PDA

View Full Version : Постоянно светеща крушка



choochoo
21-12-2012, 11:16
Колеги, моля за съвет !
Днес, след като загасих колата и извадих ключа, на таблото остана да свети постоянно лампичката която индикира за пуснат ляв мигач (зелената стрелкичка). По никакъв начин не гасне, само като махна клема от акумулатора, и след повторното му включване пак светва. При работещ двигател и пуснат ляв мигач, същата тази стрелкичка мига много слабо почти незабележимо. Може би прхвърля маса, или нещо друго !?!?!?!

endeavour
21-12-2012, 12:03
Колеги, моля за съвет !
Днес, след като загасих колата и извадих ключа, на таблото остана да свети постоянно лампичката която индикира за пуснат ляв мигач (зелената стрелкичка). По никакъв начин не гасне, само като махна клема от акумулатора, и след повторното му включване пак светва. При работещ двигател и пуснат ляв мигач, същата тази стрелкичка мига много слабо почти незабележимо. Може би прхвърля маса, или нещо друго !?!?!?!
Не знам що си мисля пак за зеленото реле :machinegunner: Вече имам алергия към него... Ако още не го знаеш къде е, питай търсачката... или виж в Общи приказки... писано е много.

ecotronic
21-12-2012, 12:48
Вероятно точно там е проблемът.

Свали кората откъм пасажерското място:

http://snimki.be//store/1/cl1.jpg

Под централната конзола ще видиш отляво надясно зелена, жълта и сива кутийки.
Свали зелената и ако индикацията изгасне, отвори кутийката и разгледай за поражения от антифриз по платката. Ако има такива, подсушаване и възстановяване на прекъснали пътечки вероятно ще реши проблема.
Но разгледай за теч от радиаторчето на парното.

muskula
21-12-2012, 14:56
Здравей колега аз имах същия проблем и се оказа въпросното зелено реле, което ти е показал колегата на снимката ,отворих релето и възстанових поразените писти от теч на антифриз и сега всичко е ок

lordliness
21-12-2012, 18:09
Не ви ли омръзна да пишете постоянно едно и също? :)

choochoo
21-12-2012, 18:45
Благодаря Ви колeги, ще послушам съветите Ви ! :)

P.S. "Десперадо" е мноооооооооооого тъп филм !!!

lordliness
21-12-2012, 19:01
За да го проумееш трябва да имаш малки сиви клетки в по- големи количества, като са с ограничен брой вероятно изглежда тъп.

Doomguy
21-12-2012, 19:16
Благодаря Ви колeги, ще послушам съветите Ви ! :)

P.S. "Десперадо" е мноооооооооооого тъп филм !!!

Вместо да се правиш на остроумен, да беше потърсил малко в шибаната търсачка... Аз съм изчел целия раздел и съм си направил папка с важни теми, поне от куртоазия можеше да пуснеш два реда търсене...

choochoo
21-12-2012, 19:57
Аман от недорасли пикльовци !!!

Doomguy
21-12-2012, 20:08
Аман от недорасли пикльовци !!!

Ако визираш себе си сме на едно мнение... :hehe:

lordliness
21-12-2012, 20:24
Аман от недорасли пикльовци !!!
възпитаните хора никога не казват'' върви на майната си'' те само констатират- ''виждам, че далече ще стигнете''
та ти чочко, виждам , че ще стигнеш мнооого далече.