PDA

View Full Version : Поръчки на части от чуждестранни сайтове размисли и страсти



spetsnaz_147
01-12-2012, 16:32
Аз съм заинтересуван от алуминиеви карета за кардана но не намерих такива ако има дай интифа за цена .
Благодаря предварително!
По принцип и правозъба скоростна кутия ме интересува , както и ковани бутала , биели , ризи / моно блок /

Venci
01-12-2012, 20:33
Спецназ, разгледай сайта
www.ebspares.co.uk . Ще поръчваме каквото има в него.

spetsnaz_147
01-12-2012, 20:40
ok разгледах го , но ми се щеше и тези неща да открия а ако са и на по нормални цени супер

Dexer
01-12-2012, 21:09
този сайт съм го разглеждал, тук единствено съм виждал малкия унибол на кардана, който струва скромните 37 лири.
Ваклине, ако толкова не те слуша главата, има и правозъби кутии, правиха ги или в Южна Африка или в Австралия. Цена - 5-6 к долара....

spetsnaz_147
01-12-2012, 22:30
този сайт съм го разглеждал, тук единствено съм виждал малкия унибол на кардана, който струва скромните 37 лири.
Ваклине, ако толкова не те слуша главата, има и правозъби кутии, правиха ги или в Южна Африка или в Австралия. Цена - 5-6 к долара....

Нащо момче сега ли разбра че не ми хлопа даската , а се е разковало цялото гюшеме :tank:
А иначе в Англия съм чувал че може да се намери по сайтовете но ме е страх да не пратя само парите и да си чакам ....... чакам ........чакам ..........псувам и затова търся проверено и доказано място за покупки .

Speeder
01-12-2012, 22:58
Нащо момче сега ли разбра че не ми хлопа даската , а се е разковало цялото гюшеме :tank:
А иначе в Англия съм чувал че може да се намери по сайтовете но ме е страх да не пратя само парите и да си чакам ....... чакам ........чакам ..........псувам и затова търся проверено и доказано място за покупки .

Стягай джоба и отваряй alfaholics.com .
Цените са като за заможни европейци, но пък са 1000% гарантирани!

Това с правозъби скорости, ковани бутала, биели еле пък моноблок звучи яко, но не вярвам скоро в БГ някой да го реализира. (За моноблок знам само в Австралия да правят) .
С тези невероятно скъпи части пък започва да се губи смисъла да се монтират на 75.
Повечето алфисти, които ги имат тия пари ги влагат в 105 серия ;)


Та, лирично отклонение , но темата е сериозна и е само за поръчка от ebspares.co.uk

За сега сме аз и Венци.

spetsnaz_147
01-12-2012, 23:17
Дай линк към сайта колема
мерси

AnastasKOSTOV-REX
01-12-2012, 23:19
Повечето алфисти, които ги имат тия пари ги влагат в 105 серия ;)

И тия дето ги нямат пак ги влагат в 105-серия.:smoke:
А,и към Ваклин:
Батка,тоя спарк с охлюв е само за 48-ци.
Хвърляй ги тия спринцовки.

spetsnaz_147
01-12-2012, 23:30
http://www.alfaholics.com/browse-parts-by-car/transaxle-cars/engine-and-transmission/
колеги някой поръчвал ли е от там и ако да знае ли как става играта

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

Ще те чакам на калояново колега :)

AnastasKOSTOV-REX
01-12-2012, 23:33
Дай линк към сайта колема
мерси
На ти
http://spark88.blog.fc2.com/blog-date-20120805.html http://spark88.blog.fc2.com/img/monosleeve1753s.jpg/
http://autovolante.tripod.com/id13.html
http://www.alfaholics.com/
http://www.ebspares.co.uk/

spetsnaz_147
01-12-2012, 23:37
Мерси а ако имаш и познания за начина на поръчка , доставка и т.н.
Сериозен съм
Ковани бутала и биели
правозъба скоростна кутия
моно блок
Не се сърдете но не икам да ме отказват а да ми
помогне ако иска някой да си ги набавя във времето
Благодаря предварително

Speeder
01-12-2012, 23:49
Не става въпрос за отказване ;)
Аз лично би се радвал ако хората започнат да си дават парите за стари истински автомобили вместо да си купуват кифладжийски Айфони и по-голяма плазма от на съседа :smoke: По принцип говоря, не се познаваме и нямам теб предвид.
Пък ако могат и двете най-добре :)

Така, тук ще обясня аз как действам и после май ще отидат мненията в общи приказки.

1. Трябва човек с английски език.
2. Трябва карта Виза електрон (дори и дебитна), която е регистрирана в PayPal.
3. Пише се мейл с точно цитирани имена на артикулите, които искаш да закупиш и се уточнява, че те ще бъдат плащани с PayPal и ще се изпратят на английски адрес. Чрез изпращане на Английски адрес се избягва евентуален отказ за изпращане до БГ.
4. Продавача се съгласява да продаде/прати поръчката.
5. Изпращат се парите чрез PayPal. За целта е нужен само имейл адреса на продавача и чрез него става свръзката в пейпал. Другият вариат е продавача да изпрати поискване за съответната сума и ти само да потвърдиш и платиш пак в пейпал.
6. Стоката се изпраща на адрес в Англия на някоя от многото транспортни фирми за стоки от Англия до България (аз ползвам gabco.org , доста им е гаден сайта, но вършат работа).
7. Получаваш си стоката на адрес от Спиди (примерно) и на тях плащаш цената на доставката от Англия до България.

Но, човек с английски език е 100% задължителен за да се осъществи комуникация и да няма да се чудиш какво става.

Това е.

П.П. Аз мога да ти помогна с кореспонденцията на английски и немски език. Ако решиш да купуваш, пиши ;)

AnastasKOSTOV-REX
01-12-2012, 23:58
С английските сайтове Митко би ти оказал неимоверна помощ.
За моноблока някъде из сайта и в една две теми в alfabb.com имаше координати.Ники мисля че може да се справи на цпу-то.(проспийд)
Биелите за 1995цц спарковете са от делта интеграле Карилло лна-длта-20-ала бала,за твоя мотор 1968(май беше)мисля че Котвика даваха от Феррари 308.
Провери в сайта или ще го дискотираме нататъка.
Буталата са ти на Дже Е.
Бутала и биели ще те свържа с Тошко от Кюстендил ако може да ги поръча и внесе.Ако не ще питаме пак Ники какво може да направи.
Пускам ти снимка на буталата и каталози на Карило и Дже Е
Препоръчвам ти и поне гарнитурата на главата да е Спесо.
За този мотор няма рейсинг и идва на много прилична цена.Тези Гласери и Пайени дето си взел няма да устискат.

spetsnaz_147
02-12-2012, 00:04
Колега имам 3 телефона на 3 оператора и то защото ми трябват в работата ми на обща стойност не повече от 150 лева :)
Колата ми е на сърце не някакви айфончета , иначе ще видя кой приятел е с перфектен английски и ще се ориентирам :)

---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:02 ----------

А цени за да спестявам от закуски от вчера :)