PDA

View Full Version : Xenon за къси светлини ?



RIDEK
18-01-2013, 22:20
Възможно ли е монтирането на Xenon само на късите светлини.И ако ДА препоръчайте модел/марка xenon.

Linkestis
19-01-2013, 01:21
Ксенон...всичкия е китайски.
Тук трябва да се намеси ecotronic да ти каже от къде си купи качествени на нормални цени.

muskula
19-01-2013, 10:40
Здравей колега аз си сложих от този и вече почти година карам с него и нямам никакви ядове а и не е скъп и свети добре
http://www.proparts.bg/product/2/ksenonova-sistema-n7.html

Zafo_84
19-01-2013, 11:17
Аз си купих от тика и на 3 те коли и съм много доволен с гаранция и прочие много са коректни едната лампа ми мигаше много преди да запали и я смениха без никакви ядове
http://xenon.bg/

ecotronic
19-01-2013, 12:19
Ксенон...всичкия е китайски.
Тук трябва да се намеси ecotronic да ти каже от къде си купи качествени на нормални цени.

Става въпрос за пазара на Илиянци. Влиза се през централния вход (този откъм трамвайната линия) и на около 50 - 70 м отдясно има магазин пред който са изнесени разни стелки и др атрибути като авто-козметика. Вътре продават предимно крушки, баласти, DRL - и..........Държи го един китаец.

Номерът на магазина завършва на 51

35 ватов ксенон H7 имаха 2 модела:

- с пластмасова основа на крушката (на цена 20 лв за 2 крушки)

- с метална основа (на цена 25 лв за две крушки)

По препоръките на Илко си взех от вторите.
Още на око се вижда, че изработката е по-качествена, със силиконови проводници и пр.

Засега светят перфектно...........пък ще видим докога:roll:

Linkestis
19-01-2013, 15:09
Аз имам друг проблем с китайския ксенон,едната крушка не може да се фокусира.Тоест се вижда една боза на единия фар.А това е поредния сравнително скъп ксенон които си купувам.Е разбира се примигва от време на време.....ще отиде в кофата и то няма и след 4 месеца употреба.За това такава информация е ценна ��

Doomguy
19-01-2013, 18:58
Моя ксенон е слаган от предишния собственик и е от евтините, но си свети много добре. Единствено при палене понякога едната крушка не свети, но ако го включа след като съм запалил колата няма проблем.

jumbo797
21-01-2013, 13:09
Става въпрос за пазара на Илиянци. Влиза се през централния вход (този откъм трамвайната линия) и на около 50 - 70 м отдясно има магазин пред който са изнесени разни стелки и др атрибути като авто-козметика. Вътре продават предимно крушки, баласти, DRL - и..........Държи го един китаец.

Номерът на магазина завършва на 51

35 ватов ксенон H7 имаха 2 модела:

- с пластмасова основа на крушката (на цена 20 лв за 2 крушки)

- с метална основа (на цена 25 лв за две крушки)

По препоръките на Илко си взех от вторите.
Още на око се вижда, че изработката е по-качествена, със силиконови проводници и пр.

Засега светят перфектно...........пък ще видим докога:roll:

Аз съм от няколко години с ксенон от този китаец (Лил) се казва,имам и на двете коли и на мотора,не съм имам никакви проблеми до сега!