PDA

View Full Version : колонки предни врати...???



asennikolov84
07-10-2012, 19:14
Колеги, К А Ж Е Т Е М О Л Я ВИ ,как или къде или ако някой продава или от къде да си купя (варна)-колонките за предните врати гтв 97 2.0-много проблемни ,благодаря ..

AnastasKOSTOV-REX
07-10-2012, 20:07
Хубави Херц 5Х7 от Авал.
5Х7 Бошмен 30 лева.
Мегавокс MX573ST една идея по добри 35 лева.Викиват Пловдив.

BatVas
09-10-2012, 14:29
Другия вариант е с едни преходни пластмаски и може да сложиш каквито си искаш 13,5 колонки - а там избора е голям.
Аз тия преходнищи си ги поръчах от ebay. co. uk струваха ми 3,50 паунда общо с доставката до бг. Много кадърно направени.

_power_
09-10-2012, 15:38
Другия вариант е с едни преходни пластмаски и може да сложиш каквито си искаш 13,5 колонки - а там избора е голям.
Аз тия преходнищи си ги поръчах от ebay. co. uk струваха ми 3,50 паунда общо с доставката до бг. Много кадърно направени.
Можеш ли да покажеш как седят (снимка):innocent:

badmadafaka
09-10-2012, 15:55
И "Blaupunkt" имат модел с такъв размер (GT Series). Според мен той е някъде по средата като качество между Херц-а и другите боклучета, които е споменал Анастас.
А въпросните пластмасови преходници се продават и тук на цена около 10-тина лева, мисля, че се водят за Форд Мондео и предполагам, че ще се наложи лекичко запилване тук-там... Имам един такъв чисто нов неразпечатван комплект ако някой го влече...

_power_
09-10-2012, 16:38
И "Blaupunkt" имат модел с такъв размер (GT Series). Според мен той е някъде по средата като качество между Херц-а и другите боклучета, които е споменал Анастас.
А въпросните пластмасови преходници се продават и тук на цена около 10-тина лева, мисля, че се водят за Форд Мондео и предполагам, че ще се наложи лекичко запилване тук-там... Имам един такъв чисто нов неразпечатван комплект ако някой го влече...
А остава ли да се ползва оригиналния капак (текстилния) или директно капака на дадената колона?

badmadafaka
10-10-2012, 09:11
Изобщо не съм ги слагал ако питаш за адаптерите - както казах са неразпечатвани (буквално)... :)
Като ги гледам от какво са направени 100% може да им се запилят едни отворчета отстрани и да се освободи място за щипките на текстилния капак.