно може да разбере за какво става дума, освен, ако не си е турил наочниците :)
Анкетата е съставена и описана добре по долу, както и броят на участващите в нея.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%8A%D1%80_%D1%84%D1%83%D1%82% D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82_%D0%BD%D0%B0_% D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D 0%B7%D0%B0_20_%D0%B2%D0%B5%D0%BA

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8_%D0%90%D1%81% D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B2

Susscrofa
02-09-2012, 20:31
Най-важното нещо в спорта е победата, всичко друго са празни приказки.
Джентълмени, кавалери, спортсмени и тем подобни лайна.

Победа при спазване на правилата!!!!!!!!!!!! Това е спортът.

За това Шумахер, Марадона, Стоичков, Надутото лайно Роналдо, другото надуто лайно "ямайския бегач", Кубрат -побойника и мнооого други ама ме мързи да се сещам са големи спортисти, заради победите и постиженията, останалите са просто талантливи джентълмени.:)

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:22 ----------


Та според ранглистите (класциите да уточним), най добрия футболист на България обаче е Гунди, независимо че няма златна обувка и т.н.
Та като се вземе предвид, факът че няма такива отличия, но е класиран като най добър, умния човек също лесно може да разбере за какво става дума, освен, ако не си е турил наочниците :)
Анкетата е съставена и описана добре по долу, както и броят на участващите в нея.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%8A%D1%80_%D1%84%D1%83%D1%82% D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82_%D0%BD%D0%B0_% D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D 0%B7%D0%B0_20_%D0%B2%D0%B5%D0%BA

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8_%D0%90%D1%81% D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B2

Говорим за футбол, какво ми дреме дали е умен.
Какво е да си голмайстор в БГ и какво в истински футболна страна, камо ли на световно първенство с голове извеждащи страната до полуфинал редом с Бразилия и Италия, и уникално самочувствие довело до набиване на задника на Барселона като играч на ЦСКА, Пак казвам, спортът е постижения.............а и това изкарване на Гунди кат светец ми е смешно, почти толкова колкото ми е смешен опитът Левски да бъде светец.:)
Ай стига с тая игра на демони и светци.
Гунди е страхотен талант роден в кофти време...../за футболист/:)

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:27 ----------


Умен човек лесно ще да разбере какво съм написал.
Ще го повторя, в спорта състезателите се подреждат по постигнати успехи, а не по приказки на пазара. Един видял на Томбул джамия минарето и решил, че няма по-голямо нещо, друг видял на магарето оная работа и решил, че...
Затова има ранглисти, за да се види и след 100 години, че Стефка Костадинова е световна и олимпийска шампионка, с постижение от 2.09 м рекорд, който за 25 години засега не е подобрен, без значения коя е скачала през всичките тия години.
А хуления от постигнали много Ицо е четвърти на световно, голмайстор със златна обувка, ако не се лъжа и европейски шампион с отбора на Барселона.

Не се лъжеш, 1992 КЕШ за Барселона, но това не е всичко, цъкнете си Стоичков в гуглето и четете.

ivan dimitrov
02-09-2012, 20:46
---

Kuku
02-09-2012, 20:52
:)Ти, брато, си много тъпо копеле :!:

митака-пловдив
02-09-2012, 21:00
а и това изкарване на Гунди кат светец ми е смешно, почти толкова колкото ми е смешен опитът Левски да бъде светец.:-)



За кой Левски говориш,отбора или човека?

fred
02-09-2012, 21:01
Или говори каквото мисли, което не означава нищо хубаво или по скоро си говори и сам не си вярва (в себе си) на това, което пише.
А аз си мисля, че в спорта победата не е най важна, а други неща, но понеже явно малко мислим така сме затънали до шия (но не туршия),,,

Susscrofa
02-09-2012, 21:10
За кой Левски говориш,отбора или човека?
Отбор няма как да бъде светец:)

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ----------


Вьпросьт е - в такьв случай спорт ли е "професионалният спорт". Щото на мен ми се струва че твоето "баскетче" е спорт, а онова по ТВ е театьр.

Не е театър свидетели сме на победи и постижения на спортисти от доста бедни държави, но с хъс и и спортна злоба всичко се получава.

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ----------


Или говори каквото мисли, което не означава нищо хубаво или по скоро си говори и сам не си вярва (в себе си) на това, което пише.
А аз си мисля, че в спорта победата не е най важна, а други неща, но понеже явно малко мислим така сме затънали до шия (но не туршия),,,

Победата е в основата на всички постижения, не само в спорта, във всяка една сфера е така.
Пиша винаги това, което мисля.

Ако направят някога грешката да обявят Левски за светец, ще изляза да протестирам.

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:08 ----------


Ти, брато, си много тъпо копеле :!:

Може да съм тъп, но не съм копеле.
Имам баща и знам кой е:)
Научи се, че думите, словореда, термините, винаги трябва да се използват само когато трябва:), когато са правилно употребени.
п.с. Не съм ти и брат.:pizza:

ivan dimitrov
02-09-2012, 21:12
---

Liminat
02-09-2012, 21:14
...Та като се вземе предвид, факът че няма такива отличия, но е класиран като най добър...
Пропуснал съм тази смехотворна класация... Сега, след като се съобразявам с нея, не ми е чудно, че футбола ни е на това дередже.

митака-пловдив
02-09-2012, 21:16
Защо не излезна да протестираш когато канонизираха посечените в баташката църква за светци?Те "повече" българи ли са от Левски или повече са "заслужили"? И понеже вече се изложи като кифладжия,ти някога на протест бил ли си?Или цъкаш пред компютъра само?!

Susscrofa
02-09-2012, 21:20
Защо не излезна да протестираш когато канонизираха посечените в баташката църква за светци?Те "повече" българи ли са от Левски или повече са "заслужили"? И понеже вече се изложи като кифладжия,ти някога на протест бил ли си?Или цъкаш пред компютъра само?!

Еми, какво да ти кажа, това обявяване на светци беше реакция след изцепките на онези статии в Германия за това "Що е то Баташкото клане".
Аз и досега считам, че не се знае точно кой е извършил клането.........турска армия или...........някой друг, та мисълта ми е, за вярата ли става дума тук?

ivan dimitrov
02-09-2012, 21:21
---

Susscrofa
02-09-2012, 21:26
Левски е човек, земен, умен, изучен, в никакъв случай не е случаен, истински патриот, борец, изключителен организатор, изключителен прагматик.........., но чак пък светец:)
Хвърлил расото, светец:)

---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:23 ----------


Редките изключения са вьпрос на гени по скоро. Да не говорим че ако една бедна дьржава, реши "да се изхвьрля", това че е бедна е без значение.

Не мисля, че са само гени,но може и да си прав.
Сърбите например винаги играят със значително по-високо самочувствие от нас.

mordohy
03-09-2012, 02:15
Еми, какво да ти кажа, това обявяване на светци беше реакция след изцепките на онези статии в Германия за това "Що е то Баташкото клане".
Аз и досега считам, че не се знае точно кой е извършил клането.........турска армия или...........някой друг, та мисълта ми е, за вярата ли става дума тук?

Като не знаеш, аз ще ти кажа!
Съвсем точно се знае, даже и името на човека заповядал клането.
Това е предводителят на башибозука.
Той за съжаление, колкото и да ни е неудобно да го кажем е бил българин мохамеданин. Помак от съседните села.
Ето защо няма по-страшно нещо от ренегата.

fred
03-09-2012, 13:46
Победата е в основата на всички постижения, не само в спорта, във всяка една сфера е така.
Пиша винаги това, което мисля.

Ако направят някога грешката да обявят Левски за светец, ще изляза да протестирам.[COLOR="Silver"]



Ами всъщност не е така обаче.Затова има и термина - пирова победа, всяка победа се заплаща и често пъти цената и е безмислена по ред причини.
А за другото-светец е титла за църковни "заслуги" и затова сягата свещенници, папи, патриарси и прочее.Левси не може да бъде светец по смисъла на църквата, а и няма смисъл.

В Бтак ситуацията е друга - мирно население изклано от турците, основно башибузук. Може тези хора да бъдат обявени за мъченици на вярата и не виждам нищо лошо в това.

Jivko7777
03-09-2012, 16:52
абе 30 не е лошо лекинко на 2-ра точно по добре оглеждам момите :wow:

Kuku
03-09-2012, 18:32
С десняк задължително!

fred
03-09-2012, 19:35
Па е и по евтин десняка :wow:

Jivko7777
04-09-2012, 16:12
С десняк задължително!

е как да го шляпвам по дупетата :innocent::roll2:

Stefan Caromov
04-09-2012, 17:25
И един мармот....... да ти е шофьор .

fred
04-09-2012, 19:00
А Мариян ще носи бирата :roll:

bager
05-09-2012, 09:27
В Белгия явно са по-прости от нас, та не пожелаха да вдигнат скоростта по магистралите си! В централните им градски части ограничението от 30 км/ч явно дава положителни резултати. Карал съм в Белгия и верно че пътищата им са по-зле от германските и холандските, но за сравнение с нашите и дума не може да става!
Отчитат си проблемите и намират начин за решаването им. А ние?!?
http://www.dnes.bg/world/2012/09/04/belgiia-niama-da-vdiga-na-130-km-ch-skorostta-po-pytishtata-si.167571

old alfist
05-09-2012, 09:32
Има участъци във всеки град дето и да искаш, не можеш да караш с повече - много ги е яд повечето водачи на МПС когато минавам с колелото покрай тях и се придвижвам по-бързо.

ecotronic
05-09-2012, 12:32
Има участъци във всеки град дето и да искаш, не можеш да караш с повече - много ги е яд повечето водачи на МПС когато минавам с колелото покрай тях и се придвижвам по-бързо.


И аз правя същите наблюдения. Дори се случва в яда си да отворят ненадейно някоя врата на 2-3 м. пред мен.

lordliness
05-09-2012, 12:53
И аз правя същите наблюдения. Дори се случва в яда си да отворят ненадейно някоя врата на 2-3 м. пред мен.
Една позната така си отвори вратата без да погледне в огледалото и един с колело се натресе във вратата, после комоцио, избити зъби- големи разправии бяха.

ecotronic
05-09-2012, 13:11
Една позната така си отвори вратата без да погледне в огледалото и един с колело се натресе във вратата, после комоцио, избити зъби- големи разправии бяха.

Прави ми впечатление, че повечето шофьори са доста толерантни спрямо колоездачите. Но има и неприятни случаи, като този (http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=pravo&Number=1951786036&page=&view=&sb=).

old alfist
05-09-2012, 13:41
Ответната реакция на колоездачите е надрана боя и изкършени огледала.

ShoxXx
05-09-2012, 17:22
А от кога колоездачите станаха ППС и се движат по пътното платно, че дори и претенции имат?

ecotronic
05-09-2012, 17:46
А от кога колоездачите станаха ППС и се движат по пътното платно, че дори и претенции имат?

Ами колоездачите са се появили по пътищата преди да се появят автомобилите.

Забраната за движение на колоездачи в даден участък от пътната мрежа се установява с този знак:


http://www.walkersbg.org/img/forum/znaci_160x113/20.bmp

А там където този знак го няма, нищо не забранява движението на тези превозни средства.

Та така колега. Не става въпрос за някакви претенции а за спазване на закона.

old alfist
05-09-2012, 21:07
И преди в други теми, и сега го казвам - крайно време е да слязат хората малко от колите, да се качат на колелетата или да тръгнат пешком за да могат да разберат другите гледни точки /на мотор не е препоръчително/.

ecotronic
05-09-2012, 21:16
Винаги когато атмосферните условия го позволяват, се движа из града с колело. Правя го единствено, защото ми е много по-приятно това отколкото да вися в колата по задръстванията.
Придвижвам се много по-бързо, по-приятно, нямам проблеми с паркирането и е добре за джоба.

lordliness
05-09-2012, 21:41
Да обаче- колоездачите между селата карат по първокласен път пияни, по двама трима един до друг, като руска тройка, не се виждат в тъмното, криволичат точно когато ги изпреварваш и още сигурно има . Ненавиждам да има такива на пътя защото може да ме превърнат в убиец.

fred
05-09-2012, 21:52
И аз съм карал пиян колело, ама кола никога :strong:
Никога обаче не съм се клатил на колелото или съм правил произшествия, може би насрещния въздух ме е отрезвявъл..

ecotronic
05-09-2012, 21:56
Да обаче- колоездачите между селата карат по първокласен път пияни, по двама трима един до друг, като руска тройка, не се виждат в тъмното, криволичат точно когато ги изпреварваш и още сигурно има . Ненавиждам да има такива на пътя защото може да ме превърнат в убиец.

Ами вече има глобени велосипедисти затова, че нямат светлини, отразителни знаци, звънци...........Като учасници в движението и те трябва да отговарят на определени изисквания.

lordliness
05-09-2012, 22:14
На някои участъци, когато карам вечер не гледам напред, гледам само в дясно за двуколесни и каруци.

old alfist
06-09-2012, 01:47
Който си е типигьоз си остава такъв независимо дали е с някакво превозно средство или пеш.

Galeano
06-09-2012, 09:34
А от кога колоездачите станаха ППС и се движат по пътното платно, че дори и претенции имат?

А според теб къде трябва да се движат колоездачите?