PDA

View Full Version : Проблем с Алармата (мисля)



Kaloqn_Dimitrov
20-12-2012, 18:14
Днез в виелицата отидох да запаля колата , отключвам с дистанционното , всичко нормално (звуков и светлинен сигнал) , но вътре лампичката на алармата не свети , а би трябвало, натискам малкото копче на дистанционното (имам имобилаъзер на алармата) и върти но не пали , все едно не сум го натиснал и продалжава да не свети тая лампа . Ако някои има идея от какво може да е да пише. Благодаря предварително.

mimouzunov
20-12-2012, 20:46
Днез в виелицата отидох да запаля колата , отключвам с дистанционното , всичко нормално (звуков и светлинен сигнал) , но вътре лампичката на алармата не свети , а би трябвало, натискам малкото копче на дистанционното (имам имобилаъзер на алармата) и върти но не пали , все едно не сум го натиснал и продалжава да не свети тая лампа . Ако някои има идея от какво може да е да пише. Благодаря предварително.

Принципно сме доста добри в гадаенето и разрешаването на такива проблеми... :notify:
Няма да е лошо да напишеш за каква кола става въпрос, модел и тн, за това алармата заводска ли е или не и разни такива подробности :devil:

Kaloqn_Dimitrov
20-12-2012, 22:17
Колата е алфа 156 1.8тс. , алармата не е заводска , но марката не я знам , утре ще погледна и ще напиша :)