PDA

View Full Version : Въпрос за застраховка каско



Mind_Control
16-12-2006, 13:52
Гледам че по предния ми капак бая дупчици по боята от камъчета са се навъдили и мисля да го мина при застрахователите, ама се чудя какво да им кажа ако ме питат нещо- например, че нямам представа какво е станало :) какво ще кажете

aziiii
16-12-2006, 14:01
И аз си мислих наскоро за тези дупчици и т.н.!
Доста неща не са ми описали по боята, ама и аз незнам как да ги преметна?

nikola_n
16-12-2006, 15:24
На мен пък абсолютно нищо не ми описаха :lol: . Като ходих да я маркирам питах колко ще ми струва да го пребоядисат, а майстора ми каза един камак по капака (не да го потроша целия де) и после казваш както карах зад един камион пълен с пръс и падна камака - нещо от тоя род. А и едно шише да счупиш в капака ще кажеш че си я спрял под някой блок и са хвърлили нещо.

raiders
17-12-2006, 23:31
А и едно шише да счупиш в капака ще кажеш че си я спрял под някой блок и са хвърлили нещо.

само това става другите работи не...ама това за некви драскотини да си играете...

trustworthy
17-12-2006, 23:39
Подобни белези от камъчета си минават без проблем пред застрахователите. Знам, човек, на който му писаха пребоядисване на капака заради един екскремент от чайка, който после се оправи с малко паста само :)

Furious 155
18-12-2006, 00:01
Подобни белези от камъчета си минават без проблем пред застрахователите. Знам, човек, на който му писаха пребоядисване на капака заради един екскремент от чайка, който после се оправи с малко паста само :)

да де, после става тъпо ако се наложи найстина при нежелана случка пребоядисване на капака... тогава минава ли пак пред застрахователя щетата???