PDA

View Full Version : Търся майстор за ремонт на апартамент :)



VFTI
08-10-2012, 09:03
Темата е леко променена за новите ми нужди :D:D Колеги познавате ли някой читав майстор който се занимава с външни изолации. Трябва да има и алпинистка екипировка, че изолацията е на 8мия етаж.

Става въпрос за изолация на една тераса.Трябва да се замаже заради 2 неща:)

1. Естетична гледна точка :)
2. Защото се просмуква вода и капе/тече при проливен дъжд вътре- трябва си изолация и една таква ламаринка, каквато съм посочил на снимката за да се справим с проблема..поне доколкото разбрах.


Етаж 8
7-11кв. според това дали да се изолира страничната външна стена....
Ще ми трябва майстор от септември.


Огромни благодарности ако някой може да ми препоръча такъв и ми даде координати :):):):)



Здравейте колеги. Имам нужда от читав и съвестен майстор за София.

Какво трябва да се свърши...
Терасата в апартамента ми е остъклена, но преди 20-30г. сега това остъкление лопа, тропа от всякъде тече вода и т.н. Трябва ми човек, който да го свали да се стесни малко терасата с "YTONG" да се измаже и там каквото трябва и съответно ще се сложи PVC дограма от някоя от фирмите...

Имах тук един майстор, ама като набарат някой голям обект за повече пари и изчезват:Bolt:.... Някой ако има предложение за читав и добър майстор моля да го сподели. Възможността да почне най-скоро ще е голямо предимство :):)

Благодаря колеги:beer:

Linkestis
08-10-2012, 14:42
Венци,мога да те свържа с мен,ама от понеделник :)

old alfist
08-10-2012, 18:24
Венци,мога да те свържа с мен,ама от понеделник :)
Ти да не би да имаш раздвоение на личността - и внимавайте да не се изпокарате, че с приятели, роднини и колеги бизнес много-много не се прави.

Kuku
08-10-2012, 18:49
Даже хич !!!

old alfist
08-10-2012, 19:00
Даже хич !!!
Така си е - или правиш нещо безплатно, или нищо.

Linkestis
08-10-2012, 20:52
Ти да не би да имаш раздвоение на личността - и внимавайте да не се изпокарате, че с приятели, роднини и колеги бизнес много-много не се прави.

Не нямам...аз се занимавам с такива работи а той ми е приятел :)

thecleaner
08-10-2012, 20:55
Не нямам...аз се занимавам с такива работи а той ми е приятел :)

И единия е от СивлИево (тоест пари не дава), а другия го знае това щото жена му е от СивлИево, хахахахаха.

Linkestis
08-10-2012, 21:01
И единия е от СивлИево (тоест пари не дава), а другия го знае това щото жена му е от СивлИево, хахахахаха.

За тва се натегам щот го знам,полу-градски ми е :beer:

VFTI
08-10-2012, 21:10
Ние така и в Севлиево полу-плащаме:big_money::beer:

Събрах няколко оферти на ЛС, така че до изясняване на случая обявявам темата за НЕактивна :):)

old alfist
08-10-2012, 21:15
Значи пускаме Севлиевската мъгла и чакаме да видим какво ще стане като се развидели.

PEPI-2ALFA
08-10-2012, 21:31
В един друг форум, един друг Венци пуснал подобна тема - Търся НЕпиещи майстори за цялостен ремонт на апартамент. Модераторът преместил темата в раздел "Научна фантастика"
:evilsmiley:

gigi
08-10-2012, 23:53
Ние така и в Севлиево полу-плащаме:big_money::beer:


Аз затова не ти звъннах днеска.....:big_money::big_money: Добло-то каза, че не върви без нафта....

VFTI
20-08-2013, 10:12
Променена темичка :)Хелппп :tooth: :tooth:

VFTI
22-08-2013, 22:02
Помощ, ще се удавя като започнат дъждовете:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

mim
23-08-2013, 10:58
мани ти тая безработица, и на нас нямаше кой да ни обърне прозорците, та запретнахме ръкави

fred
28-08-2013, 20:54
Помощ, ще се удавя като започнат дъждовете:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Познавам добър майстор, за това, което търсиш, ако искаш пусни ми ЛС ще се договориш с него, не е от евтините, но е от качествените (в София работи).Човека е сериозен, смятам, че и ти си такъв.Каквото има ще си уточните двамата, не съм на процент :)