PDA

View Full Version : Да подкрепим България и една българка!



aston_mm
29-12-2012, 15:28
Колеги,моя бивша колежка-една красива и умна млада жена,е избрана заедно с още 11 красиви танцьорки да участва в Белли Денс мюзикъл в Мадрид.В момента тече гласуване коя от въпросните 12 дами да има солов танц.Само испанката и полякинята са преди нашата красива българка.
Моля,за вашата подкрепа.
Нека споделим с приятели и подкрепим с всички сили Илина.
Благодаря Ви!

http://polldaddy.com/poll/6794731/

Илина Ковачева,България!

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/16218_428968093837387_259179858_n.jpg

angelovi69
29-12-2012, 16:49
Подкрепих нашето момиче!

Susscrofa
29-12-2012, 18:42
Това тези дет връткат гюбеци ли са?
:picnic:

Bobi_33
29-12-2012, 18:47
Малиии, тъкмо си слушах Бари Уайт и си почивах, прочетох темата, пуснах си клипчето и щях да повърна на тия арабски и ориенталски ритми. Прееба ми се почивката. Жалко, че хубавото момиче се увлича по тия музики и култури......

Susscrofa
29-12-2012, 18:52
Малиии, тъкмо си слушах Бари Уайт и си почивах, прочетох темата, пуснах си клипчето и щях да повърна на тия арабски и ориенталски ритми. Прееба ми се почивката. Жалко, че хубавото момиче се увлича по тия музики и култури......

Ууууу, нищо не разбираш от музика.
Други си е дупе да се врътка и потни пръстчета броеници да премятат.

Pepo
29-12-2012, 19:46
:notify:
...Жалко, че хубавото момиче се увлича по тия музики и култури......

Не само хубаво момиче, а


...красива и умна млада жена..



Нека споделим с приятели и подкрепим с всички сили Илина.

Селски, това единственият ти пост тук ли е?

Susscrofa
29-12-2012, 20:06
:notify:

Не само хубаво момиче, а




Селски, това единственият ти пост тук ли е?

Е, защо наричаш човека "селски"?
От едно село ли сте?

Pepo
29-12-2012, 20:12
Е, защо наричаш човека "селски"?
От едно село ли сте?

Покрай белли денса го почувствах, как да кажа - сродна душа. Та затова така свойски, да ме прощава :calc:
Първом мислех да пиша путьо, ама някъде четох, че не била хубава тази дума.

rossenvn
29-12-2012, 20:19
:notify:

Не само хубаво момиче, а




Селски, това единственият ти пост тук ли е?

Ми че той сигурно се е регнал в още 50 форума, да не искаш да пише за носачите на 156-цата :evil:. Човекот си фали неговато - цели 680+ хора си беха дали гласеца за това пухче, не че и аз не й цъкнах ;).

Susscrofa
29-12-2012, 20:19
Покрай белли денса го почувствах, как да кажа - сродна душа. Та затова така свойски, да ме прощава :calc:
Първом мислех да пиша путьо, ама някъде четох, че не била хубава тази дума.

Не е хубава, прави си.
Ти харесваш тези танци.:choice:

toki4a
29-12-2012, 20:24
Колеги,моя бивша колежка-една красива и умна млада жена,е избрана заедно с още 11 красиви танцьорки да участва в Белли Денс мюзикъл в Мадрид.В момента тече гласуване коя от въпросните 12 дами да има солов танц.Само испанката и полякинята са преди нашата красива българка.
Моля,за вашата подкрепа.
Нека споделим с приятели и подкрепим с всички сили Илина.
Благодаря Ви!

http://polldaddy.com/poll/6794731/

Илина Ковачева,България!

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/16218_428968093837387_259179858_n.jpg

тццццц тя оксижен бреее

Pepo
29-12-2012, 20:27
Не е хубава, прави си.
Ти харесваш тези танци.:choice:
Роден съм за тях!

:pain:

aston_mm
29-12-2012, 20:53
Селски, това единственият ти пост тук ли е?


Първом мислех да пиша путьо, ама някъде четох, че не била хубава тази дума.

Колега, извини ме за това, че не съм на твоето ниво... Не мисля да се впуксма в безсмислени спорове с теб, тогава хората няма да видят разликата ;-)

И за сведение на колегите, мислещи, че са компетентни в различните стилове танци само да вметна,че Bellydance е чисто английски танц.И според специалисти се различава от откровенния кючек.
В крайна сметка отдаването на подкрепа на някого си е въпрос на личен избор.
Аз също не обичам бокс'а, но се гордея с Пулев и българското знаме!

Относно марката, имах такава кола, и не успя да покрие очакванията ми, вижте датата на регистрацията ми, преди да си чешите клавиатурите!

Linkestis
29-12-2012, 20:59
http://www.youtube.com/watch?v=4kXLmpGMYmg
Аиидеее ръцете горе...
Един белии денц за сичкото маниак

angelovi69
29-12-2012, 21:03
Колеги, темата е да подкрепим или не една българка , зад граница. Аз го разбирам - чрез нея да подкрепим България, на испанците да им влезе в главите България, за да я потърсят на картата. Затова гласувах за нея. Аз не понасям чалга и маанета. Момичето явно е добро в тези танци - нека спечели, ако начина е чрез нашите гласове. Преди да ме хулите за поста ми, кажете - не се ли гордеете , че сте българи, когато идват новини от Япония и Котошо мачка японските сумисти наред? Не се ли радвахте на Стоичков преди време и сега на Бербатов, нищо че играят навън? Примери такива много. Идеята е по цял свят хората да разберат, че има една малка държава, дето ражда велики хора - България.
Дано ми схванете основната мисъл.

Linkestis
29-12-2012, 21:20
Ква България с гюбеци бе???
Я стига сте се излагали.В Испания сте мангали в работата..познават ви.
Що един не се намери с народен танц или с каба гайда????

angelovi69 ти наистина ли си на 43г. ?
Къде сравняваш българите в спорта с една девойка с ориенталските танци?

Doomguy
29-12-2012, 21:21
Ква България с гюбеци бе???
Я стига сте се излагали.В Испания сте мангали в работата..познават ви.
Що един не се намери с народен танц или с каба гайда????

Щото още повече ще си затвърдят мнението, че сме диваци и аборигени. Не става да се лежи само на стари лаври.

Liminat
29-12-2012, 21:44
... Преди да ме хулите за поста ми, кажете - не се ли гордеете , че сте българи, когато идват новини от Япония и Котошо мачка японските сумисти наред? Не се ли радвахте на Стоичков преди време и сега на Бербатов, нищо че играят навън? Примери такива много. Идеята е по цял свят хората да разберат, че има една малка държава, дето ражда велики хора - България.
Дано ми схванете основната мисъл.
Колега, представянето на титаните ни в спорта нямат нищо общо с играта на една кючекчийка, ако утре някоя реши да смая света с огромния диаметър на ануса си и нея ли да подкрепим...
Да се беше пробвала в нещо не толкова ориенталско, да се замислим за това, че е българка, но с тия гьобеци поне мен скоро няма да ме спечели нито тази, нито друга "звезда".
Стоичков и Бербатов са звезди в спорт, в който огромен брой хора полагат огромни усилия за да постигнат нещо, много малко са докоснатите от Бога българи, които наистина прославиха името на страната, за нас остава по-лесното /макар вече да е все по-трудно/ да отделим кое прославя и кое срами.

aston_mm
29-12-2012, 22:03
Колеги никой не е длъжен да гласува за момичето.
въпрос на тълкуване е всичко. Нищо лично към никой, но толерантното държание във форума явно не е приоритет, като идеята на темата не Ви допада, просто не пишете, не разваляйте авторитета си, пишейки в темата.

Susscrofa
29-12-2012, 22:18
Колега, представянето на титаните ни в спорта нямат нищо общо с играта на една кючекчийка, ако утре някоя реши да смая света с огромния диаметър на ануса си и нея ли да подкрепим...
Да се беше пробвала в нещо не толкова ориенталско, да се замислим за това, че е българка, но с тия гьобеци поне мен скоро няма да ме спечели нито тази, нито друга "звезда".
Стоичков и Бербатов са звезди в спорт, в който огромен брой хора полагат огромни усилия за да постигнат нещо, много малко са докоснатите от Бога българи, които наистина прославиха името на страната, за нас остава по-лесното /макар вече да е все по-трудно/ да отделим кое прославя и кое срами.

Ти наистина се наака.:)
МоЕ ли такива глупости да пишеш?
И аз пък с какъв акъл написах това за гюбеците.
Това е просто танц бе, що се разпалихте така.:)
Хип хоп гъзовете по сладки ли са Ви, а?
Освен, че са по мургави.

Liminat
29-12-2012, 22:49
Ти наистина се наака.:)
МоЕ ли такива глупости да пишеш?
И аз пък с какъв акъл написах това за гюбеците.
Това е просто танц бе, що се разпалихте така.:)
Хип хоп гъзовете по сладки ли са Ви, а?
Освен, че са по мургави.
Не ги бутай и хип хоп гъзовете в темата, нищо не променят.

code
29-12-2012, 23:00
От една страна момичето е хубаво от друга танца не ми е по вкуса :choice: еми .. в крайна сметка гласувах за нашето си много ясно :) и излезе, че в момента е на 1-во място с много :)

angelovi69
29-12-2012, 23:00
Очаквах точно такива реакции. Тук става дума за танца като изкуство. И икебаната, и филмите са изкуство. Понеже Турция е съседна и ние сме пристрастни, ( заради 500-годишното робство ) затова и му викаме гюбеци, а хората в Европа - ориенталски танци. Да , на 43 съм. И съм се уволнил 89-та от казармата, знам, че тогава във ВНВУ се изучаваше турски език, понеже Турция беше заплаха за България. И аз не харесвам културата и танците на комшиите. обаче годините летят и всички търпим развитие. След 2-3 години Турция ще е втората или третата икономическа сила в Европа. Тазгодишните изказвания на турските политици приличаха на чукането по катедрата на Хрушчов с тока на обувката му. Неминуемо ще се приеме Турция в ЕС ( въпреки правата на жените ), щото става дума за икономически интереси - без мита. И тогава ще нахлуе и културата им - щем или нещем. Хубавото е , че можем да я ограничим за себе си и децата ни. Много бих се радвал да гласувам за някой българин, развил себе си с нещо типично българско-например гайда или кавал, но няма такъв за момента. Да, и съм играл в танцов състав преди години. Можете ли да кажете разликите между северняшките и южняшките хора по начина им на изпълнение? Въпросът ми е риторичен - не отговаряйте. Може пък затова да гледам на танца като изкуство. Ориенталските танци не са срамни, още по-малко пък българските. Радвам се че чужденци идват да учат песни и танци в България.
Явно няма да стигнем до едно мнение - всеки си има гледна точка. Подкрепям момичето, щото е положило усилия да научи чужд танц и да го покаже. Нито я познавам, нито ще я срещна. Уважавам труда й. Това ми е последния пост в темата.

code
29-12-2012, 23:04
Неминуемо ще се приеме Турция в ЕС ( въпреки правата на жените ), щото става дума за икономически интереси - без мита. И тогава ще нахлуе и културата им - щем или нещем.

Каква култура ще нахлуе от Турция, те от нашата цигания не знам как ще се опазят :BIGsmile::BIGsmile:

mordohy
29-12-2012, 23:17
Не само го подкрепих, ами и организирах веднага и други келеши!
Подкрепих момичето, въпреки, че аз съм нещо като специалист по темата.:choice:
Това, дето го друсаше е някаква стилизирана сянка, на ориенталския танц.
той обаче е разделен на много подвидове.
Най-яркият и най-близкият до нашият кьочек е турското чифтеделли.
Там съществуват танцьорки и танцьори. Тоест, играе се и от двата пола. Там му е и красотата. Танца е и течение във философията. Нарича се одализъм.
Най-отличителната му черта е, че танцьорките най-много се доближават до критериите за женска хубост до нашите. Всъщност те са идентични!
в другите са на почит яките задници и бедра, поукрасени с някои синини от натъртвания и друсащи се цици.
Чифтеделлито е танц за двама!
Ако някой се съмнява, да прегледа материяла от пролетната среща. Там аз и аз друсаме на нелогична музика:choice:
Дадох гласа си за нашето!

Linkestis
29-12-2012, 23:49
...Понеже Турция е съседна и ние сме пристрастни, ( заради 500-годишното робство )

:offtopic:
България никога не е била робска държава при управлението на турците.
Тук не става дума за самото момиче а за начина по които представя България.Ориенталщина която не е присъща на българина.Сега е модерно и печелившо да меткаш задник,и да слушаш чалга.

Doomguy
30-12-2012, 00:09
:offtopic:
Ориенталщина която не е присъща на българина.
:lol:

Кога за последно си ходил на дискотека, ама честно?

Linkestis
30-12-2012, 00:15
Само на ретро парти,щото олигофреничната тъпотия на надрусаните пубери ме докарва до лудост.Чалгичка не слушам :)

Pepo
30-12-2012, 00:32
Колега, извини ме за това, че не съм на твоето ниво... Не мисля да се впуксма в безсмислени спорове с теб, тогава хората няма да видят разликата ;-)

И за сведение на колегите, мислещи, че са компетентни в различните стилове танци само да вметна,че Bellydance е чисто английски танц.И според специалисти се различава от откровенния кючек.
В крайна сметка отдаването на подкрепа на някого си е въпрос на личен избор.
Аз също не обичам бокс'а, но се гордея с Пулев и българското знаме!

Относно марката, имах такава кола, и не успя да покрие очакванията ми, вижте датата на регистрацията ми, преди да си чешите клавиатурите!

Видяхме датата на регистрацията. Хубаво е, сетил си се, че някога в далечната 2010, там някъде имаш регистрация - що ли да не метнеш едно лайнце, пардон, една тема!
Как, да го еба, тази двегодишна бременност роди "Нека споделим с приятели и подкрепим с всички сили Илина"?!
А с чисто английския танц bellydance направо изби рибата.
Ашколсун, дет се вика, на чист английски език!
Между другото, гордееш се с Пулев, викаш - Кубрат или Тервел?

Кайо
30-12-2012, 01:08
Не само го подкрепих, ами и организирах веднага и други келеши!
Подкрепих момичето, въпреки, че аз съм нещо като специалист по темата.:choice:
Това, дето го друсаше е някаква стилизирана сянка, на ориенталския танц.
той обаче е разделен на много подвидове.
Най-яркият и най-близкият до нашият кьочек е турското чифтеделли.
Там съществуват танцьорки и танцьори. Тоест, играе се и от двата пола. Там му е и красотата. Танца е и течение във философията. Нарича се одализъм.
Най-отличителната му черта е, че танцьорките най-много се доближават до критериите за женска хубост до нашите. Всъщност те са идентични!
в другите са на почит яките задници и бедра, поукрасени с някои синини от натъртвания и друсащи се цици.
Чифтеделлито е танц за двама!
Ако някой се съмнява, да прегледа материяла от пролетната среща. Там аз и аз друсаме на нелогична музика:choice:
Дадох гласа си за нашето!

Лека поправка ама може да греша де.......чифтедели-тсифтедели е гръцкия вариант на турски си е май гюбек,кючек е циганското название........

aston_mm
30-12-2012, 10:00
Явно няма да стигнем до едно мнение - всеки си има гледна точка. Подкрепям момичето, щото е положило усилия да научи чужд танц и да го покаже. ....... Уважавам труда й. Това ми е последния пост в темата.

както колегата е споменал, винаги им аразлични гледни точки, и впускането в каквити и да е спорове е безсмиселенно.
Относно другите колеги, пишещи по мой адрес, не сте достатъчно зрели, за да ви обръшам внимание :whistle:

Liminat
30-12-2012, 10:14
както колегата е споменал, винаги им аразлични гледни точки, и впускането в каквити и да е спорове е безсмиселенно.
Относно другите колеги, пишещи по мой адрес, не сте достатъчно зрели, за да ви обръшам внимание :whistle:
Така е. Добре е да знаеш, че в думата "безсмислено" едно "н" стига.

mordohy
30-12-2012, 12:58
Лека поправка ама може да греша де.......чифтедели-тсифтедели е гръцкия вариант на турски си е май гюбек,кючек е циганското название........
Чифтеделли си е чисто турска работа. Това, че гърците са го приели не е ненормално. От турците са приели доста повече от нас.
А строго погледнато то си е баш кьочек и прочие.
Народните танци на турците са основно хорото и един друг, много напомнящ на ръченицата с това, че се играе по двойки и един срещу друг.
Бахти и темата отворихме.
:smartass:

undy
30-12-2012, 17:20
Аз също я подкрепих.Защо ли?.....щото е българка бе хора.
Много се смях на казаното от колегата за ануса......ми кво,пак ще я подкрепя:headbang:Защо ли.....защото съм българин-металист:headbang:

aston_mm
30-12-2012, 21:07
Благодаря Ви колеги!

Кайо
30-12-2012, 21:20
Чифтеделли си е чисто турска работа. Това, че гърците са го приели не е ненормално. От турците са приели доста повече от нас.
А строго погледнато то си е баш кьочек и прочие.
Народните танци на турците са основно хорото и един друг, много напомнящ на ръченицата с това, че се играе по двойки и един срещу друг.
Бахти и темата отворихме.
:smartass:

.......шЪ поспорим на чашка по този въпрос.:hump:

Susscrofa
30-12-2012, 21:22
.......шЪ поспорим на чашка по този въпрос.:hump:

Ти си прав.

Кайо
30-12-2012, 21:25
Ти си прав.

Не позна,легнал съм........

Susscrofa
30-12-2012, 21:57
Не позна,легнал съм........

Е, много оригинално.
Седни преди да се оригнеш.

mordohy
30-12-2012, 21:58
.......шЪ поспорим на чашка по този въпрос.:hump:

Чифте е две;двама;двойка!
Делли е луд, откачен , пощурял...
Това все на турски.
Да беше на гръцки да спорим, ама щом си решил да черпиш... Иначе и в едно от безсмъртните зембеки пеят за чифтеделли.
Ентимологията на думата обаче говори за турския корен.
То гърците ядат пилаф, кадаиф, баклава и дондурма, ама не те са ги измислили

Кайо
30-12-2012, 22:00
Е, много оригинално.
Седни преди да се оригнеш.

Предпочитам легнал да пърдя.

Susscrofa
30-12-2012, 22:03
Предпочитам легнал да пърдя.

Оригвай по-добре, защо да натоварваш пералнята излишно.

mordohy
30-12-2012, 22:05
Предпочитам легнал да пърдя.
Сега предлагам и да препикаете темата,та очи да не хваща очи

Кайо
30-12-2012, 22:08
Чифте е две;двама;двойка!
Делли е луд, откачен , пощурял...
Това все на турски.
Да беше на гръцки да спорим, ама щом си решил да черпиш... Иначе и в едно от безсмъртните зембеки пеят за чифтеделли.
Ентимологията на думата обаче говори за турския корен.
То гърците ядат пилаф, кадаиф, баклава и дондурма, ама не те са ги измислили

Не споря за ентимологията на думата а за самият танц......за някои от изброените апвания също може да се спори ......Османскат Империя наследява Източно Римската или както сме свикнали да казване Византия та освен администрацията османците наследяват доста други неща......турци е ново понятие знаеш го много добре......

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------


Оригвай по-добре, защо да натоварваш пералнята излишно.

Не се изпускам пърдейки ......но оригайки може да повърна.........

Susscrofa
30-12-2012, 23:12
Не споря за ентимологията на думата а за самият танц......за някои от изброените апвания също може да се спори ......Османскат Империя наследява Източно Римската или както сме свикнали да казване Византия та освен администрацията османците наследяват доста други неща......турци е ново понятие знаеш го много добре......

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------



Не се изпускам пърдейки ......но оригайки може да повърна.........

Уффффф, и на мен ми писна от турци хвалипръцковци на тема османска империя.:)
Къде са турците къде е Осман първи, абе балканска история.:hump:

undy
30-12-2012, 23:25
Свински,изкривяваш всички теми....не усещаш ли се бе човек.

Кайо
30-12-2012, 23:30
Свински,изкривяваш всички теми....не усещаш ли се бе човек.

Той е прасе има свински мироглед........

Lei-chery
30-12-2012, 23:35
Свински,изкривяваш всички теми....не усещаш ли се бе човек.

Е...това именно е целта де...;)

Кайо
30-12-2012, 23:41
Е...това именно е целта де...;)

Целта е да стане на суджуци.:headbang:

undy
30-12-2012, 23:46
Целта е любовна връзка със съфорумец от мъжки пол......нали любовта на мъжа минава през корема.....явно иска да бъде нашишен(приемайте го както искате) и изплюскан.
Но да не говорим за трети лица.

Susscrofa
30-12-2012, 23:57
Той е прасе има свински мироглед........

Използвай думата светоглед:)
Мироглед е русизъм.

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ----------


Е...това именно е целта де...;)

Дъще, още си малка да анализираш форумеца, който ти показа форума:)

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------


Целта е любовна връзка със съфорумец от мъжки пол......нали любовта на мъжа минава през корема.....явно иска да бъде нашишен(приемайте го както искате) и изплюскан.
Но да не говорим за трети лица.

Вие в Монтана май наистина си нямате работа.:)
Ти ли ще ме нашишваш?
Задръж педалските си намеци за твоето легло.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:56 ----------


Свински,изкривяваш всички теми....не усещаш ли се бе човек.

Темите са изкривени още в генезиса си.

undy
30-12-2012, 23:57
Сладур....:whip:

Susscrofa
31-12-2012, 00:02
Сладур....:whip:

Мали, голЕм мъж, а го изби на хомо.

Кайо
31-12-2012, 00:05
Използвай думата светоглед:)
Мироглед е русизъм.

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:53 ----------



Дъще, още си малка да анализираш форумеца, който ти показа форума:)

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------



Вие в Монтана май наистина си нямате работа.:)
Ти ли ще ме нашишваш?
Задръж педалските си намеци за твоето легло.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:56 ----------



Темите са изкривени още в генезиса си.

Мироглед си е българска дума........

undy
31-12-2012, 00:17
Мали, голЕм мъж, а го изби на хомо.
Пак се засягаш.......верно много си лесен:scherzkeks::big_flowers::spiteful::tooth:

Susscrofa
31-12-2012, 00:23
Пак се засягаш.......верно много си лесен:scherzkeks::big_flowers::spiteful::tooth:

Лесен труден, толкова дълги обяснителни постове не си писал до сега.
Няма лошо, всяко нещо си има първи път.
Бил съм аз лесен, ти играеш моето хоро, не усещаш ли.:)

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------


Мироглед си е българска дума........

Обясни.
Ще ми е интересно да науча нещо ново.
Аз само знам, че мир на руски е свят.

undy
31-12-2012, 00:34
Лесен труден, толкова дълги обяснителни постове не си писал до сега.
Няма лошо, всяко нещо си има първи път.
Бил съм аз лесен, ти играеш моето хоро, не усещаш ли.:)

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------



Обясни.
Ще ми е интересно да науча нещо ново.
Аз само знам, че мир на руски е свят.


Пиша,щото не обичам да съм не разбран,затова......колкото до хорото..хмм усещам всичко.....и чета отгоре на всичко.

Кайо
31-12-2012, 00:36
Лесен труден, толкова дълги обяснителни постове не си писал до сега.
Няма лошо, всяко нещо си има първи път.
Бил съм аз лесен, ти играеш моето хоро, не усещаш ли.:)

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------



Обясни.
Ще ми е интересно да науча нещо ново.
Аз само знам, че мир на руски е свят.

Търси.....чети .....ти си нет специалистка.....аз съм прост хобот.:hump:

Susscrofa
31-12-2012, 00:42
Пиша,щото не обичам да съм не разбран,затова......колкото до хорото..хмм усещам всичко.....и чета отгоре на всичко.

Чети, чети....

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:40 ----------


Търси.....чети .....ти си нет специалистка.....аз съм прост хобот.:hump:

Търсиш обяснение защо не знаеш толкова много неща ли?
За това ли твърдиш, че съм "нет специалистка".
Хобит си ти, истински хобит.

Кайо
31-12-2012, 00:55
Чети, чети....

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:40 ----------



Търсиш обяснение защо не знаеш толкова много неща ли?
За това ли твърдиш, че съм "нет специалистка".
Хобит си ти, истински хобит.

Прасе много неща не знам и не ме е срам да го призная......но от история поне отбирам доста.......:go:
Исках да напиша нет специалист но Андроида и пияната ми ръка са оцелили правилното.

Susscrofa
31-12-2012, 00:58
Прасе много неща не знам и не ме е срам да го призная......но от история поне отбирам доста.......:go:
Исках да напиша нет специалист но Андроида и пияната ми ръка са оцелили правилното.

Ква история те гони бре, кайчо.
И кво сега, ще ме засегнеш кат ми пишеш в женски род, хаха, бастунче.

Кайо
31-12-2012, 01:04
Ква история те гони бре, кайчо.
И кво сега, ще ме засегнеш кат ми пишеш в женски род, хаха, бастунче.

Има Сусе има общо и не мисля да те засягам говорейки ти в женски род,техническа грешка на Андроида,сам си избира думи а аз не винаги успявам да го коригирам ..........

undy
31-12-2012, 01:21
Ква история те гони бре, кайчо.
И кво сега, ще ме засегнеш кат ми пишеш в женски род, хаха, бастунче.
Ма ти голямо не уважение към Кайо....винаги с малка буква го пишеш......това е крайно не уважително,та и аз така почнах......виждаш ли,от теб видях какво не трябва да се прави......повече няма,обещавам.

aston_mm
31-12-2012, 12:21
Благодаря на всички, които подкрепиха и обърнаха внимание на темата!
В крайна сметка отдаването на подкрепа на някого си е въпрос на личен избор.


Aнкетата е валидна до 2 януари 2013 включително, моля да споделим с повече приятели и да гласуваме за нашето момиче.
Весело Ви посрещане на 2013!

Alfa User
31-12-2012, 13:06
Още преди да отворя темата, имах някакво усещане за какво ще иде реч ... и не сбърках !!!

Та по същество - с това гласуване НЕ подкрепяме България ... това, че гласувате за една българка, която обича ориенталските танци, с нищо не издига БЪЛГАРИЯ в очите на света !

Толкова от мен по темата !

П.П. Ааа, да - весело посрещане на новата 2013 - дано не с ориенталщини !!!

viki
31-12-2012, 14:42
Благодаря на всички, които подкрепиха и обърнаха внимание на темата!
В крайна сметка отдаването на подкрепа на някого си е въпрос на личен избор.


Aнкетата е валидна до 2 януари 2013 включително, моля да споделим с повече приятели и да гласуваме за нашето момиче.
Весело Ви посрещане на 2013!

Да,но като си "изплескал" нещо публично,би трябвало да си готов да чуеш и не само хубави думи http://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/3933.gif
п.п.
Чак ми стана жал за разните
двулевови девойчета , на какви конкУрси са готови да участватhttp://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/566524.gif

undy
31-12-2012, 14:46
Е да,но не е ли по-добре да я подкрепим и да и дадем шанса да се развива зад граница,отколкото тука по кръчмите.....аз ще се радвам ако някой ме подкрепи мен,без значение с какво съм се заел,важното е човек да си постига целите.....и точно сега в случая ние Българите сме и нужни на нея!

viki
31-12-2012, 14:52
Честно да ти кажа,изобщо не ме интересува накъде ще се "развива"http://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/793886.gif
Ние сме й били нужни ?!
Естествено,хората се сещат за останалия свят,само когато са на зор.:tongue: За сметка това обаче ,когато "светът" не започва да припада пред "талантите " им се сърдят :Tease:
п.п.
Някой има ли изпитана рецепта за баница ?http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_lol.gifhttp://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gif

Linkestis
31-12-2012, 15:02
...
Някой има ли изпитана рецепта за баница ?http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_lol.gifhttp://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gif

Ще те подкрепя ако пуснеш анкета у фейса,кои как я прави :)

undy
31-12-2012, 15:04
Никъде не видях тя да казва ,че е на зор.......
Всеки се опитва да се спасява...тва е положението.

viki
31-12-2012, 15:09
Ще те подкрепя ако пуснеш анкета у фейса,кои как я прави :)
Само трябва да разуча как се пуска анкетаhttp://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/864491.gif
п.п.
Опс и идеи за новогодишни късмети няма да е лошо да споделите (че ако пак ми се падне "цигански оркестър и певица с цици всяка сутрин пред вратата http://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/350811.gif ще се самоубия ритуално ):horror:
undy,
не ми се спори точно сега http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_biggrin.png

undy
31-12-2012, 15:13
Само трябва да разуча как се пуска анкетаhttp://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/864491.gif
п.п.
Опс и идеи за новогодишни късмети няма да е лошо да споделите (че ако пак ми се падне "цигански оркестър и певица с цици всяка сутрин пред вратата http://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/350811.gif ще се самоубия ритуално ):horror:
undy,
не ми се спори точно сега http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_biggrin.png
Аз не съм си и помислял за спор:) и не обичам....само със Сусето снощи малко прекалихме:grandpa:

Liminat
31-12-2012, 16:01
Някой има ли изпитана рецепта за баница ?http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_lol.gifhttp://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gif
Eто:
http://www.youtube.com/watch?v=kvDMlk3kSYg